etstur hediye çeki

Etstur indirim kodu sayesinde daha uzun tatili, daha ucuza getirmek her zaman mümkün.

%7
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Etstur %7 İndirim Kodu

Belirli Etstur konaklamalraında geçerli %7 net indirim kodu.

TEMMUZ50 Kodu Aç

50 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Etstur 50 TL İndirim Kodu

SAdece 3 gün boyunca geçerli Eylül ve Ekim aylarında yapacağınız tüm Etstur alışverişlerinizde 1.000 TL ve üstü alışverişlerine bu kod sayesinde 50 TL daha az öde!

YAZ50 Kodu Aç

100 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Etstur 100 TL İndirim Kuponu

Eylül ve Ekim ayında tatil yapanlar yaşadı! Şimdi rezervasyon yaparken Eylül ve Ekim ayında, bize özel bu Etstur indirim kodu ile 2.000 TL ve üstü rezervasyonlarda 100 TL daha az ödemeni sağlayacak kod!

YAZ100 Kodu Aç

250 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Etstur 250 Hediye Çeki

Henüz tatilini planlamadıysan yaşadIn! Etstur'dan Ekim ve Eylül ayında 5000 TL ve üstü tüm konaklama, bilet ve araç kiralamada geçerli bu kod ile 250 TL indirim şak diye sepetine ekleniyor!

YAZ250 Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Etstur Balayı Otellerinde İndirimle Seyahatin Tam Zamanı

Bu sene dünya evine giren çiçeği burnunda yeni evli çiftler için Etstur'dan %50'ye varan balayı indiriminden faydalanarak çok ucuza en özel odalarda, ücretsiz şampanya, ücretsiz masaj gibi hediyelerden faydalanarak konaklama için rezervasyonunun en doğru zamanı!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Etstur Sevdiklerinize Hediye Kartıyla Tatil Armağan Edin

Tüm sevdiklerinize, her bütçeye uygun fiyatlarıyla Etstur garantisi ve güvencesiyle 2 yıl boyunca geçerli hediye kartları ile tatil armağan hediye ederek onları sevindirin!

Kampanyaya Git

39 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Etstur Antalya'da Sezon Ortasında 39 TL Fırsatı

39 TL'den başlayan Etstur müşterilerine özel fiyatıyla, cennet yurdumuz Türkiye'nin en büyük tatil şehiri Antalya'da hem konaklama hem de kahvaltı fırsatı sadece internetten rezervasyon yapan tatilcilere özel olarak başladı!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Etstur Kurban Bayramında Erken Rezervasyon Yapanlar %50 Daha Az Ödüyor

Patrondan izini kopartan özel sektör çalışanı, daha şimdiden tatilini planlayan kamu personeli, öğretmenler, doktorlar, baylar ve bayanlar! 2019 yılı dendiğinde aklınızada ve hatıralarınızda sadece Kurban Bayramında yaptığınız tatili bırakacak, benzersiz bir ara için Etstur %50 indirimle erken rezervasyonlarda, yenilenen kredi kartı kanunu 12 ile taksite varan peşin ödeme kolaylığı ile hazır!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

etstur hediye çeki

Turizm, ülkemizin en önemli gelir kaynaklarının başında geliyor. Tur operatörlerimiz de, sektörlerin lokomotifi olan turizm potansiyelimizin müşteri memnuniyetine dönüşmesini kendi nitelikleri ölçeğinde sağlıyor. Bu noktada dünya çapında isim sahibi kuruluşlarımızdan birisi ve pazarda en geniş paya sahip olanı ise tartışmasız Etstur’dur ki, mevcut veriler ışında Etstur, tüm turizm sektörünün %60’a yakınlıklı kısmını oluşturuyor. Firma günümüzde, havayolu işletmeciliğinden Cruise Gemi işletmeciliğine, organizasyondan tur operatörlüğüne, otel rezervasyon hizmetlerinden otel işletmeciliğine kadar, turizmin neredeyse her alanında faaliyet gösteriyor. Yurt içi karayolu turları da düzenleyen firma aynı zamanda Türkiye’deki Voyage otellerinin ve Kıbrıs’taki Maxx Royal otellerinin de sahibi konumunda.  Pazardaki payı her geçen yıl ciddi şekilde genişleyen firma 2006 yılında AtlasGlobal’i de iştirakleri arasına katarak, uluslararası ve yurt içi hava yolu taşımacılığının önemli firmaları arasına katıldı ki, bu adımla büyük oyuncuların arasında yer almaya başlayan firmanın yalnızca 25 yıl gibi bir süre içerisinde gerçekleştirdiği gelişme, işletmecilik derslerinde konu olarak işlenmeye değer bir hikaye diyebiliriz.


Etstur Hizmetleri
Etstur, sahip olduğu online platformlar üzerinden, uçak bileti, otel rezervasyonu, gemi turu bileti ve muhtelif turların satışını yapıyor. Firma kendisine ait markaların yanı sıra sektörde faaliyet halinde bulunan tüm turizm şirketlerinin hizmetlerinin satışını da bulundurduğu platformlarında, en iyi koşullarla en uygun fiyat vizyonunu benimsemiş durumdadır. Ayrıca firmaya ait sektörün en düşük fiyatlarının verildiği bir platform daha bulunmaktadır ki, birçok havayolu şirketinin biletlerinin satıldığı platformda iki haneli rakamlarla yurtdışı uçak bileti alınabilmektedir. Ayrıca firma, Etstur indirim kodu ile müşterilerine ek indirim avantajlarını da bu platformların tümünde sunmaktadır. Şirketin belirlemiş olduğu kriterlere göre dağıtılan, Etstur hediye çeki ile online alışverişlerinizde büyük avantajların yanına ayrı bir avantaj daha eklemek çok kolay. Hemen Etstur üzerinden dilediğiniz hizmeti alın ve sipariş ekranına Etstur kupon kodu bilgilerinizi girin. Hepsi bu kadar! Muhteşem bir hizmeti en iyi fiyatlarla satın aldınız ve şimdi çok memnun olacaksınız…
Etstur ödeme seçeneklerinden bahsetmek gerekirse, hizmetlerini online kanallardan kredi kartlarını kullanarak satın alabilir veya ödemelerinizi banka Transferi ile yapabilirsiniz. Online Kredi Kartı işlemlerinde dünyanın en gelişmiş güvenlik alt yapısını kullanan site, BKM tarafından geliştirilen sistemi kullanır ve kredi kartı bilgileriniz bütünüyle güvenli biçimde bankanıza ulaşır. Bu sayede kişisel bilgileriniz %100 koruma altında olur.
Etstur, neredeyse tüm hizmetlerinde kredi kartları ile vade yapar. Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Halkbank, Denizbank, İng. ve QNB Finansbank kartlarına 9 aya kadar taksit yapan firma, ucuz uçak biletlerinde dahi bu hizmetten faydalanabilmenizi sağlıyor.


Gerçek Erken Rezervasyon Fırsatları
Etstur, sektördeki tüm operatörleri gibi erken rezervasyon imkanlarını müşterilerine sunuyor. Yalnız bir tek farkla; Etstur’dan alacağınız erken rezervasyon planlarında gerçekten benzersiz indirimlere sahip olabiliyorsunuz. Firmanın kurumsal ilkeleri kapsamında şişirilmiş fiyatlara indirim uyguluyormuş gibi yapmak kesinlikle söz konusu değil. Eğer bir hizmet size, bugün size %50 erken rezervasyon indirimi olarak lanse ediliyorsa, bu fiyat sezonda veya indirim dönemi bitiminde belirtilen seviyeye mutlaka çıkacaktır. ETS, sektörün en büyük oyuncusu olarak, hizmetlerin mutlak müşteri memnuniyeti arayan bir firmadır ki, müşterinin güvenini kazanmak firmanın temel değerleri arasında yer alır.


İptal ve İade
Etstur hizmetlerinde iade koşulları değişkendir. Satın alacağınız hizmetin niteliklerine göre iptal veya iade seçenekleri değişiklik göstermektedir ki, Turizm sektöründe iptal ve iadeler konusunda global regülasyonların yanı sıra firmaların ürün bazında sınırlamaları da bulunmaktadır. Standart kurallar uyarınca, uçak biletleri haricindeki tur ve konaklama hizmetlerinin başlangıcından 7 gün öncesine kadar iptal durumunda, ödediğiniz tutarın %35’i kesintiye uğrar. Maalesef hizmete 7 günden az kalmışsa hizmet iptali yapılamamaktadır. Eğer erken rezervasyon yaptırmışsanız, hizmetin başlamasına 60 gün kala hizmeti iptal edebili ve hiçbir kesinti olmaksızın ücretinizi geri alabilirsiniz. Uçak biletlerinde ise hava yolu şirketlerinin kuralları geçerli olmakta ve çoğunlukla tüm biletlerden kesinti yapılmaktadır. Bu Etstur’un değil, Turizm sektörü genel kurallarının bir sonucudur.
Tabii Etstur, mümkün olduğunca, herhangi bir kesinti olmaksızın iptal ve iade yapabilmeyi planlar ve müşterilerine bu yönde ek hizmetler sunar. Erken rezervasyon iptal sigortası da bunlardan bir tanesidir. Firma bu sigorta ile müşterilerine hizmet başlangıcına 72 saat kalaya kadar iptal gerçekleştirmeleri durumunda %100 iade avantajı sağlamaktadır.

Nasıl Satın Alınır?
Etstur sitelerinden otel veya tur rezervasyonlarınızda kimlik bilgilerinizi doğru biçimde ilgili ekranlara girmeniz yeterlidir. Sizin için oluşturulan rezervasyon formu, satın alma tamamlandığında doğrudan ilgili otelin sistemine düşmekte ve sıfır hata ile işlem tamamlanmaktadır. Bu safhada belirteceğiniz Eposta adreslerine rezervasyonunuzla ilgili tüm bilgiler ve satın alma kodları gönderilmektedir. Bu bilgiler işlemin teyidi niteliğindedir ki, dilerseniz ayrıca rezervasyonunuzu elbette teyit edebilirsiniz.
Uçak biletlerinde ise yine kimlik bilgileriniz üzerinden işlem yapılmakta, satın alma sonrasına cep telefonunuza ve eposta adresinize gönderilen PNR kodu, bilet olarak kabul görmektedir.
Her şekilde dilerseniz fiziksel biletlerinizin basımı için herhangi bir Etstur Acentesini ziyaret edebilir, dakikalar içerisinde rezervasyon formu veya biletlerini bastırabilir veya doğrudan buradan satın alma da gerçekleştirebilirsiniz. Ama unutmayın, Etstur indirim kodu online platformlardan geçerlidir. Fiziksel acentelerde Etstur hediye çeki ve Etstur kupon kodu gibi imkanlardan faydalanamayabilirsiniz.

Tatilde Yanınızda
Etstur, yurt çapında 150 acentesi ve binlerce operasyon görevlisi ile en iyi deneyimi yaşamanız için çalışır. Örneğin, rezervasyon yaptırdığınız otele ulaştığınızda tur görevliniz sizi karşılar ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere size hizmet verir. Aynı şekilde hava limanlarında ve hizmet aldığınız diğer kanallarda mutlak suretle size destek verecek bir personel yakınlarınızda olacaktır. Tabii tüm bunların yanında Çağrı merkezi üzerinden tüm soru ve sorunlarınıza anında cevap alabilirsiniz ki, benzersiz müşteri desteği sunan firma, en hızlı sorun çözme potansiyeline sahip firma unvanının da sahibidir. Kusursuz bir hizmet almak için Etstur, kalite odaklı servisleri ile hizmet vermektedir.
1991’de başlayan serüveni, günümüzde milyar dolarlık cirolar ve devasa alt kuruluşlarla devam etmekte olan ETS, sadece yurdumuzun değil, Dünyanın en önemli Turizm şirketlerinden bir tanesidir. Sektörün birçok ilkine imza atan, yenilikçi ve dürüst işlemecilik prensiplerinde sahip firma, bir çok ödülün de doğal olarak sahibi olmuştur. Türkiye’de rezervasyonlarını sattığı otelleri çeşitli yöntemlerle denetime tabi tutan, hatta bağımsız denetim şirketleri aracılığı ile bu tesisleri denetleyen ilk firma olan Etstur, Online kanalları da ilk kullanan firmadır.
Toplam kalite yönetiminde sadece kendi sektöründe değil, tüm hizmet sektörlerinin lideri konumundaki ETS, sahip olduğu kaynakları daha iyi bir hizmet profili ortaya koymak için kullanmakta ve her gün daha iyiye gitmek üzere hizmet üretmektedir. Tatil, tur, uçak bileti, gemi bileti, organizasyon ve kurumsal hizmetleri ile tam destek sunan firmaya online kanallarla ulaşabilir, detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.  

etstur hediye çeki

Etstur Mağazasını Oyla

Toplam 4 Oy Ortalama 3,75 Puan

Etstur Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • BKM Express
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • Havale / EFT
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

Etstur Anlaşmalı Kargo

  Etstur İletişim Bilgileri

  • Site:: Etstur

  Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar