raspberry pi indirim kodu 2020
TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Kuaförlerin ve Berberlerin Astronomik Ücretlerine Philips İndirimiyle Son!

İnsanoğlu her şeye alışıyor! Kendi stilini anlatmak için artık saatlerce uğraşmana, dil dökmene ve hatta salgın devam ederken tehlikeye girmene gerek yok! Ayna karşısına geç ve dilediğin şekli saçlarına sen ver! Kaşlarını, tüylerini artık evde dilediğin zaman sen al! Sıra beklemek, lüzumsuz ve anlamsız muhabbetlere girmeye gerek yok! Korona virüs salgını boyunca kapalı kalan berberler, tekrar açıldı! Ama fiyatlardaki astronomik artış ve artık herkesin evde kendi berberi olmaya başladığı şu günlerde artık iki en fazla üç sefer berbere gittiğin parayı çıkartacak ekipmanı Teknosa'dan Philips kalitesiyle satın alarak kendi kuaförün veya berberin kendin ol!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Yerli Üretime Özel 6 Ay Ertelemeli Ödeme Şansı!

Yerli malı, yurdun malı herkes onu kullanmalı! Teknik servis, montaj ve teslimat için artık yerel markalar ile çalışarak haftalarca bekleyin! Türkiye'nin köklü markalarından Beko, Arçelik, Vestel vb. gibi birçok kuruluşun ürünleriyle artık son teknolojiyi, Teknosa'nın yüksek indirim oranlarıyla birlikte hayatınıza katın! Dünyanın bir öteki ülkesinden gelen veya burada montajlanan ürünleri artık boş verin! Yerli malı satın alarak hem Türk mühendisliğinin gelişmesine dem ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunun! Üstelik şimdi artan gümrük vergileri ve döviz kurundan dolayı artık yabancı mallardaki uygun fiyatları unutun! Teknosa ile yerli markalardan alacağınız her türlü beyaz eşya, bilgisayar, telefon ve tüm elektronik ürünlerde geçerli 6 ay ertelemeli, bol taksitli kolay ödeme seçeneğiyle tüm ihtiyaçlarınızı internetten siparişle tamamlayın!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Kahve Makinelerinin Hepsi Sezon Boyunca %10'dan Başlayan İndirimde

Kafeinli, aromalı veya sade! İçerisinden seç beğen al! Hem mutfağını hem de bünyeni süslesin! Ofislerde çalışanlarının sabahlarını şenlendiren, sabahları, yapanı kokusuyla içeni tadıyla ayıltan, önemli toplantılarda ve hatta önemli sınavlar öncesinde bile dikkatimizi anında iki kata çıkartan filtre kahve artık evinizde! Üstelik sıcak kahvenin yaz aylarında bünyede yarattığı terleme, el titremesi, çarpıntı vb. gibi fiziksel şeyler de geride kalıyor! Zira kahvenin soğuk olanını, artık kahve dükkanlarından sırada bile beklemeden satın almanıza gerek yok! Serinleten etkisi ile hem dikkatinizi arttıracak hem de sabahları, akşamdan kalan uykunuzu kaçıracak olan soğuk kahvenin en lezzetlisini artık evde kendiniz, dilediğiniz kadar aroması veya kafeiniyle Teknosa'nın kahve makinelerindeki çok özel indirimiyle kendiniz yapabilirsiniz!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Doğa Tutkunlarına Özel Tekli Ocak, Isıtıcı ve Kahve Makineleri %25 İndirimde!

Hayatın normalleşmesiyle birlikte başlayan yeni normale dönüşte artık tatiller, otellerden doğada geçirilen vakitte doğru dönüşüyor! İş hayatının ve şehir hayatının her insanın üzerinde yarattığı yoğun stres ve baskılar artık doğada geçirilen kaçamak tatiller ve kaçamak kamplar ile daha kolay ortadan kaldırılır ve daha çekilebilir oluyor! İşte tam da böyle kaçamak hafta sonu tatilleri veya kafanızı dinlemek için çadırınızı sırtınıza alıp, arabanızı bir yerlere park etmek üzere çıktığınız bu yolculukta sizlere ev konforunu aratmayacak çözümler de Teknosa'da! Şarj edilebilir bataryalar ile hem uzun saatler hem de kolayca çalışabilecek olan ocaklar, ısıtıcılar ve hatta kahve makineleri ile sanki doğanın içindeki eviniz için lazım olan herşeyi Teknosa online mağazasından şimdi sipariş edin, %25 daha az ödeyin!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Canon Marka Tüm Ürünlerden Alana %10 Hediye Çeki Kazandırıyor!

Yaşamına hareket katan teknolojiden daha iyisi yok! Son yüz yılın en büyük salgınlarından olan Korona virüs nedeniyle evlerine kapanan insanoğlu doğayı daha az tahrip etti! Haliyle duran fabrika bacaları, daha az aracın trafiğe çıkmasıyla birlikte daha bahar mevsiminin başında bu defa bir başka uyanan doğa, şimdi yaz sezonunda nasıl da rahatladığını bes belli ediyor! O halde uyanan doğada açan çiçekleri, oradan buraya uçan böcekleri ve harika manzaraları karelerini artık ölümsüzleştirmek için sen de fotoğraf makineni kap ve dışarı çık! İster amatör ruhla anı ölümsüzleştir, istersen sevdiklerinle bir araya geldiğin her anı kayıt altına al! İşte tüm bunları yapmak için ihtiyacın olan en amatör kameradan, en profesyonel fotoğraf makinesine kadar herşeyi Canon kalitesini indirimle bir araya getiren Teknosa'nın, tüm Canon ürünlerinde geçerli %10 indirim ve alışveriş sonrasında kullanabileceğin %10 Teknosa hediye çeki ile internetten alışverişle bu deneyime sahip ol! Üstelik sadece kamera da değil yazıcılarda da geçerli bu indirimle çektiğim fotoğrafları tanesi kuruşlara gelen bedeller ile dilediğin zaman, dilediğin kadar bastır ve dilediğin yere as!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Klima ve Vantilatörde Hem Cebinizi Hem Ortamı Serinleten Fırsatlar

Şu teknoloji ne güzel şey! Küçücük kumanda ile güneşe ve hatta kar soğuklarına bile meydan okuyabilirsin! Camları açman fayda etmez! Yüksek nem seni evin her köşesinde bulur, bunaltır! Samsung, Baymak ve hatta LG kalitesini güvenle duvarında görmek isteyenler için harika haberlerimiz var! Artık klima sayesinde çekilmeyen yaz sıcaklarında serinlemek, kışın anında evi ısıtmak istediğinde hiç sobayla, kömürle uğraşmadan tek tuşla sıcaklık anında bütün ortamda! Üstelik yeni inverter teknolojisi ile artık serin havaya, temizlenen hava ile daha sağlıklı bir ortama da kavuşmak rüya değil! İnsanın yemek yerken bir sıcak kâse çorba içmesini bile kan ter olarak anında hissettiren bu yaz sezonu içerisinde adeta çekilmez hale getiren yüksek nemli ve Afrika sıcaklarıyla birlikte artık geceleri uyumak bile imkansız! Duştan sonra bir türlü soğumayan vücudunu, akşamları bir türlü gelmeyen serinliği bundan sonra Teknosa ile sen getirt! İsteyene portatif haliyle dilediğin odada, dilediği zaman, istersen kocaman salonunda! Artık klima serinliği ile istersen günün yirmi dört saati evinde veya ofisinde ferahlığı yaşa! Üstelik %10'dan başlayıp %40'a kadar çıkan indirimin yanında şimdi 12 ayda vadesiz, faizsiz ödeme kolaylığı da cabası!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Android İşletim Sistemine Özel Sepete Koşulsuz %8 İndirim!

Hediye almanın veya eskiyen telefonunu değiştirmenin tam zamanı! Black Friday indirimine kadar sakın bekleme! Belki böylesi Kara Cuma indiriminde bile gelmez! Tüm dünyada ve mağazalarda ürünün ne olduğu, kategorisinin ne olduğu ya da hayatımızda ne kadar öneme sahip olduğu fark etmeksizin fiyat etiketleri roket gibi çıkarken Teknosa online mağazasında fiyat etiketleri düşüyor, indirim oranları roket gibi artıyor! Herkesin elinde, kiminin işini kiminin bütün eğlencesini yürüttüğü akıllı cihazlar artık bir telefon olmanın çok ötesinde! Dizi veya film izlemek gibi keyifli saatler geçirmenin yanında hiçbir kabloya bağlı olmadan Wifi veya mobil internet üzerinden istersen yatakta, istersen metroda giderken artık dilediğin her şey elinin altında! İşte akıllı telefon hayatımızda böylesi önemli bir rol oynarken, bu fiyatlara böyle fırsat bir kere gelir! Google Play Store'daki binlerce oyuna ve uygulamaya ücretsiz olarak sahip olurken hem parça değiştirme kolaylığı hem de daha fazla özelleştirme seçeneği sunan Android işletim sistemine özel Teknosa'dan, bütün Android işletim sistemine sahip tüm telefonlarda; alt limitsiz, koşulsuz tam net %8 indirim var!

Kampanyaya Git

n11 indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

n11 Kamp Sandalyesinde Bundan Daha İyisi Yok!

Üç tarafı harika denizlerle ve muazzam doğası ile çevrili yurdumuzun; parklarını, bahçelerini ve sahillerini artık akın akın doldurmanın ama bilinçli bir şekilde keyfini çıkartmanın tam zamanı! İstanbul'da yaşayanların İnstagram profillerinde sık sık gördüğünüz omuz üstü, çanta tipi sandalyeler artık sizin de evinizde! İster pikniğe giderken ister parka giderken istersen kafa dinlemek için doğaya çadır attığında! Artık yerde oturmana, börtü-böcekle, akşamdan ıslaklığı kalan çimenle temas etmene gerek yok! Omzuna as, bagajına at ya da bisikletin arkasına as! Dilediğin her yerde artık sandalyen hazır! Üstelik böylesi rahatlığa artık n11 sayesinde yüzlerce lira ödemene de gerek yok! Onlarca renk seçeneğinin yanında binlerce farklı modeli ve her ağırlıkta insan için özel olarak tasarlanan sandalyeler ile bundan iyisi n11'den başka hiçbir yerde yok!

Kampanyaya Git

n11 indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

n11 Klimada Kendisi Gibi Serinleten İndirimlerle Artık Her Odaya Taktır!

Sadece uyurken değil artık acı veya sıcak bir şeyler yerken bile terlemekten geriye durmayan, kor ateşler gibi sıcak vücudunun şimdi soğutmak çok kolay! Yazın camları açmana, o kadar pervaneye ve hatta neredeyse çırıl çıplak yatmana rağmen hala yatak yorgan kan-ter içerisinde uyanıyorsan hiç canını sıkma! Sadece yazın ferahlamak için değil kışın da ısınmak için artık Arçelik, Vestel, Beko, Samsung ve hatta Baymak gibi alanında uzman şirketlerin klima ürünleriyle serinlik, yastığının altında koyacağın kumanda ile bir tık uzağında! n11'in muazzam indirimleriyle artık her eve değil, her evin h er odasına klima taktırmamak elde değil! Zira şimdi alıp, 6 ay sonra ödemeye başlamak kadar kolay olmanın ötesinde internetten ve n11'den alışverişlere özel ekstra beş yıl garanti ile dilediğin gibi klimanı çalıştır ve keyfine bak!

Kampanyaya Git

n11 indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

n11 Altın için Ayrıcalıklı Fiyatlar, Ücretsiz Kargo ve Ekstra İndirimler!

Yılbaşında 500 liradan başlayıp şimdilerde 650 TL'ye kadar çıkan fiyatıyla azıcık alanı az, hiç almayanı çok üzen çil çil altın için artık oturduğun yerden oynamana gerek yok! Bankaların astronomik fiyat farklarına ve alırken yüzde bir, satarken yüzde bir vergisini şimdi unut! 2012 yılında gördüğü son rekor sayıları bile hem dolar hem de Türk Lirası bazında geçerek son zamanların en çok kazandıran yatırım aracı olan altın için artık harekete geçmenin zamanı geldi! Kuyumculara kredi kartı ile ödeme yöntemi yüzünden kaptırdığın komisyonlar, alışveriş yaparken güvenemediğin satıcılar artık n11 ile geride kaldı! Türkiye'nin tek altın satış sertifikalı satıcılarından, geçmişi Osmanlı dönemine kadar dayanan mağazalara dek her şey artık kapında!

Kampanyaya Git