flo indirim kodu | flo indirim kuponu kodu

flo indirim kodu

Flo indirim kodu kullanarak her türden ayakkabı, çanta ve giyim alışverişlerinizi online alışverişle çok daha ucuza getirmek mümkün!

35 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

FLO 35 TL İndirim Kodu

Belirli markalarda geçerli 175 TL ve üstü alışverişlere 35 TL daha az ödemek için bu FLO indirim kodunu kullanın!

PCD35 Kodu Aç

40 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

FLO 40 TL Kampanya Kuponu

Açılacak olan FLO indirim kodunu 225 TL'ye tamamladığın sepetine eklediğinde sürpriz 40 TL indirim ve ücretsiz kargo ile mutluluktan havalara uçacaksın!

INDKPN40 Kodu Aç

%25
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

FLO %25 İndirim Kodu

Alt limit veya üst limit yok! Sadece sepete eklemen yeter! Bütün ürünlerde kullanabileceğin FLO'nun bize özel olarak verdiği bu indirim kuponu kodu sayesinde, tüm kampanyalardan elde ettiğin indirimin yanında ekstra %25 sepet indirimi çok hoşuna gidecek!

ebru25 Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

FLO Efsane Yaz Fırsatlarıyla Ayakkabı Dolabında Boş Yer Kalmayacak!

Eğer büyük bir ayakkabı dolabın varsa ve hala içerisinde boşluklar varsa, bu boşlukları internetten alışverişteki böylesi büyük FLO indirimiyle doldurmaktan çok zevk alacaksın! Yok eğer dolabın küçükse; eskiyen, ben bunu daha giyerim deyip de artık giyilmeyecek halde olan ne varsa ayakkabı dolabından direkt at! Zira FLO'nun yaz fırsatlarıyla ayakkabı dolabında açılan boşlukları önceliği yaz ürünleriyle olmakla beraber yarı fiyatına sonuna kadar tıka basa dolduracağız!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

FLO 2020 Yaz Sezonunun En Sevilenlerini Daha Çok Sevdirecek Fiyatlar Webde!

Kışın ayağını sıcacık tutan spor ayakkabılarını artık yazın da giymeye devam ediyorsan, yazın cehennem gibi sıcaklarından daha fazla etkilendiğin için artan sinirlerine ve hatta memnuniyetsizliğine ilaç gibi gelecek çözümleriyle birlikte FLO, her sezonda vazgeçilmez olan ürünlerin 2020'ye has tasarımlarıyla yine sahalarda adeta piyasa yapıyor! Kullananlar tarafından daima memnun kalınan ayakkabıdan, şapkaya ve hatta yaz aksesuarlarının şahı olan gözlüklere kadar herşeyi webde neredeyse yarı fiyatına bulabileceğin bu indirimden stoklar tükenmeden bir an önce faydalan!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

FLO Giyimde Canlı Renklere Özel Daha Canlı İndirimlerle Yaşam Enerjini Arttır!

Daha biz araştırırken enerjimiz böylesine arttıysa sen üzerinde taşırken kim bilir neler olacak! Kırmızı, turuncu ve gökyüzü mavisi ile yaşamdan keyif alabileceğin en minimalist şeyleri hayatın her anında üzerinde taşı! Güzel giyinmenin kadınların kendini aynada gördüğünde onlarda yarattığı yüksek motivasyon ve morali şimdi canlı renklerin eşliğinde FLO ile her gün, her FLO müşterisinde görmek için daha canlı renklere, daha canlı indirimlerle fiyat etiketlerinde adeta dip yapan fiyatları keşfet! Keşfet ki online alışverişte dip yapan fiyat etiketlerinden faydalanırken, yerine gelen keyfinle birlikte üzerinde taşıdığın canlı renkler ile birlikte enerjin de artsın!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

FLO Lumberjack İndirimleriyle Beyaz Trendini Yeni Modellerle Takip Et!

Tüm dünyanın en favori iki rengi olan beyaz ve siyahi her zaman en iyi modeller, en trend tasarımlar ile birleştirmeyi daima kendine misyon edinen Lumberjack yine 2020'ye damgasını vuracak siyah ve beyaz tasarımlarıyla yazın da harika ayakkabılarıyla attığınız her adımda FLO indirimleriyle yanınızda! Siyahın güneşi çeken sıcaklığını dışarı atan tasarımları, beyazın zarifliğini 50'den fazla modelde tek bir tıkla görebileceğiniz FLO online mağazasında trendin en özel tasarımlarına özel, ayrıcalıklı Lumberjack fiyatlarıyla bu sezon boyunca en favori ayakkabın görüntülediğin her modelde ayağında olmayı hak ediyor!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

flo indirim kodu

FLO,temelleri 1980'e dayanan Ziylan Grup'un en büyük markalarından birisidir. Tam bir başarı hikayesi olan Ziylan Grup'un en büyük girişimlerinden ve başarılarından olan FLO'nun kuruluşundan önce Ziylan Grup'un geçmişinden biraz bahsetmek gerekir. 1980'lerde Gaziantep'te 50 m2 bir dükkan içerisinde ısmarlama üzerine ayakkabı üretimi yapan Ahmet Ziylan kısa bir süre sonra seri üretime geçti ve 1970 yılında yönünü İstanbul'a çevirdi. İstanbul'a geldikten sonra ilk spor ayakkabıyı üretti ve seri üretim ile hızlıca satışlarını arttırıp büyümeye başladı. Aradan 8 yıl geçtikten sonra Yunanistan,Almanya,Finlandiya gibi Avrupa ülkelerine ihracata başladı.2001 yılında FLO adına ait tüm haklar satın alındı ve mağazalar açılmaya başladı. 2011 yılında FLO' şirketin amiral gemisi olarak seçildi ve çok büyük bir parekendecilik atılımı yapıldı. Agresif büyümeye ile açılan Flo mazağalarının sayısı kısa bir sürede üç haneli rakamlara ulaştı. FLO'nun 100. ve en büyük mağazası İstiklal Caddesi'nin içeriside yer alan Anadolu Pasajı içerisinde açıldı. Bu mağaza Avrupa'nn en büyük ayakkabı mağazası niteliğini taşımaktadır. Ayrıca Flo için 100. mağaza olması nedeniyle özel bir mağazadır. 5.000 metre kare büyüklüğünde olan bu mağazada 5.000'den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Ziylan Grubu sadece Flo mağazalarına sahip değildir ayrıca dünyaca ünlü olan bazı markaları 1990 ve 2010 yılları arasında satın alarak bunları bünyesine katmıştır. Bu markalardan bazıları Polaris,Kinetix,Lumberkjack,Butigo,Sports in Street,Dockers by Gerli'dir.Flo'nun diğer Ziylan Grupları ile birlikte 5.000'den fazla çalışanı, yurtiçinde 250'den fazla mağazası,toplamda 100.000 metrekareye veren mağaza alanı,5.000+ ürünü bulunmaktadır.Yılda ortalama 3,5 milyon ayakkabı ve giyim ürünü üretilmektedir. Avrupa'da Brand Park S.R.L adında bir markası bulunmaktadır. 40 ülkeye ihracat yapan FLO ayrıca yurtdışında 45 mağazaya sahiptir.Türkiye Cumhuriyeti'inin 2023 yılında ulaşacağı 100. yaş gününde Türkiye'den çıkan ilk 10 global şirket içerisinde yer almayı hedeflemektedir.

Böylesine büyük bir mağazacılık anlayışının herhalde online mağazacılıkta olmamasını beklemek biraz saflık olurdu. Online alışveriş diğer adıyla e-ticaret Türkiye'de ilk olarak gelişmeye başladığında teknolojik ürünler ve giyim ürünleri ağırlıklı olarak yer alıyordu çünkü insanlar internetten ayakkabı almaya çekiniyorlardı. Bunun başlıca sebebi güven,ödeme kolaylığı ve kargo teslimatı seçeneklerinden önce insanlar ayakkabı numaralarını nasıl seçeceklerini bilmiyorlardı. Satın aldıkları ürün hele bir de ayakkabı gibi denenmesi gereken ve eğer iade etmek gerekirse sıkıntı çıkartabilecek bir ürünse online alışverişin yanına bile yaklaşmıyorlardı. Sanırım artık bu tam tersi haline geldi. Sizinle ilginç bir veri paylaşalım. FLO'nun online mağazası, toplam fiziksel mağazalarından yani bir alışveriş merkezi içerisindeki ya da herhangi köşedeki bir mazağalarının toplamından daha çok ziyaretçisi var! Evet yanlış okumadınız bütün FLO.com.tr toplam FLO mağazalarından daha çok ziyaretçiye sahip! 2016 yılı itibariyle aylık 5 milyona yakın ziyaretçisi bulunuyor. Artık bir standart haline gelen Ayakkabı Ölçü Tablosu ile ayakkabı numaranızı öğrenerek online mağazalardan alışveriş yapmanızı daha kolay ve risksiz hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken boş bir kağıdı yere koyup topuk ile baş parmağınız arasındaki mesafeyi ölçmek.Ardından cinsiyetinize göre ayakkabı numaranızı saptamak. FLO Ayakkabı Ölçü Tablosu sayesinde ayakkabı numaranızı hızlıca bulabilirsiniz.

FLO sadece ayakkabı alışverişi yapabileceğiniz bir mağaza değil ayrıca spor yaparken ihtiyacınız olan giyim ürünlerini,ekipmanları ve bir diğer önemli mesele çanta da bulabileceğiniz mağaza! Çanta,giyim ürünü almak çok kolay peki ayakkabı almak ne kadar kolay diye merak ediyorsanız sizin için anlatalım. Flo'dan beğendiğiniz ürünü sepetinize atın, sağladığımız flo indirim kodunu alın sepetinize girin,ödemeyi ve adres bilgilerini tamamlayın 3 ile 5 gün içerisinde kargonuz adresinizde! Gelen ayakkabı ayağınıza olmadı mı? Ya da ürünü beğenmediniz mi? İsterseniz size en yakın FLO mağazasına gidip ürünü değiştirin. İsterseniz ürünü kargo ile iade edin ya da değiştirin. Nasıl yapacağınızı, herşeyi tek tek anlatacağız :)

Aklınızda; FLO güvenilir midir?, Flo'dan satın aldığım ürün ne zaman gelir?,Flo hangi kargo şirketiyle çalışıyor?,FLO Ayakkabı kargo ücreti ne kadar?,FLO hangi ödeme seçenekleri var?, FLO kapıda nakit ya da kredi kartıyla ödeme seçeneği var mı?, FLO ürün değişimi nasıl yapılır?, FLO ürün iadesi nasıl yapılır? gibi bir dolu soru olduğunu biliyoruz. Bu soruları en kısa ve kolay anlaşılır şekilde yanıtlayacağız çünkü hem online alışverişi hem de FLO'yu biz de çok seviyoruz.Üstelik flo indirim kuponu ile daha ucuza alışverişin mümkün olduğunu biliyoruz!

FLO kesinlikle güvenilirdir. 250'den fazla mağazası olan bir şirket nasıl güvenilir olmaz ki :) Satın aldığınız ürünler stok merkezine olan uzaklığınıza göre 3 ile 5 gün içerisinde adresinize teslim edilir. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde hiçbir kargo ücreti ödemezsiniz yani FLO kargo bedava kampanyasından faydalanırsınız. 50 TL ve altı ürünler için 4,60 TL'dir. FLO, Aras Kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. FLO'dan tüm kredi kartları,3D güvenli ödeme alt yapısını destekleyen banka kartları ve kapıda nakit ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz. Kapıda sadece nakit ödeme imkanı bulunmaktadır. Kapıda kredi kartıyla ödeme henüz bulunmuyor. Kapıda yapacağınız ödemeler 50 TL ve 500 TL arasında olabilir.Kapıda nakit ödemelerde ayrıca 6,50 TL ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Satın aldığınız ürünler teslim edilirken ürünün paketini mutlaka kontrol ediniz, eğer herhangi bir ezilme ya da hasar varsa kesinlikle teslim almayınız ve hasar tutanağı tutturarak ürünü iade ediniz.

FLO.com.tr'den aldığınız ürünleri 365 gün yani tam 1 yıl içerisinde değiştirebilir,iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. İşte online alışverişin gücü! İade ve değişimi ürünün faturasıyla birlikte dilerseniz size en yakın FLO mağazasından yapabilirsiniz ya da aşağıda yer alan FLO iade adresine ürünü Aras Kargo ile hiçbir ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Mağazadan iade ettiğiniz ürünlerin ödemeleri FLO.com.tr hesbaınıza bakiye olarak tanımlanır böylece dilerseniz tekrar alışveriş yapabilirsiniz ya da bu bakiyeyi banka hesabınıza IBAN numaranızı kullanarak çekebilirsiniz.Flo'dan satın aldığınız ürünleri kargo aracıyla ve mağaza aracılığı ile değiştirmek ya da iade etmek isterseniz ürünün faturasını mutlaka götürmeniz gerekmektedir ayrıca ürünün tekrar satılabilir durumda olması gerekir.

 • "Flo güvenilir midir?"
  • Kesinlikle güvenlidir.
 • "Flo kargom ne zaman gelir?
  • 3 veya 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
 • "Flo ayakkabı hangi kargo şirketiyle çalışıyor?"
  • Aras Kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır.
 • "FLO kargo ücreti ne kadar?"
  • 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde FLO kargo bedava kampanyasından faydalanırsınız, 50 TL ve altı alışverişlerde 4,60 TL kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • "FLO ödeme seçenekleri nelerdir?"
  • Tüm kredi kartları,3d güvenlik alt yapısı olan atm/bank/debit kartlar,sanal kredi kartı vekapıda ödeme yapabilirsiniz.
 • "FLO kapıda ödeme var mı?"
  • 50 TL ve 500 TL arasında olan ödemelerinizi kapıda nakit olarak ödeyebilirsiniz. Ekstra olarak 6,50 TL ödemeniz gerekmektedir.
 • "FLO'dan aldığım ürünü nasıl değiştiririm?"
  • FLO  online mağazasından satın aldığınız ürünleri size en yakın FLO mağazasına ürünün faturasıyla giderek değişim yapabilirsiniz. Eğer yaşadığınız şehirde FLO mağazası yoksa aşağıda yer alan FLO iade adresine ürünü faturasıyla birlikte yanında gelen aksesuarlar ve hediyeler ile herhangi bir Aras Kargo merkezinden gönderiniz. FLO iade ve değişimlerde sadece Aras Kargo şirketiyle gelen iadeleri kabul etmektedir. İadeniz stok merkezine ulaşıp kontrol edildikten sonra eğer kredi kartıyla ödeme yaptıysanız iadeniz kredi kartınıza, kapıda ödeme ya da banka kartıyla ödeme yaptıysanız FLO.com.tr hesabınıza bakiye olarak tanımlanacaktır. Bu bakiye ile dilerseniz tekrar alışveriş yapabilirsiniz ya da IBAN numaranızı sisteme girerek bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
 • "FLO'dan aldığım ürünü iade edebilir miyim?"
  • FLO online mağazasından satın aldığınız ürünleri 365 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Ürünü iade etmek için size gelen paketi,aksesuarları,hediyeleri ve mutlaka faturasıyla birlikte en yakın FLO mağazasına giderek iade edebilirsiniz. Eğer yakınınızda FLO mağazası yoksa aşağıda yer alan FLO iade adresine ürünü mutlaka ama mutlaka Aras Kargo şirketi ile alıcı ödemeli olarak gönderin. FLO Ayakkabı sadece Aras kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalıştığı için diğer kargo şirketleriyle yaptığınız iadeleri kabul etmeyecektir. İade için gönderdiğiniz kargo stok merkezine ulaşıp kontrol edildikten sonra ödemeniz hesabınıza bakiye olarak tanımlanır, eğer kredi kartıyla ödeme yaptıysanız 2 ile 4 iş günü içerisinde bankanızın yoğunluğuna göre kredi kartınıza iade edilir. Kredi kartı dışında yapılan ödemeler hesaba bakiye olarak tanımlanır, bu bakiye ile isterseniz alışverişe devam edebilirsiniz ya da FLO destek ekibi, FLO çağrı merkeziyle iletişime geçip banka hesabınıza ait IBAN numaranızı bildirerek ödemenizi banka hesabına aktarabilirsiniz.

FLO sıkça sorulan soruları da cevapladığımıza göre aklınızda kalabilecek diğer sorulara ve cevaplara geçelim mi? :)

FLO indirim kodu nereden bulunur? FLO indirim kodu nasıl kullanılır? Bu sorularınız için resimli anlatım ile aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir :)

1-)İhtiyacınız olan FLO indirim kodunu seçiniz.
flo indirim kodu
2-)Kodu kopyalayınız ve mağazaya git butonuna basın.
flo ayakkabı indirim kodu
3-)Flo alışveriş sepetinizde yer alan "indirim kodu" kutucuğuna kodu yapıştırın.
flo ayakkabi indirim kuponu kodu
Yine online alışverişin nimetlerinden faydalandın :) Sen mağazaya değil mağaza senin ayağına geldi!

flo indirim kodu

FLO Mağazasını Oyla

Toplam 24 Oy Ortalama 4,46 Puan

FLO Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
 • Kapıda Nakit Ödeme
 • Kapıda Ödeme
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

FLO Anlaşmalı Kargo

 • Aras Kargo

FLO İletişim Bilgileri

 • Site:: FLO

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar