airbnb indirim kodu 2020
Airbnb indirim kodu
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Airbnb Ağaç Evlerde Gecelik Konaklamaya %50 Daha Az Öde!

Türkiye'de hatta yurtdışında, en egzotik yerlerde kamp yapmış olabilirsin! El hatta göz değmemiş yerleri bile görebilirsin! Ama böylesini hiç görmedin! Herkesin hayatında en az bir kere gördüğü ve merak ettiği ağaç evlerde konaklamak artık sadece Holly Wood filmlerinde gördüğünüz bir sahne olmaktan, Airbnb sayesinde çıkıyor! Bil hassa çocukken çizgi filmlerde, Amerikan ve Avrupa filmlerinde sıkça gördüğümüz ağaç üzerindeki odundan yapılmış evlerde %50 daha az ödeyerek konaklama fırsatına yaz boyunca değerlendirmek senin elinde! %100 güvenli, doğa içerisindeki hayvanların ve böceklerin huzur verici eşsiz seslerinin birlikteliğinde bir uykuya, sabahları doğada %100 oksijenle uyanmaya ve ormanın serinliğinde organik taze meyve tüketmeyi deneyimlemek isteyenler için bundan daha iyisi, Airbnb'den başka hiçbir yerde yok!

Kampanyaya Git

Airbnb indirim kodu
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Airbnb Korona Korkusu Olmadan Hotel Kalitesinde, Yarı Fiyatına Konakla!

Kalabalık havuz başı partilerini, müzikleri veya çocuk sesini tercih etmeyenlerin aradığı yüz binlerce seçenek şimdi bir tıkla önünüzde! Acente yok, komisyon yok! Kalite, güvence ve %100 doğrulanmış fotoğraflar var! En iyileri arasından, en uygununu ister kendiniz isterseniz aileniz için seçin ve rezerve edin! Tatilde yalnızlığın yanında huzuru ve sakinliği arayanlar için otel kalitesindeki konforu ile Airbnb'deki evlerde yarı fiyatına konaklayın! Kahvaltı seçeneğinin sunulduğu oda hizmeti veren küçük-büyük hostel, butik otellerin de dahil olduğu bu fırsatla, otelde harcayacağınız bir gün fiyatına Airbnb ile bir hafta tatil yapın!

Kampanyaya Git

Airbnb indirim kodu
Kampanya
  • Kampanya
  • Test Edildi

Airbnb Bayram Tatilini Erteleyenlere Özel Fırsatlar!

Tam dört gün süren Kurban Bayramı boyunca işlerini bir türlü halledemeyenlerden, kalabalığa girmek istemeyenlere kadar herkesi sevindirecek indirim fırsatı yine yalnızca Airbnb'de! Türkiye'nin dört bir yanındaki oda tipi evden, kocaman villa ve hatta yalı büyüklüğüne kadar kocaman konaklama alanlarında ertelediğiniz tatili isterseniz evin kendine özel havuzunda isterseniz plaja beş dakika yürüme mesafesindeki tüm evlerde Airbnb sayesinde şimdi Bayram sonrasında dip yapan fiyatlarla tekrar değerlendirebilirsiniz!

Kampanyaya Git

Airbnb indirim kodu
Kupon
  • Kupon
  • Test Edildi

Airbnb %10 İndirim Kodu

Airbnb'den yapacağınız 35 dolar ve değeri üzerindeki rezervasyonlarınızda %10'ye varan indirim kazandıran kod!

AIRBNB1000 Kodu Aç