istegelsin indirim kodu - istegelsin indirim kuponu - istegelsin promosyon kodu

istegelsin indirim kodu

Süpermarket fiyatına, internetten; mutfak, temizlik malzemesi ve diğer tüm ihtiyaçlarınız istegelsin indirim kodu ile çok daha ucuza gelsin!

30 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

istegelsin 30 TL İndirim Kodu

ARtık market alışverişleri için liste yapmaya, koca koca torbalar ile eve dönmeye gerek yok! Her 130 TL ve üzeri alışverişinde teslimat ücretini bu istegelsin indirim kodu ile sıfırlayıp bir de sepetien tam 30 TL indirim ekleyelim!

ESGIMIRA30 Kodu Aç

%30
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

istegelsin %30 İndirim Kodu

Bugüne kadar istegelsin2de gördüğünüz bütün indirim kodu, kampanyalar ve fırsatları unutun! İşte istegelsin indirim kodunun en bonkörünü senin için bulduk! 150 TL ve üzeri alışverişlerde toplam sepet tutarından tam %30 oranında indirim bu kupon kodu ile anında sağlamak için acele et!

BUSE30 Kodu Aç

20 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

istegelsin Okula Dönüş Zamanına Özel 100 TL Alışverişte 20 TL İndirim!

Suluk, beslenme çantası, okul çantası, kalem, defter ve çok daha fazlası da artık bir tıkla ulaşılabilir durumda! Ayarlardır kapalı kapan okullar yavaş yavaş açılıyor! Bundan böyle mutfak alışverişlerin için 7.000'den fazla ürünü nasıl kapına istegelsin farkıyla getirtiyorsan şimdi istegelsin'in ayrıcalıklı indirimleri ve ürünleri barındırdığı Okula Dönüş indirim kampanyasıyla da alışverişlerin kapına gelsin! Her tatil sonrasında tüm velilerin akın akın doldurduğu alışveriş merkezlerini ve kırtasiyeleri artık boşaltmanın zamanı geldi! Geleceğimiz olan çocuklarımız için artık en kalitelisi, istegelsin'in 100 TL ve üzeri her alışverişte sunduğu net 20 TL indirimle artık kapında!

Kampanyaya Git

30 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

istegelsin Her 150 TL ve Üzeri Alışverişte Koşulsuz Ücretsiz Teslimata Ek 30 TL İndirim!

Buzdolabındaki en ufak boşluğu bile canın ne istiyorsa onunla doldur! İster yaz meyveleriyle akşamları televizyon karşısında keyif yap istersen birbirinden farklı kahvelerin aromasıyla yeni lezzetlerin kapısını aç! İster ilk alışverişinde istersen her gün yapacağın alışverişte olsun istegelsin'den her 150 TL ve üzeri alışverişte sepetine koşulsuz 30 TL net indirim, ücretsiz teslimat ve sıfır bedelle poşetlenen ürünler kapına dilediğin vakit gelsin!

Kampanyaya Git

%50
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

istegelsin Sebze ve Meyve Kategorisinde Yarı Fiyatına Düşen Fiyatlarla Dolabı Doldur!

Lezzet dolu ellerini, marifetler ve meziyetler ile dolu parmaklarını harekete geçirmenin tam zamanı! İster eşine ister çocuklarına istersen sadece kendine harika sofralar kurmaya artık hazırsın! Harika yemeklerin sırrı olan iyi malzemeye sen de profesyonel mutfaklardaki yüksek kalite ile sahip olarak, yılların deneyimine sahip aşçılardan bile daha iyi yemekleri çıkartmaya adaysın! Her yaz döneminde bereketli toprağa rağmen fiyat etiketlerinin sürekli arttığı; muz, karpuz, çilek, erik vişne veya böğürtlen gibi bulması pek de kolay olmayan meyvelerden tutunda dalından, toprağından yeni kopartılmış en temel mutfak ihtiyacı olan patates soğana kadar herşeyi sepetine istegelsin farkıyla yarı fiyatına doldur!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

istegelsin indirim kodu

Çocukken yaşayanlar çok iyi bilirler, artık sabahları evin en küçüğü olarak bakkala gitmek istegelsin sayesinde herkesin hayatından çile olmaktan çıkıyor! Bekar evlerinde artık her gün ev yemeği pişerken, çocuklu ailelerin marketlerde telef olduğu günler de adeta bitiyor! Üstelik; kalite, sağlık, %100 organik hatta en taze sebze-meyvenin kapınıza kadar haftanın 7 günü neredeyse yirmi dört saat boyunca teslimat garantisiyle! Hemde çoğu zaman en büyük zincir marketlerde düzenlenen dev indirim kampanyasındaki fiyatlardan bile ucuz fiyatlara!

Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinin, yıllardır ulaşmaya çalıştığı müşteri sayısına sadece 2018 yılının ortasında kurulduktan sonra Covid-19 yani Korona virüsünün 2020’nin mart ayında patlaması ile birlikte 2 yıl gibi kısa bir sürede ulaşmayı başaran istegelsin bu zamana kadar yaşadığımız tüm market alışverişi deneyimini adeta başka bir boyuta taşıyor!

Büyümesinin arkasındaki sadece salgın gibi büyük bir krizin ötesinde Türkiye’nin en büyük perakende şirketlerinin yöneticiliğini üstlenen Sedat Yıldırım’ın önderliğinde yönetiliyor! Sektörün en uzman perakendecilerini bir araya getirmeyi başaran CEO ayrıca arkasına Yıldız Holding'i de alarak 150’den fazla insanın dahil olduğu, teknik, teknolojik ve lojistiğin yanında gıda uzmanlarının da eşlik ettiği bu büyük organizasyon her türlü ihtiyacınıza sunuyor!

Birçok dev market zincirinde bile bulamayacağınız markaları, 50’den farklı kategoride, 7.000’den fazla farklı ürünü ve ilk önce İstanbul’da sonra tüm Marmara bölgesinde ve şimdilerde Türkiye’nin dört bir yanında genişleyerek müşterilerine ulaştıran istegelsin adeta bir başarı makinesi!

Artık marketlerin tozlu rafları arasında adını bile bilmediğiniz onlarca ürünün arasından ihtiyacınız olanları gözlerinizde bir robot gibi tarayıp sonrasında da ağır sepetinize atmanıza, ödeme kuyruğunda beklemenize hele bir de sizinle birlikte bekleyen onlarca insan varken o ürünlere poşete doldurma stresi! Sonrasında da eve taşırken kollarınızın kopması, bagaja doldurup sonrasında boşaltmanız! Artık bunlara gerek yok!  Bir düşünün, her gittiğiniz haftalık alışverişinizde kaybettiğiniz bir saat sizlere yıllara vurduğunuzda nasılda büyük zaman kaybına sebep oluyor!

Teknolojinin bugün geldiği noktada artık bankacılık işlemleri için şubeye gitmek, ayakkabı veya giyim alışverişleri için alışveriş merkezlerine gitmek sizlere ne kadar absürt geliyorsa artık market fiyatına oturduğunuz yerden alışveriş sayesinde mutfak alışverişi için dışarı adımınızı atmak da bir o kadar absürt gelecek!

Tedarik, depo ve kalite süreçleriyle bir marketten farkı olmayan ama sadece internetten sipariş veren müşterilerine açık olan, İngilizce adıyla “Dark Store” depolarıyla artık istegelsin’den siparişini verdiğiniz sepet kapınıza eksiksiz olarak geliyor!

Stokları biten, tazeliğinden emin olmadığı ve son kullanma tarihi teslimat süresinden en az 48 saatten fazla olmayan ürünlerin satışına asla izin vermeyen istegelsin sadece hayatı kolaylaştırmıyor! Gramajlı ürün seçenekleri sayesinde hem israfın hem de daima tazeliğin de en büyük garantörü oluyor! Koca bir aile için bile yemesi belkide haftalarca sürecek olan karpuzu, kavunu almanıza artık gerek yok! İhtiyacınız kadarını kestirebilir ve soğuk depolu araçları sayesinde evinizin kapısından girdiği ilk andan itibaren afiyetle tüketebilirsiniz!

Daha fırından taze çıkmış ekmekten, temizlenmiş ve ayıklanmış akabinde yıkanmış paketli sebzelere kadar her türlü ürünün her halini bulabileceğiniz istegelsin aslında tam bir mobil hayat dostu! Öğrencilerin ve kalabalık evlerdeki farklı zevklere sahip her bir bireyin oldukça hoşuna gidecek olan muhteşem özelliği ile hem bilgisayardan hem de Apple veya Android cihazınızdan sipariş verebileceğiniz istegelsin platformu sayesinde herkes ihtiyaçlarını kendi cihazından bir seferde sipariş verebilir! Sonrasında Alman usulü olacak şekilde herkes kendi hesabını görebilir! Basit ürünleri tanıyan bir çocuktan tutunda teknolojiden bir o kadar uzak yaşlıların bile kolayca sipariş verebilecekleri istegelsin hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu bu yazımızda bulabilirsiniz!

İstegelsin’den sipariş verirken diğer süper marketlerin alışveriş süreçlerinde göremediğiniz ve teknoloji sektörü içerisinde değilseniz anlamlandıramadığınız bazı sorularınıza ve merak ettiğiniz bu eşsiz alışveriş sürecinde sizleri nelerin beklediğine şöyle bir göz atalım!

İstegelsin şimdilik İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum ve Antalya gibi büyük kentlerde hizmet vermektedir. En kısa süre içerisinde Ege’nin incisi olan İzmir’de de operasyonlarını başlatmaya hazırlanmaktadır. Üstelik sadece Marmara ve Ege’de değil aldığı 25 milyon Türk Lirası ve her gün artan müşteri portföyü sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında göreceğimiz bir marka olacaktır!

İstegelsin’den satın aldığınız ürünleri dilediğiniz tarihte, dilediğiniz saat aralığında dilediğiniz adrese teslim ettirebilirsiniz! Tam bir Alman disiplini ile çalışan dağıtım araçları tam saatinde hatta çoğu zaman saatinden bile öncesinde kapınızda olacaktır! Buz gibi depodan çıkarttıkları ürünlerin serinliğini sanki marketteki dolaptan ürün alır gibi teslimat esnasında adeta tüm vücudunuzda hissedeceksiniz! Satın aldığınız ürünlerin miktarına ve toplamına göre 0,25 kuruş poşet tutarı ya da 2 TL alışveriş çantası ücreti ödersiniz! Hijyen ve gıda ürünlerinin ayrı ayrı poşetlenmesi konusunda oldukça hassas olan istegelsin tam bir sağlık uzmanı! İstegelsin kullanmış birisi olarak söyleyebilirim ki çantaları birçok markanın çantasından daha kaliteli ve daha dayanıklı!  Sipariş verdiğiniz ürünler teslimat tarihine en yakın sürede, ağızında maskesi elinde eldiveniyle istegelsin çalışanları tarafından hazırlanıp poşetlere konduktan sonra artık tek yapmanız gereken şey teslimat saatini beklemek!

İstegelsin müşterilerine cazip fiyatların yanında, istegelsin indirim kodu ile bolca indirimin ötesinde aslında tam bir zaman satıyor! Öylesine optimizasyon odaklı bir süreç ki kuryelerin kapınızı çaldıktan sonra yapmalarının beklendiği tek şey teslimat! Ödeme posu ile uğraşmak yerine daha ödeme sürecinde bile toplam sepet tutarını hiçbir sms onayı olmadan hesabınızdan çekip sizin için saniyeleri bile tasarruf ettirmeyi hedefleyen şirket bu nedenle kapıda ödeme imkânı sunmuyor!

İstegelsin’den yapacağınız her 75 TL ve altı alışverişlerinizde 3,60 TL ekstra teslimat ücreti ödersiniz. Ama bugün bir tam otobüs bileti bile 3,90 TL olduğuna göre markete otobüsle gidip, taksi ile dönmek ve hatta kendi aracınızla bile dönmek bu teslimat ücretinin yanında, böylesi yüksek benzin veya yakıt fiyatlarıyla neredeyse hiç gibi duruyor! Zaten her 150 TL ve üzeri alışverişe verdiği 30 TL indirim ve bizim sunduğumuz istegelsin 30 TL indirim kodu sayesinde bu ücreti birçok kez ödemeyeceksiniz!

İstegelsin geniş gam ürünleriyle sizlere sadece mutfaktaki temel gıda ürünleri dediğimiz yağ, şeker, çay veya un sunmuyor! Evde hiç uğraşmadan tüm aileniz ile barbekü partisine doyabileceğiniz hazır etlerden, pratik ve bir o kadar hızlı hazır gıdaların yanında küçük dostlarınızın mama ihtiyacını ve şimdi teknolojik ürünleri de bir kategori altında inanılmaz fiyatlarla sunuyor! Haliyle iade ve değişim süreci de işin içine dahil oluyor!

Gönderdiği her ürünü son teknoloji ile donatılmış banttan geçirerek asla ve asla müşteriline tarihi geçmiş ürün teslimatı yapılmayan bu süreçte, İstegelsin’den sipariş verdiğiniz tüm gıda dışı ürünleri 7 iş günü içerisinde teslim edebilirsiniz! İstegelsin çağrı merkezi ile iletişim kurup, problemi anlattıktan sonra faturası ile birlikte size en yakın istegelsin deposundan çalışanlar ürünü, kapınıza kadar gelip teslim alacaktır! Sonrasında ödemeniz kartınıza iade edilecektir!

Siparişinizin ister kapınıza bırakıldığı isterseniz bizzat size teslim edildiği süreç boyunca istegelsin sizlere daima sürpriz hediyeler sunuyor! Tek kullanımlık kamp malzemesi olan Türk kahvesinden, hediye dondurma kaşığına kadar her türlü sürprize artık açık olun!


istegelsin indirim kodu

istegelsin Mağazasını Oyla

Toplam 1 Oy Ortalama 5 Puan

istegelsin Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

istegelsin Anlaşmalı Kargo

 • Kendi Kuryesi Var
 • Kendine Özel Kurye

istegelsin İletişim Bilgileri

 • Site:: istegelsin

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar