raspberry pi indirim kodu 2020
robotistan indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Robotistan Güvenlik Ürünlerinde %30 İndirimle Evde Rahatça Çalış!

10 liralık ürün yüzünden 10.000 liralık olmadan harekete geç! Ani akım değişimleri ve çalışırken güvenlik için kaliteli iş çıkartan bir mühendis olarak yeteneğini göster! Artık havya ile su ısıtıcısını açtığında atan elektrik şalterleri için akım koruyucular ve diğer güvenlik ürünleriyle evde rahatça çalışmak için %30 indirimle Robotistan'dan alışverişini hemen yap! Buzdolabını, modemi durduk yere yakma!

Kampanyaya Git

robotistan indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Robotistan Lego Education Setleriyle Başlangıç ve İleri Eğitimler

Bir zamanlar kız-erkek çocuklarının zekâ gelişimine katkıda bulunup onların keyifli saatler geçirmesini sağlayan Lego artık onları yeni ürünleriyle geleceğe de hazırlamayı ihmal etmiyor! 4 yaşından 40 yaşına kadar herkesin hem el becerilerini hem de algoritma zekasını geliştirip programlama konusundaki becerilere daha kolay bir şekilde kavuşmasını sağlamak artık Robotistan'daki Lego Education setleriyle hem çok kolay hem de çok ucuz!

Kampanyaya Git

robotistan indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Robotistan Üç Adet Arduino Shield Alana Arduino Uno R3 Hediye

Geliştireceğin projelerde tam bir fiyat performans ürünü arıyorsan senin için Arduino'dan daha iyisi yok! Raspberry PI gibi güçlü donanımların yerine iyi kod ile uygulamalarını Arduino üzerinde çalıştırmaya başla! Arduino Shield'lardan üç tane alarak Uno R3'e ücretsiz sahip ol, daha fazla kâr et daha fazla kazanç sağla!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Seçili Bilgisayar Parçalarından Bir Alana İkincisi %50 İndirimli

Bilgisayarının ana kartındaki bütün boş; ram, hard disk, ekran kartı slotları Teknosa'nın ikincisindeki %50 çevre birimleri indirimiyle dolduralım! Eski ramleri kaldır, yenileri ile daha hızlı işlemler yap! Artık sadece depolama için kullanılan SATA Hard diskini, SSD ile değiştirip makinenin performansını iki katına tek bir hamle ile çıkart! Dolan diskinde yer açmak için dosyalarını silme! Yavaş internetin nedeniyle bulut bilişime de taşıma! İkinci ve daha büyük kapasiteli hard diskini bu indirimle al, hayatına devam et! Oyunları artık daha yüksek çözünürlükte oynamak için ekran kartının yanında ramleri %50 indirimiyle götür!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Philips Kulaklık Alan Herkese 50 TL Değerinde Migros Hediye Çeki Kazandırıyor!

Artık mutfakta müziği telefondan dinlemene gerek yok! Kablosuz Philips kulaklığını tak ve hayatına devam et! Uzun süren şarj özelliğinin yanında yarım saatten kısa bir sürede dolması özelliğiyle de artık tüm filmleri en kaliteli sesin, tüm müzikleri de hiçbir notasını kaçırmadan dinlemenin zamanı geldi! Mutfağı özel olarak belirttik zira bu defa fırsat ikili! Teknosa müşterilerini hem ses teknolojisinin en iyi markası olan Philips ile çok ucuza buluştururken hem de şimdi Migros'ta harcayabileceğiniz tam 50 TL değerinde hediye çeki kazandırıyor! İlk 1.500 kişi ile sınırlı bu indirimden ve düşen fiyatlardan faydalanmak için hem stoklar erimeden hem de kampanya bitmeden acele etsen iyi olur!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Huawei P40 Serisinde Tüm Modeller 8.499 TL!

