deichmann indirim kodu Kasım 2018

Dünyaca ünlü Deichmann bir tık uzağınızda, indirim kampanyalarının yanında Deichmann indirim kodu sayesinde daha fazla avantajla!

50 TL
Kupon
  • Kupon
  • Test Edildi

Deichmann 50 TL İndirim Kodu

250 TL ve üstü alışverişini Deichmann internet mağazasından yap işte bu indirim kodu sayesinde 50 TL daha az öde!

Picodi50 Kodu Aç

%
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Deichmann Dünya Markalarına Dünya Kadar İndirim

Dünyaca ünlü Adidas, Nike, Hummel gibi markaları ve çok daha fazlasını Deichmann'da %80'e varan indirimlerle keşfetmek ve avantajlı alışveriş için tek yapman gereken online mağazadan alışveriş yapmak!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Deichmann Çizmede Tek Fiyat Fırsatı

299 TL ödeyerek yıllarca kullanabileceğin son moda çizmeleri şimdi Deichmann'dan al bu çok özel indirimin yanında ücretsiz kargo teslimatı fırsatından da faydalan!

Kampanyaya Git

62.90 TL
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Deichmann'da Bot Şıklık ve İndirimle Geldi

2018 yeni sezon Deichmann kadın botları şıklığın yanında 62.90 TL'den başlayan çok avantajlı fiyatıyla ilk önce internet mağazasına geldi!

Kampanyaya Git

129 TL
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Deichmann 129 TL'den Başlayan Şıklık

SinemKobal modelliğin en şık kadın ayakkabılarını sadece 129 TL'den başlayan fiyatlarla Deichmann internet mağazasından bir tıkla kapına kadar getirebilirsin!

Kampanyaya Git

79.90 TL
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Deichmann Online Exclusive

Deichmann Online Exclusive ile sadece internet mağazasında ve internete çok özel fiyatlarla alışveriş hemen başla, büyük indirimlerden ve süprizlerden faydalanma şansı yakala!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:):)

deichmann indirim kodu

Alışveriş alışkanlıklarının bütünüyle değiştiği teknoloji çağında en uygun fiyatla en iyi ürünlere ulaşmayı elbette istiyorsunuz. Pekiyi bunun için nasıl bir alışveriş rotası izliyorsunuz? Örneğin, Ayakkabı alışverişlerinizde fiziksel mağazalar yerine online platformları denemeyi düşünmez misiniz? Sektörün önde gelen üretici-perakendeci firmalarından Deichmann size bu alanda benzersiz bir zemin sunuyor. Tüm ayakkabı ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabileceğiniz Deichmann e-ticaret sisteminde, Deichmann indirim kuponu kullanarak avantaja avantaj katmak da elinizde. Sahip olduğunuz Deichmann kupon ile ilgili kampanyanın sınırları dahilinde ek indirimler alabilirsiniz. Üstelik Deichmann kupon kodu için bir maliyete de katlanmayacaksınız. Dünya’nın ayakkabısına en kolay yoldan ulaşmak için Deichmann sizin için, en iyi seçim.

Deichmann Hakkında
Kökleri 1913’e uzanan Deichmann, Almanya’nın Essen kentinde bir doktor olan Heinz-Horst Deichmann tarafından kuruldu. Başta bir ayakkabı mağazasından ibaret olan şirket, zamanla üretim de yapar hale gelip, 1999 yılında ailenin iyi eğitimli oğulları, Heinrich Deichmann tarafından devralındı. Heinrich Deichmann, Yönetim Bilimlerinin yanı sıra, Tarih ve Felsefe eğitimleri de almış bir yönetici olarak, kısa zamanda şirketin boyut değiştirmesini sağladı. Hali hazırda 5 milyar Euro’ya yaklaşan cirosu ile Dünyanın sayılı şirketleri arasında yer alan firmanın, 25 ülkede, 4bin dolayında mağazası vardır ve birçok ülkede üretim gerçekleştirmektedir. Alman kalitesini giyim sektörüne yalnızca ayakkabı boyutuyla sokarak, bu denli yüksek cirolara erişebilmek, Heinrich Deichmann’ın dehasına da işaret ediyor demek yanlış olmasa gerek.
Tabii Heinrich Deichmann, bu hedefe ulaşırken birçok modern yöntemi de kullanmıştır. Örneğin, Japon sanayisini bulunduğu dehlizden çıkaran toplam kalite stratejisini, tüm iştiraklerinde ve üretim tesislerinde mükemmel biçimde işleten CEO, teknoloji devrimini de unutmamış ve her ülkede mutlaka online satış ağları da kurmuştur. Firmanın mevcut satış hacminin, özellikle Almanya ve Amerika’da hatırı sayılır bir kısmı online kanallardan gerçekleşir ki, gelecekte bu potansiyelin ciddi şekilde artacağını öngören firma bu alanda sürekli yatırımlar yapmakta ve kullanıcılarını bu yönde teşvik etmektedir.

Üretim Stratejisi
Deichmann, her bütçe için ürün sunan bir marka olma vizyonuna sahiptir. Tüm mağazalarda kendi üretimleri olan ürünlerle birlikte sunulan popüler markaların ürünlerinin hemen her türüne perakende olarak yer verilir. Üretim stratejisi ise ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin, ülkemizde makul fiyatlı ürünleri Türkiye’de üreten firmanın bu ürünlerinin orta sınıfta yer aldığını söyleyebilmek mümkündür. Elbette kendi markasını kullandığı yüksek kalitedeki ürünler de raflarda ve online mağazada bir yere sahiptir lakin, üretim politikası genele hitap edebilmek yönündedir. Yani; Deichmann tarafından üretilen ürünler, asgari ihtiyaçları karşılayabilecek ekonomik ürünlerden başlayıp, oldukça üst seviyede ürünlere kadar ulaşan oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.


Perakende Yaklaşımı
Deichmann, Avrupa ülkelerinin tamamında, faaliyet gösterir. Ancak kıtalar arası yayılma politikası henüz söz konusu değildir. Amerika Birleşik Devletleri’nde Rack Room Shoes markası ile hizmet veren firma, Rusya’nın batısında mağazalara sahiptir. Firma, tabelasını astığı bayileri ilk elden denetleyebilmek ve kontrol edebilmek vizyonu ile bayilik vermekte ve birçok mağazasını da franchise değil, kendisi işletmektedir.
Deichmann raflarında hemen her marka ayakkabıya ulaşılabilir. Spordan, klasik giyime; kadın, erkek, çocuk ve bebek ayakkabılarına kadar firmanın sınır tanımayan bir ürün zinciri politikası bulunmaktadır. Tabii ki marka kendi ürünlerine öncelik verip raflarında daha fazla Deichmann ürünü bulundurmaktadır. Vizyonu itibariyle firma, kendi ürünlerinin daha geniş kitlelere ulaşmasını ve kalitesinin herkesçe takdir edilmesini beklemektedir. Kaldı ki, sadece ayakkabı satmakta olan bir perakende zincirini ele aldığımızda, zaten mevcut şartlarda Deichmann’dan daha büyük bir firma da göze çarpmamaktadır.

Kalite Standartları
Almanya, Avrupa Birliği standartlarını, belirlenen sınırların üzerinde gören ve yüksek teknolojili üretim stratejilerini baz alan bir ülkedir. Deichmann’da bu kültürün bir parçası olarak, üretimlerinde ve hizmet sunum standartlarında Alman yaklaşımını kullanmaktadır. Üretimden, satış sonrası desteğe kadar firmanın tüm süreçlerinde en yüksek standartlar baz alınır ki, ülkemize 2006 yılında giriş yaptığı günden bu yana en sevilen mağazalardan bir tanesi olması da bu özelliği ile ilişkilidir. Firma, satışını yaptığı ürünlerin üreticilerinin de kendi yaklaşımlarını benimsemesini beklemekte ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan markaların ürünlerinin satışını yapmaktadır.
Hizmet anlayışı bakımından ülkemizde sektöre farklı bir soluk getiren firmalar arasında yer alan Deichmann, Satış sonrasında en az sorun yaşanan firmalar arasında yer almaktadır. Ülkemizdeki Tüketici Koruma Yasasından daha üst düzeyde koruyucu tedbirleri zaten kendi standartları içerisinde barındıran sistemi sayesinde, herhangi bir sorun yaşanmadan alışveriş yapılabilecek firmaların başında gelmektedir.

Türkiye İştiraki
Deichmann Ayakkabıcılık San. Ve Tıc. Ltd. Şti. ünvanı ile İstanbul Ticaret Odası Siciline kayıtlı firmanın, ödenmiş sermayesi 190 milyon 900 bin Türk Lirasıdır. 23.09.2003 yılından beri resmen Türkiye’de faaliyette bulunan Firmanın merkez tarafından atanmış bir sorumlu amiri ve Türkiye’deki sorumlu ortakları bulunmaktadır. Oldukça güçlü bir sermaye yapılanmasına sahip firmanın, bayilik vererek işletmesine izin verdiği ve kendisinin işlettiği toplam 110 mağazası Türkiye’de faaliyette bulunmaktadır.


Satış Kanalları
Deichmann, Türkiye’deki 100 fiziksel mağazasıyla ülkenin hemen her yerinde perakende satış yapmaktadır. Elbette çağın gereksinimlerinden olan online satış kanallarını da aktif tutan firmanın, kendine ait sitesi üzerinden satış yapması da söz konusudur ve oldukça nitelikli bir online hizmete buradan ulaşabilmek mümkündür. Mağazaların müşterilerinin memnuniyetini ve bağlılığını artırmak için sunduğu puan toplama ve indirim kuponu gibi avantajlar da yine firma tarafından sunulmaktadır. Tabii Deichmann indirim kuponu herkese, her zaman sunulan bir avantaj değildir. Firma belirlediği kanallardan, yetkili firmalar aracılığıyla veya kendi veri tabanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak Deichmann kupon avantajlarını sunmaktadır. Siz de Deichmann kupon kodu edinerek çok daha iyi fiyatlara kaliteli ürünler almak isterseniz, bizi takip etmeye devam edin.

Neden Deichmann?
Ayakkabı gerek görsel itibariyle gerekse bir ihtiyaç olarak en iyisini tercih etmeniz gereken bir giyim unsurudur. Kötü ayakkabının kısa zamanda yıpranması belki de en dikkate alınmayacak olumsuzluğudur. Kalitesiz ayakkabılar, ortopedik olarak zararlı olabilecekleri gibi, koku yapabilir ve hatta kimi materyaller orta vadede mantar ve benzeri olumsuzlukların gelişmesine neden olabilir.
Deichmann ürünleri, Avrupa standartlarında ortopedi özelliklerine sahiptir. En ekonomik ürünlerden en kaliteli ürünlere kadar tüm alışverişlerinizde sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsura izin verilmez. Ürünlerin üretiminde kullanılan bileşenler açık biçimde belirtilir ve tüketicinin satın aldığı ürün hakkında tam anlamıyla bilgi sahibi olması sağlanır.
Deichmann, herkes için ayakkabı sunar. Tüm yaş grupları için, her amaca ve cinsiyete uygun ayakkabı seçeneklerine, geniş bir marka seçeneği ile ulaşabilir, en uygun fiyat ve koşullarda alışveriş yapabilirsiniz. Online mağazadan yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo ve iade avantajlarının yanı sıra, kapıda ödeme ve kredi kartları ile taksitli ödeme gibi avantajları da sunan Deichmann, modern çağa en iyi şekilde ayak uydurabilmiş firmalardan birisidir ve son derece efektif bir online mağazayı geliştirmiştir. Güvenle alışveriş yapıp, sahip olduğunuz Deichmann indirim kuponu ile ek indirimler elde edebileceğiniz siteye yılın her günü dilediğiniz zaman girip alışveriş yapabilir, kaliteyi en iyi şartlarda elde edebilirsiniz.

Peki Deichmann’dan online alışveriş yaparken nelere dikkat etmeniz, neleri bilmeniz gerekiyor hızlıca bir bakalım. Mutlaka beden tablosuna hâkim olmanız sizi sorunsuz ve kusursuz bir alışveriş sürecinden geçirecektir. Deichmann’dan satın aldığınız ürünler 1-3 iş günü içerisinde adresiniz teslim edilir. 1.000 TL ye kadar olan siparişlerde ödemelerinizi ekstra 6 TL ödeyerek kapıda ödeme yöntemini kullanarak yapabilirsiniz. Bunun yanında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapmadan önce he zaman Deichmann indirim kodu kullanarak daha ucuza alışveriş yapma imkânın sahip olduğunuzu bir kez daha hatırlatarak devam edelim. Deichmann UPS ve Yurtiçi kargo şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır.  Deichmann kargo ücreti bulunmamaktadır. Alt veya üst limit olmaksızın tüm alışverişlerinizde kargo ücreti Deichmann tarafından karşılanır. Satın aldığınız ürünleri 30 iş günü içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin sitede yer alan kargo bilgilerini kullanarak iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz. İade aşamasında da tüm kargo bedeli Deichmann tarafından karşılanmaktadır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus UPS veya Yurtiçi Kargo şirketleriyle çalışmanızdır. Değişim için dilerseniz mağazaya gidip ürünün faturasıyla birlikte değişim yapabilirsiniz. Ürün iade, değişim süreçlerin fatura olmazsa bu aşamada eliniz kolunuz bağlı kalacaktır.


deichmann indirim kodu

Deichmann Mağazasını Oyla

Toplam 3 Oy Ortalama 4.67 Puan

Deichmann Ödeme Seçenekleri

  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • American Express
  • MasterCard
  • Visa / Visa Electron
  • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
  • Akbank
  • Enpara - Finansbank
  • Garanti
  • Halkbank
  • HCBS
  • İş Bankası
  • Yapı Kredi Bankası
  • Kapıda Ödeme
  • Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

Deichmann Anlaşmalı Kargo

  • UPS Kargo
  • Yurtiçi Kargo

Deichmann İletişim Bilgileri

  • Site:: Deichmann

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar