boyner indirim kodu - boyner indirim kuponu

boyner indirim kodu

Tüm Boyner alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Boyner indirim kodu, Boyner indirim kuponu ve en güncel indirim kampanyaları burada!

%50
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Boyner Büyük Buluşmaya Özel %50 İndirim Kodu

Korona salgını giderek azalıyor! Haziran ayına yaklaştıkça açılması planlanan alışveriş merkezleri ve Boyner dükkanlarına döndüğümüzde indirimle alışverişe devam etmek için hediye çekini şimdi al, ikiye katla! 200 TL'den başlayıp 750 TL'ye kadar çıkan seçenekleriyle; yarının ödemesini bugün yap, alışverişte ödeyeceğin fiyatı yarıya kadar düşür!

GFT100 Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Boyner Çılgın Kelebek İndirimi Başladı!

Boyner'in online mağazadaki en çok sevilen indirim kampanyası aynı doğa gibi uyanıp yaz sezonu boyunca kendini göstermek için sıra dışı indirimleriyle yine yerini ilk önce online mağazada aldı! Bu defa 2020 yılında değişen oyunun kurallarına özel olarak Boyner'in Kelebek İndirim kampanyasında adeta fiyatlarda çılgınlık yaşanıyor desek yanlış olmaz! Zira %75'e kadar çıkan indirim oranıyla hem sezon ürünlerinden hem sezon dışı ürünlerden alışveriş hem çok cazip hem de çok kolay!

Kampanyaya Git

%20
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Boyner Kozmetik Ürünlerinde %20'den Başlayıp %50'ye Kadar Çıkan Fırsat!

Güzelliğine güzellik katmak için artık kuaförlerin açılmasını beklemene gerek yok! Profesyonel kuaförlerin kullandığı bu ürünler ile kendi kuaförün kendin ol! Makyajda denemek istediğin ne varsa şimdi biter korkusu olmadan bolca kullanarak yeniliğe, Boyner indirimlerinin %20'den başlayıp %50'ye kadar çıkan oranıyla kozmetik ürünlerindeki fırsatıyla yelken aç!

Kampanyaya Git

%25
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Boyner İnternette Tüm Yeni Sezon Ürünlerinde %25 Sürpriz Sepet İndirimi

Yerini yalnızca Boyner internet mağazasında alan markaların, fırsatlarını Boyner'de keşfetmek adeta pandoranın kutusu gibi! Hem ürünlerin fiyat etiketlerindeki düşen fiyatlar hem de sepete ekledikten sonra ödeme sayfasında adeta her bir adımda yeni indirimler sürpriz %25 oranıyla yeni sezonda sizleri şaşırtmaya devam ediyor!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Boyner'den Mayo veya Bikini Alana Plaj Çantası Hediye!

Kimseler denize giremiyor ama denize girip plajlara akın edeceğimiz günler yakın! Yazın keyfini doruklarına kadar yaşamak için herkes gibi sen de sabırla beklemeye devam et! Ama bu süre boyunca da fırsatlardan yararlanmayı da sakın unutma! Zira Boyner'den şimdi herhangi bir bikini veya mayo alan herkese 100 TL ve üzeri her alışverişte seçeceği 25'ten fazla plaj çantasından birisi hediye!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

boyner indirim kodu

Türkiye’nin en büyük mağazacılık zincirlerinden birisi olan Boyner, Boyner Grup şirketlerinin amiral gemisi olmakla birlikte şirketin tam adı Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş olarak geçmektedir. 1981 yılında Ali Osman Boyner tarafından İstanbul’da Çarşı tabelasıyla Bakırköy’de kurulduktan çok kısa bir süre sonra büyümeye başlayan Boyner, daha ilk günlerden kurduğu ileri bir vizyon ile başarı hikayesi olmayı başarabilmiş nadir şirketlerdendir. Boyner isimi, ailenin reisi ve kurucusu olan Ali Osman Boyner’in soyadından geliyor. Ali Osman Boyner ayrıca Beymen’in kurucuları arasındadır.

İstanbul’da sunduğu uygun fiyata kaliteli ürün ve giyim imkânı sayesinde kısa sürede hiçbir yatırım almadan hızlıca büyümeyi başaran Boyner en büyük mağazasını 1991 yılında Maslak’ta kurdu. Boyner Maslak mağazası 7.000 metrekare büyüklüğü ile hâlen yerinde olduğu gibi duruyor ve satışlara devam ediyor. Kurucu Ali Osman Boyner’in yaşı ve arkasından gelen genç nesille beraber şirket uzun süre oğlu Cem Boyner tarafından yönetildi. Ekim, 2016 itibariyle şirketin CEO’su olarak yönetim koltuğunda Bülent Başaran oturuyor. Ali Osman Boyner hala onursal başkan olarak nitelendirilmektedir.

Doksanlı yılların sonlarına doğru izlediği iyi reklam politikası ve yenilikçi yaklaşımıyla birlikte Boyner günümüze kadar kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermeden gelmeyi başardı ve her zaman çağa ayak uydurmayı hatta bazen öncülük yapmayı başardı. 1997 yılında halka arz edilen şirket hala borsada açık olmakla birlikte yatırımcısına daima iyi kâr getiren bir hisse olarak aynı müşterilerinin yüzünü güldürdüğü gibi yatırımcılarının da yüzünü güldürdü. Dünyada ciddi ekonomik krizlerin yaşandığı dönemlerde bile büyümeyi başaran Boyner, 2010 yılında 500 milyon Türk Lirası değerinde satış yaparak kendi rekorunu kırmayı başardı.

2013 yılında yabancı ortakları ve yatırımcılarıyla birlikte sağladığı konsensüs ile birlikte önce küçük bir payını, ardından çoğunluğunu ve sonrasında tamamını bünyesine kattığı YKM markasıyla birlikte perakende zincirinde genişlemeyi sürdürdü.

Türkiye’de internetin kısa sürede hızlı bir şekilde gelişmesiyle birlikte Boyner’de değişime çok kısa bir süre içerisinde adapte olarak internet mağazacılığı, online mağazacılık, e-ticaret alanında ciddi değişimlere doğru gitti. Bu kararları 2010 yılında alan şirket 2015 yılında özellikle dijital anlamda çok ciddi bir atılım yaptı ve online mağazacılığa daha fazla önem vermeye başladı. İnsanların günlerce aklından çıkmayan “Paracıklar, Paracıklar” sloganıyla müşteri sadakati alanında da teknolojik girişimi olan Hopi uygulamasını da bu şekilde giriş yapmış oldu.

Peki Boyner gibi binlerce metrekare dükkânı, onlarca mağazası olan, Türkiye’nin en köklü mağazaları neden internetten satışa bu kadar çok önem veriyor diye merak ediyorsanız bunları birazda satıcı tarafından düşünelim. 7 gün 24 saat hiçbir şekilde kapanmayan bir dükkanınız olduğunu, hiçbir şekilde elektrik, su, kira ve personel gibi giderlerin tamamını optimum seviyeye indirerek, buradan elde ettiğiniz farkı müşterilere indirim olarak sunduğunuzu varsayın. Siz bile şaşırmış olmalısınız.

Sadece Türkiye’de değil dünyada genel olarak online alışverişin yürüdüğü kanal ve kategori teknolojik ürünlerken bugün ciddi oranda giyim, ayakkabı, kozmetik, ev, dekorasyon, otomotiv ve hatta gıda alanında agresif bir şekilde büyüdüğüne şahit oluyoruz. Bunun sebebi insanların internetten alışveriş yaptıktan sonra alıştıkları konforu ve kazandıkları zamanı sorgulamaya başlamasından kaynaklanıyor.

Şöyle bir düşünelim bir pantolon, ayakkabı veya elbise almak için onca yolu gittikten sonra daha alışveriş merkezinin girişinde veya mağazanın girişinde güvenlikte, kısa da olsa sıraya girmeniz gerekiyor. Buraya giderken harcadığınız enerji, yol masrafı ve üstüne zamanın yanında birde mağazada ürün arayıp, deneme kabinlerinin önünde beklemeniz gerekebiliyor. Bazen aradığınız ürünü bulsanız bile istediğiniz renkteki seçeneği bitmiş veya bir büyük bedenin tamamının satıldığını görüyorsunuz. Ya başka bir mağazaya gidip tekrar tüm süreci baştan yaşıyorsunuz ya da eliniz boş bir şekilde evinize geri dönüyorsunuz. Üstelik aradığınız ürünü bulsanız bile sonrasında internette daha uygun fiyatları gördüğünüzde veya Boyner’de olduğu gibi Boyner indirim kodu kullanarak aslında daha ucuza daha fazla alışveriş yapabileceğinizi öğrendiğinizde kendinizi daha kötü hissediyorsunuz.

Ancak söz konusu alışveriş internetten olduğu zaman yapmanız gereken tek şey birkaç adımdan ibaret. Siteye gir, aradığın ürünü seç, renk veya bedene göre filtrele, fiyata göre sırala, sepete at öde ve ayağına kadar gelmesini bekle, işte bu kadar. Üstelik oturduğun yerden alışveriş yapmak gibi bir kolaylığın yanında Boyner indirim kuponu kullanarak daha da az ödüyorsun.

