tartı indirim kodu 2020
gearbest indirim kodları
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Can Sıkıntısını Ortadan Kaldıran Fırsat! Hobi Kategorisinde Herşey %50 İndirim!

Çocukken fark ettiğin resim, ahşap veya koleksiyon yeteneğini geriye getirelim! Evde geçmeyen vakti şimdi daha hızlı geçirmek hem de yıllarca uğraşabileceğin bir hobi ile geliştirelim! Üstelik dilediğin hobiyi %50 daha az ödeme şansına sahip olduğun en büyük alıcı ve satıcı platformu Gearbest'in Türkiye'ye ücretsiz express kargo teslimatıyla!

Kampanyaya Git

gearbest indirim kodları
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Cam Temizliğinde Saatler Kazandıran Aparatlar!

Bahar geldi ama bu defa bahar temizliğinde durum bambaşka! Koltukları, parkeleri ve duvarları temizlemek için artık saatlerini harcamaktan çekinme! Ama camları temizlemek için kendini tehlikeye atmaktan çekin! Çift taraflı mıknatıs sayesinde; kolayca takıp, kolayca sökebileceğin cam temizliğinde profesyonel şirketlerin bile tercih ettiği ürünlerle artık kolayca ve güvenle bir günde koca evi temizle! Bu şahane aparatlarada yalnızca $1.99 dolar ödeyerek sahip ol!

Kampanyaya Git

gearbest indirim kodları
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Çocuklara ve Çocuk Ruhlu Yetişkinlere Özel Uzaktan Kumandalı Oyuncak Fırsatı!

Şu teknoloji ne güzel şey! Evden çıkmadan bütün mahalleyi turla! Vaktin ne kadar hızlı geçtiğini şarjlı piller hemen bittiğinde çok iyi anlayacaksın! "Evde Tek Başına" filmindeki kadar güçllü, uzaktan kumandalı arabalardan, yarım saate kadar uçabilen drone ile dilediğin gibi gez!

Kampanyaya Git

gearbest indirim kodları
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Tablet ve Telefon Tutucularda 2 Al 1 Öde!

Şimdi gençsin ama peki sonra? Telefon karşısında, tablet karşısında geçirdiğin vakit boyunca kendi kendine verdiğin zararın artık önüne geç! Telefonu veya tableti eline her aldığında mutlaka alacağım dediğin tutucuklardaki 2 al 1 öde indirimiyle şimdi bütün mobil cihazların dilediğin yerde, dilediğin pozisyonda dursun!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Gece Fırsatlarını Değerlendirmek İçin Harekete Geç!

Neredeyse bütün mağazaların kapanmasıyla, birşeyler almanın yolu yalnızca internetten geçmeye başladığı ilk günden beri ortaya çıkan fırsatlar herkesin gözünü kamaştırıyor! Ama fırsatları kaçıranların da uykuları kaçıyor! İşte sana zamanı bildiriyoruz! Mağazalar açılana kadar Teknosa'da her akşam saat 22'den sonra Gece Fırsatları indirim kampanyasında gün boyunca fiyatını araştırdığın ürünlere, hiç bir yerde asla bulamayacağın fiyat etiketlerinden faydalanarak sahip olabileceksin!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Apple'da Herşey %5 İndirimli!

Mağazaların tamamı kapanmış olsa da en büyüğü ve en cazibi hala açık! Üstelik mağazalardaki fırsatlarıyla şimdi online alışverişin fırsatları birleşti! İnternetten öde, mağazadan teslim al seçeneğiyle müşterilerine alt-üst limiti olmadan her alışverişte net %5 indirim sunan Teknosa, mağazalar kapansa bile indirimi sürmeye devam ediyor! Hem de son model Apple bilgisayarlardan, son model iPhone akıllı telefonlara kadar!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA YouTuber Olmak İçin Harika Ürünler, Harika Fırsatlar!

Sabah erkenden kalkıp, acele ile evden çıkıp hayatı koştura koştura yaşadığımız günlere bir süreliğine ara verdik! İyice dinlendik, yapacak iş kalmadığından herkes sıkılmaya başladı! Şimdi bu arayı en iyi şekilde değerlendirmenin tam zamanı! Zira her gün dakikalarca izlenen videolar artık saatlerce izlenmeye başladı! Çekenler binler, hatta bu günlerde yüzbinler kazanıyor! Senin neyin eksik? Yemek yapmaktan, el becerilerine ve hatta evcil hayvanların eğitimine kadar bildiğin en varsa çek! Yüksek kaliteyle profesyonel videolar çekebileceğin ekipmanları 12 taksitli kolay ödeme, 30 gün içerisinde koşulsuz iade kolaylığıyla Teknosa'dan sipariş verip modern medyaya katıl! Hem gelir elde et hem de dijital dünyanın popüler işlerinden birisine sahip ol!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Konsol Alana Oyunlarda Sepete %10 İndirim!

Aksiliğe bak! Herkes evde, herkes oyun konsolunda ve kimse ödünç vermeye yanaşmıyor! Kiralamak zaten mümkün değil! Daha ilk haftada bu kadar sıkıldıysan senin eve bir oyun konsolu şart! Şansa bak bütün mağazalar da kapalı! Teknosa'nın online mağazası hariç! Hem de 7 gün 24 saat! Bir de oyun konsolunda %25'e varan indirim yetmezmiş gibi şimdi oyun konsoluyla birlikte aldığın oyunlarda, sepette %10 indirim de cabası!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Uzaktan Çalışırken İhtiyacın Olan Hızlı İnternete İndirimle Sahip Ol!

Evde canavar gibi bilgisayar var ama internet yavaşsa, evden çalışmak asla verimli olamaz! Yüksek performans sergileyerek bu günlerin kaymağını gelecek günlerde yemek için dört elle işe sarıl! Koca evde yalnızca internetin güçlü çektiği odada çalışma! Teknosa'dan wifi sinyalini güçlendiren cihaz siparişi ver! 59.90 TL'den başlayan fiyatıyla, sadece prize takarak çalıştıracağın arttırıcı sayesinde dilediğin odasında, dilediğin koltuğunda ve hatta yatağından çıkmadan çalışmaya devam et! Üstelik bugünler geçip, bahçede keyif yaparken de bu artık internetin hep beş çubuk çeksin!

Kampanyaya Git

TEKNOSA indirim kodu
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

TEKNOSA Aynı Gün Ücretsiz Teslimat!

İşi teknoloji olanlar için de evden dışarı adım atmamanın en iyisi olduğu şu günlerde de televizyonsuz salon, internetsiz ev artık düşünülemez! Bilgisayarı, tableti veya telefonu; çalışmak için eli kolu kadar önemli olanların imdadına aynı gün teslimat garantisiyle Teknosa koşuyor! Aksi gibi tüm mağazalar kapalıyken bozulan ne varsa şimdi özel indirimlerle ve 1.000 TL üzeri alışverişlerdeki aynı gün teslimat garantisiyle Teknosa güvencesiyle değiştir

Kampanyaya Git