BuldumBuldum.com indirim kodu Nisan 2019

En ilginç ve kişiselleştirilmiş hediyeleri BuldumBuldum.com indirim kodu, BuldumBuldum.com kupon kodu , BuldumBuldum.com indirim kuponu koduyla daha ucuza alın!

Şuanda burada hiç kupon kodu kalmamış gibi görünüyor:(

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:):)

BuldumBuldum.com indirim kodu

Buldumbuldum.com 2008 yılında Güçlü Kozan tarafından ilginç hediyeler ve özel günler için en ilginç hediyeler satmayı hedefleyen bir platform olarak kuruldu. 2011 yılına doğru Türkiye’de e-ticaretin hızlı bir şekilde yükselmesiyle beraber BuldumBuldum.com’da büyümesini sürdürdü. BuldumBuldum ismi Arşimet’in suyun kaldırma kuvvetini bulmasından gelmektedir. 2010 yılında 1.1 milyon TL ciro yapan şirket daha sonra hızla büyümeye devam etti. Ürün yelpazesini binlerden milyonolara kadar çıkarttı. “Click to Brick” iş modeliyle önceli online alışveriş sonra da fiziksel mağazalar ile büyümeyi devam ettiren iş modelini tercih eden BuldumBuldum.com’un bugün Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden  Cevahir, Capacity, Capitol, Astoria ve Torium içerisinde dükkanları bulunmaktadır.Çok ilginç ve devasa büyüklüğe bir ofise sahip olan BuldumBuldum.comonline mağazasını Webrazzi Girişim ofisleri programının yaptığı ziyareti sayesinde siz de görebilirsiniz.

2008 yılında kurulduğundan beri sürekli büyümeye devam eden şirket zamanla Türkiye’nin internet yatırımcılarının da ilgisini çekmeyi başardı. Şirketin %20 hisses karşılığında 27 Haziran 2013 tarihinde Türkiye’nin en çok bilinen internet yatırımcısı Hasan Aslanoba’dan 5 milyon TL yatırım almış. Ardından en büyük rakiplerinden olan Hediyedenizi.com’u satın almıştır. Şirket İngiltere’nin en ünlü dergilerinden olan Wired Dergisi’nde Avrupa’nın en değerli ve hızlı büyüyen şirketler listesinde İstanbul özelinde 10 şirket içerisinde yer almayı başarmıştır. Dünyaya açılmayı planlayan Buldumbuldum.com İstanbul içerisindeki belli bölgelerde gün içerisinde teslimatı yapmaktadır.

Anneler günü,babalar günü,sevgililer günü, kişiye özel hediyeler, ilginç hediyeler, özür,taziye gibi hediyelerin yanında ayrıca kurumsal kategorisini de açarak online baskı hizmeti vermeye başladı. Rekabeti,ürün çeşitliliğini ve stratejik açıdan yenilenmeye giderek BuldumBuldum Pazar yerini de açan şirket 2015 yılı itibariyle hediye ve ilginç ürünler alanında pazarın en önemli oyuncularından birisi haline geldi.2015 yılının sonlarında doğru YemekSepeti.com kurucu ortaklarından aldığı yatırımla 60 milyon TL piyasa değerine ulaştı. Devletimize yıllık 2 milyondan fazla vergi kazandıran, 250’den fazla çalışanı 5.000 metrekare ofisi ve hala büyümeye devan eden BuldumBuldum.com aylık 1,5 milyon ziyaretçisiyle özel günlerde,yılbaşında ve doğum günlerinde bizi “ne hediye alsam” derdinden kurtarmaya devam ediyor.

Şöyle bir düşünün ilk sevgilinizle alacağınız sevgililer günü hediyesi ya da eşinize ilk alacağınız evlilik yıldönümü hediyesi o kadar ilginç olmalı ki yıllar sonra bile hatırlanabilmeli. Çünkü sadece ilginç ve özel anılar değil hediyeler de akılda uzun süre kalır. Öğrenci ya da çalışan olduğunuzu varsayalım. Uzun bir günün ardından okuldan ya da ofisten çıktıktan sonra tıklım tıklım alışveriş merkezlerine gittiniz. Giyim,teknoloji,takı,aksesuar,çanta ayakkabıdan başka hediye seçeneğiniz ne kadar  kısıtlı farkındasınız.Elbette giyim,teknoloji gibi ürünler de  güzel hediyelerdir ancak kişiye özel hediye kadar akılda kalması,fiyatı ve kişiyi özel hissetmesi ne kadar mümkün  tartışılır. Üstelik uzun süreli bir ilişki içindeyseniz ya da 20 yıldır annenize,babanıza sürekli benzer hediyeler almaktan sıkıldıysanız buldumbuldum.com ile tanışmanızın tam zamanı!

Özel günler her sene aksi gibi ya ay sonuna gelir ya da ay ortasında! Tam maaşların bitmeye yaklaştığo, kredi kartı borcunun durdurulmaz yükselişinin olduğu dönemlere. Ya da tam son dakika aksi gibi hatırlanan günler! Alabileceğiniz hediye yelpazesi belli, fiyatlar belli. Peki ya size BuldumBuldum.com’da 1 milyondan fazla alternatif ürünün 4,90 TL’den başlayan  fiyatlardan başladığını söylesek? Üstelik 48 saatte kargo teslimatı garantisi, ücretsiz kargo teslimatı imkanı, kredi kartına taksitli ödeme  kolaylı ğı ile! Tüm bunların yanında buldumbuldum indirim kodu, buldumbuldum hediye çeki, buldumbuldum kupon kodu ile çok daha ucuza alışveriş yapmak da elbette mümkün!

BuldumBuldum’dan daha önce alışveriş yapmış kişilerin tam olarak nasıl bir keyiften,kolaylıktan ve ucuzluğun yanında kaliteden bahsettiğimizi bildiklerini biliyoruz. Asıl amacımız ilk defa alışveriş yapacak olan ya da alışveriş yapmış ancak aklında sorular bulunanlar için! Sizin için BuldumBuldum.com hakkındaki sıkça sorulan soruları araştırdık. Buldumbuldum hangi kargoyla çalışıyor? BuldumBuldum ödeme seçenekleri nelerdir? BuldumBuldum kapıda ödeme seçeneği var mı? BuldumBuldum kargom ne zaman gelir? BuldumBuldum iade  nasıl yapılır? BuldumBuldum değişim nasıl yapılır? BuldumBuldum güvenilir midir? BuldumBuldum kargo ücreti ne kadar? Gibi sorularınza yanıt vereceğiz.

Öncelikle hemen belirtelim online alışveriş  zaten normal bir mağazaya gidip alışveriş  yapmaktan her zaman daha güvenlidir. Örnek vermek gerekirse online  mağazadan aldığınız ürünü  14 gün içerisinde iade hakkınız bulunurken normal mağazadan aldığınız ürünü en fazla  3 iş günü içerisinde değiştirebilirsiniz. Bu anlatmamız gereken çok ayrı bir konu ya, neyse!

BuldumBuldum kesinlikle güvenilirdir. Satın aldığınız ürünler 48 saat içerisinde adresinize  teslim edilir. 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde BuldumBuldum ücretsiz kargo teslimatı imkanından faydalanırsınız. 75 TL ve altı alışverişlerinizde 6,90 TL kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. BuldumBuldum Aras Kargo,MNG Kargo ve Bukoli kargo şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır.Kapıda nakit  ödeme yapabilirsiniz. Kapıda yapacağınız ödemelere ekstra olarak 4,90 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.Diğer ödeme seçenekleri arasında tüm kredi kartları, 3D güvenlik alt yapısını destekleyen banka kartları,havale/eft bulunmaktadır. Yurtdışına seçili ürünlerde kargo gönderimi yapılmaktadır. Kargo ücreti ve detaylı bilgi için aşağıda yer alan müşteri hizmetleriyle  numarası ve diğer sosyal medya hesaplarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Ürün size kargo şirketiyle ulaştırıldıktan sonra ya da buldumbuldum mağazalarından kendimiz teslim alıyorsanız mutlaka kargo görevlisinin önünde ya  da satış elemanın önünde paketi açınız eğer pakette herhangi bir ezilme ya da hasar var ise teslimatı kabul etmeyin ve iade edin. Satın aldığınız ürünleri en geç 14 gün içerisinde aşağıda yer alan buldumbuldum iade adresine gönderebilir paranızı geri alabilirsiniz. Buldumbuldum ürün değişimi de aynı şekilde yapılmaktadır. Ürünü aşağıda yer alan iade adresine faturasıyla birlikte  gönderin. İadeniz stok merkezine ulaştıktan sonra kontrol edilecektir. Eğer herhangi bir problem yoksa yeni ürün adresinize  gönderilir.