Demiştik ya Boyner dijital anlamda kendini yenilemeyi başarmış, süreçlerini olabilen en iyi şekilde iyileştirmeye çalışan bir şirket diye. İşte bu büyük başarıyı online alışveriş ve mağaza zinciri ile birleştirdiği Boyner Tıkla Gel uygulaması ile çok açık bir şekilde görülebiliyor. Eğer kargo beklemeden, mağazaya sadece poşetlerinizi alıp çıktığınız bir alışveriş süreci hayal ediyorsanız işte Boyner Tıkla Gel kısaca budur. İnternetten sipariş verdiğiniz ürünleri, size en yakın Boyner veya YKM mağazasından gidip ücretsiz olarak, kimliğinizi veya ehliyetinizi ibraz ederek teslim aldığınız süreçtir. Peki oturduğum yerden, kapıma gelen kargo şirketi ile teslimat varken bunu neden tercih edeyim diye kendinize soruyorsanız, bunun cevabı çok basit. Katılmanız gereken acil bir etkinlikte ihtiyacınız olan ürün en kısa süre içerisinde elinizde, bundan daha da önemlisi internetten yaptığınız alışverişlerde Boyner indirim kodu kullanarak elde ettiğiniz indirimler Bi Tıkla mağazada uygulamasında da geçerli!

Online alışverişte eğer çok bilinmeyen bir mağazaysanız insanların sizi tercih etmesi için yaratmanız gereken marka bilinirliği, güven ve daha fazlası gibi birçok engelle karşı karşıya kalacaksınız. İnsanların Boyner gibi mağazaları tercih etmelerindeki sebeplerden birisi de bu. Bunun yanında Boyner bile olsanız eğer iyi bir web sitesi, kolay ve bol taksitli ödeme seçenekleri, hızlı teslimat imkânı gibi süreçleri de sunamıyorsanız e-ticaret denilen kavram sizin için çok zorlu bir süreç olabilir. İşte Boyner’in internet mağazacılığında bu kadar çok başarılı olması ve tercih edilmesinin sebepleri bunlardır diyebiliriz.

Ödeme seçenekleri, sipariş teslimatı, iade ve değişim gibi konularda yüksek kalitede hizmet sunan Boyner’den alışveriş yaparken bilmeniz gereken birkaç husus var. Bir alışveriş sürecini kronolojik sırayla anlatmak gerekirse ödeme, teslimat, gerekirse iade veya değişim şeklinde gruplamak oldukça basit, kolay ve doğrudur.

Boyner internet mağazasından alışveriş yaparken, Boyner ödeme seçenekleri; kredi kartı, banka kartı ve Boyner hediye çeki ödeme yollarından birisidir. Boyner kapıda nakit ödeme veya Boyner kapıda kredi kartıyla ödeme seçeneği henüz bulunmuyor. Boyner kapıda ödeme seçeneği ne yazık ki siparişin onaylanması için tercih edilmiyor. Yani Boyner kapıda ödeme seçeneği yoktur. Bu aşamada bilmeniz gereken en önemli bilgi Boyner alışveriş sepetinizde ödemeyi tamamlamadan, alışveriş sepeti sayfasındaki indirim kodu kutucuğuna bizim sağladığımız bir Boyner indirim kodu yazarak alt limitsiz %5’ten başlayıp 250 TL’ye varan indirimden mutlaka faydalanmanız!

Boyner’den satın aldığınız ürünler İstanbul içerisinde 1 günde, İstanbul sınırları dışında 2-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Boyner Yurtiçi kargo şirketiyle anlaşmalıdır ve muhteşem yurdumuz Türkiye içerisinde tüm şehirlere kargo göndermektedir. Şimdilik yurtdışına ürün gönderimi yapılmamaktadır. 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde Boyner ücretsiz kargo kampanyasından faydalanır ve hiçbir kargo ücreti ödemezsiniz. Eğer 150 TL altında bir ürün almışsanız Boyner kargo ücreti, ödeme aşamasında sizden tahsil edilir. Bu nedenle kuryeye hiçbir ücret ödemezsiniz.  Boyner kargo ücreti 8 TL’dir ve peşin olarak sepete eklediğiniz ürünlerin ödemesi yapılırken ücret tahsil edilir.

Artık Boyner ödeme seçeneklerini, Boyner anlaşmalı kargo şirketi ve Boyner kargo ücretini de bildiğimize göre hiçbir müşterinin ve göndericinin beğenmediği iade ve değişim sürecinden de bahsetmek gerekir. Türkiye Cumhuriyeti Tüketici Kanunları gereği çok ciddi bir koruma altında olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Boyner’den satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin iade ederek paranızı geri alabilirsiniz veya ürünü aynı değerde bir ürünle de değiştirebilirsiniz. Bu süreci oldukça hızlı bir şekilde halletmek isteyen Boyner, dev mağaza zincirini de iade ve değişim süreci içerisinde tutarak ciddi bir müşteri memnuniyetini bu şekilde kazanıyor diyebiliriz. Boyner mağazadan iade veya kargo ile iade sürecini şöyle anlatalım.

Boyner iade nasıl yapılır? Basit bir sorudan gitmek gerekirse; satın aldığınız ürünleri size gelen kutusu, yanındaki aksesuarları yani geldiği gibi faturasıyla birlikte, faturanın arkasını doldurarak dilerseniz herhangi bir Boyner veya YKM mağazasına giderek iade edebilirsiniz. İadeniz kasa görevlisi tarafından teslim aldıktan sonra 2-4 iş günü içerisinde paranız ödeme yaptığınız karta iade edilecektir. Eğer kargo aracılığı ile ürünü iade etmek isterseniz sitemizde yer alan Boyner iade adresine herhangi bir Yurtiçi kargo merkezinden ücretsiz, yani karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Kargonuz, Boyner stoklarına ulaştıktan sonra kontrol edilip ödemeniz yine kartınıza iade edilecektir. Kredi kartıyla taksitli yapılan ödemelerde iadeler taksit kadar yapılır. Örneğin 120 TL değerinde bir ürün aldınız, 2 taksitle ödemeyi seçtiniz ve ürünü iade ettiyseniz, iade ücreti 2 taksit halinde 60 TL, 60 TL olarak kartınıza iade edilecektir.

Basit tutmak için, Boyner ürün değişimi nasıl yapılır sorusundan devam edecek olursak bu süreç de Boyner iade sürecinde olduğu gibi oldukça basittir. İnternetten aldığınız ürünleri herhangi bir Boyner veya YKM mağazasına giderek kutusu, aksesuarları, paketi veya poşeti ve faturasıyla birlikte değiştirebilirsiniz. Bu aşamada renk ve beden değişimi söz konusu olduğundan başka bir ürünle değiştiremezsiniz. Ancak ürünü iade ettikten sonra tekrar alışveriş yaparak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Hijyene, telif haklarına ve kanunlara saygılı olan Boyner’den satın aldığınız iç giyim, mayo, DVD, kozmetik gibi ürünleri iade edemezsiniz veya değiştiremezsiniz. Ancak sipariş ettiğiniz ürünleri daha yola çıkmadan iptal edebilirsiniz. Boyner iptal süreçlerinde ücret iadesi aynı normal ürün iadesinde olduğu gibidir.

Görüldüğü gibi müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için tüm imkanlarını seferber etmiş olan Boyner sadece müşterilerini değil ayrıca çalışanlarını ve onların mutluluğu için de oldukça çaba sarf eden şirketlerden birisi olarak Türkiye’nin En İyi İşverenleri, Eğitim Koçları gibi ödüllere sahip bir şirkettir. Sadece şirket ve çalışan ilişkisinde değil Nar Taneleri, Kadın Hakları gibi sosyal sorumluluk projeleriyle de kadına şiddet ve kızlarımızın eğitim gibi konularda da sosyal sorumluluk projelerini üstelenerek halkla ilişkiler anlamında da ciddi projelerde şirket tarafından başarıyla yerine getirilmiştir.

40 ilde, 120’den fazla mağazası, toplamda 300.000 metrekare büyüklüğünde satış sahasının yanında 5.000’den fazla çalışana iş, ar-ge, staj ve eğitim gibi alanlarda imkân sağlayan şirket ayrıca Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu gibi ünlü isimlerin yanında sosyal medya fenomenlerini de reklam filmlerinde oynatan farklı reklamlar da yapmaktadır. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü ve dini bayramlarda özel temalarının yanında Boyner perakende mağazalarında görmediğiniz birçok ürünü sadece internet mağazasına koyarak hiç online alışveriş yapmayan müşterilerini de internetten alışveriş ile tanıştırmak için büyük çaba sarf etmektedir.

boyner indirim kodu

Boyner Mağazasını Oyla

Toplam 39 Oy Ortalama 4,44 Puan

Boyner Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

Boyner Anlaşmalı Kargo

 • Mağazadan Teslimat
 • Yurtiçi Kargo

Boyner İletişim Bilgileri

 • Site:: Boyner

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar