kitap indirim kodu 2020
d&r indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

D&R Hobi ve Oyuncak Kategorisinde İkincisine %50 Daha Az Öde!

Hani çocuğa alırsınız da siz çocuktan daha çok oynar, daha çok keyif alır ve bakarak iç geçirirsiniz ya! Hatırladınız mı? Çocuk ruhlu erkekler ve kadınlar için D&R’ın binlerce ürünle dolu hobi ve oyuncak kategorisinden bir tane çocuğunuza bir tane de kendinize alın! Ama ikincisine fiyat etiketinin yalnızca yarısını ödeyin! Uzaktan kumandalı arabalardan, drone, pelüş oyuncak, yapboz ve hatta el işlerinde beceriyi geliştiren hamurlara kadar tüm ürünlerde bu fırsat kaçmaz!

Kampanyaya Git

d&r indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

D&R Tüm Kitaplarda Hafta Sonunda %25 İndirimler Seni Bekliyor!

Merak ettiğin, öğrenmek istediğin veya kendinle ilgili geliştirmek istediğin ne varsa evine kuracağımız mini kütüphane ile bu hayalini gerçekleştirelim! Gelecek hafta okuyacakların için siparişlerini hemen D&R online mağazasından ver! Zira hafta sonuna özel yapılan alt limitsiz tüm kitap alışverişlerinde %25 indirimle artık sokağa çıkma yasağından keyif alacaksın! Bilim kurgudan, teknolojiye ve dünya klasiklerine kadar 100.000'den fazla eserde geçerli bu indirim kampanyasıyla kütüphaneni ağzına kadar doldur!

Kampanyaya Git

d&r indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

D&R Xiaomi V2 Pro Vacuum %5 İndirimde!

Temizlik yaparken altık koltuğun altında kalan kirler için yorulmana gerek yok! Akıllı evleri sıfırdan tasarlamak zorunda değilsiniz! Akıllı telefonlarıyla tüm insanlığın hayatını, her gün daha kolay hale getiren Xiaomi şimdi de ev elektroniği ve elektriğinde üzerinde düşen rolü D&R indirimleriyle oynuyor! %5 indirimiyle artık her eve Xiaomi V2 Pro Vacuum ile 7 gün 24 saat yüzey temizliğini getiriyoruz! Eviniz artık sizde evde yokken bile birileri tarafından sürekli temiz!

Kampanyaya Git

Aliexpress indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Aliexpress Cam Temizliğini Kolaylaştıran Aparatlarda Benzersiz Fiyatlar

Artık camdan her baktığında mis gibi gelen bahar sezonuyla açan çiçekleri sanki cam yokmuş gibi tertemiz bir görüntü ile izlemek için temizlik çok kolay! Sıcak suyun gücünü ortaya çıkartan aparatlar ile kendini tehlikeye atmadan, gündelikçilere ya da profesyonellere günlük 200 TL gibi astronomik paralar ödemeden eşsiz temizlik, benzersiz fiyatlarla Aliexpress'deki aparatlarda!

Kampanyaya Git

Aliexpress indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Aliexpress Akıllı Ev Kameraları $18 Dolar'dan Başlayan Fiyatlarla

Yazın gelmesiyle birlikte açık bırakılan pencereler hırsızlara, art niyetli kişilere davet çıkartmasın! Evde olduğun ya da olmadığın süre boyunca artık; kapı girişinde, apartman girişinde, otoparkta veya bahçede $10 dolara kurduğun kameralar ile etrafında olup biten her şeyden haberdar ol! Gerekliği caydırıcılığın yanında komik anların da kaydını yakala!

Kampanyaya Git

Aliexpress indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Aliexpress 3D Printerda Bakım İçin İlk Ekipman Hediye!

DIY (Do İt Yourself) yani kendin yap, felsefesini benimseyenlere müjdemiz var! Şimdilik kendi telefon tutacağından başlayıp, evde kırılan bozulan eşyalar için gerekli yedek parçaya kadar artık herşeyi kendin üretebilirsin! İleride binaları, kocaman uçakları ve hatta plazaları basacak olan bu teknolojiyle çok ucuza tanış! 3D printerdaki %25'e kadar düşen fiyat etiketlerinin yanında şimdi 3D printer için ilk bakımını yapacağın ekipman da hediyesi olarak gelsin!

Kampanyaya Git

Aliexpress indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Aliexpress Tavan Tipi Pervane ve Fanlar Sadece $10 Dolar!

Sıcak yaz günlerinde sonuna kadar açılan klimanın; sırtında, boğazında veya göğsünde yarattığı ağrıları geride bırakalım! Tavan tipi pervane ile serinlik, yukarıdan aşağıya doğru artık güvenle insin! Gece uykuları, televizyon karşısında geçen saatleri sırılsıklam ter içerisinde değil kupkuru ferah ferah bu Aliexpress indirimiyle geçirmek için hemen $10 dolara düşen fiyatlardan faydalan!

Kampanyaya Git

Aliexpress indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Aliexpress Çay ve Kahve Potlarıyla Kendi Lezzetini Kendin Yarat!

Starbucks, Kahve Dünyası gibi günlük yaşamda kahvenin her zaman en kalitelisini, en lezzetlisini içtiğin bu güzel rutininden dükkanların kapanmasıyla birlikte uzak kalman seni artık geride tutamaz! Aliexpress'deki çok özel pot çay ve kahve potlarıyla evde kahveni artık kendin, Starbucks kalitesinde hazırlayabilirsin! Üstelik plastik veya karton kahve bardaklarıyla artık kendi markanı kendin yaratmaya başlayabilirsin!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Seçili Bilgisayar Parçalarından Bir Alana İkincisi %50 İndirimli

Bilgisayarının ana kartındaki bütün boş; ram, hard disk, ekran kartı slotları Teknosa'nın ikincisindeki %50 çevre birimleri indirimiyle dolduralım! Eski ramleri kaldır, yenileri ile daha hızlı işlemler yap! Artık sadece depolama için kullanılan SATA Hard diskini, SSD ile değiştirip makinenin performansını iki katına tek bir hamle ile çıkart! Dolan diskinde yer açmak için dosyalarını silme! Yavaş internetin nedeniyle bulut bilişime de taşıma! İkinci ve daha büyük kapasiteli hard diskini bu indirimle al, hayatına devam et! Oyunları artık daha yüksek çözünürlükte oynamak için ekran kartının yanında ramleri %50 indirimiyle götür!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Philips Kulaklık Alan Herkese 50 TL Değerinde Migros Hediye Çeki Kazandırıyor!

Artık mutfakta müziği telefondan dinlemene gerek yok! Kablosuz Philips kulaklığını tak ve hayatına devam et! Uzun süren şarj özelliğinin yanında yarım saatten kısa bir sürede dolması özelliğiyle de artık tüm filmleri en kaliteli sesin, tüm müzikleri de hiçbir notasını kaçırmadan dinlemenin zamanı geldi! Mutfağı özel olarak belirttik zira bu defa fırsat ikili! Teknosa müşterilerini hem ses teknolojisinin en iyi markası olan Philips ile çok ucuza buluştururken hem de şimdi Migros'ta harcayabileceğiniz tam 50 TL değerinde hediye çeki kazandırıyor! İlk 1.500 kişi ile sınırlı bu indirimden ve düşen fiyatlardan faydalanmak için hem stoklar erimeden hem de kampanya bitmeden acele etsen iyi olur!

Kampanyaya Git