protein tozu indirim kodu 2021
çetinkaya indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Çetinkaya Bebek Kategorisinde 7,90 TL, 17,90 TL ve Maksimum 59,90 TL Fiyatlarla Tüm Anne ve Babalar Bebekler Kadar Mutlu Oluyor!

Hem giyen çocukları mutlu edecek hem de bütçe dostu fiyat etiketiyle alışverişi yapan anne ve babaları da en az çocukları kadar mutlu edecek ürünleriyle yine Çetinkaya farkını ortaya koyuyor! Kışın sert koşullarında kalın giysileri giymek konusunda her zaman zorluk çıkartan çocuklar şimdi Çetinkaya'nın 2021 kış özel koleksiyonu ile üzerlerinden çıkartmak istemeyecekleri giysilerine 7,90 TL'den başlayan ve maksimum 59,90 TL'ye çıkan fiyat etiketleriyle kavuşuyor!

Kampanyaya Git

çetinkaya indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Çetinkaya Kozmetik Kategorisinde Kışa Hazırlık Yapmak İstiyorsan İşte Sana Üç Al Bir Öde Fırsatı

Eskiden birçok kadının şimdi erkeklerin dahil kullanmaktan imtina etmediği kışa hazırlık için adeta depolamaya varacak kadar çok satın aldığı sezonluk kozmetik alışverişinde yine Çetinkaya farkını ortaya koyuyor! En hassas ciltlerden, en zorlusuna kadar! En zorlusu kış gününden en ılımanına kadar hepsi için kozmetik kategorisinin, alt kategorisi cilt bakıma özel üç al bir öde indirimiyle bu sene yine herkesin en iyi bakımcısı Çetinkaya!

Kampanyaya Git

çetinkaya indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Çetinkaya Giyim Kategorisinde Her Sepette İkinciye Özel %50 İndirim Fırsatı!

Klasik giyim seçeneklerindeki vizyoner yaklaşımı ile 1950 yılından beri bütün Türkiye'yi son modanın her zaman en trend ürünleriyle giydirmeyi başaran Çetinkaya şimdide internet mağazası ile görebileceğiniz en iyi fiyat etiketlerini sunuyor! Giyim kategorisinde; kadın, erkek ya da çocuk hiç fark etmez herkes için sepetteki ikinci ürüne sunduğu %50 indirimiyle Çetinkaya online mağazası, her adımınızı attığınız en kalabalık muhitte görebileceğiniz herhangi bir Çetinkaya mağazasından bile daha cazip olmaya teknolojinin kuvvetiyle devam ediyor!

Kampanyaya Git

carrefoursa indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

CarrefourSA Tüm Bingo Marka Ürünlerden Fiyat Etiketinin %25'i Kaldırıldı!

Söz konusu stok yapmak olduğunda kâğıt ürünlerinden sonra daima ikinci olarak en kârlı ürün kategorisi olan temizlik malzemesi için artık servet ödemeye, parça parça alıp gereksiz yere sürekli rafların arasında gezmeye gerek yok! Türkiye'nin en çok kullanılan ve 30 yıldan uzun süredir bilinen en değerli markalarından Bingo'nun kalitesini bilenleri şimdi stok yapmaya davet ediyoruz! En zorlu lekeleri bile kolayca çıkartırken giysilerine zarar vermeyen deterjan ürünlerinden, ev temizliğini kolaylaştırıp en zorlu tozları bile kolayca bir silmede almanızı sağlayacak olan sprey çözümlerine kadar hepsini bir kerede %25 indirimle CarrefourSA’dan satın alın!

Kampanyaya Git

carrefoursa indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

CarrefourSA Teno Tuvalet Kağıdında Fiyat Etiketinin Yarısını Öde!

Temel gıda ürünlerinden sonra kişisel temizlik için de en temel ürünlerin her zaman en üst sırada yerini alanını size CarrefourSA farkıyla getirelim! Alışveriş sepetlerinde her zaman, fiyat etiketinin yanında hafif ama bir o kadar büyük hacmiyle bolca yer kaplayan tuvalet kâğıdı artık kapınıza gelsin! Korona virüs salgını başladığın alışveriş marketlerinin ve internet mağazalarına bağlı stokların adeta yağmalanmasına sebep olan tuvalet kağıtları korkusu ile artık bir daha karşı karşıya kalma! CarrefourSA'nın Teno marka tuvalet kağıdına özel düzenlediği indirim kampanyasıyla ister kampa giderken kullanmak için ikili boydan, istersen tuvalet kâğıdı alışverişini bir kere yapıp aylarca bir daha hatırlamamak için 42'li boyundan hemen internet mağazasından sipariş ver, fiyat etiketine tam yarısını öde!

Kampanyaya Git

carrefoursa indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

CarrefourSA Kışa Hazırlık Özel Fırsatlarla Kileri Doldur!

CarrefourSA sayesinde artık her sebzeyi veya meyveyi sanki sezonundaymış kadar lezzetli, sanki sezonundaki bolluk kadar ucuz fiyata tüketmek hayal değil! Buz kadar soğuk yağan yağmurlardan, kar beyazın kapattığı bitki örtüsünde bile yaz meyvelerinin ya da yaz sebzelerinin eşliğinde keyif yapmak için kilerini şimdi kendin konserve ettiğin şişeler ile doldur! Yaz domatesinin lezzetinde menemen için boy boy domates ve salçaları, tatlının yanında sanki dalından yeni kopartmış kadar taze çilek için de buzluğunu şimdiden büyük indirimle doldurarak hem kışa karşı vücudunu yüksek bağışıklık sistemiyle hem de mutfağını lezzetle hazırla!

Kampanyaya Git

carrefoursa indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

CarrefourSA Okula Dönüşte İndirim Kampanyası Yine Önce Webde!

Söz konusu ev alışverişi olduğunda mutfak malzemesinden, temizlik malzemesine ve genişleyen kategori yelpazesiyle artık hem giyimde hem de teknoloji de aradığınız ürünleri çok cazip fiyatlarla ve bolca stoklarla bulmanızı sağlayan CarrefourSA’da artık Okula Dönüş indirim kampanyası da yerini internette alıyor! Hatta ilk önce yerini internet mağazasında alıyor! Günlük giyim için lazım olan çocuk tekstilinden, harika notlar almasını sağlayıp okula daha hızlı adapte olmasını sağlayacak olan defterlere ve eğitici kitaplara kadar her şey CarrefourSA’nın çok ayrıcalıklı fiyatlarıyla şimdi velilerimizin bütçesini hafifletirken alışveriş sepetini sonuna kadar ağırlaştırıyor!

Kampanyaya Git

carrefoursa indirim kodu
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

CarrefourSA %15 İndirim Kodu

Bundan böyle eve koca koca alışveriş torbalarını sen taşıma! Senin yerine işinin uzmanı CarrefourSA çalışanları internetten vereceğin siparişle kapına hem tüm ihtiyaçlarını bize özel bu Carrefoursa indirim kodu ile ücretsiz getirsin hem de 100 TL ve üzeri alışverişlere %15 daha az öde!

2020yuzde15 Kodu Aç

supplementler promosyon kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Supplementler Bu Ürünlerdeki İndirimle Spor Sonrası ve Öncesinde Kaslar Artık Daha Çok Çalışsın!

İnsan yapısına en uygun formülleri ve sağlıklı kimyasalların karışımını bir araya getiren, sadece Türkiye'de değil tüm dünyada satış rekorları kıran markaların ürünleriyle artık sen de gizli silahına kavuşabilirsin! Kısa ama bir o kadarda zorlu sabah antrenmanlarından sonra gün boyunca tüm kaslarınızın çalışma hızını arttıracak etkiyi yaratan takviye ürünleriyle daha az spor yapıp, daha az yorulurken artık beklediğin dönüşleri daha kısa süre içerisinde elde edeceksin!

Kampanyaya Git

supplementler promosyon kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Supplementler Yaza Bomba Gibi Bir Vücutla Girmek İçin Aradığın Destek Tamda İndirimde!

Spor salonlarında ayna karşısında kendini motive etmek, sıcak yaz günlerinde plajda veya beachde üzerini rahatça çıkartmak için aradığın desteğin kaynağı yine Supplementler'ler! Kısa bir sürede ama %100 sağlıklı ürünlerle artık hayal ettiğin vücuda kavuşmak için doğru ürünler ile tanışma şansını bolca indirimin dahil olduğu yaz kampanyasıyla yakala!

Kampanyaya Git