kobo indirim kodu 2020
idefix indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

idefix Oyuncu Ürünlerinde %20 İndirimlere Ek İkinci Üründe %10 Ekstra İndirimle %30 Daha Az Öde!

Tüm döviz kurları özellikle dolar her gün bir yeni rekor daha kurarken artık daha fazla bekleme! Zira fiyat etiketleri yükselmeden önce indirimle alışveriş için son şans! Binlerce dolarlık bilgisayarların, en hızlı internet bağlantısını tek bir odaya toplamayı başaran oyunculara artık daha iyi skorlar, daha yeni rekorlar kazandırmak için idefix'in sihirli elleri yine devreye giriyor! Tek tık ile çift tık fonksiyonunu yerine getiren özel farelerin yanında en sert darbelere ve sıvılara dayanıklı klavyeler ve şarjı neredeyse pildeymiş gibi uzunca saatler dayanan kulaklıklara kadar herşeyi ilk üründe %20, ikinci üründe gelen %10 ile birlikte toplamda %30 sepet indirimiyle internetten alın!

Kampanyaya Git

idefix indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

idefix Faber Castel Marka Ürünlerde 40 TL'ye Webde 10 TL İndirim Var!

Bir zamanların ilkokul öğrencileri arasında adeta sınıf İngilizce adıyla statü göstergesi olan Faber Castel markası artık idefix ile her çocuğun, her evin kalemliğinde yerini idefix sayesinde alıyor! İstersen tükenmez kalem ile uzun çalışma saatleri için kendine istersen ufkunu açarken farklı renkler sayesinde sanata olan becerisini keşfetmesi için çocuğuna bolca renk seçeneğiyle boyama setleri! Dilediğini al, 40 TL alışverişine Faber Castel'e özel idefix online mağazası indirimiyle 10 TL daha az öde!

Kampanyaya Git

idefix indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

idefix Seçili Beş Kitap Sadece 50 TL!

Tozlu rafların arasında araya araya bulduğun kitapları unut! Sıfır kapağı, tertemiz sayfalarıyla ruhu doyur! Düğünlerde takılan beşi bir yerdeler gibi işte şimdi idefix online mağazasında dilediğin beş kitap sadece tanesi 10 TL'ye geliyor! 1.000'den fazla eseri, 200'den fazla yayınevini şimdi tek tıkla kapına getirt! Sadece Türkiye'de değil tüm dünyada yükselmekte olan bilgisayar programcılığı ve teknoloji alanında merakını gidermek için aradığın en kalın teknoloji kategorisindeki kitaplardan, rafında her zaman olmasını istediğin dünya klasiklerine ya da yeni çıkıp da satış rekorları kıranlardan! Sen hangisini istiyorsan beşini 50 TL tek fiyat indirimiyle al!

Kampanyaya Git

idefix indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

idefix Kışı Evde Geçirmeyi Daha Eğlenceli Sunan Oyuncaklarda %20 İndirimle Daha Mutlu Çocuklar!

Adeta aile boyu sadet bizleri bekliyor! Aylıktan, ergenlik çağına kadar her çocuk için bolca seçenek bir tıkla listelensin! Eskiden dört mevsimi birden yaşadığımız yurdumuzda artık doğanın dengesinin bozulması ve ardından mevsimlerin adeta kaymasıyla birlikte sadece kışın soğuğunu, sonbaharın ağaçlarda dökülen yapraklarını gördüğümüz bu doğanın oldukça incinmiş günlerinde artık yazı plajlarda keyifle nasıl geçiriyorsak şimdi kışı da evde bir o kadar keyifli geçirmek için idefix üzerine düşeni sonuna kadar yapıyor! Dev sinema salonlarındaki filmleri evinize, her yaştan çocuk için özel olarak tasarlanan yeni nesil oyunları da kapınıza teslim ediyor! Üstelik yeni nesil oyunlar ile sadece çocuklar değil artık ebeveynler de keyifli dakikaları hem çocuklarıyla, hem oynarken hem de %20 indirimle idefix’ten satın alırken internetten alışveriş yapmanın mutluluğuyla yaşıyor!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Derin Dondurucuda Bu İndirimle Dört Mevsim En Tazesini Tüket!

Ayda 400 TL'den başlayan taksitler ile artık sadece altı ay içerisinde evdeki buzdolabının bölmesini dört hatta beşe katlamaya var mısın? Sıkıştırarak doldurduğun alanı şimdi daha rahat doldurmak sana daha çok huzur verecek! İstersen masanın altına, istersen sessiz çalışma özelliği ile evin en az kullanılan odasına hatta yatak odasına! Herkes Türkiye'nin en iyi ustalarından eğitim aldığını sanacak ama senin gizli formülün aslında herkesin gözünün önünde olacak! Kazanları çıkartıp harika domates konserveleri hazırlıyorsan şimdi dondurucu poşetlerini çıkart! Yazın tadına doyum olmayan şeftali, çilek, üzüm ve kirazı sanki dalından kopartılmış kadar tazeliği ile kışın da tüketebilirken, kış meyvelerinden vitamin deposu nar, mandalina, portakal ve kiviyi de yazın aynı lezzette tüketmeye devam edeceksin! Artık en lezzetli yemekleri yapmamak için ortadaki bütün engelleri kaldırmanın zamanı geldi ve geçiyor! Mevsiminde çıkan lezzetli domatesi nasıl sofrandan eksik etmiyorsan şimdi tam da mevsimindeki lezzetiyle birlikte artık yemeklerinden de eksik etmeyeceksin! Zira buz dolabının buzluğunu değil artık işi gerçekten bir şeyleri soğuk ve uzun ömürlü tutmak olan derin dondurucular ile her meyve veya sebzenin ömrünü uzatırken en iyi malzeme her zaman elinin altında olacak!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA %25'den Başlayan Oranıyla Saç Düzleştirici ve Saç Kurutma Makinesi Sayesinde Hem Bakımlı Hemde Kupkuru Saçlar!

İndirimin böylesi bir kere gelir! Eğer Black Friday'e kadar bekleyecek vaktim yok diyorsan o halde hemen kredi kartını al ve sınırlı stoklar tükenmeden siparişini derhal ver! Saçlarının erken yaşta dökülmesini, en az stres veya sıkıntıda beyazlamasını istemiyorsan, orta yaşlarına geldikten sonra ilerleyen zamanda sert ve çekilmez baş ağrılarının yanında sinüzit hastası da olmak istemiyorsan o halde sabahları artık evden kupkuru saçlar ile çıksan iyi olur! Ama gerçekten kuru saçlar ile! Artık gün boyu bakımlı olmak için daha fazlasına ihtiyacın yok! Üstelik sadece günlük kullanımda değil en özel günlerde bile kuaför sıralarında ya da berberde fön çektirmek için de beklemene ve sürekli olarak cebinden para çıkmasına gerek yok! Bir kere al ve binlerce kere kullan! Hem güvenli hem de sen istediğin kadar! Bil ofis çalışanı, beyaz yakalı kadınların sabahları saçlarını kurutmak ve düzleştirmek için artık canım uykundan taviz vermene gerek kalmadı! Çünkü TEKNOSA'daki bu indirim kampanyasıyla artık profesyonel berberlerde ve kuaförlerde kullanılan düzleştiriciler, kurutucular ile saatlerini harcadığın işler dakikalara iniyor! Hem de şimdi %25'ten başlayan indirim oranıyla dünyaca ünlü markaların kalitesiyle!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Radyatör ve Fanlara Özel Sonbaharda Erken Alışverişte 149 TL'den Başlayan Fiyatlarla Isın!

Arabanın bagajında yoğun kar için nasıl hazırlıklıysan, daha sonbahardan kış için nasıl da giyim alışverişi yaptıysan şimdi bir de bunu dene! Çok üşüyorsan, sürekli baskın yağmurlara denk geliyor ve artık şemsiyenin yetersiz olduğu günlerde bile hala ıslanıyorsan çözüm basit! Yazın ofislerdeki klima savaşlarından sonra şimdi kışın da ısıtıcı savaşları başlıyor! Artık daha kalın giyinmene, bütün gün elinde mont ile gezmene gerek yok! Doğal gazın artık her eve girmesiyle birlikte kömür ve odunun pisliği ile uğraştığımız o günler nihayet Türkiye'de ve dünyanın büyük bir bölümünde geride kaldı! artık temiz enerji ile hem serinleyip hem de ısınırken doğaya da daha az zarar vererek diğer canlıların da ömrünü uzatıyoruz! Ama hala kombinin ısınması, peteklerin ısınması zaman alıyor! Sabahın en soğuk saatlerinde, akşamın en karanlık anında dışarıdan sırıl sıklam ya da donacak kadar üşüdükten sonra ofise veya eve geldiğinde artık masanın altından veya sana direkt olarak vuran sıcaklığın etkisi ile dakikalar içerisinde hem için ısınacak hem de kıyafetlerin kuruyacak! Şimdi erken alışveriş zamanı! Soğuk günler daha kendini göstermeden radyatör ve ısıtıcı fanlarda TEKNOSA'nın 149 TL'den başlayan seçenekleriyle en ufak boydan, ortaya boya kadar her odaya her ortaya sığarken her ortamı anında hamam gibi ısıtacak seçenekleriyle sen de en soğuk günler için hazırlığını şimdiden yap! Üstelik uzaktan kumandalı seçeneklerden, düşmeli seçeneklere kadar artık oturduğun yerden kalkmadan ister yönünü istersen dereceyi ayarla!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Apple'ın Watch Ürünlerini İnternetten Alanlar %15 Daha Az Ödüyor!

Giyilebilir teknolojinin günden güne gelişmesiyle birlikte artık binlerce liralık aile yadigarı saatleri kutusuyla birlikte çekmecelere kaldırıp son teknoloji ile daha şık ve daha gösterişli olanından daha sadesine kadar en yenisini şimdi sipariş verme zamanıdır! Sonbaharda ve kış ayında herkes evlere kapanırken sen doğaya spora gitmek için aradığın motivasyonu bulmak konusunda zorlanıyorsan işte sana fırsat! Gelişen teknoloji ile birlikte telefonunu bile üzerinde taşımadan Whatsapp bildirimlerine, anlık olarak maillerini ve takvimini takip edebilirsin! Günde kaç adım attığınızı, spor yaparken kaç kalori yaktığınızı, kalbinizin atış hızını ve kendi sınırlarınızı keşfetmek için artık tek yapmanız gereken sağ veya sol kolunuzu kaldırıp bileğinizdeki son teknolojiye bir göz atmak! Koşu bandında daha hızlı koşarken vücudunda neler olduğunu an be an kendi gözlerinle gör! Geceleri ne kalitede uyuduğunuzu, sabahları ne kadar dinç kalktığınızı bundan böyle teknoloji ile ölçmek sizin elinizde! 2020 yılı itibariyle 2 trilyon dolarlık değeriyle dünyanın bir çok ekonomisinden bile daha büyük olan Apple ürünlerine servet ödemenize gerek yok! Eş-dost kullanırken gördüğünüz, internetten araştırdığınız, mağazada deneyimlediğiniz Apple akıllı saati Watch için %15 daha az ödeme şansıyla şimdi TEKNOSA'dan sipariş verin!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA 1.000 TL ve Üzeri Her Siparişte %10 İndirimin Yanında Aynı Gün Teslimat Garantisi

Online alışveriş ile birlikte lojistik sektörü de hızla gelişmeye devam ediyor! Bakkala, süper markete gidip mutfak veya temizlik malzemesi alışveriş yapmaktan bile kısa süre içerisinde bundan böyle teknoloji alışverişleriniz dilediğiniz adrese faturasıyla birlikte güvenle teslim ediliyor! Fırsatı yakaladığınız anda artık kolayca değerlendirebilirsiniz! Bozulan bilgisayar için işlerin aksamasına, ekranı kırılan telefonu yenilemek için günlerce serviste tamir için beklemeye hiç gerek yok! Binlerce liralık bilgisayarları, telefonları, tabletleri veya beyaz eşyayı sipariş verdikten sonra bazılarının üretilmesi için bazılarının daha fabrikaya siparişi için bazılarının da kargoda sizleri beklettiği minimum iki günlük süreleri aklınızdan çıkartın! 1.000 TL ve üzeri her alışverişinizde artık siparişiniz saatler sonra elinize teslim edilsin! Online pazar yerlerindeki 48 saatte kargoda, 24 saatte kargoda gibi ibareleri artık TEKNOSA online mağazasından alışveriş yaparken hayatınızdan çıkartabilirsiniz! Cennet yurdumuz Türkiye'nin tam 48 mağazasından saat 12'ye kadar vereceğiniz tüm siparişler artık TEKNOSA'nın kendi kuryeleri tarafından kapınıza kadar sadece iki-üç saat içerisinde teslim ediliyor!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA İnternet Mağazasına Özel İklimSA İndirim Kampanyasıyla Çok Ucuza Klima Taktırmak İçin Son Fırsat

Artan insan nüfusu ve doğayı kirletmemiz nedeniyle artık ormanın karşısındaki evlerde bile serinlik bir türlü görülemiyor! O halde düşen yaşam kalitesini arttırmak için teknolojiyi devreye sokmanın tam zamanı! Evde tertemiz ve serin bir hava arayanlar için son teknoloji klimadan daha iyisi yok! Çarpmadan, hasta etmeden artık otomatik pilot özelliği ile içerideki sıcaklığa göre kendini ayarlayan özelliği sayesinde elde kumanda ile gezmeden rahat rahat takılmak hayatın normal akışında kendini bulsun! Giyimde ve ayakkabıda nasıl sezon sonu indirimleri oluyorsa şimdi teknolojide de olana alışsanız iyi olur! Hatta giyimden daha büyük indirim oranlarıyla! Artık geceleri içiniz yanmadan, gündüz evde oturduğunuz yerde kan ter içerisinde kalmadan salonda televizyon başında, çalışma odasında bilgisayarın başında keyifle vakit geçirebilirsiniz! 2020 yılında evde oturma rekorları kırdığımız yaz boyunca çekilmez sıcaklardan artık siz de bunalmaya başladıysanız daha rahat geçecek bir 2021 yılı için şimdiden harekete geçmenin tam zamanı! Zira TEKNOSA online mağazasında sezon sonuna özel olarak Sigma, Sharp, Mitsubishi gibi dünya devi markaların klimalarında tam %15 indirim, beş yıl garanti ve ücretsiz montaj hizmeti için mağaza mağaza gezmeden tek tıkla ferahlığı ve yaz günlerinde içinize üşüme geldiği anda aradığınız sıcaklık için kolayca ayağınıza getirtin!

Kampanyaya Git