fular indirim kodu 2020
LC Waikiki indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

LC Waikiki Lisanslı Ürünlerde Sadece Webde Geçerli %10 İndirim Her Alışverişte Hediye!

Başkaları üzerinizde gördüğünde hemen nereden aldığınızı soracağından emin olabilirsiniz! Disney'in mutfağından çıkan en yeni karakterleri ve eserleri şimdi ilk önce LC Waikiki'de yer alıyor! Avrupa ve Amerika'dan sonra Türkiye'de de Büyük markaların, bilinirlik yaratmak ve sadık bir müşteri kitlesine sahip olmak için harcadığı milyarlarca dolar sonrasında ortaya çıkan lisanslı marka kalitesini, LC Waikiki'nin net %10 indirimiyle şimdi ortadan kaldırın! Çocukların adeta giymek için can attığı çizgi film karakterlerinden, Star Wars tutkunu yetişkinlerin dahi aradığı herşeyi şimdi internetten siparişle bir tıkla ayağınıza getirtin!

Kampanyaya Git

LC Waikiki indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

LC Waikiki Tedbiri Elden Bırakma! Tarzına Uygun Her Maske Sadece 4,90 TL!

21. yüz yılın en büyük hem sağlık hem de ekonomik krizine sebep olurken bir milyondan fazla insanın canını kaybetmesine neden olan Korona virüs için hala tehlike sürüyor! Aşı çalışmalarının henüz netice vermediği salgında artık maske takmak hem sizin hem de sevdiklerinizin ve bütün insanlığın sağlığı için en önemli faktör! Sağlık çalışanlarının, her gün çıkan neredeyse en az bin vaka ile uğraştığı şu günlerde hem sağlık sisteminin çökmemesi hem de ölümün kenarında kendinizi ve sevdiklerinizi bulmamak için kaliteli maskeler takın! İşte tam da bu aşamada LC Waikiki bil hassa kadınlara maske taktırmayı sevecek seçenekleriyle adeta Korona virüsüne meydan okuyor! Şimdi yıkanabilir, her boydan askı seçeneğinin yanında modaya da uyumlu maskeler ile artık hem tedbiri hem de trendi elden bırakma!

Kampanyaya Git

LC Waikiki indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

LC Waikiki Erkek Gömleklerinde İkincisi Sepette Sadece 29,90 TL!

Rahatlığı arayanlar için tişörtü tavsiye ederken hem tişörtteki rahatlığı hem de şık görünümü arayanlara hem bizim hem de LC Waikiki'nin tavsiyesi daima gömlek... Özel kumaşlardan üretilen teknolojisi ile artık ütüleme derdi olmadan, dolabındaki askısından al ve üzerine giy! Renk renk çeşitleri ve farklı modelleri ile her ortama uygun kombinin kendin yarat! Kışın yelekli veya hırkalı takım elbisenin altına, yazın şortun üstüne! Artık hem yaz hem bahar hem de kışın çok sıcak ofislerde bile giyebileceğin gömlekler ile dolabını doldurabilirsin! Çünkü LC Waikiki'de şimdi erkek gömleklerine özel sepette ikincisi, fiyatı ne olursa olsun sadece 29,90 TL!

Kampanyaya Git

LC Waikiki indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

LC Waikiki Tatil Stilinle En Güzel Günlerinde Dahi İndirimle Yanında!

İstatistikler gösteriyor ki uzunca süre çalıştıktan sonra en kısa kaçamak bir tatil yapan ofis çalışanları ve sabaha çalışanları tatil sonrasında daha verimli oluyor! Son zamanların en zor yıllarından olan 2020'de artık tatil planlarını daha fazla erteleme! İster tek başına istersen aileni al ve hem bütçene hem de zevkine en uygun mekânda tatilini yaparak biriktirdiğin bütün enerjiyi sonuna kadar boşalt! Tatil giderken artık bavuluna sadece plajda veya akşam yemeğinde giyeceğin sıradan elbiselerinle değil tatilde dahi stilini devam ettirecek, seni modanın sıkı takipçisi gösterecek olan LC Waikiki ürünleriyle doldur! Zira böylesi indirim yaz sezonunda bir kere gelir! Şimdi erkekler için şortlardan başlayıp, kadınlar için ise; bikini, mayo, pareo ve plaj çantasına kadar herşeyi kapsayan bu fırsat ile hem yaz ihtiyaçlarını hem de tatil ihtiyaçlarını etiketlere bile bakmadan rahatça internetten al!

Kampanyaya Git

LC Waikiki indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

LC Waikiki Okula Dönüş İndirim Kampanyasında Fiyatlar 5,90 TL'den Başlıyor!

Her sene okul öncesinde alışveriş mağazalarını dolduran çocuklar ve ebeveynleri artık bu çileden kurtarmanın vakti geldi! Teknoloji her yere attığı sihirli ellerini şimdi LCW kalitesiyle de okul alışverişlerine atıyor! Aile bütçesinde adeta sarsıntıya sebep olan bu büyük alışveriş için bundan böyle bütçe ve bilanço yapmaya gerek yok! Üniformanın kalkması ile birlikte, giyim telaşına daha küçücük yaşta düşen çocuklar ve ebeveynler için yine çözüm her zaman olduğu gibi LC Waikiki'de! Salgın nedeniyle erkenden kapanan ve uzaktan eğitime geçilen Türk eğitim ve öğretim hayatında, normalleşme süreci ile birlikte okullar tekrar açılıyor, öğrenciler tekrar ders başı yapıyor! Tüm ailelerin akın akın gittiği alışveriş işte şimdi hızla yaklaşıyor! 31 Ağustos 2020'de açılması planlanan okullar için artık alışveriş yapmanın zamanı geldi! Her tatil sonrasında sizleri bekleyen o yorucu alışverişlere LC Waikiki bundan sonra bir son veriyor! Çocuğunuzun okulda geçireceği ilk günden, son gününe kadar bütün dönem boyunca ihtiyacı olan giyimden, defter, kalem ve ayakkabıya kadar tüm ihtiyaçlarını 5,90 TL'ye şimdi LC Waikiki tamamlıyor!

Kampanyaya Git

LC Waikiki indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

LC Waikiki Bayramın İndirim Bereketi Sürüyor!

Yüzlercesi içerisinden deneyip kendine en yakışanı seçtiğiniz ışıklı ayakkabı alışverişlerinin çocuklarda yarattığı heyecan, büyüklerin kurban pazarlarında gezdiği o günler artık tarih olsa da bayram sevinci hala sürüyor! Korona virüs salgını ile akraba ziyaretleri durmuş olsa da dini vazifeler ve bayramı tatil olarak değerlendirenler için fırsat devam ediyor! Bayram dediğimiz üç ve dört gün sürer indirimler de en fazla üç ya da dört gün olur! Kaçıranlar üzülür. Ama o günler LC Waikiki sayesinde internetten alışverişle tarihin tozlu sayfalarında kalıyor! Her Bayram öncesinde alışverişe çıktığımızda yaşadığımız heyecan olduğu gibi artık internetten alışverişle sürmeye devam ediyor! Üstelik Bayram bitse de fırsat bitmiyor! Bayram indirimini kaçıranlara özel olarak LC Waikiki online mağazasında Bayram'ın indirim bereketi sürmeye devam ediyor! Şimdi çocuk giyimden, genç yaşlı ve her cinsiyetteki ürünlerde geçerli fırsatlara bir de evinizde Bayram havası estirecek olan LCW Home'a kadar geniş kapsamlı bu fırsatta sizleri Ağustos boyunca Bayram fiyatları resmi sitede karşılıyor!

Kampanyaya Git

Brandroom indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Brandroom FIVEBOY Bluetooth Hoparlörlü ve Mikrofonlu Gözlük 899 TL!

Kulaklığı değil hoparlörün kalitesini arayanlar içinden bundan daha iyisi bugüne kadar hiçbir yerde ne duyuldu ne de görüldü! Uzay temalı filmlerde gördüğümüz teknolojiler artık hem gerçek oluyor hem de Brandroom sayesinde en uygun fiyatlarla ertesi gün artık kapımıza kadar geliyor! Bir gözlükten, bir gözlüğün ötesini bekleyen hem moda hem de teknoloji düşkünlerinin aradığı dört dörtlük ürün artık hayatımızda! Fiveboy Bluetooth Hoparlörlü gözlük ile artık müziğin sesi ve güneşin rahatlığı gözünüzde! Üstelik suya dayanıklı teknolojisi ile spor yaparken alnınızdan ve saçınızdan akan terden, kışın yağan sağanak yağmurda bile çıkartmanıza gerek yok! Bilgisayar, tablet, telefon ile saniyeler içerisinde bağlantı kurarak tam dokuz metreye kadar çekme mesafesinde artık ister yemek yaparken, istersen en güneşli günlerde koşarken bundan sonra müzik hep yanında!

Kampanyaya Git

Brandroom indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Brandroom Gece Etkinliklerine ve Eğlenceye Gitmek İçin Elbiseni %20 İndirimle Al

Otellerin de açılmasıyla birlikte hayatın tamamen eski normale doğru dönmeye dümen tuttuğu şu günlerde ertelenen özel gün etkinlikleri, gece partileri için artık daha sıkı hazırlan! Bahar boyunca sokağa çıkma yasakları, artan salgın ile ertelemek zorunda kaldığın tüm planları, kaçırdığın tüm etkinlikleri ve bugünlere bırakılan en özel dostlarının düğünleri için şimdi daha sıkı hazırlanmaya başla! Brandroom’un özel günlere ve etkinliklere özel olarak, lüks markalar tarafından tasarlanan elbiselerin %20 net indirimle satışa sunduğu bu fırsatla her davette farklı bir elbiseyle tüm dikkatleri üzerine topla!

Kampanyaya Git

Brandroom indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Brandroom Bayram Fırsatlarını Kaçıranlara Özel İndirim Serüveni Sürüyor!

Hem öncesinde hem de bayram boyunca Brandroom'daki harika indirimlerden faydalananlardan ve daha fazlasını alamadığı için üzülenlerdensen, hiç üzülme! Fırsatları kaçırdığınızda üzüldüğünüz eski günler geride kalsın! Korona virüs nedeniyle hayatın sıra dışı akışı Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi Kurban Bayramı'nda da devam etti! İşte Brandroom müşterilerinin bu olağan akıştaki, hayatın üzerlerinde yarattığı yoğunluktan dolayı kaçırdıkları fırsatları tekrar yakalayabilmeleri için indirimlerine Kurban Bayramı'ndan sonra da devam ediyor!

Kampanyaya Git

Yalı Spor indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Yalı Spor Bolca İndirimle Artık, Spor Sadece Evde ve Doğada!

Korona virüs tehlikesi devam ederken spor salonlarının hala kapalı kalması seni formundan alı koyamaz! Pandemi süreciyle birlikte evde ve doğaya da yapmaya alıştığın sporu şimdi Outdoor kategorisindeki %50'ye varan indirim oranıyla aynı hızda yazın da devam ettirmeye var mısın?

Kampanyaya Git