Akıllı telefonunun sadece aramaları yanıtlamak veya basit uygulamaların ötesinde kullanmak isteyenler için Huawei'nin son çıkarttığı P40 serisinden daha iyisi yok! 8.499 TL Teknosa özel fiyatıyla artık cebinizde resmen bir stüdyo taşıyacaksınız! Telefonun ön yüzündeki geniş açılı, arka yüzündeki üç farklı kamerası ile film setlerinde kullanılan kameraların çekim kalitesini artık elinizde, tek bir cihazla siz taşıyın! YouTuberlar, Instagram’da harika storyler için bundan daha iyisi yok! Saatlerce ekipman kurmaya, ortamı soğutmaya ve sesi ayarlamak için artık P40 serisi ile sadece montaja ve içeriğe odaklanın!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Apple Ürünlerinin Tümünde %10 İndirim ve 10 Taksitli Ödeme!

Satın alan herkesin, verdiği paranın karşılığını %100 aldığı nadir markalardan Apple'a özel Teknosa indirimi başlıyor! Şirket değerlemesi birçok ülkenin milli gelirinden bile fazla olan Apple'ın harika ürünlerine Teknosa müşterileri artık %10 daha az ödüyor! İnsanları sahip olmak için alışveriş kuyruklarında daha mağaza açılmadan geceleri harekete geçiren son teknoloji ürünler artık senin kapına geliyor! Akıllı telefonun donmayanını, bilgisayarın hafif ama en hızlısını arayanları harika tasarımlarla bütünleşmiş ürünleriyle Apple alışverişleri için en cazip adres Teknosa'da bekliyoruz! Telefon ile bilgisayarın yanında akıllı saatler ile bütün iletişimini tek bir merkezde kolayca toplamak isteyenler için bu büyük fırsat kaçmaz!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA İndirimle Serinleyin, Havanızı Temizletin!

İnternetten giyim ürünleri, akıllı telefon, bilgisayar ve ayakkabı aldık! Şimdi sıra daha büyüklerini almakta! Yazın en sıcak günlerinde artık ofiste, arabandaki serinlik de Teknosa ile evinde! Hem de çok daha temizi, çok daha uygun fiyatlarla! Geceleri, insanı uykusunda bile rahat bırakmayan sıcaklar gelmeden hemen evine klimanı Teknosa indirimiyle taktır! Samsung, Sigma vb. dünya devlerinin yanında gururumuz olan yerli marka Vestel ve Beko'nun da dahil olduğu bu indirim kampanyasında her bütçeye uygun klima fırsatları şimdi sadece internette! Yazın serinle, kışın ısıt!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Oyun Bilgisayarlarında Sepete Ekstra %5 İndirim!

Gümrük ürünlerine gelen ardı arkası kesilmeyen vergiler, döviz kuru ve daha birçok sebep nedeniyle artan fiyatlar daha fazla artmadan hemen oyun bilgisayarını %5 indirimiyle Teknosa online mağazasından sipariş ver! Evde geçen saatleri dakika, günleri saat gibi hissetmeye başla! İnternet bağlantısı üzerinden Steam'de kıracağın rekorlar ile oyun konsolunda edindiğin tecrübeyi şimdi paraya çevirebileceğin Twitch yayınlarının önünü aç! Sadece oyun için değil çalışırken de verimini artmasını ve daha çok işi daha az sürede yapmanı sağlamasının yanında harika bir film ve dizi keyfini de güçlü ekran kartındaki yüksek çözünürlükle oturduğun yerden, ekrana her baktığında hisset!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Günün Fırsatı İndirim Kampanyası Geri Döndü!

Salgın hastalık Covid19 yani Korona virüs öncesinde yalnızca Teknosa mağazalarında gördüğümüz "Teknosa Günün Fırsatı" indirim kampanyası sahalara geri döndü! Adına ne derseniz deyin! Black Friday, Kara Cuma, Bereketli Cuma! Kasım'ın en büyük indirim kampanyasında bile göremediğiniz fiyatları artık görmek mümkün! Hem de tüm ürünlerde değil tek bir üründe! Ama bu defa mağazalardan önce yine internette! Teknoloji alışverişini en uygun fiyatları ve her zaman en son teknolojinin en doğru adresi olan Teknosa'da bu artık her gün, her günde farklı bir üründe asla bulamayacağınız fiyatlarla alışveriş sizleri bekliyor! İhtiyacınız olan ürünleri, olduğunun neredeyse yarı fiyatına almak için Teknosa'nın Günün Fırsatı indirim kampanyasına mutlaka internetten alışverişle faydalanarak çok ucuza sahip olmak için sayfayı en az bir kere ziyaret edin!

Kampanyaya Git