dolap indirim kodu 2020
Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Pencere ve Kapılara Özel Güvenlik Aparatlarından 3 Alana 1 Bedava!

Kamera ve ekstra kilitler ile artık yaşam kaliteni düşürmeden güvenlik sağlamak mümkün! Görüntüsü bile yeterince caydırıcı olmasının yanında artık kendi kendini şarj eden pilleri ile hiç kablo derdi olmadan, güçlü yapıştırılabilir zemini ile saniyeler içerisinde evinde profesyonel güvenliği kendin kur! Tatile gittiğinde, kapıyı kilitlemeyi unuttuğunda artık için rahat olsun! Herkes hala evlerinde olsa da yaz ayı her geldiğinde ülkemizde görülen hırsızlık vakalarındaki artış hala devam ediyor! O halde kendi önlemini önden almanın zamanı geldi! Geceleri rahat bir uyku için pencereyi açtığında hem ferahlık hem güvenlik istiyorsan şimdi Koçtaş'a gelmenin tam zamanı! Zira üç al bir öde indirimi ile sadece kendi evini değil bütün apartmanı veya evin çevresini güvenlik ürünleri ile donatıp hem caydırıcılık hem de ekstra koruma sağlayarak hem kendinin hem de ailenin güvenini arttırabilirsin!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Akıllı Sulama Aparatlarıyla Hem Çiçekler Hemde Çimenler Daha Gür!

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan insanların hayali olan yeşil artık kavuşması imkânsız bir aşk olmaktan çıksın! Bağ veya bahçe işlerinden hiç anlamayanların bile kolayca kullanabileceği pratik ürünlerin böylesi daha önce ne görüldü hem de kullanıldı! Üzerine bastığınızda şehir hayatınızın vücudunuza yüklediği stressin yanında fazla enerjiyi de alarak adeta şifa yaratan çimlerden, kokusu ile mutfağınızın camının önünde veya bahçenizde arıları beslerken mis gibi kokular saçan çiçeklerinize kadar tüm yeşili sulamak artık iş olmaktan çıksın! Sadece çeşmeyi açarak ya da saatini kurup günün en verimli saatlerinde sulama işini bütünüyle otomatize edebileceğiniz akıllı sulama aparatlarıyla artık hem yeşiliniz daha gür hem de kredi kartı ekstrenizdeki tutarlar Koçtaş online mağazası sayesinde daha az!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş İhtişamlı Balkonlar ve Bahçeler İçin En Uygun Fiyatlar!

Bir mağazada gezmeye, görmeye kalksanız vaktinizin yetmeyeceği kadar çok seçenek internetle saniyeler içerisinde filtreleniyor ve önünüze dökülüyor! Kısaca en büyük Koçtaş mağazasından bile daha büyüğü internetle artık raflara sığmayacak kadar çok ürün dilediğin her an parmağının ucunda! Metreni al ve ölçmeye başla! Bir mahalle apartmanından, bir site dairesine kadar her bahçe ve balkonu sanki boğazdaki yalıların, şatoların ve kalelerin bahçelerine ve balkonlarının seviyesine çıkartacak ürünler de Koçtaş resmî web sitesinde yerini harika fiyatlarıyla aldı! Akşam yemeklerini keyfini çıkartmak için ihtiyacınız olan masadan tutun da misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz harika oturma gruplarından, muhteşem süsleme ürünlerine ve hatta renk renk ışıklara kadar herşeyi artık internet mağazasından seçin ve en uygun fiyatıyla sipariş verin!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Mangal ve Barbekü Keyfini Bir Üst Seviyeye Çıkartan Aksesuarlar Sadece 21,90 TL!

Artık en küçük mangalı bile restoranlarda gördüğünüz o büyük ocaklar kadar verimli hale getirip hem piknikte hem de bahçede keyif yapmanın seviyesini arttırıyoruz! Her sıcak yaz sezonunun hem çocuklar tarafından hem de büyükler tarafından favorisi olan orman etkinlikleri başlasın! Yeniden uyanan doğada hem serinliğin hem yeşilliğin hem de oksijen deposu ağaçlar sayesinde artan iştahla birlikte ziyafet çekmenin en güzel zamanları kapımıza dayandı! Artık mangal yellemek, etlerin üzerinden doğan yağlardan dolayı çıkan ateşi söndürmek için uğraşmana gerek yok! Tutuşturma aşamasından, söndürme aşamasına kadar herşeyi kolayca halledebileceğin aparatlardan, eldivenlere kadar her şey Koçtaş online mağazasında sezon boyunca 21,90 TL'den başlayan fiyatlarıyla!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Boya ve Boya Malzemelerinden 3 Al 2 Öde!

Eşyalarına uyumlu olandan tutup, daha iyi bir çalışma ortamı için modunu arttıracak olan duvar rengine kadar herşeyi artık geniş seçenekleriyle bulmak için oturduğun yerden kıpırdamana gerek yok! Artık internetten Koçtaş sayesinde boya ve hatta boya işleri için gerekli son teknoloji ürünlere veya göz-ağız-burun kuruma kitlerini de sipariş verebilirsin! İstersen evi taşırken eve ilk girdiğinde veya şimdiki evinden ayrılırken olsun istersen yıllardır oturduğun ev! Evin havasını değiştirip, evde daha fazla vakit geçirdiğimiz şu 2020 yılında daha keyifli olmak için yeni ve daha canlı renkler için artık değişimin kapısını açmanın zamanı geliyor! Evine usta çağırmak, üstüne bir de ustaya yardım ettiğin o günleri artık geride bırak! Koçtaş'taki profesyonel ekipman indirimiyle şimdi boya işleri için sana gerçekten lazım olan ürünlere kavuş! Üstelik hem litre litre boyada hem de en iyi ekipmandaki üç al iki öde indirimiyle internetten alışveriş de çok cazip!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Plaja Epilasyon Cihazındaki %20 Sürpriz İndirimle Gitmeye Hazırsın!

Artık denize gitmeden önce kadınların kuaförde, epilasyon merkezlerinde harcadığı saatlerini ve yüzler lirayı Teknosa'nın epilasyon cihazındaki %20 sürpriz indirimiyle sonlandırıyoruz! En favori gece elbisesinden, kısa şortlarınıza ve artık plaja giderken giyeceğiniz bikiniye kadar ağda ile uğraşma derdi olmadan tüm tüylerinizi yalnızca 15 dakika içerisinde hiçbir acıya katlanmadan vücudunuzdan söküp atabileceğiniz profesyonel cihazlar ile evde kişisel bakım imkânsız değil! Batık olmadan, yanma hissi olmadan sadece bir telefon büyüklüğündeki cihazlar ile artık kendi bakım uzmanınız kendiniz olun!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Apple Mac Bilgisayara Özel 12 Taksitli Ödemeli Sıfır Faizli Kredin Hazır!

Video ve fotoğraf düzenlemekten, günlük işleri yapmaya, harika iPhone uygulamaları çıkartmanın yanında zarif tasarımı ve uzun ömürlü kullanım süresi ile bilinen Apple'ın Mac bilgisayarlarına artık bir servet ödemenize, cebinizden bir anda bir sürü para çıkmasına gerek yok! Yanında hediye gelen çantası ile birlikte artık siz de bir Mac sahibi olun! Her yaştan, tüm müşterilerine son teknolojiyi her zaman cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçeneklerinin yanında güvenle teslim eden Teknosa'dan yine fırsatlar sıfır faizli kredisi ile yerini Apple tutkunlarına özel resmi sitede alıyor!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Harika Fotoğraflar ve Anılar İçin Preo Marka Drone’da İnternette %50'ye Çıkan İndirimler

Düğün fotoğraflarını kendi çekmek isteyenlerden, oturduğu muhiti havadan kuş bakışı gezmek isteyenlere kadar herkesin artık bir drone sahibi olması imkânsız değil! Zira Teknosa yine yanı başımızda! Geleceğin meslekleri arasında kesinlikle yerini alacak olan insansız hava araçları pilotluğu için kolları şimdiden sıvamak isteyenlerden, sevdikleriyle beraber geçirdiği anları artık standart fotoğrafların bir adım ötesine taşımak isteyenlere kadar! Herkesin taleplerini karşılamak için; boy boy, çeşit çeşit ve bolca yedek parçasıyla başlangıç seviyesinden orta veya ileri seviyeye kadar gerekli eğitimi sunacak olan Preo marka Drone’da Teknosa'da %50'ye çıkan indirimlerle fiyat etiketleri 139 TL'den başlayıp en fazla 250 TL'yi buluyor!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA LG Buzdolabını İnternetten Alan Herkes 3.000 TL Değerinde Hediye Çeki Kazanıyor!

İsrafın önüne geçmek, mutfak masraflarınızı azaltmak ve dolabın kapağını her açtığınızda açlığınızı bastıracak gıdaları bulabilmek artık bir lüks veya hayal değil! Mağaza mağaza, semt semt gezip, dolap kapılarını tek tek açıp içerisindeki rafların büyüklüğünü, dolabın boyunu ve garanti koşullarını kontrol ettiğimiz günler, internetten alışverişteki en yüksek kaliteli süreci ile artık Teknosa sayesinde tarih oluyor! Mağaza sahipleri ile yaptığınız pazarlıklar, insanı imzalarken geren onlarca çek ve senet de artık ortadan kalkıyor! Telefon faturası öder gibi taksitlerinizi kolayca aydan aya ödeyin! Hatta bugün alın üç veya altı ay sonra ödeyin! LG kalitesi ile her eve, her boyutta ve her ihtiyaca uygun dolaplar en fazla beş iş günü içerisinde teslim ediliyor! Ücretsiz kurulum ve kullanım eğitimi de cabası! Elbette yetmez! Teknosa'dan yapacağınız her LG buzdolabı alışverişinde de bir sonraki alışverişte ister mağazada ister internette kullanabileceğiniz tam 3.000 TL değerinde Teknosa hediye çeki kazanması da cabası!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Huawei Matebook Alan İşkoliklere Nespresso Essenza Hediye!

Rekabet kızışmaya devam ediyor! 2020 ve 2021 yılları hem çok hem de akıllı çalışanların yılı olacak! Unutma her kriz fırsatı içerisinde barındırır! Rakiplerinin arasından sıyırılıp seni parmakla gösterilecek seviyeye çekmek için varız! 1929 yılındaki büyük buhrandan bu yana en yüksek işsizlik rakamlarının açıklandığı 2020 yılında, iş sahipleri ve iş hayatında yükselmek isteyenler için daha sıkı çalışma ortamını Teknosa'nın Huawei Matebook ürünleri ile kuruyoruz! Artık uzun emailler yazarken donan Outlook, Excel üzerinde büyük veriler ile hesaplama yaparken takılan bilgisayarlar ile kaybettiğin süreyi sana hem indirim hem de yüksek performans ile Teknosa sayesinde Huawei ile geri kazandırıyoruz! Üstelik işinden başka bir şey düşünemeyen her işkolik bireyin vazgeçilmezi olan kahvesi de şimdi Nespresso Essenza makinesi ile hazır! Hem de 749 TL değerindeki bu makine tüm Teknosa internet mağazasından yapılan Matebook alışverişlerinde geçerli!

Kampanyaya Git