Eğer yeteneklerinize güvenen bir tasarımcıysanız siz de BuldumBuldum.com içerisinde mağazanızı açarak hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. BuldumBuldum.com ilginç tasarımcılara her zaman yer vermektedir. Örnek vermek gerekirse bazı ilginç tasarımcılar,ürünler ve temalar şunlardır; Penguen Dergisi karikatüristleri, Fırat ve Bahattin tasarımları, Beslenir ki bu temaları, Süperman ve Batman’dır.Ayrıca son yıllarda moda olan Baby Shower yani yeni doğan bebeklerin ilk doğum günü partilerine özel ilginç ve özel tasarım ürünlerde çok uygun fiyatlara BuldumBuldum.com e-bebek kategorisinde yer almaktadır.

Yazımız çok uzun olmasına rağmen gayet bilgilendirici ve keyifli oldu. Şimdi BuldumBuldum sıkça sorulan soruları kısa bir şekilde soru-cevap yapalım ardından BuldumBuldum indirim kodu nereden bulunur? BuldumBuldum kupon kodu nasıl kullanılır? Resimli olarak anlatalım ve yazımızı bitirelim.

 1. Güvenilir midir?
  • Kesinlikle güvenilirdir.
 2. Kargom ne zaman gelir?
  • 24 ile 48 saat içerisinde kargonuz adresinize teslim edilir.
 3. Hangi kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışıyor?
  • MNG Kargo,Aras Kargo ve Bukoli kargo şirketiyleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır.
 4. Kargo ücreti ne kadar?
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo teslimatı ücretsiz. 75 TL ve altı alışveirşlerde 6,90 TL kargo ücreti ödersiniz.
 5. Ödeme seçenekleri nelerdir?
  • Tüm kredi kartları, 3D güvenli ödeme alt yapısını destekleyen banka/atm/debit kartlar, kapıda nakit ödeme ve havale/eft ödeme seçenekleri bulunmaktadır.
 6. Kapıda ödeme var mı?
  • Kapıda ödeme var. 4,90 TL ekstra ücret alınmaktadır.
 7. Ürün iadesi nasıl yapılır?
  • Ürünü size gelen faturası,aksesuarı ile birlikte aşağıda yer alan BuldumBuldum.com iade adresine anlaşmalı kargolar ile ücretsiz olarak gönderiniz. İadeniz kontrol edilip onaylandıktan sonra ödemeyi neyle yaptıysanız örneğin kredi kartıyla, ödemeniz kredi kartınıza iade edilecektir.
 8. Ürün iade süresi ne kadar?
  • Satın aldığınız ürünleri hiçbir gerekçe göstermeksizin 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz veya değiştirebilirsiniz.
 9. Ürün değişimi nasıl yapılır?
  • Ürünü tekrar satılabilir olması konuşuluyla ve faturasıyla birlikte iade adresine gönderin. Değiştirmek istediğiniz ürünü fatura kısımında yer alan bölüme not edin. Yeni ürün en kısa süre içerisinde adresinize gönderilir.
 10. Yurtdışına ürün gönderiyor mu?
  • Seçili bazı ürünlerin yurtdışına gönderimi sağlanmaktadır.
 11. Mağazadan teslimat nedir?
  • Alışveriş merkezleri içerisinde bulunan BuldumBuldum.com mağazalarından kendinizin giderek hemen ürünü teslim almasıdır.

1-)İhtiyacınız olan indirim kodunu seçiniz.
buldumbuldum indirim kodu
2-)Kodu kopyalayın, mağazaya git butonuna basın.
buldumbuldum hediye çeki
3-) buldumbuldum alışveriş sepetinde yer alan “indirim kodu” kutucuğuna kodu yapıştırın.
buldumbuldum indirim kodu nasıl kullanılır
buldumbuldum kupon kodu
Ucuza alışveriş i yine buldun :) 

BuldumBuldum.com Mağazasını Oyla

Toplam 0 Oy Ortalama 1 Puan

BuldumBuldum.com Ödeme Seçenekleri

 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Akbank
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • Havale / EFT
 • Kredi Kartı
 • American Express
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Kapıda Ödeme
 • Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
 • Kapıda Nakit Ödeme

BuldumBuldum.com Anlaşmalı Kargo

 • MNG Kargo
 • Aras Kargo
 • BuKoli

BuldumBuldum.com İletişim Bilgileri

 • Site:: BuldumBuldum.com

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar