d&r kupon kodu, d&r indirim kuponu kodu, d&r hediye çeki

d&r indirim kodu

d&r'dan alışveriş yapmadan önce d&r indirim kuponu kodları, d&r indirim kodlarını bu sayfada bulabilirsiniz :)

15 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

D&R 15 TL İndirim Kodu

Türkiye genelinde uygulanan karantina boyunca bu indirim kodu ile D&R'dna yapacağın her 150 TL ve üzeri alışverişte 15 TL cebinde kalsın! Sen de online alışverişle, hiç evden çıkmadan böylece güvende kal!

PICODI15DR Kodu Aç

10 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

D&R 10 TL Sadece Bizde Bulabileceğin İndirim Kodu

Kitap, oyuncak, teknoloji, film ya da oyun alışverişlini oturduğun yerden kalkmadan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL daha uyguna al diye senin için bu D&R indirim kodunu bulduk!

DRFESTİVAL10 Kodu Aç

10 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

D&R 10 TL İndirim Kuponu Kodu

Bu harika D&R indirim kodu ile tek başına bile sepet tutarındaki 100 TL alt limiti kolayca yakalarken,10 TL indirim de sepette şahane görünüyor!

PICODI10DR Kodu Aç

25 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

D&R 25 TL İndirim Kodu

D&R'ın müşterilerine online alışverişin her seferinde indirim kazandırmaya devam ettiğini söylememize gerek var mı? Bu 250 TL alt limitli kodla hem kargo bedava hem de sepette 25 TL daha az ödeme tutarı var!

PICODI25DR Kodu Aç

%40
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

D&R Yeni Başlangıçlar İndirim Kampanyasında Yeni Çıkan Her Şeye %40 Sürpriz İndirimli Fiyatlar

Artık yeni çıkan son teknolojiye, kitaplara, oyuncaklara, son model drone ürünlerine D&R sayesinde bir servet ödemenize gerek yok! Zira yeni başlangıçlar arayanlara özel D&R'dan en son çıkan tüm; teknoloji, kitap, oyuncak ve hatta kırtasiye ürünlerinde geçerli sürpriz %40 indirim kampanyasıyla artık her şeyin en günceline bütün maaşını ya da kartının bütün limitini harcamadan sahip olabilirsin!

Kampanyaya Git

%50
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

D&R Her Dilde Yabancı Kitabın İkincisine %50 Daha Az Öde!

Bir dil bir insan, iki dil iki insan! Dil bilmenin hem iş hayatında hem de kaynak aramada ve taramada yarattığı o büyük avantajı bilenler ve daha fazlasını öğrenmek isteyenler için adeta fırsat doğdu! Hem yabancı dilini, okuma, okuduğunu derinlemesine ve yazma anlamında geliştirmek hem de kültürü daha iyi anlamak için yabancı yazarlar tarafından kaleme alınan eserleri ana dilinde okumak isteyenlere müjdemiz var! Birinci baskısından, yirminci baskısına kadar artık sadece İngilizce değil her dilde yabancı kitaba D&R'ın web sitesindeki özel indirimiyle ikicisine %50 daha az ödeyerek sahip olma şansına haiz olun!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

D&R Şimdi Tüm Kartlara 7 Taksitli Ödeme Kolaylığı!

Cebinden birden çıkacak yüzlerce hatta binlerce liranın bütçende yaratacağı tahribatı artık düşünmene gerek yok! Aydan aya aldığın maaşından eline bir şeyler de kalmasını istiyorsan daha fazla taksiye ihtiyacının olduğunu duyduk! Teknoloji kategorisinde 3.500 TL'ye maksimum üç taksit imkânı sunan online mağazaları unutun! Türkiye'nin en büyük kütüphanesi şimdi alt limitsiz bütün alışverişlerinizde her karta tam yedi taksitli ödeme kolaylığı sağlıyor! Hiçbir kategori veya ürün farkı gözetmeksizin artık D&R mağazalarında bile bulamayacağınız bu kolaylık sayesinde hem alışveriş hem de en büyük siparişleri bile ödeme çok kolay!

Kampanyaya Git

%40
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

D&R Destek Yayınlarında Tüm Eserlerde %20'den Başlayıp %40'a Çıkan İndirimler

Kadın cinayetlerini, kadın şiddetini bizlere bir nebze olsun unutturacak olan indirimiyle D&R yine farkını ortaya koyuyor! Türkiye'nin en çok kadın yazarının eserini basıma alan yayınevlerinden Destek Yayınevine özel, D&R kadınları ve edebiyata ilgi gösteren kadınları tam da yayınevinin adına yakışır şekilde desteklemek için destek Yayınevi'ndeki tüm eserlere net %20 indirim sunuyor!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

d&r indirim kodu

Türkiye'nin ünlü medya gruplarından olan Doğan Medya Grubu altında, 1996 yılının Kasım ayında kurulan D&R, 1997 yılının Mayıs ayında kültür ve sanat dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak üzere  Erenköy'de ilk mağazasını açtı. Türkiye, Cumhuriyet'in kurulduğu ilk yıllardan beri okuma ve yazma oranı sürekli artmaya devam eden ülkeler arasında yer alıyor. Doğan Medya Grubu bunu önceden görmüş olacak ki bu alanda ilk atılımını D&R ile yıllar önce gerçekleştirmiş. Ayrıca ülkemizde zorunlu eğitim süresinin artması ve çocukların,gençlerin kitap okuma ve sanata olan ilgisini arttırma girişimleri meyve vermeye başlayarak zamanla bu alışkanlığa sahip birey sayısı da arttı.Bu da ortaya bir ihtiyacı doğurdu! D&R sadece kitap satan bir mağaza olmaktan çıkıp,ayrıca teknolojinin gelişmesiyle birlikte film,dvd,blueray,kırtasiye,oyun,oyun konsolu,teknolojik ürünler,drone,e-kitap,hobi oyuncak gibi ürünleri de yelpazesine katarak müşterilerine benzersiz seçenekler sunmaktadır. 2010 yılından itibaren Dünya genelinde e-kitap uygulamaları karşısında D&R'da elbette boş durmadı. 2016 yılı itibariyle Dünyanın en bilinen e-kitap uygulamalarından birisi olan Kobo ile anlaşarak e-kitap alanına da girdi.D&R Kobo e-kitap uygulaması ile satın aldığınız kitaplar saniyeler içinde tablet veya mobil cihazınızda!  Ayrıca son dönemlerin en moda sivil havacılık araçlarından olan Drone ürünlerini de en uygun bütçeden en profesyonel ihtiyaca yönelik fiyatlarıyla stoklarına kattı! Profesyonel seviyede elektronik ürünleri,kulaklık,mikrofon,kamera araç gereçlerini de unutmadı. D&R günümüz yeniliklerine ne kadar ayak uydursa da mazide yaşayan nostalji severleri asla unutmadı. Sık sık yayınladığı pikap ve plak kampanyalarıyla 70'ler,80'ler ve 90'ları bize aynı o gündeymişiz gibi yaşatacak kampanyalarına devam ediyor! Hobi ve oyuncak alanında ürün yelpazesine kattığı ilginç ürünler sayesinde sömestr ve yaz tatiline giren miniklere ilginç hediye imkanları ve içindeki çocuğu unutmayan büyüklerin hobi ihtiyaçlarına da yer veriyor.D&R ayrıca orjinal basım yabancı kitap satışı da yapmaktadır.

D&R ilk kurulduğu zamanlarda müşterilerinin sadece alışveriş yapıp ayrıldığı bir kitapevi,kitap satış noktası kimliğinden 2004 yılı itibariyle çıkarak Avrupa'da çok yaygın olan kitap ve kafe iç içe konseptini benimsemeye başladı. Bu sayede müşteriler satın aldıkları kitabının yanında, hemen bir bardak çay veya kahve alarak daha hemen mağazada okumaya başlayabiliyorlar. 26 ilde 150'den fazla mağazası olan D&R, bugün gideceğiniz tüm alışveriş merkezlerinde bulabileceğiniz, kitap denildiğinde akla gelen ilk mağaza zincirlerindendir. Ortalama mağaza alanı 300m2 civarında olup, mağazaya düşen çalışan sayısı 20+ civarındadır. Yayınevlerine ve yazarlara özel olarak her ay farklı il, ilçedeki ve mağazalarında D&R Mağaza Etkinlikleri  düzenlemektedir. Etkinlik günlerinde sevdiğiniz yazarlara,sanatçılara kitapları ve albümleri imzalatabilirsiniz.D&R gibi bir başarı hikayesinin online mağazasının olmamasını beklemek herhalde biraz abes kaçardı.Online alışveriş öyle bir nimet ki sadece giyim ve teknoloji alanında değil ruhun gıdası kültür ve sanat alanında bile farklılığını her zaman hissettiriyor. Şöyle bir düşünelim yeni çıkan bir romanı satın almak istiyoruz ancak iş yerinden,okuldan veya haftasonu evden bu sıcakta ya da soğukta çıkıp bir kitap için onca yolu gitmek ne kadar mantıklı? Üstelik aradığınız eserin mağazada olacağının garantisi yok. Hele bir de o uzun ödeme kuyrukları, aradığınız kitabı hemen bulamama gibi can sıkıcı şeyler yok mu! Bir diğer kötü ihtimal ise eğer küçük bir il veya ilçede yaşıyorsanız etrafınızda ihtiyacınız olan kitabı,cd'yi alabileceğiniz bir mağaza olmaması veya mağazanın küçüklüğünden stokların sınırlı olması. Bu ihtimaller ışığında alışveriş yapmak keyifli halden çıkıp işkence haline gelebiliyor!

Tamda bu aşamada D&R online mağazası dr.com.tr imdadınıza yetişiyor. Online alışverişin kolaylığı bir yana dursun daha yayına girmemiş kitapları önceden sipariş verebilme imkanı, d&r indirim kodu,dr indirim kuponu, dr indirim kodu imkanıyla daha ucuza alışveriş yapmak mümkün! D&R online mağazasından daha önce D&R yapanlar bunun nasıl bir keyif olduğunu elbette bilirler, bilmeyenler için aklınıza gelebilecek tüm D&R sıkça sorulan sorularını sizin için tane tane, en kolay şekilde anlayabilmeniz için anlatacağız.Bir kere online alışverişin rahatlığını yaşadıktan sonra bir daha oturduğunuz yerden sadece çayınızı tazelemek için kalkacaksınız :)

D&R online mağazasından alışveriş yapmak o kadar kolay ki! Aradığınız kitabın adını ya da yazarının adını sitenin en üst kısımında yer alan arama bölümüne yazmanız yeterli! Yazara,yayınevine ait daha önceki diğer kitaplar, yakında yayınlanacak eserler hepsini tek bir arama ile görebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz spesifik olarak bir kategoriden kitap bakıyorsanız mesela tarih,bilim çocuklar için boyama kitabı sadece kategori kısımına giderek dilediğiniz kritere göre filtreleyebilirsiniz. Bir D&R mağazasına gidip binlerce kitabın arasından en uygun romanı,boyamakitabını ya da en çok satan eseri bir saniyede bulabilir misiniz? Elbette hayır! İhtiyacınız olan ürünü sepete ekleyin, kayıt olun ve adres bilgilerinizi girerek üyeliğinizi tamamlayın. İşte geldik zurnaın son deliğine! D&R'dan kargosu ne zaman gelir?D&R hangi kargo şirketiyle çalışıyor? D&R ödeme seçenekleri nelerdir? D&R kapıda ödeme var mı? D&R iadesi nasıl yapılır? D&R ürün değişimi nasıl yapılır gibi şimdi bir ton soru aklınıza gelmiş omalı. Hemen cevaplayalyım. D&R online mağazasından satın aldığınız ürünler 1 ile 5 gün içerisinde D&R anlaşmalı Yurtiçi Kargo şirketiyle adresinize teslim edilecektir. D&R ücretsiz olarak hediye paketi yapmaktadır. 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde D&R ücretsiz kargo kampanyasından faydalanırsınız yani D&R kargonuz bedava olarak teslim edilir. 60 TL ve altı alışverişlerinizde 3,99 TL kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. D&R'dan dilerseniz yurtdışından sipariş verebilirsiniz. Eee gurbette Türkçe yayınlardan uzak kalacak değilsiniz ya! Yurtdışı telsimatlarda bulunduğunuz ülkeye göre kargo ücreti değişmektedir. D&R müşteri memnuniyetini öncelik olarak benimsediği için parçalı teslimat yapmaktadır. Peki D&R parçalı teslimat nedir? Diyelim ki 3 tane kitap satın aldınız ancak bunlardan sadece 2 tanesi stokta var diğeri tedarik edilecek. Size, daha fazla beklememeniz için stokta olan 2 kitap gönderilir. Diğer kitap tedarik edilir edilmez adresinize ücretsiz olarak gönderilir. D&R'dan alışveriş yaparken kredi kartı,3D güvenlik alt yapısını destekleyen bankamatik/debit kartlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca havale/eft ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Havale/eft ödeme seçeneğine özel tüm alışverişlerde net %2 indirim uygulanmaktadır.

D&R online mağazasından aldığını zürünler adresinize teslim edilirken kargo paketini mutlaka kuryenin önünde açınız eğer kargo ile ilgili herhangi bir arıza,hasar var ise mutlaka hasar tespit tutanağı tutturunuz ve kargoyu teslim almayınız. Aşağıda yer alan D&R müşteri hizmetleri kanallarından, müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz. D&R'dan satın aldığınız "cayma hakkı" bulunmayan ürünleri 14 iş günü içerisinde iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Tene değen kulaklıklar, kopyalanabilir cd,dvd gibi ürünler "cayma hakkı" kapsamına girmeyen bazı ürünlerdendir. Satın aldığını zürünleri iade etmek için  D&R iletişim formuyla iletişime geçin, size ileteceklere iade adresine ürünü paketiyle,tekrar satılabilir olması koşuluyla birlikte faturasını da ekleyerek Yurtiçi kargo şirketiyle hiçbir ücret ödemeden gönderiniz. Yurtdiçi kargo dışında, iade için kullanacağınız kargolarda ücret size aittir. Ürün D&R stoklarına ulaşıp kontrol ediledikten sonra kartınıza veya hesabınıza çalıştığınız bankanın yoğunluğuna göre en geç 7 iş günü içerisinde iade edilecektir.D&R'dan satın aldığınız ürünleri değiştirmek için aynı iade sürecinde olduğu gibi öncelikle D&R müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Ardından ürünü Yurtiçi kargo şirketiyle sizinle paylaşacakları adrese faturasıyla birlikte gönderiniz. Hesabınıza tanımlanacak olan D&R hediye çeki aracılığıyla tekrar alışveriş yapabilirsiniz.

Ruhun gıdası kültür,müzik ve sanatın önemli adreslerinden olan D&R ile ilgili keyifli bir yazının daha sonuna geldik. Şimdi D&R hakkında sıkça sorulan soruları soru-cevap şekilde en yalın haliyle tamamladıktan sonra D&R indirim kodu nasıl kullanılır? D&R kupon kodu nereden bulunur? adım adım resimli bir şekilde siz ziyaretçilerimiz için gösterelim ve yazımızı tamamlayalım.

 • "D&R güvenilir midir?"
  • Kesinlikle güvenilirdir.
 • "D&R e-kitap nedir?"
  • Son yılların yeni teknolojisi kargo veya herhangi bir teslimat olmadan digital ortamda kitap okuyabilmenizi sağlayan bir imkandır.
 • "D&R Kobo nedir?"
  • Dünyanın en popüler e-kitap uygulaması olan Kobo'da D&R ürünlerini okuyabilirsiniz.
 • "D&R kargom ne zaman gelir?"
  • 1 ile 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
 • "D&R kargo ücreti ne kadar?"
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava, 60 TL ve altı alışverişlerde 3,99 TL kargo ücreti ödemeniz gerekir.
 • "D&R parçalı kargo, D&R parçalı teslimat nedir?"
  • Diyelim ki 2 tane ürün aldınız 1 tanesi stokta var ancak 1 tanesi yok. Beklememeniz için D&R stokta olan ürünü gönderir. Diğer ürün tedarik edildikten sonra hemen adresinize ücretsiz olarak gönderilir.
 • "D&R hangi kargoyla çalışıyor?"
  • Yurtdiçi kargo şirketiyle anlaşmalı çalışmaktadır.
 • "D&R ödeme seçenekleri nelerdir?"
  • Kredi kartı, 3D güvenlik alt yapısını destekleyen bankamatik/debit kartları ve havale/eft ödeme seçenekleri arasında bulunmaktadır.
 • "D&R kapıda ödeme var mı?"
  • Henüz kapıda ödeme imkanı bulunmamaktadır.
 • "D&R kredi kartına taksit var mı?"
  • Kredi kartına ve çalıştığınız bankanın D&R anlaşmasına göre 3 taksitten 12 taksite kadar ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz.
 • "D&R hediye paketi yapıyor mu?"
  • D&R online mağazasına özel ücretsiz hediye paketi uygulaması bulunmaktadır.
 • "D&R yurtdışına gönderim var mı?"
  • D&R yurtdışına ürün gönderiyor. Kargo ücreti ve teslimat süresi bulunduğunuz ülkeye göre değişmektedir.
 • "D&R iadesi nasıl yapılır?"
  • SatınÖncelikle aşağıda yer alan D&R müşteri hizmetleri numarasından müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Şikayetinizi bildirin. Ürünün "cayma hakkı" kapsamında olan ürünlerden olup olmadığını kontrol ettirin. Ardından size iletecekleri D&R iade adresine ürünü tekrar satılabilir şekilde faturasıyla birlikte gönderin. Yurtiçi kargo şirketiyle yapacağınız iade gönderilerinde kargo ücreti D&R'a aittir. İadeniz stok merkezina ulaşıp onaylandıktan sonra ödemeniz kartınıza veya hesabınıza iade edilecektir.
 • "D&R ürün değişimi nasıl yapılır?"
  • D&R ürün değişimi yapmaktadır. Aynı iade sürecinde olduğu gibi ürünü iade edin. D&R online mağazası dr.com.tr'de hesabınıza tanımlanan hediye çekiyle tekrar alışveriş yapabilirsiniz.

1-)Size en uygun D&R indirim kodunu veya kampanyasını seçin.
d&r indirim kodu
2-)Kodu kopyalayın ve mağazaya git butonuna basın. Eğer bu bir kampanyas ise kupon koduna ihtiyacınız olmayabilir!
d&r indirim kuponu kodu
3-)D&R alışveriş sepetinizde "indirim kodu" kutucuğuna kodu yapıştırın ve uygulayın.
d&r promosyon kodu
İndirimi kaptın kitapkurdu!

d&r indirim kodu

D&R Mağazasını Oyla

Toplam 10 Oy Ortalama 4,95 Puan

D&R Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • BKM Express
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • Havale / EFT
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

D&R Anlaşmalı Kargo

 • Yurtiçi Kargo

D&R İletişim Bilgileri

 • Site:: D&R

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar