maske indirim kodu 2020
Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Kamp Malzemelerindeki %33 İndirim ve 1 Alana 1 Bedava İndirimiyle Doğa Kaçamakları Başlasın!

Yarım kapasite ile çalışma zorunluluğu bulunan turizm mekanlarında konaklama fiyatlarının neredeyse çeyrek altın ile yarışacak kadar yükseldiği şu dönemde artık siz ücretsiz ve dilediğiniz yerde konaklayabilirsiniz! Korona virüs salgını ile bütün bahar mevsimini evde geçirdiğimiz günler artık normalleşme ile birlikte geri kaldıysa, bu günlerin acısını çıkartmak şart oldu! Tatil anlayışı yalnızca hotel olmayanlar için Koçtaş'ta harika fırsatlar var! Profesyonel kampçılardan, kampa meraklı yeni amatör ruha kadar her türlü ihtiyacınızı şimdi internetin ayrıcalıklı %33 indiriminin yanında bir alana bir bedava indirimiyle alın! Üstelik sadece çadır değil şimdi kampta ateş yakmak için kullanabileceğiniz çok özel yakacaklar, çantalar ve kaşık, çatal, bardak gibi ürünler de Koçtaş'ta!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Elektrikli Sinek Kovucu Raketler 36,90 TL!

300 liralık malzeme alıp balkonda veya bahçede harika sofralar kurarken 36,90 TL verip kurtulabileceğin çözümle keyfini kaçırabilecek her türlü kanatlı sinekleri kovmaya var mısın? Eskiden sadece kaşıntıya sebep olan sinekler, böcekler, arılar artık Korona virüs salgını ile daha da tehlikeli olmaya başladı! Dünyada her beş ölümden birisinin sebebi olan böcek ısırmasını bundan sonra hayatından çıkartıyoruz! Artık geceleri pencereleri sonuna kadar açarken tülleri de kaldırabilirsin! Bacaklarını, kollarını ısırıp, sonrasında oluşan yoğun kaşıntı ve yanmalardan dolayı uykunu kaçıran sinekler sana veya sevdiklerine zerre yaklaşamayacaklar! Yok ben klima veya pervane ile serinliyorum dersen bahçede ne yapacaksın? Koçtaş'ın bu büyük indirimi ile artık uçan her türlü böcek hayatımızdan çıkıyor! Çıkarttığı düşük frekanslı ses ile sinekleri ve arıları kendisine çekip sonrasında yüksek elektrik akımı ile kolayca etkisiz hale getiren raketler ile artık böcek ısırıkları hayatımızdan komple çıkıyor!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Hazır Mutfakları İnternetten Sipariş Veren Herkese %25 İndirim Hediye!

Profesyonel mutfaklarda görebileceğiniz kadar yüksek fonksiyonelliğe sahip ama aynı zamanda televizyon programları hazırlanan stüdyolar kadar şık tasarımlısı Koçtaş ile artık bir arada! En küçüğünden, en büyüğüne kadar hepsi tam da ihtiyacınıza ve koşullarınıza göre! Günlük yaşamımızın neredeyse üçte birisini geçirdiğimiz evimizde harika yemekler çıkartabileceğimiz mutfaklar da artık Koçtaş farkıyla internetten alışverişle geliyor! Binlerce modeli, onlarca farklı renk kombini ile birlikte bir arada görerek kolayca karar verip, kolayca satın alabileceğiniz en yeni tasarımlara sahip hazır mutfaklar ile artık siz de harika yemekler çıkartabilirsiniz!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş %20 İndirimle Her Bahçeye ve Balkona Çardak Kuruyor!

En sıcak günlerde güneşten korunmak, en yağmurlu günlerde balkonda veya bahçede keyif yaparken içeri kaçmamak için artık bundan daha iyisini aramanıza gerek yok! Havuz başında, çimenlerin üstünde sen nerede istersen orada! Boy boy seçenekleriyle artık akşam yemeklerini, mangal partilerini veya akşamın keyfini çıkartmak için çayını alıp dilediğin an kaçabileceğin bir alana daha yer aç! Pikniğe veya sitenin bahçesine her çıktığında gördüğün de imrendiğin, her zaman sahip olmak için iç geçirdiğin o çardakları artık %20 net indirimiyle Koçtaş'tan sipariş edebilirsin! Koçtaş'la artık ister balkonuna istersen bahçene kur! Ücretsiz montaj hizmetini, ücretsiz kargo teslimatı ile birleştiren Koçtaş şimdi her renkten seçeneği de internetten alışverişle getiriyor!

Kampanyaya Git

Koçtaş indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Koçtaş Karcher SC 2 Deluxe Easyfix 1299 TL Yerine %15 İndirimle 1099 TL

Hem temizlikte en zorlu kirlere karşı hem de Korona virüs salgılına karşı en etkili silahına kavuşma vakti! Annelerimizin ve ninelerimizin dizlerinin üstüne çökerek yerleri silip adeta bel fıtığının kapısını açtığı günler teknolojinin gelişmesiyle birlikte nasıl geride kaldıysa artık yerleri paspaslamak için harcadığınız efor ve bel ağrısı da Karcher teknolojisi ile geride kalsın! Su ısıtma hem basınçlı hem de sıcak su ile temizleme özelliğini bir arada bulunduran Karcher SC 2 Deluxe Easyfix ile artık parkelerinizi saatlerce silmenize gerek yok! Dakikalar içerisinde bütün evin temizliğini kolayca yapabilirsiniz! Üstelik şimdi Koçtaş'ın resmî web sitesine özel %15 net indirimi sayesinde bu son teknolojiyi kapınıza kadar 1299 TL yerine 1099 TL'ye getirtin! Üstelik yedi farklı başlığı sayesinde artık sadece parke temizliğini değil banyodaki derzlerin arasına biriken tortuları, kapıları ve pencereleri de kolayca temizleyebilirsin!

Kampanyaya Git

e-bebek indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

E-Bebek Pilli ve Otomatik Salıncaklarda Stoklar İndirimle Yenilendi!

Siz işlerinize odaklanın! Artık çocuğunuzu sallamak için oturduğunuz koltuktan kalkmanıza, sürekli işlerinizi bölmeye veya yatak odasına gitmenize gerek yok! İster gece uyurken ister gündüzleri evde vakit geçirirken! Son teknoloji ile artık bu da mümkün oldu! Kendi kendine eğlenmesini bilen çocuklar ve ev işlerine vakit arayan ebeveynler için pilli ve otomatik salıncak seçenekleriyle Ebebek eğlenceyi eve getiriyor! Yenilenen stoklar ile birlikte baştan aşağı değişen fiyatlar da şimdi, çocukların sandalyedeki eğlencesi kadar internetten alışverişte de tüm süreç eğlence dolu!

Kampanyaya Git

e-bebek indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

E-Bebek Sineklere Savaş Açan Raid İndirimi!

Klimanın çarpıcı etkisinden korkarken geceleri kan ter içerisinde uyuduğunuz günler artık Raid'in harika formülü ile camları sonuna kadar açarak bitiyor! Minicik çocuğunuzu ve hatta tüm ailenizi rahat bırakmayan, ısırdığında saatlerce kaşıntı yaratıp güzelim uykunuzu bölen sinekler artık evinize bile yaklaşamayacaklar! %100 güvenli aparatı ile hiçbir koku veya insan sağlığınıza zararlı herhangi bir madde ortaya çıkartmadan yalnızca sinekleri ve böcekleri kovan çözümleri ile artık Ebebek evinizin de bir numaralı muhafızı olmaya bolca indirimle hazır!

Kampanyaya Git

e-bebek indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

E-Bebek Mustela İle Hem Kendinizin Hemde Bebeğinizin Cildini Koruyun ve Doyurun!

Artık parka gittikten sonra eve geldiğinizde yanan kollarınız, omuzlarınız veya yüzünüz için endişelenmenize gerek yok! Ebebek ile güneşin yaktığı ten ve güneş yanığından dolayı oluşan yara ve lekeler tarih oluyor! Mustela'nın harika formülü ile hem sizin hemde bebeğinizin cilt bakımını yaparken hem güneş ışınlarından hem de zararlı sineklerden, böceklerden koruyan harika çözümü ile artık ormanda veya parkta gönlünüzü ferah tutun!

Kampanyaya Git

e-bebek indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

E-Bebek Şimdi Serinleten Takviyeler!

Yaz annelerinin ne çektiğini en iyi biz biliriz! Alınan onca kilodan ve çocuğun peşinde koşarken sanki koşu bandındaymış gibi vücuttan atılan onca sudan sonra yaşanan yorgunluk! Cehennem gibi kavurucu sıcaklarda klima ile serinleyemeyen anneler, çocuklar ve hatta babalar için hem serinleten hem de ihtiyacı olan besinleri, proteinleri ve vücut sağlığı için gerekli herşeyi içerisinde bulunduran karışımlar ile Ebebek şimdi imdadınıza koşuyor! İçiniz yandığınızda dolaptan çıkarın lıkır lıkır içebileceğiniz, pikniğe veya parka dolaşmaya gittiğinizde günün keyfini çıkartabileceğiniz minicik şişeleri ile artık dolabınızı sağlıkla ve serinlik ile doldurun!

Kampanyaya Git

e-bebek indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

E-Bebek Yaz Tatili İçin Çekirdek Ailelere Özel Araç Koltuklarında Büyük Fırsat!

Kamerayı alın ve ilk yolcuğunuzun tamamını yıllar sonra izlemek ve bu günleri neşe ile hatırlamak için kayıtı başlatın! İster yurtdışından Türkiye'ye isterseniz İstanbul'dan Antalya'ya, Muğla'ya! Pandemi nedeniyle ertelenen yaz tatili için hazırlıklar şimdi yeniden başlasın! Uzun yolda aile boyu yapılacak seyahatler için yüksek konforu ve en güvenli seçenekleriyle Ebebek'te araç içi çocuk koltuklarında daha önce hiçbir yerde görülmemiş fiyat etiketleriyle tanışın! Bebeklerin ve çocukların sağlığı için %100 güvenli ve kimyasal ürünlerden arındırılmış plastikten yapılan koltuklar ile artık en uzun ve en zorlu yollarda bile çocuğunuz da sizin kadar rahat ve güvende!

Kampanyaya Git