CarrefourSA indirim kodu - carrefoursa indirim kodu

carrefoursa indirim kodu

Dev mağaza zinciri CarrefourSA şimdi CarrefourSA indirim kodu ile birlikte koca mağazayı indirimiyle ayağınıza getirdi.

%15
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

CarrefourSA %15 İndirim Kodu

Bundan böyle eve koca koca alışveriş torbalarını sen taşıma! Senin yerine işinin uzmanı CarrefourSA çalışanları internetten vereceğin siparişle kapına hem tüm ihtiyaçlarını bize özel bu Carrefoursa indirim kodu ile ücretsiz getirsin hem de 100 TL ve üzeri alışverişlere %15 daha az öde!

2020yuzde15 Kodu Aç

25 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

CarrefourSA 25 TL İndirim Kodu

Haftasonu ya da hafta içi! Hiç fark etmez! Dilediğin herşeyi CarrefourSA'nın online mağazasından 250 TL ve üzeri alışverişlerde bu 25 TL indirim kodu ile hem ücretsiz teslimat hem de ekstra indirimle adresine, dilediğin saatte getirt!

SEPET Kodu Aç

10 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

CarrefourSA Temizlik Kategorisinde Her 100 TL Alışverişe 10 TL İndirim Hediye!

Bundan böyle temizliğe ayırdığın vaktini sevdiklerine, kendine, spora ya da yeni bir dil öğrenmeye kolayca ayırabileceksin! Zira saatlerce süren temizlik işleri artık sadece dakikalar içerisinde tamamlanacak! İşlere başlamadan önce tertemiz bir klozet için mis gibi kokan çamaşır suyunu dök ve parkelere giriş! Parkeler bitince, bolca suyla durula ve işte banyo temizliği de bitti! Mükemmel bir kızartma yemeğinden sonra ocaktan çıkmayı bilmeyen yağ lekelerini temizlemek için yanlış ekipman ile kol kaslarını zorlamaya, evin havasını değiştirmek için bilmediğin kimya ürünlerine ya da banyodaki kireci temizlemek için saatlerce ovalamaya gerek yok! Zira doğru ürünle en zorlu kirler sadece saniyeler içerisinde hayatınızdan çıkıyor! Üstelik doğru ürüne de her 100 TL ve üzeri alışverişinizde net 10 TL CarrefourSA indirimiyle hem daha ucuza hem de bir tıkla gün içerisinde, en geç ertesi gün kapına gelen özel kurye teslimatıyla sahip olabilirsin!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

CarrefourSA Hafta Sonu Kapanmalarında Lezzet Patlaması Başlasın!

Markette geçireceğin zamanı harika mezeleri, muhteşem sunumlarını yapacağın sofranı ya da balkonunda mangalını yakmakla geçir! Zira market alışverişin şimdi ister mobil cihazından isterse bilgisayar başından yapacağın alışverişle gelsin! Vaka sayıları hala istenilen seviyeye gelmese de artık esnetilen sokağa çıkma yasaklarında yaz boyunca bundan böyle hafta sonu kapanmalarında bahçende, balkonda istersen parkta lezzet dolu bir masaya, sevdiklerinle birlikte baş başa keyifle geçsin! Kahvaltılığından, tek kullanımlık mangalından, maşasına, kömürüne ve hatta şimdi lezzetli etlere ve sucukların yanında tatlısına kadar her türlü mangal partisinden, barbekü keyfine veya piknik sefasına kadar alt limitsiz teslimat garantisiyle akşamdan sabaha kapında!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

CarrefourSA Sıcak Günlerin İlk Dondurma Keyfi!

Her yaştan, herkesin asla hayır diyemediği lezzete yine CarrefourSA indirimiyle doyalım! Geçmişte yalnızca sıcak yaz günlerinde bakkallarda ya da dondurmacılarda bulabildiğimiz sınırlı sayıdaki dondurma çeşidi artık CarrefourSA ile dört mevsim kapınıza geliyor! Tabi her yaz mevsiminin hem serinletici hem de lezzet dolu tabakları, külahları ya da çubuk dondurmaları şimdi yaza özen indirimiyle kapınıza indirimin bolluğu ile geliyor! İster sıcacık bir yaz gününde güneş tam tepedeyken serinlemek için, istersen akşamları ya da öğlenleri yenen harika bir yemekten sonra tatlı ya da aperatif olarak tüket! CarrefourSA'nın buz dolaplı araçları ile sanki fabrikadan çıkmış gibi tüm siparişleriniz kapınıza erimeden, soğumadan üzerindeki buzu ile hemen gelsin!

Kampanyaya Git

%25
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

CarrefourSA Kahve Kategorisinden Ne Alırsan Al Hepsi %25 İndirimli!

Metabolizmanızı hızlandırıp çok pratik bir şekilde kilo verişinizi hızlandırırken, aynı zamanda sabahları daha zinde ve daha enerjik olmanızı sağlayacak kahve kültürü artık yaz-kış, soğuk sıcak seçenekleriyle damağınızda lezzet şöleni yaşatıyor! CarrefourSA'nın kahve tutkunlarına özel olarak online mağazasında sunduğu pratik aparatlar, filtre kağıtları, temizlik ürünleri ve çok daha fazlası bolca seçenek, farklı boy opsiyonlarıyla birlikte %25 net sepet indirimiyle ister hazır halde isterseniz paketlenmiş haliyle mutfağınızı şenlendirsin!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

carrefoursa indirim kodu

Cennet yurdumuz Türkiye’de, “En Hesaplı Market Alışverişi” sloganıyla tanıdığımız CarrefourSA aslında 1958 yılında kurulmuş dünyaca ünlü bir Fransız markasıdır. Biraz Carrefour’un globaldeki büyüklüğünden ve kuruluş sürecinden günümüze neler olduğuna bakalım ardından da Türkiye’de gururumuz Sabancı Holding iş birliği ile nereler gelmiş onu inceleyelim.

Operasyonlarından yıllık ortalama 2 milyar Euro gelir elde eden Carrefour toplamda 400.000’den fazla çalışanıyla 50’ye yakın ülkede operasyonlarını sürdürüyor. Her kıtada en az 3 ülkede operasyon gösteren şirket 12.000’den fazla mağazaya sahip durumda olmasının yanında aynı Türkiye’de olduğu gibi hiçbir pazara tek başına girmiyor. Şirket, yerel ortaklarıyla birlikte yatırımı birlikte yapıp, operasyon sürecini ağırlıklı olarak yerel ortağa bırakıyor. Paris borsasında halka açık durumda olan Carrefour dünyaca ünlü Wallmart’tan sonra en büyük ikinci mağaza zinciri olma unvanına sahiptir.

Hipermarket, süpermarket ve indirim mağazaları gibi farklı boyutlarda müşterilerine kapısını açan mağaza zincirinde, ürün gamında ve kategorisinde son yıllarda hacimsel ve kapsam anlamında çok ciddi bir büyüme yaşandığını görmek mümkün. Başlarda sadece gıda, şarküteri, sebze, meyve, alkol, sigara, temizlik ve basit mutfak ihtiyaçları gibi alanda başlamış olunsa da şu anda beyaz eşyadan, laptoptan hatta giyime, evcil hayvan(pet) mamasına, petshop, oto aksesuarına kadar genişleyen bir ürün yelpazesinden bahseder hale geldik. Bundan 15 yıl önce birisi size CarrefourSA’ya gidip televizyon alabilirsin deselerdi şaşırırdınız, peki şimdi CarrefourSA internet mağazasından televizyon, bulaşık makinesi alabilirsin deseler nasıl bir tepki verirsiniz?

Sabancı Holding ortaklığıyla beraber Türkiye’de ilk Carrefour mağazası 22 Kasım, 1993 yılında açıldı. Bir Sabancı Holding klasiği olan markaların sonunda mutlaka bulunan “SA” sayesinde aslında çok kısa bir süre içerisinde iyi bir pazarlama ve reklam stratejisiyle kabul gördü. Türkiye’de kurulduktan sonra, Sabancı Holding bünyesindeki ve diğer rakip markalardan Gima, Endi, İsmar, 1E1 ve son olarak Kiler CarrefourSA'ya katıldı. 2006 yılında Borsa İstanbul’da halka arz edilen ortaklık şirketi her sene büyümeyi başardı ve hala aramızda.

Sabancı Holding’in 2013 yılında %13 hisse alımı sayesinde büyük hissedar olarak markanın tüm yönetim haklarını elde etmesiyle birlikte büyük bir dönüşümün başladığından bahsetmek aslında çok zor değil. 2013 yıllarında e-ticaret dünyada resmen başını alıp gitmiş durumdaydı. İnsanlar elektronik, giyim ve aksesuar alanında çok ciddi alışveriş yaparken birçok insanın aklından geçen şeylerden birisi acaba gıda veya market alışverişleri de bir gün online alışverişte yerini alır mı diye duyardık. Nitekim oldu!

Carrefour ürün politikası, genel olarak sunduğu indirim kampanyaları ve mağazalarını açtığı lokasyonlar sebebiyle Türkiye’de orta sınıf aileye, çalışan kadın profiline çokça hitap ediyordu.  CarrefourSA’ya alışveriş için giden birçok insan genelde alışveriş arabasını tıka basa doldurur hatta bazen ikincisine bile ihtiyaç duyardı. Bu nedenle daha gelişmiş il ve ilçelere her zaman yatırım ve mağaza anlamında önem vermişse de artık açtığı online mağazasıyla bu çemberi ciddi anlamda genişletmeyi başardı.

Sadece çalışan annelerin veya kadınların değil ayrıca kaliteli ürüne uygun fiyatlarla erişmek isteyenler için de iyi bir seçenek kolan CarrefourSA, Sabancı Holding’in geniş vizyonunu bir araya getirerek CarrefourSA internet mağazasını açtı. Artık oturduğunuz yerden, mağazaya gitmeden mağazadaki aynı fiyatlarla tüm ürünleri satın alabileceksiniz! Aklınızda oluşan birçok soru olduğuna eminiz. Mesela soğuk muhafaza edilmesi gereken ürün nasıl gelecek? Fiyatlar nasıl aynı olabilir ki? merak etmenize hiç gerek yok.

İnsanlar eskiden market indirim kampanyalarını kapılarına bırakılan kataloglardan takip ederlerdi. Ya da büyükçe bir alışverişten sonra poşetlere atılan kataloglara bakarak takip ederlerdi. Alışveriş sonrası poşete atılan katalog kimin işine yarar ki? Siz çoktan poşetleri alıp eve geldiniz, fırsatı kaçırdınız. O fırsat bir sonraki ay orada değilse kaçtı gitti! Online alışveriş sayesinde işte fırsat kaçırmanın önüne geçildi. Sürpriz fiyatlar, kasada unutulan ürünler ya da stokta yok cevapları ortadan kalktı. Birde üstüne CarrefourSA indirim kodu yanına eklenince, mağaza indirimlerinizde evinizin bütçesini online alışverişle hafifleteceksiniz!

Dünya son 10 yılda çok ciddi şekilde globalleşti. Teknoloji çok hızla gelişti. Ortaya bir çok hem iyi hem de kötü şirket çıktı. İyi, başarılı ve müşteri memnuniyetini önemseyen şirketlerin sunduğu avantajlı fiyatlar müşteriler için bir inandırıcılık ve güven yaratsa da bunu kötü ve başarısız şirketler taklit etti. Ayrıca yıllardır oturmayan Tüketici Koruma Kanunları nedeniyle insanlar artık bir malı daha ucuza gördüğünde okuduklarına inanamaz hele fiyatı görünce “bu kadar olamaz” dese de aslında var.

CarrefourSA yılların getirdiği başarı hikayesini yüksek teknoloji ve iyi bir inovasyon ile  müşterilerine kapılarını online mağazasına açmayı da başardı. Şimdilik az sayıda şehirde, sınırlı sayıda ilçede olsa da oldukça büyük bir dağıtım ağıyla mağazadaki fiyatla internetteki fiyat aynı! Hatta bazen internette diğer adıyla CarrefourSA online mağazasında fiyat daha bile ucuz! Bir de Carrefour indirim kuponu kullanınca alışveriş akıl almayacak indirimle mümkün olabiliyor.

Peki CarrefourSA bunu neden yapıyor? Neden müşterilerinin internetten sipariş vermesini istiyor? Çok basit sebeplerden dolayı; müşteri memnuniyet, tasarruf, maliyet, rekabet ve sadakat yeterlidir diye umuyorum.  Bir mağaza zincirinde yönetici olduğunuzu ve birçok ürünü stoktan çıkartmak, mağazaya taşımak, raflara dizmek gibi işleri yönetmeniz gerekiyor! Ne kadar yorucu ve ne kadar çok adama ihtiyacınız var. Üstelik tüm bu emeğin yanında birde bunları sergileyeceğiniz showroom, raf, mağaza kirası, personel maaşı, elektrik, su, ısınma, temizlik derken bir sürü masrafa çoktan girdiniz! Üstelik bunu yıllardır yapıyorsunuz, birçok müşteri aslında yıllarca aynı markayı ve ürünü kullanıyor. Peynir, yoğurt ya da şarküteri reyonuna geldiğinde zaten hangi markayı ve hangi ürünü alacağını aslında çoktan biliyor. Peki onun yerine oturduğu yerden alışveriş yapsa da siz, müdür olarak bunlarla uğraşmasanız :)

Eskiden televizyonda yemek programlarında, iftar saatinde kurulacak o lezzet sofralarında yapılacak yemeklerin tarifleri verilirdi. Birçok yemek veya tarif insanların damak tadına uygun olsa da malzemesini köşe bakkalda bulamazdık ancak CarrefourSA’da olduğundan emindik. Buna rağmen evimize uzak olduğu için gidemezdik ya da halimiz olmazdı. Şimdi CarrefourSA sizin ayağınıza geliyor.

CarrefourSA’dan alışveriş ve teslimat süreci oldukça basit, kolay ve tamamen müşterinin çıkarlarını gözeten bir sistemle kurulmuş. Aynı bir mağazada gibi ürünleri sepetinize attıktan sonra, adresinizi girip size en uygun teslimat saatini ve ödeme seçeneğini seçip zilinizin çalmasını bekliyorsunuz. En taze, iyi paketlenmiş ürünler güler yüzlü personel tarafından kapınıza kadar getiriliyor. Bir Sabancı Holding ekolü olarak CarrefourSA, çalışanlarının insanlara temas ettiğini bildiğinden en uygun personelin yanında işini seven, temizliğe dikkat eden çalışanı seçmek konusunda da oldukça titiz davranıyor ancak bu başlı başına başka bir insan kaynakları analizi yazısı olur.

CarrefourSA online mağazasından, aynı bir mağazada gibi alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken, sizi ekstra mutlu edecek, daha az ödemenizi sağlayacak birkaç tüyodan ve alışveriş sürecinden bahsetmek gerekir diye düşünüyoruz.

Alışveriş yapmadan önce mutlaka o ayın en güncel kataloğunu CarrefourSA sitesine girdikten sonra inceleyiniz. Geçen aydan daha bu aya daha uygun fiyatlı gelen birkaç indirim mutlaka gözünüze çarpacaktır. Burada amacımız size kaliteli bir alışverişin yanında ayrıca aile bütçenize, cebinize, cüzdanınıza da yardımcı olmak, bu nedenle alışveriş yapmadan önce fiyatların cazibesinden kurtulmak için mutlaka bir liste yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Peki, alışveriş listenizi yaptınız, ürünleri sepetiniz eklediniz. Bu standart bir online alışveriş adımı. Peki bundan sonrası nasıl işliyor? CarrefourSA teslimat süresi ne kadar? CarrefourSA alışverişlerim ne zaman gelir? CarrefourSA ödemek seçenekleri nelerdir? Gibi sorular aklınızda hemen oluşmuş olmalı. Sitenin basit arayüzü sayesinde aslında bunlara birkaç tıklama ile zaten yanıt bulabilirsiniz. Yine de biz sizin için araştırdık.

Eğer satın aldığınız bir ürün stokta veya rafta yoksa sahip olacağınız üç seçenek var. Bu ürünü istemezsiniz ve vazgeçersiniz. Sizi alternatif seçenekler için aramalarını istersiniz ya da reyon görevlisi sizin için alternatif bir ürünü seçer ve sepetiniz ekler. Teslimat adresinizi giriniz, size en yakın CarrefourSA mağazasını seçiniz. Buradan sonra CarrefourSA teslimat seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek dilerseniz gün içerisinde dilerseniz sonraki 4 gün içerisinde sabah 10:30’dan akşam 22:00’ye kadar belli bir saat aralığında teslimatın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Teslimat yaparken hiçbir şekilde kargo şirketi kullanılmaz. CarrefourSA hangi kargo şirketiyle çalışıyor gibi bir soru eğer aklınızdaysa bu soruyu hemen aklınızdan çıkartın! Çünkü teslimatlar CarrefourSA özel, içerisinde buzdolabı, ısıtıcı ve iki adet personeliyle kapınıza kadar getirilir.

CarrefourSA ödeme seçenekleri açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Alışverişlerinizi kredi kartıyla online, kredi kartıyla kapıda, kapıda nakit veya BKMExpress ile ödeyebilirsiniz. Üstelik CarrefourSA Kart sahibiyseniz, kartınızı da bu aşamada kullanabilir CarrefourSA Kart Puanı kazanmaya devam edebilirsiniz.

Peki sizin için bu kadar zahmete giren, oturduğunuz yere yani ayağınıza kadar siparişlerinizi getiren CarrefourSA teslimat ücreti ne kadar? Teslimat ücreti konusunda da oldukça cüzi bir miktara sahip olan CarrefourSA teslimat ücretleri şu şekilde; 50-150 TL arası alışverişlerde 3,50 TL, 150-250 TL arası alışverişlerde 2,50 TL, 250 TL ve üzeri alışverişlerdeyse CarrefourSA ücretsiz teslimat yapar.

Eğer CarrefourSA’dan aldığınız ürünleri iade etmek veya değiştirmek isterseniz o süreci nasıl işletmelisiniz hemen anlatalım. Size gelen ürünler iade kapsamındaysa örneğin dergi, gazete, cd, iç giyim ürünlerinden değilse, paketi açılmamış ve son kullanma tarihi size teslim edildiği tarih itibariyle geçmemişse faturasıyla birlikte herhangi bir CarrefourSA merkezine giderek iade edebilirsiniz. Ödemeniz eğer kartınızla yapıldıysa kartınıza iade edilecektir. Elden nakit olarak yapılmışsa CarrefourSA hediye çeki alacaksınız ve bu CarrefourSA hediye çekiyle 90 gün içerisinde tekrar alışveriş yapabilirsiniz.

CarrefourSA ürün değişimi yapmamaktadır. Ancak sizi mağdur da etmemektedir! İzlemeniz gereken yok çok basit. Değişim için ürünü iade edip paranızı geri aldıktan sonra dilediğiniz ürünü tekrar satın alabilirsiniz.  Alışveriş sonrasında da oldukça müşteri odaklı ve süreç iyileştirmek için çaba gösteren CarrefourSA’ya dilediğiniz konuda talepte veya öneride bulunabilirsiniz.

Türkiye pazarına sağladığı yılbaşında ikramiye bileti, Kurban Bayramı’nda kurban kesimi, okul alışverişlerinde kırtasiye indirimleri gibi yerel özelleştirmeleri de olan CarrefourSA ayrıca Türk tarımına ve hayvancılığına da büyük destek çıkan nadir markalardandır. 11.000’den fazla çalışanı, yılda 2 milyondan fazla mağaza ziyaretçisinin yanında, online mağazasındada ağırladığı 2 milyondan fazla ziyaretçisi, toplamda 4 milyondan fazla insana kapılarını açan CarrefourSA’dan bir kere alışveriş yapınca inanıyoruz ki bir daha ne mağazaya ne de markete girmek isteyeceksiniz!  Bizim şimdilik anlatacaklarımız bu kadar ??

carrefoursa indirim kodu

CarrefourSA Mağazasını Oyla

Toplam 2 Oy Ortalama 4,75 Puan

CarrefourSA Ödeme Seçenekleri

 • American Express
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
 • Kapıda Nakit Ödeme
 • Kapıda Ödeme
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

CarrefourSA Anlaşmalı Kargo

 • Kendi Kuryesi Var
 • Kendine Özel Kurye
 • Kurye İle Özel Teslimat

CarrefourSA İletişim Bilgileri

 • Site:: CarrefourSA

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar