n11 indirim kodu | n11 kupon kodu | n11 indirim kuponu

n11 indirim kodu

Türkiye'nin en büyük online alışveriş merkezi n11'den n11 indirim kodu, n11 kupon kodu kullanarak tüm alışverişlerinizde indirimden faydalanın!

%11
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

n11 Alışverişi Bayrama Çeviren %11 İndirim Kodu

n11'in adından gelen %11 indirim oranıyla her alışverişte bu kod sayesinde sepet tutarı arttıkça, kodla tutarı düşürmenin keyfinin öylesine yaşayacaksın ki tüm ihtiyaçlarını tek bir alışverişte, bir kerede tamamlayabileceksin!

kupon11 Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

n11'de Bayrama Özel, Bayram Ettiren İndirimler

Sadece İstanbul, İzmir, Ankara gibi Türkiye'nin en büyük illerinde yaşayan müşterilerini ve satıcılarını değil, tüm Türkiye'deki alıcıları ve satıcıları tek bir noktada en uygun fiyat garantisi ve alışveriş süreciyle buluşturmayı başaran n11'de indirimler bitmiyor! Her ayın 11'inde ve her gün saat 11'deki indirimlere ek olarak şimdi tüm Türkiye'de coşku ile kutlanacak olan Kurban Bayramı öncesinde de harika indirimler daha şimdiden yerini alıyor! İsteyene giyim, isteyene kurban etlerini parçalamak için en iyi bıçak, isteyene kurban etlerini ilk gün ki tazeliği ile korumak için derin dondurucu! Teknolojiden, giyime ve hatta şimdi mobilyaya kadar birçok ürün seçeneğiyle bu Bayram'da da n11 yüzümüzü simgesi olan uğur böceğinin tatlı renkleri gibi güldürüyor!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

n11 Giyimde Yaz Modası ve Ferahlığı İndirimlere De Yansıdı

Uzunca süren ve zorlu bir kış sezonundan sonra gelen bahar ve açan çiçeklerin ardından işte yaz kapıya dayandı! Cehennem gibi sıcak yaz günleri de artık tatil sezonunun açılmasıyla birlikte iyice kendini göstermeye başladı! Gecesi ayrı çekilmez, gündüzü ayrı çekilmez sıcak yaz günleri artık geride kalıyor! Pijamadan, günlük giyime kadar artık her an ferahlığı vücudunun her noktasında hissedeceksin! Artık sıcak günlere uygun olmayan giyim ürünleriyle değil, aradığın ferahlığı sağlayacak ürünlerle yazın keyfini dilediğin yerde, dilediğin zaman çıkartabilirsin! Üstelik n11'in harika indirimleri sayesinde artık fiyat etiketleri de bir o kadar rahat!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

n11 Tatil Bavulunu İndirimle Hazırla

Sen artık sadece ertelenen planlarını gözden geçir ve patrondan uzun bir tatil için nasıl izin koparacağını düşün! Gerisini n11'e bırak! Plajda mutlaka ihtiyacın olacak olan güneş kreminden tut da sert dalgalara karşı yaptığın su sporlarından, beachdeki keyifli saatleri daha keyifli geçirmek için ihtiyacın olan pareo, şapka veya güneşe kadar her şey artık indirimiyle de gelen bavulunda yerini alsın! Üstelik tatil alışverişinde artık uzmanlaşmış satıcıların paket çözümleri sayesinde artık hepsi, tek seferde kapında!

Kampanyaya Git

%1
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

n11 Altın için Ayrıcalıklı Fiyatlar, Ücretsiz Kargo ve Ekstra İndirimler!

Yılbaşında 500 liradan başlayıp şimdilerde 650 TL'ye kadar çıkan fiyatıyla azıcık alanı az, hiç almayanı çok üzen çil çil altın için artık oturduğun yerden oynamana gerek yok! Bankaların astronomik fiyat farklarına ve alırken yüzde bir, satarken yüzde bir vergisini şimdi unut! 2012 yılında gördüğü son rekor sayıları bile hem dolar hem de Türk Lirası bazında geçerek son zamanların en çok kazandıran yatırım aracı olan altın için artık harekete geçmenin zamanı geldi! Kuyumculara kredi kartı ile ödeme yöntemi yüzünden kaptırdığın komisyonlar, alışveriş yaparken güvenemediğin satıcılar artık n11 ile geride kaldı! Türkiye'nin tek altın satış sertifikalı satıcılarından, geçmişi Osmanlı dönemine kadar dayanan mağazalara dek her şey artık kapında!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

n11 Klimada Kendisi Gibi Serinleten İndirimlerle Artık Her Odaya Taktır!

Sadece uyurken değil artık acı veya sıcak bir şeyler yerken bile terlemekten geriye durmayan, kor ateşler gibi sıcak vücudunun şimdi soğutmak çok kolay! Yazın camları açmana, o kadar pervaneye ve hatta neredeyse çırıl çıplak yatmana rağmen hala yatak yorgan kan-ter içerisinde uyanıyorsan hiç canını sıkma! Sadece yazın ferahlamak için değil kışın da ısınmak için artık Arçelik, Vestel, Beko, Samsung ve hatta Baymak gibi alanında uzman şirketlerin klima ürünleriyle serinlik, yastığının altında koyacağın kumanda ile bir tık uzağında! n11'in muazzam indirimleriyle artık her eve değil, her evin h er odasına klima taktırmamak elde değil! Zira şimdi alıp, 6 ay sonra ödemeye başlamak kadar kolay olmanın ötesinde internetten ve n11'den alışverişlere özel ekstra beş yıl garanti ile dilediğin gibi klimanı çalıştır ve keyfine bak!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

n11 Kamp Sandalyesinde Bundan Daha İyisi Yok!

Üç tarafı harika denizlerle ve muazzam doğası ile çevrili yurdumuzun; parklarını, bahçelerini ve sahillerini artık akın akın doldurmanın ama bilinçli bir şekilde keyfini çıkartmanın tam zamanı! İstanbul'da yaşayanların İnstagram profillerinde sık sık gördüğünüz omuz üstü, çanta tipi sandalyeler artık sizin de evinizde! İster pikniğe giderken ister parka giderken istersen kafa dinlemek için doğaya çadır attığında! Artık yerde oturmana, börtü-böcekle, akşamdan ıslaklığı kalan çimenle temas etmene gerek yok! Omzuna as, bagajına at ya da bisikletin arkasına as! Dilediğin her yerde artık sandalyen hazır! Üstelik böylesi rahatlığa artık n11 sayesinde yüzlerce lira ödemene de gerek yok! Onlarca renk seçeneğinin yanında binlerce farklı modeli ve her ağırlıkta insan için özel olarak tasarlanan sandalyeler ile bundan iyisi n11'den başka hiçbir yerde yok!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

n11 indirim kodu

Alışverişin uğurlu adresi sloganıyla Haziran 2012 yılında Doğuş Planet olarak kurulan n11.com Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ilk 25 sitesi içerisinde yer almaktadır. Peki 2012 yılında kurulan 2013 yılında yayın hayatına başlayan bir site ya da diğer adıyla pazar yeri nasıl bu kadar kısa sürede büyüyebildi ve neredeyse pazarın tamamına hükmeder hale geldi? Bugün sizlerle n11.com'un kuruluş hikayesi, alışveriş yaparken dikkat etmeniz gerekenler, satıcılara ve alıcıları sağladığı avantajlar, ödeme kolaylıkları vb. n11 hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri paylaşacağız. n11 Doğuş Grubu ve Güney Kore'nin en büyük şirketlerinden olan SK Group'un , her sene düzenlenen İsviçre'nin Davos kasabasında yapılan Dünya Ekonomi Forum'unda iki şirketin de yönetiminde yer alan genel müdürlerin tanışması ve zaten Türkiye'de milyar dolarlık enerji,inşaat,finans gibi yatırımları olan SK Group'ın  internet alanında beraber yatırım yapacağı ortak bir şirket arayacağını bu iki yöneticinin paylaşmasıyla başladı.İki şirketin  yöneticilerinin bir araya gelmesi, Türkiye'de %50 ortalı bir şekilde şirket kurulması Haziran 2012 yılında tamamlanmış oldu. Doğuş Planet yani n11.com için gerekli teknoloji Kore'den getirildi ve yine Kore'ye çok benzeyen Türkiye pazarına özel olarak adapte edildi. Aslında çok az bilinen bir bilgidir; ilk olarak n11 için düşünülen isim numaraonbir.com'du ancak Kore'de bir sokaktan adını almış olan ve SK Group'un ve Kore'nin pazar lideriği olduğu 11st.co.kr alan adından esinlenerek n11.com alan adına karar verildi."Alışverişin uğurlu adresi" gibi akılda kalıcı bir sloganın yanında bir de logosuna uğur böceği ekleyerek kurumsal kimliğini tamamlayan n11.com Mart 2013 ayında tüm kullanıcıların hizmetine açıldı. 2013 yılından 2016 yılına kadar her sene %40 büyüme gösterdi.2015 yılı itibariyle 2 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaştı. Sitede her saniye ortalama 12 dolarlık satış gerçekleşiyor. 6 milyondan fazla kayıtlı üyesi, 45 milyondan fazla aylık tekil ziyaretçisi ve yılda 400 milyon ziyareçiyle her sene kendi içerisinde rekorlar kırıyor. n11.com ve n11.com satıcıları sayesinde devletimiz yılda 100 milyon Türk Lirasına yakın vergi elde ediyor. N11.com içerisinde 500'den fazla çalışan, 40.000'den fazla satıcı ve 27 milyondan fazla kayıtlı ürün bulunuyor. Yazımızın ilerleyen bu bilgilerin ne demek olduğunu sizin için çok kısa ne kadar önemli olduğunu paylaşıyor olacağız. Türkiye'de ve bölgede e-ticaret alanında lider olmak isteyen n11.com Güven,kolaylık,destek ve özene çok dikkat ediyor. Bu nedenle şirket kendi bilgileri hakkında çok şeffaf davranmaktadır.n11 Blog ile birlikte son teknoloji ürünleri ile ilgili ürün analizlerine, modanın bilinen isimleri ile birlikte giyim,takı ve aksesuar gibi alanlarda alabileceğiniz tavsiyeleri bulabilirsiniz.

n11.com ilk Televizyon reklamını Mart 2013 yılında açıldıktan kısa bir süre sonra yayınlattı. İlk televizyon reklamında Yasemin Kay Allen oynadı. Ardından Babalar Gününe özel,sevgililer gününe özel temalı reklamlarıyla devam etti. Son reklamında "Entarisi dım dım" müziği ile Leyla Feray oynadı.Reklam filmi ve şarkı çok tuttu. 2015 yılı itibariyle şirketin CEO koltuğunda Güney Koreli Nak Chong oturmaktadır.Şirketin 1 numaralı yani ilk çalışanı Emre Berk ve Türkiye'nin en çok ziyaret edilen teknoloji bloglarından Webrazzi'nin, Webrazzi Girişimler ofisi programıyla n11 ofisini görnek için tıklayın.

Sitemiz ilk kurulduğundan beri ve e-ticaret diğer isimleriyle online mağazacılık, online alışveriş terimleri Türkiye'ye ve dünyaya ilk geldiğinde müşteriler ilk başta biraz ürkek davranıp çekimser olarak yaklaşsa da online alışverişin tadına bir kere varan bir daha bırakamıyor. Bunu hepimiz kabul etmemiz lazım. Çünkü alışverişin artık sadece keyif verici kısımından ziyade teknolojinin getirdiği mükemmel fırsatlar ile hem daha ucuza hem de daha kaliteli şekilde alışveriş yapmak sadece mümkün değil çok kolay. Yukarıda da belirttiğimiz üzere n11.com üzerinde 2015 yılı itibariyle 40.000'den fazla dükkan, 27 milyondan fazla ürün bulunuyor. Bu ürünlerin kategorileri aşağı yukarı şu şekilde; ayakkabı,giyim,aksesuar,cep telefonu,televizyon,araç ve araç bakımı, kişisel bakım,kozmatik,partfümeri,gıda,ev yaşam,elektronik,bilgisayar,beyaz eşya, özel günlere özel hediyeler ve sadece n11'de bulunan Türkiye'de de çokça yatırım aracı olarak tercih edilen altın! Şöyle bir düşünün 27 milyon ürünün bir alışveriş merkezine sığması ve bu ürünlere bir kaç kelime araması ile saniyeler içerisinde ulaşmanız mümkün mü? Kesinlikle bu sorunun cevabı hayır! İşte online alışverişin olayı bu aşamada ortaya çıkıyor.

Şöyle bir düşünün bir davet,düğün ya da nişana katılmanız lazım bedeninizi biliyorsunuz zaten artık online alışveriş için gerekli olan beden numaranızı da öğrenmişsinizdir, öğrenmemişseniz bile her ürün için birebir ülkeye hatta kıtaya özel beden tabloları artık listeleniyor ya neyse. Oturduğunuz yerden kalkıp alışveriş merkezine girip, arayıp, tarayıp en iyisini bulduğunuza tam olarak emin olmadan ödeme kuyruklarında beklemek mi isterdiniz yoksa oturduğunuz yerden seçip, en iyisini ve en ucuza bulduğunuzu karşılaştırma yapıp, 2 dakikadan az bir sürede satın alıp ürünün sizin ayağınıza mı gelmesini isterdiniz? Ya da hediye almak için dükkan dükkan mı gezmek daha kolay yoksa sepete ekleyip ödeyip geçmek mi daha kolay? Üstelik beğenmezseniz 14 gün içerisinde iade ve değişim garantisi imkanıyla?

n11.com bir değil iki değil on alışveriş merkezi büyüklüğünde yaşam içerisinde ihtiyacınız olan herşeyi ama herşeyi gıdadan, düğünde takacağınız altına,gümüşe, yazın gideceğiniz tatilin uçak biletinden fırsat tatillerine kadar ihtiyacınız olan herşeyi tek bir arama veya bir kaç tık ile bulabileceğiniz açık pazar sitesidir. Peki n11 açık pazar ne demek? Açık pazar satıcıların ve alıcıların bir araya gelerek alışveriş sağladığı platformdur. n11.com satıcı değildir. Alıcı ile satıcıyı buluşturan, ikili arasındaki ödeme ve iletişim aşamalarında yer alan bir platformdur.

Bu yazımız ağırlıklı olarak n11.com alıcıları yani n11.com satıcılarının müşterileri için ancak satıcılar için de bir kaç şeyden bahsedebiliriz. n11'da satıcı olmak için sitenin en altında yer alan Yeni Mağaza linki ile mağazalar arasına katılamk için gerekli olan bilgileri doldurun ve onaylandıktan sonra ürünlerinizi fotoğrafları ve açıklamalarıyla birlikte yüklemeye başlayın. Kargo için ihtiyacınız olan süper indirimli fiyatlı anlaşmaları n11 sizin için çoktan yaptı! 10'dan fazla kargo şirketi aracılığıyla müşterilerinize siparişlerini gönderebilirsiniz. Müşteri ödemeyi onayladığında n11 ödeme havuzundan direkt olarak banka hesabınıza kazancınız yatırılacaktır. n11 diğer platformlardan farklı olarak hiçbir ilan veya ürün limiti bulundurmuyor. Bu Açık Pazar siteleri içerisinde sadece n11.com'a has bir ticari özgürlük diyebiliriz. Satışlarınızı arttırmak için n11.com'dan daha iyisini bulamazsınız. Bu böcek size uğurlu gelecek :)

Bu yazımızda size n11.com hakkında merak ettiğiniz, müşteri olarak aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın yanıtlarını en kısa ve anlaşılır şekilde bulamanıza yardımcı olacağız. Ardından sitemizin klasikleri arasında yer alan n11.com hakkında sıkça sorulan soruları, soru-cevap şeklinde hızlıca geçip ardından  n11.com indirim kodu nasıl kullanılır? n11.com kodu nereden bulunur ? sorularınızı resimli olarak yanıtlayacağız.

Öncelikle hemen belirtelim. n11.com satıcı değildir. Satıcıların ve alıcıların birleştiği bir platformdur. Ürünleri satıcılar gönderir, n11.com bu konuda sadece aracılık sağlar. n11 kesinlikle güvenlidir. Satın aldığınız ürünlerin ödemeleri ilk önce n11.com ödeme havuzuna yatırılır. Ürün size ulaştıktan sonra eğer onay verirseniz alıcının hesabına aktarılır. Eğer sipariş ile ilgili bir problem yaşanırsa örneğin satın aldığınız ürün değilde farklı bir ürün gelirse, ürün hasarlı gelirse ya da ürün kaybolursa bu aşamalarda ödemeniz garanti altındadır. Bu nedenle alışveriş yaparken çekinmenize hiç gerek yok. n11.com'dan ürünü sepete eklediniz ya da hemen al butonuyla direkt olarak sepete ekleyip ödeme ve teslimat bilgileri bölümüne geçtiniz, sitemizi ziyaret edip n11 indirim kodunu da aldınız :) daha ucuza ürünü aldınız. Satıcı kargonuzu 24 saat içerisinde genelde kargoya teslim eder. n11 kuralları gereği eğer 3 gün içerisinde kargo teslimatı başlamaz ise ödemeniz iade edilir ve bu konuda satıcıya bazı yaptırımlar uygunlanabilir.n11'den yapacağınız tüm alışverişlerinizde tüm kredi kartları,3D güvenli ödeme alt yapısını destekleyen banka kartları, BKMExpress'i kullanabilirsiniz. Şimdilik n11.com  kapıda nakit, kapıda kredi kartıyla ve Havale/EFT ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

N11 hangi kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışıyor sorusu siz aklınıza gelemeden yanıtı burada :) Kargonuz n11.com'un anlaşmalı olduğu kargo şirketlerinden Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, UPS, Sürat Kargo, DHL Kargo, Fillo Kargo, FedEx Kargo, TNT Kargo birisiyle adresinize gönderilir. Şuanda sadece Türkiye ve KKTC sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır.N11 kargo ücreti ne kadar? 3 adet kargo tipi vardır. Müşteri öder,mağaza öder ve şartlı ödeme. Bunları kısaca açıklama olursak müşteri öder: kargo ücreti size ait, mağaza öder: n11 kargo bedava kampanyasından faydalanırsınız alt yada üst limit bulunmamaktadır, şartlı ödeme:seçeceğiniz kargo şirketine göre değişmesidir.Örneğin Aras kargo ile kargo gönderimi bedava ancak siz UPS ile teslim almak istiyorsunuz gibi.Genel olarak Türkiye'de kargo ücreti 5 ile 7 TL arasında. Sizin de n11, "alıcı öder" seçenekli kargo teslimatlarınızda kapıda üç aşağı beş yukarı böyle bir fiyat ödeyeceğinizi tahmin edebilirsiniz.

Herneyse,genelde kuryeler kargoyu teslim edip imzayı alır ve hemen giderler. Kuryenin hemen gitmesine izin vermeyin özellikle de çok para harcadığınız ürünlerde buna kesinlikle izin vermeyin. Kutuyu kargo teslimatını yapan kuryenin önünde açın eğer herhangi bir problem yoksa imzayı atın ve kargoyu teslim alın.Eğer paket üzerinde eziklik ya da hasar görürseniz hasar tutanağı tutturunuz ve kargoyu teslim almadan iade ediniz. Ardından n11.com üzerinden hesabınıza girerek bununla ilgili olarak satıcınızla iletişime geçin.Belirtmeden geçmemek gerek, internette çeyrek,yarım, tam,külçe gibi gramajlarda altın satın alabileceğiniz ender platformlardan olan n11.com'dan yapacağınız alışverişlerde belli ücretin üzerinde olan kargolarınız sigortalanarak gönderilir.Yani kargonuzun çalınması,hasar görmesi gibi durumlarda mağaza,alıcı,n11 yani herkes güvence altındadır!

n11.com aracılığı ile satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde hiçbir sebep göstermeksizin iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz 14 gün içerisinde satın aldığınız ürünleri değiştirebilirsiniz. Bunun için ilk olarak n11 hesabınızdan ürün ile ilgili başlatmak istediğiniz süreci seçiniz. İade için iade, değişim için değişimi başlatın. Ürünü aşağıda yer alan n11.com anlaşmalı kargo şirketlerinin herhangi bir merkezinden satıcının adresine ücretsiz olarak iade ediniz.Kargo iadesinden elde edeceğiniz kargo takip numarasını n11 üzerinden mutlaka giriniz. Kargonuz satıcıya ulaştıktan sonra 2-4 gün içerisinde onaylanır ve mağazanın da onay vermesiyle ödemeniz n11.com hesabınıza n11 para olarak iade edilir. Eğer kredi kartıyla ödeme yaptıysanız ödemeniz kartınıza bankanızın yoğunluğuna göre 2 ile 4 gün içerisinde iade edilir. n11 para olarak iade edilen bu bakiye ile dilerseniz n11.com'dan alışveriş yapabilirsiniz ya da bakiyenizi hesabınıza transfer edebilirsiniz. n11 mağazalarından aldığınız ürünleri değişitrmek için satın aldığınız ürün için değişim sürecini başlatın aynı iadede olduğu gibi anlaşmalı olan kargo merkezlerinden birisi ile karşı ödemeli olarak ürünü tekrar satılabilir bir durumda olması kaydıyla ve yanında faturasıyla birlikte gönderin.Ardından kargo takip numarasını n11.com'da değişim için gönderilen ürünün kargo takip bölümüne numarayı giriniz. Seçeceğiniz yeni ürün belirteceğiniz adrese en kısa süre içerisinde gönderilecektir.n11'den satın aldığınız ürünlerin garanti süreci ve garanti kapsamın satıcı veya n11.com kapsamında değil size gelen fatura üzerinde yer alan şirket tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle sorun yaşamanız durumunda fatura üzerinde yer alan numaralarlal iletişime geçmeniz sorununuzu ciddi oranda hızlandırmanızı sağlayacaktır.

n11.com'da sevgililer günü,babalar günü,anneler günü gibi özel günlere özel indirim kampanyaları sık sık yayınlanmaktadır. Özellikle yaz yani düğün sezonu yaklaştıkça hem düğünde takı takmak için kullanabileceğiniz altın ya da yatırım amaçlı külçe altın gibi ürünlerde büyük indirim kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Biz sizler için bu kampanyaları sık sık takip edip yayınlıyor olacağız. n11 mağazaları yani satıcıları müşteriye özel olarak n11 kupon kodu tanımlayabiliyorlar. Eğer ücreti çok yüksek olan bir ürünü satın almak istiyorsanız ve bununla ilgili pazarlık payı olduğuna inanıyorsanız mağaza ile iletişime geçebilirsiniz.

Yine bir uzun soluklu yazı ve ilgin. hikayenin ardından soru cevap kısımına ve resimli olarak n11 indirim kodu nereden bulunur? n11 kupon kodu nasıl kullanılır? bölümünü de tamamlayıp yazımızı sonlandıralım.

 • "n11.com nedir?"
  • n11, satıcıların ve alıcıların bir araya geldiği bir açık pazar platformudur. Ürünler n11'de kayıtlı olan mağazalar yani satıcılar tarafından gönderilir. n11 alıcı ve satıcı arasındaki iletişimi ve güveni sağlayan taraftır.
 • "n11.com güvenilir midir?"
  • Kesinlikle güvenilirdir. Ödemeniz siz onay vermediğiniz sürece kesinlikle mağazanın yani satıcının hesabına aktarılmaz ve n11 asla mağdur olmanıza müsade etmez.
 • "n11 güvence sistemi nedir? nasıl çalışır?"
  • N11 güvence sistemi önce alıcıdan ödemeyi alır ve ödeme havuzunda bu ödemeyi bloke olarak tutar, mağaza diğer adıyla satıcı ürünü kargolar, müşteri ürünü aldıktan sonra eğer ürünle ilgili herhangi bir problem yoksa satışa onay verir ve ödeme mağazaya aktarılır. Eğer satışla ilgili bir problem söz konusuysa n11.com destek ekibi tarafından orta yol bulunur.
 • "n11.com mağazası nasıl açılır? n11.com'da satış nasıl yapılır?"
  • n11'de mağaza açmak isteyen satıcılar, n11.com'da sayfanın en altında ye ralan mağaza rehberinden faydalanabilirler. Mağaza açıktan sonra tüm ürünlerini açıklaması ve fotoğrafıyla birlikte siteye aktararak hemen satışa başlayabilirler. n11'de mağaza sahibi olmanın en büyük avantajlarından birisi bir çok sürecin ödeme,kargo gibi n11 tarafından çok sizin için hazır olarak bekliyor olması. Bankalardan gelecek sanal pos onayına veya her bir kargo şirketiyle yapacağınız özel anlaşmaları zaten n11 sizin için yaptığı için tek yapmanız gereken satmak ve kargoyla göndermek!
 • "n11.com ödeme seçenekleri nelerdir?"
  • Tüm kredi kartları,3D güvenlik alt yapısını destekleyen banka kartları, sanal kartlar ve BKMExpress ile ödeme yapabilirsiniz.
 • "n11.com kapıda ödeme var mı?"
  • n11'de şuanda kapıda nakit ödeme, kapıda kartıyla ödeme ya da havale/eft ödeme seçenekleri bulunmamaktadır.
 • "n11 kargom ne zaman gelir?"
  • n11.com kuralları gereği mağazalar satın aldığınız ürünleri en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim etmelidir. Alıcı ve satıcı arasındaki mesafe, hava koşullarına bağlı olarak kargonuz en geç 3-5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Gıda alışverişleriniz 24 saat içerisinde özel kargo araçlarıyla adresinize teslim edilir.
 • "n11.com hangi kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışıyor?"
  • n11 Türkiye'deki neredeyse tüm kargo şirketiylerle çalışmaktadır. n11'in anlaşmalı çalıştığı bazı kargo şirketleri Yurtiçi Kargo,Aras Kargo,MNG Kargo,PTT Kargo,UPS,Sürat Kargo,DHL Kargo,Fillo Kargo,FedEx Kargo,TNT Kargo.
 • "n11 kargo ücreti ne kadar?"
  • n11'den yapacağınız alışverişlerde 3 adet farklı kargo teslimatı bulunmaktadır. Müşteri-alıcı öder,magaza-satıcı öder(ücretsiz kargo) ve şartlı ödeme. Türkiye'de ortalama kargo ücretleri 5 ile 7 TL arasında değişmektedir. Ayrıca eğer kargonuz alıcı ödemeliyse, ürünün ödemesini yapmadan önce zaten kargo ücretini göreceksiniz.
 • "n11.com yurtdışına kargo gönderiyor mu?"
  • Şuanda sadece Türkiye ve yavru vatan KKTC sınırları içerisinde hizmet verilmektedir.
 • "n11.com altın almak güvenli midir?"
  • Evet kesinlikle güvenilidir.,n11 Türkiye'de yatırım amaçlı külçe, düğün,nişan vb. kutlamalarda takı takma merasiminde kullanabileceğiniz çeyrek,yarım,tam altın, altın-gümüş kolye,bileklik vb. ürünlere ulaşmanızı sağlayan platformlardır. Mağazalar ağırlıklı olarak kuyumculardır ve belli ücretin üzerindeki tüm kargolar sigorta ile gönderilmektedir.
 • "n11.com ürün iadesi nasıl yapılır?"
  • Satın aldığınız bir ürünü iade etmek istiyorsanız bunu 14 iş günü içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin yapabilirsiniz. Size gelen ürünü tekrar satılabilir olacak şekilde,kutusu,yanında gelen hediyeleri,aksesuarları ve faturasıyla birlikte yukarıda yer alan kargo şirketlerinden birisi aracılığıyla satıcının adresine ücretsiz olarak gönderiniz. İade kargosu için elde ettiğiniz kargo takip kodunu n11 hesabınızdan ilgili ürünün "iade" sürecini başlattığınızı bildirip kargo takip numarasını giriniz. Kargonuz satıcıya ulaşıp onaylandığında ödemeniz eğer kredi kartıyla ödeme yaptıysanız kredi kartınıza, diğer ödeme şekilleriyle ödeme yaptıysanız hesabınıza n11 para olarak tanımlanacaktır. n11 paralarınızı dilediğiniz zaman banka hesabınıza çekebilirsiniz ya da direkt olarak n11.com içerisinde kullanabilirsiniz.
 • "n11.com ürün değişimi nasıl yapılır?"
  • Aynı iade sürecinde olduğu gibi ürünü faturası ve yanında gelen herşeyle birlikte yukarıda yer alan kargo şirketlerinden birisi ile alıcı ödemeli olarak gönderin. Ardından n11 hesabınızdan değişim sürecini başlattığınızı bildirin ve iade için gönderdiğiniz kargonun takip numarasını girin. Değişitmek istediğiniz diğer ürünü seçin. İade kargonuz satıcıya ulaştıktan sonra bir onay ve kontrol sürecine girecektir. Bu süreç tamamlandığında yeni ürün kargoya çıkartılacaktır.
 • "n11 para nedir?"
  • n11 para, iade işlemlerinden sonra eğer kredi kartıyla ödeme yapılmadıysa ödemenizin n11 hesabınıza bakiye olarak yüklenmesidir. Bu bakiyeyle alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz n11 bakiyenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.
 • "n11 garanti süresi ne kadar?"
  • n11 bir satıcı değildir, belirttiğimiz üzere bir platformdur. Satın aldığınız ürünün garanti sürecinden n11 değil ürünle beraber gelen fatura üzerinde yer alan şirket sorumludur. Bu nedenle fatura üzerinde yer alan iletişim bilgileri ile garanti süreciyle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 • "n11.com'da satılan ürünler orjinal midir?"
  • n11'e kayıt olan tüm mağazalar sattıkları ününlerin lisanslarını kanıtlamak zorundadır. Kısa cevap evet tüm ürünler orjinaldir.
 • "n11'de ikinci el ürün satılır mı?"
  • n11'de ikinci el ürün satışı bulunmaktadır.
 • "n11'den satın aldığım beyaz eşya kurulumunu kim yapıyor?"
  • Satın aldığınız beyaz şeya ya da diğer tüm kurulum gerektiren ürünlerim kurulumu,montajı satın aldığınız ürünün yetkili servisi tarafından yapılmaktadır. Tavsiyemiz her zaman kuruluma gelecek olan yetkili servisten önce ürünün paketini kesinlikle açmamanız.

Peki, kısaca resimli anlatıma geçelim.

1-)İhtiyacınız olan n11.com indirim kodu seçiniz.
n11 indirim kodu
2-)Kodu kopyalayınız, ardından mağazaya git butonuna basınız.
n11.com indirim kuponu
3-)n11 alışveriş sepeti sayfasında yer alan "indirim kodu" kutucuğuna kodu giriniz.
n11 indirim çeki
n11 indirim çeki

Yine indirimi kaptın iyisin :) Evet biz de n11'i çok seviyoruz :)

n11 indirim kodu

n11 Mağazasını Oyla

Toplam 46 Oy Ortalama 4 Puan

n11 Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • BKM Express
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

n11 Anlaşmalı Kargo

 • Aras Kargo
 • DHL Kargo
 • FedEx Kargo
 • Fillo Kargo
 • MNG Kargo
 • PTT
 • Sürat Kargo
 • TNT Kargo
 • UPS Kargo
 • Yurtiçi Kargo

n11 İletişim Bilgileri

 • Site:: n11

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar