istegelsin indirim kodu - istegelsin indirim kuponu - istegelsin promosyon kodu

istegelsin indirim kodu

Süpermarket fiyatına, internetten; mutfak, temizlik malzemesi ve diğer tüm ihtiyaçlarınız istegelsin indirim kodu ile çok daha ucuza gelsin!

30 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

istegelsin 30 TL İndirim Kodu

Artık market alışverişleri için liste yapmaya, koca koca torbalar ile eve dönmeye gerek yok! Her 130 TL ve üzeri alışverişinde teslimat ücretini bu istegelsin indirim kodu ile sıfırlayıp bir de sepetien tam 30 TL indirim ekleyelim!

HASSAS30 Kodu Aç

%30
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

istegelsin %30 İndirim Kodu

Bugüne kadar istegelsin'de gördüğünüz bütün indirim kodu, kampanyalar ve fırsatları unutun! İşte istegelsin indirim kodunun en bonkörünü senin için bulduk! 150 TL ve üzeri alışverişlerde toplam sepet tutarından tam %30 oranında indirim bu kupon kodu ile anında sağlamak için acele et!

HASSAS30 Kodu Aç

4,90 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

istegelsin 6'lı Su Paketlerinde 4,90 TL Daha Önce Görülmemiş Fiyat Etiketiyle Stokla!

Damacanadan, sürahiden su almak zor geliyorsa bir şeyleri değiştirmenin tam zamanı! Tüm canlıların en çok ihtiyacı olan, kaynaklarının tüm dünyada giderek azaldığı su için istegelsin devreye giriyor! Dilediğiniz tüm markaları bulabileceğiniz bu fırsatta artık eve su taşımak yok! Günlük su tüketiminin azlığından şikâyet edenleri sevindirecek haberler istegelsin'de! Sporda attığınız onca terden sonra dehidratasyon nedeniyle vücudunuzun büzüşmesine, geceleri içinizin yanmasına gönlümüz el vermiyor! Artık hem yaz hem de kış boyunca vücudunuzun ihtiyacı olan bolca suyu kolayca tüketebileceksiniz! Oturduğu yerden kalkıp, mutfaktan bir bardak su almaya üşenenlerden, küçük şişesinin bir türlü yetmediği susuz yapamayanlara kadar herkes bu indirime en az bizim kadar bayılacak! Artık yaşamınızın her alanında suyunuz elinizin altında olsun! 1,5 litrelik özel şişeleriyle çalışma masanızda sürekli gözünüzün önünde, yemek masanızda hemen bardağınızın yanında ve oturma odasında hemen kumandanın yanında! 6'lı paketleriyle 4,90 TL çok özel fiyat etiketiyle şimdi evinizde su stoğu yapın!

Kampanyaya Git

%15
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

istegelsin Sebze Kategorisinde Tüm Ürünlerde Hafta Sonuna Özel %15 İndirim!

Harika yemek için her şefin sırrı olan iyi malzeme artık senin de elinin altında! Mutfağa gir ve en lezzetlisini, en sağlıklısını artık kendin yap! YouTube kanallarında, televizyonda gördüğün yemek programlarındaki tüm tarifler için artık markete gitmek için üşenmene gerek yok! Bir kere istegelsin ile tanıştıktan sonra hem kendinize hem hobilerinize hem de sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz! Online alışveriş sayesinde hem giyim hem de ayakkabı dolabımız nasıl çok ucuza ağzına kadar doluyorsa şimdi mutfak dolabımız da ağzına kadar dolsun! Evin en küçüğünün her sabah söylenerek bakkala yollandığı o kâbus gibi günleri artık geride bırakalım! İstegelsin ile market fiyatından daha ucuza, daha tazesi ve en doğalına mutfağımızda yer açalım! Beş bazen altı günlük uzun çalışma gününden sonra dinlenmek için sana kalan hafta sonunu market alışverişleriyle hem vakit hem de nakit kaybederek kaçırma diye hafta sonuna özel istegelsin'nden yapacağın tüm alışverişlerde sebze ve meyve kategorisinde %15 indirim var!

Kampanyaya Git

%50
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

istegelsin Av Sezonu Açıldığına Göre Deniz Ürünlerine %50 İndirimle Doyalım!

Korona virüs nedeniyle eskisi gibi dışarıda eşi dostu toplayıp hem rakının keyfini çıkartıp hem de muhabbete doyarken eşlik edilen balık masaları özlenmişse o halde şimdi evde aynı deneyime sahip olmanın zamanı! Temizlenmiş haliyle paketlenmiş, sanki yeni tutulmuş kadar taze ve buz dolaplı araç ile hemen denizden mutfağınıza geliyor! Hem doğayı korumak hem de balıkların çoğalmasına fırsat sağlamak amacıyla 1 Eylül tarihine kadar yasaklanan balık avlama yasakları kalktı! O halde proteinin en lezzetlisine, kızartmanın en sağlıklısına, bolca muhabbet dolu masalarda ne kadar yersek yiyelim hiçbir zaman rahatsız etmeyen deniz ürünlerine masamızda yer açmanın zamanı geldi! Balığın her türlüsünden, deniz mahsullerinin en asili olan kalamarlara, midyeye kadar şimdi istegelsin'in %50 indirim kampanyasıyla doymanın tam zamanı!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

istegelsin Dondurma Kategorisinde 5 Alan 4 Ödüyor!

Teknoloji gelişmeden önce eskiden sadece sıcak yaz günlerinde bulabileceğimiz lezzetli dondurmalar artık dört mevsim elimizin altında! İster aperatif olarak istersen televizyon karşısında keyif yaparken! Artık buzluğunda dilediğin lezzeti istegelsin sayesinde beş alıp dört ödemenin rahatlığı ile bolca bulundurabilirsin! İster çocukları ödüllendirmek için istersen harika bir tatlının yanında! Serinlemek istediğin her an ya da ev işlerinden sonra hem vücudunu hem de içini serinletmek için harika bir dilim veya külahta!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

istegelsin indirim kodu

Çocukken yaşayanlar çok iyi bilirler, artık sabahları evin en küçüğü olarak bakkala gitmek istegelsin sayesinde herkesin hayatından çile olmaktan çıkıyor! Bekar evlerinde artık her gün ev yemeği pişerken, çocuklu ailelerin marketlerde telef olduğu günler de adeta bitiyor! Üstelik; kalite, sağlık, %100 organik hatta en taze sebze-meyvenin kapınıza kadar haftanın 7 günü neredeyse yirmi dört saat boyunca teslimat garantisiyle! Hemde çoğu zaman en büyük zincir marketlerde düzenlenen dev indirim kampanyasındaki fiyatlardan bile ucuz fiyatlara!

Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinin, yıllardır ulaşmaya çalıştığı müşteri sayısına sadece 2018 yılının ortasında kurulduktan sonra Covid-19 yani Korona virüsünün 2020’nin mart ayında patlaması ile birlikte 2 yıl gibi kısa bir sürede ulaşmayı başaran istegelsin bu zamana kadar yaşadığımız tüm market alışverişi deneyimini adeta başka bir boyuta taşıyor!

Büyümesinin arkasındaki sadece salgın gibi büyük bir krizin ötesinde Türkiye’nin en büyük perakende şirketlerinin yöneticiliğini üstlenen Sedat Yıldırım’ın önderliğinde yönetiliyor! Sektörün en uzman perakendecilerini bir araya getirmeyi başaran CEO ayrıca arkasına Yıldız Holding'i de alarak 150’den fazla insanın dahil olduğu, teknik, teknolojik ve lojistiğin yanında gıda uzmanlarının da eşlik ettiği bu büyük organizasyon her türlü ihtiyacınıza sunuyor!

Birçok dev market zincirinde bile bulamayacağınız markaları, 50’den farklı kategoride, 7.000’den fazla farklı ürünü ve ilk önce İstanbul’da sonra tüm Marmara bölgesinde ve şimdilerde Türkiye’nin dört bir yanında genişleyerek müşterilerine ulaştıran istegelsin adeta bir başarı makinesi!

Artık marketlerin tozlu rafları arasında adını bile bilmediğiniz onlarca ürünün arasından ihtiyacınız olanları gözlerinizde bir robot gibi tarayıp sonrasında da ağır sepetinize atmanıza, ödeme kuyruğunda beklemenize hele bir de sizinle birlikte bekleyen onlarca insan varken o ürünlere poşete doldurma stresi! Sonrasında da eve taşırken kollarınızın kopması, bagaja doldurup sonrasında boşaltmanız! Artık bunlara gerek yok!  Bir düşünün, her gittiğiniz haftalık alışverişinizde kaybettiğiniz bir saat sizlere yıllara vurduğunuzda nasılda büyük zaman kaybına sebep oluyor!

Teknolojinin bugün geldiği noktada artık bankacılık işlemleri için şubeye gitmek, ayakkabı veya giyim alışverişleri için alışveriş merkezlerine gitmek sizlere ne kadar absürt geliyorsa artık market fiyatına oturduğunuz yerden alışveriş sayesinde mutfak alışverişi için dışarı adımınızı atmak da bir o kadar absürt gelecek!

Tedarik, depo ve kalite süreçleriyle bir marketten farkı olmayan ama sadece internetten sipariş veren müşterilerine açık olan, İngilizce adıyla “Dark Store” depolarıyla artık istegelsin’den siparişini verdiğiniz sepet kapınıza eksiksiz olarak geliyor!

Stokları biten, tazeliğinden emin olmadığı ve son kullanma tarihi teslimat süresinden en az 48 saatten fazla olmayan ürünlerin satışına asla izin vermeyen istegelsin sadece hayatı kolaylaştırmıyor! Gramajlı ürün seçenekleri sayesinde hem israfın hem de daima tazeliğin de en büyük garantörü oluyor! Koca bir aile için bile yemesi belkide haftalarca sürecek olan karpuzu, kavunu almanıza artık gerek yok! İhtiyacınız kadarını kestirebilir ve soğuk depolu araçları sayesinde evinizin kapısından girdiği ilk andan itibaren afiyetle tüketebilirsiniz!

Daha fırından taze çıkmış ekmekten, temizlenmiş ve ayıklanmış akabinde yıkanmış paketli sebzelere kadar her türlü ürünün her halini bulabileceğiniz istegelsin aslında tam bir mobil hayat dostu! Öğrencilerin ve kalabalık evlerdeki farklı zevklere sahip her bir bireyin oldukça hoşuna gidecek olan muhteşem özelliği ile hem bilgisayardan hem de Apple veya Android cihazınızdan sipariş verebileceğiniz istegelsin platformu sayesinde herkes ihtiyaçlarını kendi cihazından bir seferde sipariş verebilir! Sonrasında Alman usulü olacak şekilde herkes kendi hesabını görebilir! Basit ürünleri tanıyan bir çocuktan tutunda teknolojiden bir o kadar uzak yaşlıların bile kolayca sipariş verebilecekleri istegelsin hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu bu yazımızda bulabilirsiniz!

İstegelsin’den sipariş verirken diğer süper marketlerin alışveriş süreçlerinde göremediğiniz ve teknoloji sektörü içerisinde değilseniz anlamlandıramadığınız bazı sorularınıza ve merak ettiğiniz bu eşsiz alışveriş sürecinde sizleri nelerin beklediğine şöyle bir göz atalım!

İstegelsin şimdilik İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum ve Antalya gibi büyük kentlerde hizmet vermektedir. En kısa süre içerisinde Ege’nin incisi olan İzmir’de de operasyonlarını başlatmaya hazırlanmaktadır. Üstelik sadece Marmara ve Ege’de değil aldığı 25 milyon Türk Lirası ve her gün artan müşteri portföyü sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında göreceğimiz bir marka olacaktır!

İstegelsin’den satın aldığınız ürünleri dilediğiniz tarihte, dilediğiniz saat aralığında dilediğiniz adrese teslim ettirebilirsiniz! Tam bir Alman disiplini ile çalışan dağıtım araçları tam saatinde hatta çoğu zaman saatinden bile öncesinde kapınızda olacaktır! Buz gibi depodan çıkarttıkları ürünlerin serinliğini sanki marketteki dolaptan ürün alır gibi teslimat esnasında adeta tüm vücudunuzda hissedeceksiniz! Satın aldığınız ürünlerin miktarına ve toplamına göre 0,25 kuruş poşet tutarı ya da 2 TL alışveriş çantası ücreti ödersiniz! Hijyen ve gıda ürünlerinin ayrı ayrı poşetlenmesi konusunda oldukça hassas olan istegelsin tam bir sağlık uzmanı! İstegelsin kullanmış birisi olarak söyleyebilirim ki çantaları birçok markanın çantasından daha kaliteli ve daha dayanıklı!  Sipariş verdiğiniz ürünler teslimat tarihine en yakın sürede, ağızında maskesi elinde eldiveniyle istegelsin çalışanları tarafından hazırlanıp poşetlere konduktan sonra artık tek yapmanız gereken şey teslimat saatini beklemek!

İstegelsin müşterilerine cazip fiyatların yanında, istegelsin indirim kodu ile bolca indirimin ötesinde aslında tam bir zaman satıyor! Öylesine optimizasyon odaklı bir süreç ki kuryelerin kapınızı çaldıktan sonra yapmalarının beklendiği tek şey teslimat! Ödeme posu ile uğraşmak yerine daha ödeme sürecinde bile toplam sepet tutarını hiçbir sms onayı olmadan hesabınızdan çekip sizin için saniyeleri bile tasarruf ettirmeyi hedefleyen şirket bu nedenle kapıda ödeme imkânı sunmuyor!

İstegelsin’den yapacağınız her 75 TL ve altı alışverişlerinizde 3,60 TL ekstra teslimat ücreti ödersiniz. Ama bugün bir tam otobüs bileti bile 3,90 TL olduğuna göre markete otobüsle gidip, taksi ile dönmek ve hatta kendi aracınızla bile dönmek bu teslimat ücretinin yanında, böylesi yüksek benzin veya yakıt fiyatlarıyla neredeyse hiç gibi duruyor! Zaten her 150 TL ve üzeri alışverişe verdiği 30 TL indirim ve bizim sunduğumuz istegelsin 30 TL indirim kodu sayesinde bu ücreti birçok kez ödemeyeceksiniz!

İstegelsin geniş gam ürünleriyle sizlere sadece mutfaktaki temel gıda ürünleri dediğimiz yağ, şeker, çay veya un sunmuyor! Evde hiç uğraşmadan tüm aileniz ile barbekü partisine doyabileceğiniz hazır etlerden, pratik ve bir o kadar hızlı hazır gıdaların yanında küçük dostlarınızın mama ihtiyacını ve şimdi teknolojik ürünleri de bir kategori altında inanılmaz fiyatlarla sunuyor! Haliyle iade ve değişim süreci de işin içine dahil oluyor!

Gönderdiği her ürünü son teknoloji ile donatılmış banttan geçirerek asla ve asla müşteriline tarihi geçmiş ürün teslimatı yapılmayan bu süreçte, İstegelsin’den sipariş verdiğiniz tüm gıda dışı ürünleri 7 iş günü içerisinde teslim edebilirsiniz! İstegelsin çağrı merkezi ile iletişim kurup, problemi anlattıktan sonra faturası ile birlikte size en yakın istegelsin deposundan çalışanlar ürünü, kapınıza kadar gelip teslim alacaktır! Sonrasında ödemeniz kartınıza iade edilecektir!

Siparişinizin ister kapınıza bırakıldığı isterseniz bizzat size teslim edildiği süreç boyunca istegelsin sizlere daima sürpriz hediyeler sunuyor! Tek kullanımlık kamp malzemesi olan Türk kahvesinden, hediye dondurma kaşığına kadar her türlü sürprize artık açık olun!


istegelsin indirim kodu

istegelsin Mağazasını Oyla

Toplam 1 Oy Ortalama 5 Puan

istegelsin Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

istegelsin Anlaşmalı Kargo

 • Kendi Kuryesi Var
 • Kendine Özel Kurye

istegelsin İletişim Bilgileri

 • Site:: istegelsin

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar