maske indirim kodu 2020
Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Tavan Tipi Pervaneler 329,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla Sezonda Bomba Gibi!

Artık oturma odasına klima değil evin her odasına gerçek ferahlığı getiriyoruz! Klimanın çarptığı, pervanenin tozu kaldırdığı, sesiyle adeta ortalığı yıkan, binlerce liralık elektrik faturası gelmesine sebep olan soğutma çözümlerini bir kenara bırakın! Ata sözü bile var! -"Ayağını sıcak, başını serin tut!" Gerçek serinliğin, sağlıkla birlikte üzerinize tavandan inmesini sağlayın! Kolayca monta edilebilen, her türlü oturma odası avizesinin üstünde yerini güvenle alacak tavan tipi pervanelere, stoklar bitmeden hemen 329 TL bomba gibi fiyatlarıyla sahip olun!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Babalara, Baba Hediyeler İçin Baba İndirimler!

10 Mayıs 2020 Anneler Günü için harika oturma grupları, konfor dolu sandalyeler ve çiçek seçenekleriyle müşterilerinin kalbini kazanmayı başaran Koçtaş şimdide 21 Haziran 2020'de Babalar Günü özel hediye indirimleriyle kalpleri kazanıyor! Emekli babaların bahçede geçirdikleri vakiti daha verimli olmasını sağlayacak olan ekipmandan, çalışma odasına vantilatöre kadar geniş seçenekleriyle Babalar Günü için insanın yaşam kalitesini arttıran hediyelerde baba indirimlerle alışverişi keşfedin!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Dış Mekân Aydınlatmalara %40 Daha Az Öde!

Herkesin gıpta içerisinde bakacağı bir eve ve bahçeye sahip olmak için artık servet dökmenize, işin uzmanlarıyla anlaşmanıza hiç gerek yok! Kolay monte edilebilir özelliği ile sihirli ellerinizi devreye sokun! Sıradan bahçeleri ve patikaları artık Koçtaş ile kırmızı halı serilecek kadar güzelleştirelim! İçerisindeki akıllı pilleri ile gündüz şarj olup, akşam hava karardığı ilk andan sabahın ilk ışığına kadar yanabilen, pilli seçenekler ya da kablo ile monteli bir şekilde çalışanına kadar dış mekân aydınlatmasında %40 indirimle bahçenizin güzelliğini daha yolun en başında başlatın!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Tatili Eve Getiren Ürünler!

Alışveriş merkezleri açılmaya başlıyor ama oteller ve turistik belgeler hala kapalı! Hatta turistik bölgelerde şehirlere giriş çıkış yasak! Sen tatile gidemiyorsan Koçtaş ile tatil sana gelsin! Bu fırsattan faydalanarak hem kendini hem de tüm ev halkını sevindirmek parmaklarının ucunda! Artık sıcaklardan yandığında her an serinlik bir adım ucunda! İki metreye, iki metrelik seçeneklerden başlayıp 6 metreye 6 metre gibi kocaman boyutu ile her alana uygun havuz için artık yüzlerce lira harcamana gerek yok! Güçlü motoru ile yalnızca beş dakikada şişirip, darbeye dayanıklı ve %100 sağlıklı plastiği ile havuzunu şimdi bahçene kur! Bu yatırımla artık evinde her yaz havuz keyfine sahip ol!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Adore'de %5 İndirim Fırsatıyla Tüm Mobilyalarını Şimdi Yenile!

Televizyon karşısında veya bütün yaz boyunca üzerinde saatler, günler hatta haftalar geçireceğiniz mobilya için artık hem kaliteyi hem de indirim bir arada bulmak Koçtaş ile çok kolay! Misafirin önüne koyarken utandığınız sehpalardan tutunda, otururken insanın belini ağrıtan, yıllardır üzerine sinmiş olan kokusu ile artık evin havasını negatif yönde etkileyen veya modernlikten uzak kalan ne varsa değiştir! Türkiye'nin en saygın markalarından Adore'nin, en yenilikçi ürünleri, harika tasarımları ve ücretsiz kargonun yanında, ücretsiz montaj, iki yıl garantisi ile Koçtaş'taki alt limitsiz tüm ürünlerindeki %5 indirimiyle artık oturma odanı şenlendirsin! Üstelik bu indirimden faydalanırken 12 taksitli ödemenin rahatlığı da seni bekliyor!

Kampanyaya Git

migros sanal market indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Migros Beş Tane Atıştırmalık Alana Bir Tanesi Hediye!

Diyabet, tansiyon ve diğer kronik hastalıklara sahip olan beyaz yakalanın en gizli düşmanı olan açlığı beş alana bir hediye indirimiyle Migros bitiriyor! Evden çalışmakla birlikte alt üst olan rutinin nedeniyle, kan şekerini dengelemek için kaçırdığın her öğün öncesinde veya sonraki öğün öncesinde artık için rahat olsun! Ellerin titremeden, başın dönmeden, içini indirimle doldurduğun çekmeceden atıştırmalığını al ve sağlıkla, lezzetle, keyifle bir sonraki öğün için kolları sıva!

Kampanyaya Git

migros sanal market indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Migros Mutfakta Yeniliğin Önünü İndirimle Aç!

Daha önce mutfağına girmemiş olan meyvelere, sebzelere artık Migros ile yer aç! Yeniliğin kapısını sadece gıdada değilde ekipmanda da arayanlar için; yağ sıçramasını önleyen aparattan, kızartma sonrası kirlenen ocağı temizlemene yardımcı olacak pratik ekipman ve temizlik ürünlerine kadar her şey şimdi en az %25 indirimde!

Kampanyaya Git

migros sanal market indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Migros'la Hem İndirimli Hem De Hızlı Teslimatla Hafta Sonu Yasakları İçin Dilediğin Her Şey Kapına Gelsin!

2020'nin Nisan ayıyla birlikte hayatımıza giren hafta sonu sokağa çıkma yasağı bile seni internetten alışverişle kapına kadar ihtiyaçlarını getirmende Migros ile alı koyamaz! Teslimat yapan personelin ateşinin iki saatte bir ölçüldüğü, bolca temizleyici, dezenfektan ile iyice temizlenerek, son derece koruyucu poşetler ile artık her şey 7 gün 24 saat boyunca kapında! Üstelik dilersen ödemesini internetten yaparak teslimatın sıfır temas ile olmasını da sağlamak senin elinde!

Kampanyaya Git

migros sanal market indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Migros Büyük Bayram Kahvaltısı İçin Alışveriş Zamanı!

Korona salgını öncesinde Bayram Namazından sonra büyüklerin evinde toplanıp yapılan kahvaltılara bir süre ara versek de büyük bayram kahvaltısına asla ara verme! Migros'tan indirimle alacağın, lezzet deposu bir kahvaltı öğününden sonra keyifle kahvaltı sonrasında sevdiklerinle hasret gidermek için telefonunu kap ve aramaya başla!

Kampanyaya Git

e-bebek indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

E-Bebek 8,99 TL'den Başlayan Güvenlik Ürünleriyle Kazalara Karşı Hazırlıklı Olun!

Bunu sadece gözünüzden bile sakındığınız evladınız için değil, bir felaket anında tüm ailenizi korumak için yapın! Yeni adımlarını, ilk emeklemelerini görmeden önce önleminizi hem onun sağlığı ve güvenliği hem de eşyalarınızın sağlamlığı için şimdiden alın! Dolap kapaklarının açılmasını engelleyen basit kilitler, prizlerin deliklerinden elektrik akımı çıkmasını engelleyen kapatıcı plastikler ve sallantıda televizyon gibi büyük eşyaların devrilmesini engelleyecek olan tutucular ile evde güvenliği 8,99 TL gibi komik rakamlar ile Ebebek'le siz sağlayın! İlk adımını ve ilk emeklemesini heyecanla bekleyin!

Kampanyaya Git