airbnb indirim kodu 2021
Airbnb indirim kodu
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Airbnb Covid Sertifikalı Otellerde Güvenle Konakla!

Sadece coğrafyamızda değil! Dünyanın dört bir yanında; güler yüzlü servis personeli, her damağa hitap eden mutfağı ve doğa harikası denizleriyle ünlü turizm sektörünü 2021 yılında Airbnb hem çok uygun fiyatlar hem de Covid tehlikesine karşı sertifikasıyla onaylanmış, denetlenmiş tedbirleriyle müşterilerine güvenle konaklama imkânı sunuyor! Her gün değiştirilen çarşaflar, özenle ayırılmış masalar ve çok daha fazla önlemle birlikte iki yıldır ertelenen tüm tatiller şimdi Airbnb farkıyla isteyene rüya gibi bungalov ya da villa tipi konaklama imkânı sunan otellerde, isteyene denize sıfır beş yıldızlı otellerde!

Kampanyaya Git

Airbnb indirim kodu
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Airbnb Grup İndirimleriyle Hobilerini Bir Adım Öteye Taşı

Bale gibi zarif dans figürlerinden, bahçecilik gibi insanın ruhunu ısıtan aynı zamanda sağlıklı beslenmesinin önün açan geniş yelpazeye kadar aradığın her konuda işin ehlini artık bir tıkla Airbnb'de kolayca bulabilirsin! Üstelik dünyanın dört bir yanından, birlikte aktivite yaparken keyif alacağın insanlarla! Artık deneme yanılma yöntemlerinden, sürekli binlerce makaleyi okuyup, reklamlarla dolu onlarca videoyu izledikten sonra bir şeyleri başarmaya çabalamana gerek yok! El becerileri, dans ya da Türkiye'de sınırlı sayıda insanın sahip olduğu hobileri artık amatörlük seviyesinden çıkartıp, o konuya aynı senin kadar tutku ile bakan insanların eşliğinde işin uzmanından saati sadece 15 TL'ye gelen ücretler ile derinlemesine öğrenmenin vaktidir!

Kampanyaya Git

Airbnb indirim kodu
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Airbnb Bu İndirimle Kısıtlamalar Kâbus Olmaktan Çıkıyor!

Özel havuzu, kendine özel bahçesi, muazzam manzarası ile artık yasaklardan keyif alacaksınız! Pandemi öncesinde her hafta sonunu, bulduğu her fırsatı kaçamak tatiller ile değerlendirenler için o eski günler, Airbnb farkıyla yine geri döndü! Neredeyse üç haftalık bir tam kapanma sonrasında Haziran ayı ile birlikte yasakların kademli olarak kaldırılmasına rağmen devam eden saat 22'den sonra ve pazar günü yasakları için Airbnb'de rüya gibi evlerde konaklama imkanı günlüğü 75 TL'den başlayan fiyatlarla sizi bekliyor!

Kampanyaya Git

Airbnb indirim kodu
Kupon
  • Kupon
  • Test Edildi

Airbnb %10 İndirim Kodu

Airbnb'den yapacağınız 35 dolar ve değeri üzerindeki rezervasyonlarınızda %10'ye varan indirim kazandıran kod!

AIRBNB1000 Kodu Aç