kitap indirim kodu 2020
Aliexpress indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Aliexpress Profesyonel Matkaplarda $45 Dolardan Başlayan Şok Fiyatlar

Yeni evlenenlerin bir numaralı, evinini dekore edenlerin de iki numaralı ihtiyacı! İnternetten satın aldığın mobilyaları monte etmekten, evde bozulan elektrikli aletleri tamir etmeye kadar her işini kendin gör! İşin uzmanları tarafından yıllardır kullanılan şarjlı ve kablolu matkaplar ile artık evde her işini kendin hallet! Bozulan cihazlardan, içi tozla dolan elektrikli aletlere kadar herşeyi kolayca aç ve gerekeni yap! $45 Amerikan Doları ödeyerek bir kere sahip olabileceğin bu araba motoru kadar güçlü motorlu matkaplar ile sessiz ve hızlıca işlerini kendin hallet!

Kampanyaya Git

Aliexpress indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Aliexpress Boya ve Badana İşlerini Hafifleten Çözümleri Keşfet!

Eskiden her iki yaz sezonunda bir eziyet haline dönüşen boya badana işlerini artık her yaz severek ve isteyerek yapacaksın! Bundan sonra evinde görmek istediğin renkleri üzerini kapatma korkusu olmadan kolayca yıl boyunca evinde yaşa! Bir insanın duygusal modundan, verimliliğine kadar tüm yaşamını etkileyen renklerin seni nasıl da değiştirebileceğine çok şaşıracaksın! Kaliteli boya ve badana için artık evinin ustası sensin! Hem işleri hafifleten hem de boya ve badanadan çıkan pisliği neredeyse sıfıra indirin aksesuarlar, rulolar ve püskürtme cihazları ile bir oda için saatler hatta günler harcadığın o zamanlar nostalji olarak geride kalsın!

Kampanyaya Git

Aliexpress indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Aliexpress Plajda Asya Modası Şimdi %50 İndirimle Üzerinde!

İlginç tasarımların yer aldığı giyim ürünleri ile dünyanın dört bir yanında Asya modasını, dev nüfuslara bile kolayca taşımayı başaran Aliexpress atıcıları artık bikini ve mayodaki ilginç tasarımlarıyla da yüzlü yaşlarına gelmiş markalara kafa tutmayı başarıyor! %50 indirimle alacağın bolca mayo ile artık güneş izi olmadan dilediğin gibi hep kavuşmak istediğin esmer ten rengine, denizde sert dalgalara karşı yüzmek için aradığın dayanıklı mayo ile binlerce kalori yakacağın maceraya kolayca kavuş!

Kampanyaya Git

Aliexpress indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Aliexpress Havuzda, Denizde Kullanabileceğin Harika Dalış Aksesuarları Fırsatı

Tüm dünyada salgının yavaş yavaş gerilemesi ile normalleşmeye başlayan hayat ile birlikte eski günlere huzurla dönmeye başlıyoruz! Kuaförler, berberler, alışveriş merkezi ve kafelerden sonra şimdi tatil mekanları ve plajlar da hızla açılıyor! Denizle kavuştuğu anı sadece yüzmek, güneşlenmek için değil harika dalış aksesuarları ile suyun altındaki yaşamı da keşfetmek için bundan sonra kendini zorlamana, akıntıya kapılmana veya vurgun yeme riskine girmeye gerek yok! Amatör avlanmadan, profesyonel dalış ekipmanına kadar denizde veya havuzda kullanabileceğin her türlü aksesuar bundan böyle Aliexpress'te %50 indirimde!

Kampanyaya Git

Aliexpress indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Aliexpress Selfie Çubuklarında Fiyatlar $1 Dolardan Başlıyor

Yalnız veya sevdiklerinle geçirdiğin anları artık ölümsüzleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Herkeste bir tane var şimdi sen de de en az bir tane olsun! Gece eğlencesinde, akraba yemeğinde veya sokağa çıktığın her anda artık harika selfieler çekmek için telefonunu elinle tutmana gerek yok! Katlanabilir özelliği ile çantanda, hatta cebinde bile taşıyabileceğin bluetooth selfie çubukları ile artık hem telefonun güvende hem de çektiğin selfielerin netliği ve yüksek kalitesi! Aliexpress'in milyonlarca selfie stick ürünleri arasından en uygununu sana yine $1 Dolar gibi komik rakamlardan başlayan etiketleriyle istersen Asya'nın bir ucundan istersen Avrupa'nın bir ucundan hızlı kargo ile 7 günde gelsin!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Plaja Epilasyon Cihazındaki %20 Sürpriz İndirimle Gitmeye Hazırsın!

Artık denize gitmeden önce kadınların kuaförde, epilasyon merkezlerinde harcadığı saatlerini ve yüzler lirayı Teknosa'nın epilasyon cihazındaki %20 sürpriz indirimiyle sonlandırıyoruz! En favori gece elbisesinden, kısa şortlarınıza ve artık plaja giderken giyeceğiniz bikiniye kadar ağda ile uğraşma derdi olmadan tüm tüylerinizi yalnızca 15 dakika içerisinde hiçbir acıya katlanmadan vücudunuzdan söküp atabileceğiniz profesyonel cihazlar ile evde kişisel bakım imkânsız değil! Batık olmadan, yanma hissi olmadan sadece bir telefon büyüklüğündeki cihazlar ile artık kendi bakım uzmanınız kendiniz olun!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Apple Mac Bilgisayara Özel 12 Taksitli Ödemeli Sıfır Faizli Kredin Hazır!

Video ve fotoğraf düzenlemekten, günlük işleri yapmaya, harika iPhone uygulamaları çıkartmanın yanında zarif tasarımı ve uzun ömürlü kullanım süresi ile bilinen Apple'ın Mac bilgisayarlarına artık bir servet ödemenize, cebinizden bir anda bir sürü para çıkmasına gerek yok! Yanında hediye gelen çantası ile birlikte artık siz de bir Mac sahibi olun! Her yaştan, tüm müşterilerine son teknolojiyi her zaman cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçeneklerinin yanında güvenle teslim eden Teknosa'dan yine fırsatlar sıfır faizli kredisi ile yerini Apple tutkunlarına özel resmi sitede alıyor!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Harika Fotoğraflar ve Anılar İçin Preo Marka Drone’da İnternette %50'ye Çıkan İndirimler

Düğün fotoğraflarını kendi çekmek isteyenlerden, oturduğu muhiti havadan kuş bakışı gezmek isteyenlere kadar herkesin artık bir drone sahibi olması imkânsız değil! Zira Teknosa yine yanı başımızda! Geleceğin meslekleri arasında kesinlikle yerini alacak olan insansız hava araçları pilotluğu için kolları şimdiden sıvamak isteyenlerden, sevdikleriyle beraber geçirdiği anları artık standart fotoğrafların bir adım ötesine taşımak isteyenlere kadar! Herkesin taleplerini karşılamak için; boy boy, çeşit çeşit ve bolca yedek parçasıyla başlangıç seviyesinden orta veya ileri seviyeye kadar gerekli eğitimi sunacak olan Preo marka Drone’da Teknosa'da %50'ye çıkan indirimlerle fiyat etiketleri 139 TL'den başlayıp en fazla 250 TL'yi buluyor!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA LG Buzdolabını İnternetten Alan Herkes 3.000 TL Değerinde Hediye Çeki Kazanıyor!

İsrafın önüne geçmek, mutfak masraflarınızı azaltmak ve dolabın kapağını her açtığınızda açlığınızı bastıracak gıdaları bulabilmek artık bir lüks veya hayal değil! Mağaza mağaza, semt semt gezip, dolap kapılarını tek tek açıp içerisindeki rafların büyüklüğünü, dolabın boyunu ve garanti koşullarını kontrol ettiğimiz günler, internetten alışverişteki en yüksek kaliteli süreci ile artık Teknosa sayesinde tarih oluyor! Mağaza sahipleri ile yaptığınız pazarlıklar, insanı imzalarken geren onlarca çek ve senet de artık ortadan kalkıyor! Telefon faturası öder gibi taksitlerinizi kolayca aydan aya ödeyin! Hatta bugün alın üç veya altı ay sonra ödeyin! LG kalitesi ile her eve, her boyutta ve her ihtiyaca uygun dolaplar en fazla beş iş günü içerisinde teslim ediliyor! Ücretsiz kurulum ve kullanım eğitimi de cabası! Elbette yetmez! Teknosa'dan yapacağınız her LG buzdolabı alışverişinde de bir sonraki alışverişte ister mağazada ister internette kullanabileceğiniz tam 3.000 TL değerinde Teknosa hediye çeki kazanması da cabası!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Huawei Matebook Alan İşkoliklere Nespresso Essenza Hediye!

Rekabet kızışmaya devam ediyor! 2020 ve 2021 yılları hem çok hem de akıllı çalışanların yılı olacak! Unutma her kriz fırsatı içerisinde barındırır! Rakiplerinin arasından sıyırılıp seni parmakla gösterilecek seviyeye çekmek için varız! 1929 yılındaki büyük buhrandan bu yana en yüksek işsizlik rakamlarının açıklandığı 2020 yılında, iş sahipleri ve iş hayatında yükselmek isteyenler için daha sıkı çalışma ortamını Teknosa'nın Huawei Matebook ürünleri ile kuruyoruz! Artık uzun emailler yazarken donan Outlook, Excel üzerinde büyük veriler ile hesaplama yaparken takılan bilgisayarlar ile kaybettiğin süreyi sana hem indirim hem de yüksek performans ile Teknosa sayesinde Huawei ile geri kazandırıyoruz! Üstelik işinden başka bir şey düşünemeyen her işkolik bireyin vazgeçilmezi olan kahvesi de şimdi Nespresso Essenza makinesi ile hazır! Hem de 749 TL değerindeki bu makine tüm Teknosa internet mağazasından yapılan Matebook alışverişlerinde geçerli!

Kampanyaya Git