idefix indirim kodu | idefix kupon kodu

idefix indirim kodu

Türkiye'nin en büyük online kütüphanesi idefix'den, idefix indirim kodu veya idefix kupon kodu ile daha ucuza alışveriş yapma fırsatını yakalayın!

60 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

idefix Xiaomi Akıllı Saat İndirim Kodu

Bir insan günde ortalama 2.000 kalori yakıyor! Evde kaldığın süre boyunca, evde hareket ederken spor yaparken ne kadar eksik ya da ne kadar fazlan olduğunu görmek için artık Xiaomi akıllı sattan başka hiçbirşeye ihtiyacın yok! Akıllı saatin kralını alırken 60 TL daha az ödemek için de bu çok özel idefix indirim kodunu kullanmaktan daha kolay yok!

TEKNOLOJI60 Kodu Aç

60 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

idefix Kobo Ekitap Okuyucu Özel 60 TL İndirim Kodu

Küçük evlerin, yanında kitap gezdirmekten ağırıyan zarif omuzların ve kargo teslimatında beklenen sürenin artık önüne son teknolojiyle geç! Basılı kitaplara binlerce lira ödemek yerine Kobo ile dijital hali anında eline ulaşsın! Kobo cihazlarına da bu özel teknoloji indirim kodu ile 60 TL daha az ödeyerek idefix ile sahip ol!

TEKNOLOJI60 Kodu Aç

20 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

idefix 20 TL İndirim Kodu

200 TL ve daha yukarı giden sepet tutarından 20 TL'yi bu idefix indirim kodu ile çekip alırken kargoya ödeyeceğiin 7.95 TL ücreti de sıfıra indiriyoruz!

PICODI20IDE Kodu Aç

15 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

idefix 15 TL İndirim Kodu

Ücretsiz kargonun yanında 180 TL'den 150 TL'ye kadar inen alt limiti ile sizlere bu idefix indirim kodu sayesinde her alışverişinizde 15 TL indirim sunmak çok hoşumuza gidiyor :)

PICODI15 Kodu Aç

%20
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

idefix Kışı Evde Geçirmeyi Daha Eğlenceli Sunan Oyuncaklarda %20 İndirimle Daha Mutlu Çocuklar!

Adeta aile boyu sadet bizleri bekliyor! Aylıktan, ergenlik çağına kadar her çocuk için bolca seçenek bir tıkla listelensin! Eskiden dört mevsimi birden yaşadığımız yurdumuzda artık doğanın dengesinin bozulması ve ardından mevsimlerin adeta kaymasıyla birlikte sadece kışın soğuğunu, sonbaharın ağaçlarda dökülen yapraklarını gördüğümüz bu doğanın oldukça incinmiş günlerinde artık yazı plajlarda keyifle nasıl geçiriyorsak şimdi kışı da evde bir o kadar keyifli geçirmek için idefix üzerine düşeni sonuna kadar yapıyor! Dev sinema salonlarındaki filmleri evinize, her yaştan çocuk için özel olarak tasarlanan yeni nesil oyunları da kapınıza teslim ediyor! Üstelik yeni nesil oyunlar ile sadece çocuklar değil artık ebeveynler de keyifli dakikaları hem çocuklarıyla, hem oynarken hem de %20 indirimle idefix’ten satın alırken internetten alışveriş yapmanın mutluluğuyla yaşıyor!

Kampanyaya Git

50 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

idefix Seçili Beş Kitap Sadece 50 TL!

Tozlu rafların arasında araya araya bulduğun kitapları unut! Sıfır kapağı, tertemiz sayfalarıyla ruhu doyur! Düğünlerde takılan beşi bir yerdeler gibi işte şimdi idefix online mağazasında dilediğin beş kitap sadece tanesi 10 TL'ye geliyor! 1.000'den fazla eseri, 200'den fazla yayınevini şimdi tek tıkla kapına getirt! Sadece Türkiye'de değil tüm dünyada yükselmekte olan bilgisayar programcılığı ve teknoloji alanında merakını gidermek için aradığın en kalın teknoloji kategorisindeki kitaplardan, rafında her zaman olmasını istediğin dünya klasiklerine ya da yeni çıkıp da satış rekorları kıranlardan! Sen hangisini istiyorsan beşini 50 TL tek fiyat indirimiyle al!

Kampanyaya Git

10 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

idefix Faber Castel Marka Ürünlerde 40 TL'ye Webde 10 TL İndirim Var!

Bir zamanların ilkokul öğrencileri arasında adeta sınıf İngilizce adıyla statü göstergesi olan Faber Castel markası artık idefix ile her çocuğun, her evin kalemliğinde yerini idefix sayesinde alıyor! İstersen tükenmez kalem ile uzun çalışma saatleri için kendine istersen ufkunu açarken farklı renkler sayesinde sanata olan becerisini keşfetmesi için çocuğuna bolca renk seçeneğiyle boyama setleri! Dilediğini al, 40 TL alışverişine Faber Castel'e özel idefix online mağazası indirimiyle 10 TL daha az öde!

Kampanyaya Git

%10
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

idefix Oyuncu Ürünlerinde %20 İndirimlere Ek İkinci Üründe %10 Ekstra İndirimle %30 Daha Az Öde!

Tüm döviz kurları özellikle dolar her gün bir yeni rekor daha kurarken artık daha fazla bekleme! Zira fiyat etiketleri yükselmeden önce indirimle alışveriş için son şans! Binlerce dolarlık bilgisayarların, en hızlı internet bağlantısını tek bir odaya toplamayı başaran oyunculara artık daha iyi skorlar, daha yeni rekorlar kazandırmak için idefix'in sihirli elleri yine devreye giriyor! Tek tık ile çift tık fonksiyonunu yerine getiren özel farelerin yanında en sert darbelere ve sıvılara dayanıklı klavyeler ve şarjı neredeyse pildeymiş gibi uzunca saatler dayanan kulaklıklara kadar herşeyi ilk üründe %20, ikinci üründe gelen %10 ile birlikte toplamda %30 sepet indirimiyle internetten alın!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

idefix indirim kodu

Pek çok kişi artık binlerce kitabevi var istediğim kitabı gider kendim alırım, internetten almaya ne gerek var? diye düşünebilirler. Aradığınız kitabı gidip kocaman kitabevi içerisinde arayarak bulmayı mı tercih edersiniz yoksa sitede bir kaç kelime yazarak bulmayı mı? Aradığınız kitabı satın almak için ödeme kuyruğunda beklemeyi mi tercih edersiniz yoksa kitabın sizin ayağınıza neredeyse %80'e varan indirimli fiyatıyla ucuza gelmesini mi? Ya da satın alacağınız kitap hakkında, o kitabı daha önce okuyan okuyucuların yorumlarını kitabevinde bulamazsınız ancak internet mağazasında hemen aşağıda yer alan yorumlardan faydalanmayı mı tercih edersiniz? Üstelik idefix online mağazasından alışveriş yaparken idefix indirim kuponu sayesinde internetten daha ucuza kitap satın alabilirsiniz.

Eskiden bilgiye ulaşmanın ne kadar zor olduğundan, idefix'in kuruluş hikayesinden ve çevre dostu bir şirket olarak ne kadar harika bir online mağaza olduğundan bahsedeceğiz... Gelelim kısaca; idefix'den alışveriş yaparken ihtiyacınız olacak kısa bilgiler kısımına. Diyelim ki Kobo E-kitap okuma cihazına sahip değilsiniz. Ya da aradığınız kitap henüz e-kitap olarak yayınlanmamış. idefix online mağazasına girdikten sonra yukarıda yer alan arama bölümüne kitabın adını,yazarını veya yayınevini yazarak aradığınız kitaba ulaşmanız bir kaç saniyenizi alacak. Ardından sepete atın, ödemeyi yapacağınız sayfada idefix indirim kodu kullanarak indirimi kapın ve siparişiniz adresinize gelsin. Üstelik idefix'den satın aldığınız tüm ürünlerde hediye paketi ücretsizdir.

Teknolojinin gelişmesinden elbette en çok faydalanan sektörler arasında basım yayıncılık, gazetecilik, radyo, televizyonculuk, yazarlık gibi sektörlerin ve mesleklerin faydalandığını kimse inkar edemez. Ancak çok ilginçtir ki bu alanların gelişmesinden en çok faydalanan aslında insan oğludur. Çok uzak ve yakın geçmişe baktığımızda insan oğlu yazının bulunmasının ardından gelişim anlamında hızla değişmeye başlamıştır. İnsanlar bilgilerini yazarak nesillerden nesillere aktarmayı başarmış ve insanoğlunun ömrü artmış, yaşam koşullarında daha kolay hale gelmiştir. Bu başarı her zaman gittikçe artmıştır.Başarının artmasında her zaman temel olarak artan bilgi ve beceri yer alır. 15. yüzyılda matbacılık ile başlayan bilgi paylaşımı, bilgiye erişimi o koşullara göre hızla artımıştır. 15. yüzyıldan bu yana insan oğlu hızla gelişti. Elde edilen bilgiler sayesinde dünya savaşlarında bir kaç basit teknik bilgi, ülkeleri birbirinden üstün kılmaya yetti. Okuma,yazma oranı yüksek olan toplumlarda insanı gelişim indeksinin ne kadar yüksek olduğu, suç oranın ne kadar düşük olduğu, milli olarak kalkınmanın yanında refah oranında artış bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Okumayan ve kendini geliştirmeyen toplumlar ne yazık ki doğal kaynaklara sahip olsalar bile bunları işlemeyecekleri bilgi ve birikime sahip olmadıkçarı için gelişmeleri mümkün olmamaktadır. Bu yazımızda aslında bilimin, bilginin, kitap okumanın ve kitap sahibi olmanın geçmişe bakarak idefix,D&R  gibi online mağazalar sayesinde internetten kitap,teknoloji,film vb. gibi alışverişin nasıl bir kolaylık olduğunu anlatacağız.

1990 öncesinde doğanlar ya da 2000 öncesine kadar eğitim görenler mutlaka hatırlayacaktırlar. Bilgiye erişmek, verilen ödevi yapmak,bitirme tezi için veri toplamak gerçekten çok zordu.Üstelik Türkçe kaynakların kıtlığı, yabancı kaynak bulmanın imkansızlığından bahsetmek bile gereksiz. Gazete küpürleri ve kuponları sayesinde elde edilen ansiklopedilerden, terim terim bilgileri tek tek elle saatlerce arar, kenara bir kaç not yazar daha fazlasına erişmek için tozlu sayfaların arasında resmen saatler geçirirdik. Metropollerde yaşayan öğrenciler, kitapseverler tek bir kitabı bulabilmek için saatlerce Beşiktaş,Ortaköy saaflarını gezerlerdi. En iyi ihtimal Taksim'de bulunan büyük kütüphane içerisinde kocaman rafların arasında alfabetik sırayla dizilmiş kitaplar içerisinde araştırma yaparak aradığın kitabı en fazla bir veya iki haftalığına ödünç alabilmekti. Tüm bunların yanında aradığınız kitabı, filmi, dergiyi, romanı ya da sözlüğü bulmanız yeterli olmuyordu. Basım yılları arasındaki farklılık, kalitesiz baskıdan dolayı kaybolan-kopan sayfalar, ikinci el kitap ise altı üstü çizilen satırlardan dolayı sizin alacağınız notların karışması da ayrı bir stress kaynağıydı.Küçük şehirlerde okuyan öğrenciler ya da küçük şehirlere okumaya giden öğrenciler İstanbul,İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan arkadaşlarından kitap göndermeleri için binbir ricada bulunur. Yurtlarda kalan öğrenciler arasında inanılmaz bir kitap değişimi olurdu. Çünkü kitap sahibi olmak, aradığın bilgiyi ya da konuyu içeren kaynağı bulmak gerçekten bugün çok kolay görünse de tam bir işkence halindeydi. Kitapların fotokopileri havada uçuşur, kitap parası kadar fotokopi parası ödeyenler olurdu. Bu durum sadece okuyucular için değil ayrıca yazarlar, bilim insanları için de bir olumsuz durumdu. Düşünsenize tekelekten, kanserin tedavisine kadar buluyorsunuz ancak bir sonraki nesile bunu iletemiyorsunuz. Çok güzel bir roman yazıyorsunuz ancak arkadaşlarınızdan başkası bunu okuyamıyor.

Türkiye'nin sayılı basım kuruluşları şehirlerde; kitapevleri,kütüphaneler açmasına rağmen hala problem devam ediyordu. 2000'li yılların sonunda teknolojinin hızla hayatımıza girmesiyle beraber bu sorun birazda olsa ortadan kalktı. Kütüphanelere bilgisayarlarlar, kitaplar için veritabanları geldi. Tozlu raflar arasında saatlerce kitap aramak artık birkaç dakika gibi bir süre alsa da herkes aradığı kitabı, o zamanın koşullarına göre konuşursak hızlıca bulduğu için kitabın nerede olduğunu bilseniz bile iade edilip tekrar raflara dönmesi için en az bir hafta beklemeniz gerekiyordu. Bazı üniversiteler, kütüphaneler ve kitapevleri bunun için seçili kitapları; bir ya da iki taneden ziyade beş-on tane alıyordu.

1990 yılların sonunda bazı değişimler başladı. Teknolojinin hızlı gelişimi, internet kullanıcı sayısının artması, Dünya'da online alışveriş ve internetten alışverişin patlamasının ardından Türkiye'de de hızlıca bazı şeyler değişti. D&R mağazalarını kuran Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama şirketi bunun yanında sadece online alanda hizmet veren idefix.com'u 1997 yılında kurdu. Ardından idefix üzerine yoğunlaşmaya başladı. Artık kitabın yanında film, cd, dvd gibi eserler bir kaç tıklama sayesinde kapımıza gelmeye başladı. idefix şuanda hala Türkiye'nin en büyük kültür ürünleri yayıncısıdır. 100.000'den fazla kitap, 1500'den fazla yayın evi ve %70'e varan indirim kampanyalarıyla her ay 3,4 milyon ziyaretçisine hizmet veren idefix Türkiye'nin en büyük sanal, kültür ve eğlence dünyasıdır.

İdefix'in 2003 yılında düzenledikleri Sanal Kitap Fuarı hala geleneksek olarak devam etmektedir. 2009 yılında başlattıkları Sabitfikir.com adıyla güncel edebiyatı ele alan bir dergi çıkarttı. 2010 yılında Dünya'da Amazon'un öncülük ettiği e-kitap kervanına idefix'de katıldı.TTGV ve TÜBİTAK ile kurduğu iş birliği sayesinde Türkiye'nin ilk e-kitap platformunu hayata geçirdi. idefix bireysel okuyucuların yanında B2B(Business to Business- Şirketler Arası Ticaret) alanında daha fazla kitap satıcısına ulaşmak için Prefix.com.tr platformunu kurdu. İş ortakları, yayınevi, yazar, editör, kitapsever kısaca etrafındaki herkesi, herşeyi hızlıca arttırdı. Bu sayede kitap ve dergi gibi ürünlerin yanında müzik,film,oyun,dvd,blueray,teknolojik ürün alanlarında da satışa başladı. Dünyaca ünlü markaların kulaklıklarını, müzik çalarlarını ve günümüzün son teknoloji ürünü olan sivil havacılığın en ilgi gören ürünü Drone gibi ürünlerin de satışını başlattı.

Bilgi, haber, edebiyat elbette değerlidir. Bir kitabı, gazeteyi internetten okumanın yanı sıyra şöyle keyifle elinize alıp bir bardak kahve veya çayın yanında saatlerce durmaksızın, sürüklenerek okumak çok keyif vericidir. Ama şunu bilmemiz gerekiyor ki her bir kitap için ağaç kesiliyor. Çevre Dostu şirketler arasında yer alan idefix bu nedenle 2015 yılında dünyaca ünlü e-kitap uygulaması Kobo ile yaptığı anlaşma sayesinde okumak istediğiniz kitabı bir kaç saniyede Kobo E-Kitap okuma cihazınıza indiriyor. Kargo beklemek yok, kağıt israfı yok, raflarda yer tutan kalabalık yok! Basılı bir kitap yerine, elinizde tutmanız gereken tek şey bir cihaz haline geldi. Üstelik yakınlaştırma ve uzaklaştırma sayesinde gözleriniz daha az yorulacak! Kobo e-kitap okuma cihazının bir diğer faydası ise sadece bir cihaz içerisinde binlerce kitaba sahipsiniz. Metroda,otobüste ya da herhangi bir yerde çantanızda binlerce kitabınız var. Açın ve okuyun :) Eğer bellli kategoride kitap okuma alışkanlığınız varsa örneğin polisiye gibi o kategorideki en iyi ve en çok satan kitapları, idefix sayesinde bulabilirsiniz. Belli kategoride kitaplar okumayı sevmiyorsanız ve sosyal çevre içerisinde güncel konuşulan tartışma konularını öğrenmek isterseniz; idefix online mağazasında haftanın,ayın ve yılın en çok satan kitaplarına bakarak da bu arayışınızı kolayca tamamlayabilirsiniz.

Aklınıza;"idefix güvenilir midir?", "idefix kargom ne zaman gelir?", "idefix parçalı kargo gönderimi nedir?", "idefix hangi kargo şirketiyle çalışıyor?", "idefix kargo ücreti ne kadar?", "idefix ödeme seçenekleri nelerdir?", "idefix kapıda ödeme var mı?" ,"idefix ürün iadesi nasıl yapılır?", "idefix ürün değişimi nasıl yapılır?","idefix'den yurtdışına sipariş verebilir miyim?" gibi sorular geliyor olabilir. Hemen cevaplayalım.

İdefix kesinlikle güvenilirdir. Ancak kargo şirketlerine güven olmaz. Genelde kuryeler teslimatı yapıp imzanızı aldıktan sonra hemen gitmek isterler. Kargonuz adresinize ulaştıktan sonra bir müşteri hakkı olarak paketi kuryenin önünde açın. Kurye buna itiraz etse bile bu sizin müşteri hakkınız. Bu sayede eğer herhangi bir arıza ya da başka bir kusur varsa tutanak tutturunuz ve kargo kesinlikle teslim almayınız. En kısa süre içerisinde aşağıda yer alan İdefix müşteri hizmetleri kanallarından iletişime geçerek durumu bildiriniz.

Satın aldığınız ürünler 1 ile 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.Parçalı kargo gönderimi; örneğin 2 kitap aldınız ancak birisi stokta bulunmuyor. Stokta bulunmayan kitap temin edilene kadar bekelemezsiniz. Varolan kitap gönderilir, 2. kitap temin edildiğinde ücretsiz olarak adresinize gönderilir. İdefix'den yapacağınız 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo bedava. 50 TL ve altı alışverilerde 3,90 TL kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. idefix Yurtiçi Kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Yurtdışına ürün gönderimi yapılmaktadır. Yurtdışı gönderilerde kargo ücreti ve anlaşmalı kargo teslimat yapılacak ülkeye göre değişmektedir. İdefix'den satın aldığınız ürünleri kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yoluyla ödeyebilirsiniz. Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerde %5 indirim uygulanmaktadır. Kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeme imkanı şimdilik bulunmuyor. Dilerseniz sitede yer alan banka hesaplarına ATM aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

idefix online mağazasından satın aldığınız ürünleri dilerseniz belli koşulla altında 14 gün içerisinde iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Size gelen ürünü aşağıda yer alan idefix iade adresine faturası ve paketi-kutusuyla birlikte gönderin. Yurtiçi Kargo şirketiyle yapacağınız iade gönderilerinde hiçbir ücret ödemezsiniz. İadeniz kontrol edilip onaylandıktan sonra ödemeniz kartınıza veya hesabınıza iade edilecektir.İdefix ürün değişimi yapmamaktadır. Ürünü iade ettikten sonra paranızı geri alarak tekrar alışveriş yapabilirsiniz.İdefix'den satın aldığınız ürünlerin garantileri yetkili servisler tarafından sağlanmaktadır. Ürünün bozulması ya da garanti süreciyle ilgili bir durum oluşmasında ürünün garanti belgesine mutlaka ihtiyaç duyulur.

Biraz yakın geçmişe, biraz online alışvereişin ne kadar avantajlı olduğuna ve idefix2in kuruluş hikayesinden bahsettiğimiz yazımızın yavaş yavaş sonuna geliyoruz. İdefix hediye çeki nasıl kullanılır? idefix kupon kodu nereden bulunur? sorularınıza resimli bir anlatımla cevap bulmadan önce ziyaretçilerimizin merak ettiği idefix sıkça sorulan sorulara şöyle kısa bir şekilde hızlıca yanıtları listeleyelim ve bu keyifli yazıyı sonlandıralım.

 1. "İdefix güvenilir midir?"
  • Kesinlike güvenilirdir.
 2. "idefix ürünleri orjinal midir?"
  • Tüm ürünler orjinaldir ve telif hakları idefix tarafından sağlanıp, korunmaktadır.
 3. "idefix e-kitap nedir? idefix kobo nedir?"
  • Akıllı cihazınızla satın aldığınız kitabı anında okuyabilmenizi sağlayan teknolojik bir çözümdür.
 4. "idefix hangi kargo şirketiyle çalışıyor?"
  • Yurtiçi kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır.
 5. "idefix parçalı gönderim nedir?"
  • Satın aldığınız 3 parça ürünün 1 tanesi stokta yoksa diğer 2 ürün adresinize gönderilir. 3. ürün temin edildikten sonra adresinize ücretsiz olarak gönderilir. Bu sayede beklemezsiniz.
 6. "idefix kargo ücreti ne kadar?"
  • Kargo ücreti 3,90 TL'dir. 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo bedava
 7. "idefix kargom ne zaman gelir? idefix kaç günde teslimat yapıyor?"
  • Kargonuz 1 ile 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
 8. "idefix ödeme seçenekleri nelerdir?"
  • Kredi kartı, banka kartı, havale/eft ile ödeme yapabilirsiniz. Havale/EFT ile yapılan ödemelerde %5 ekstra indirim uygulanmaktadır.
 9. "idefix kapıda ödeme var mı?"
  • Henüz kapıda kredi kartıyla ya da nakit olarak ödeme imkanı bulunmuyor. Ancak sitede yer alan banka hesaplarına ATM'lerden para yatırabilirsiniz.
 10. "idefix yurtdışına ürün gönderiyor mu?"
  • Yurtdışına kargo gönderimi yapılmaktadır.
 11. "idefixyurtdışı kargo ücreti ne kadar?"
  • Sepet tutarı ve gönderülecek ülkeye göre değişmektedir.
 12. "idefix ürün iadesi yapılıyor mu?"
  • Satın aldığınız ürünler eğer cayma hakkı kapsamındaysa 14 gün içerisinde ürünü iade edip paranızı geri alabilirsiniz.
 13. "idefix ürün iadesi nasıl yapılır?"
  • Satın aldığınız ürünü size gelen paket, kutusu, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması, iade edilebilir/cayma hakkı kategorisinde olması koşuluyla idefix müşteri hizmetleriyle iletişime geçtikten sonra aşağıda yer alan idefix iade adresine ürünü Yurtiçi Kargo şirketiyle kargo ödemeli, yani ücretsiz olarak gönderin. Kargonuz iade merkezine ulaştıktan sonra kontrol edilecektir. Eğer herhangi bir problem görülmezse ödemeniz kartınıza iade edilir ya da hediye çeki olarak hesabınıza tanımlanır.
 14. "idefix ürün değişimi nasıl yapılır?"
  • idefix ürün değişimi yapmamaktadır. Satın aldığınız ürünleri iade ederek ödemenizi geri alırsınız ve tekrar alışveriş yapabilirsiniz.
 15. "idefix garanti süresi ne kadar?"
  • Satılan ürünlerin tamamı 2 yıl garantilidir.

 1. İhtiyacınız olan indirim kodunu veya kampanyayı seçin.
  1. idefix indirim kuponu
 2. Kodu kopyalayın, mağazaya git butonuna basın.
  • idefix indirim kuponu
 3. "İndirim kuponu kullan" bölümüne kodu yapıştırın ve uygulayın.
  • idefix hediye çeki
  • idefix indirim?

Yazı uzun oldu ama senin okumayı sevdiğini biliyoruz. Umarız daha çok okursun :)

idefix indirim kodu

idefix Mağazasını Oyla

Toplam 22 Oy Ortalama 3,39 Puan

idefix Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • Havale / EFT
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

idefix Anlaşmalı Kargo

 • Yurtiçi Kargo

idefix İletişim Bilgileri

 • Site:: idefix

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar