samsung indirim kodu - samsung kupon kodu

samsung indirim kodu

Teknoloji devi Samsung online mağazasından alışveriş yaparken daha az ödemek için samsung indirim kodu burada!

25 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Samsung 25 TL İndirim Kodu

Samsung online mağazasında geçerli seçili ürün alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 25 TL Samsung indirim kodu.

SMSNG25TL Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Samsung Artık Galaxy Çok Uzaklarda Değil!

Akıllı telefonda kaliteyi en yükseklere çektiği için son modellerine Galaxy isimlerinden türetilmiş isimler veren Samsung sayesinde, uzay teknolojisi telefonda artık o kadar da uzakta değil! Hele son teknolojiye sahip olmak yine geldiğimiz son teknoloji çağında internet sayesinde hiç zor değil! Oturduğun yerden, hiç kıpırdamadan, yeni telefonunu eski telefonundan veya bilgisayarından hemen %5'den başlayan internetin çifte standartıyla sipariş ver!

Kampanyaya Git

12
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Samsung Vadesiz Faizsiz 12 Ay Kolay Ödeme Seçenekleri Televizyonda!

Böyle ödeme kolaylığını yıllardır tanıdığın mahallendeki esnaf bile yapmaz! Artık ev eşyasını yenilemek için bank banka gezip kredi aramaya, telefonda sizin dilinizden anlamayan müşteri hizmetleri temsilcilerine dert anlatmaya gerek yok! 12 taksitli ödeme kolaylığıyla binlerce lira değerindeki televizyonlara internetten kolay ödeme seçeneğiyle, kolayca sahip olurken hiçbir vade farkı veya faiz de ödemezsiniz!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Samsung Hareket Sensörüyle Düşen Elektrik Faturaları!

"Gereksizse söndür" yazılı bantları artık kaldırıyoruz! Gereksizse, kendi kendini otomatik söndüren hareket duyarlı lamba aparatları sayesinde artık elektrik faturasından tasarruf edip bu parayı daha yeni teknolojiye yatırmanın zamanı!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

samsung indirim kodu

Türkiye’de çok kısa geçmişiyle bilinen Samsung şirketi aslında 100 yıla dayanan bir geçmişin yanında çok ilginç bir hikâyeye sahip. Biz araştırıp öğrendikten sonra inanamadık. Sizin de okuduğunuzda çok şaşıracağınızı düşünüyoruz. Aslında 1938 yılında kurulduğunda ithalat ve ihracat yapma hedefine sahip olan Samsung daha sonra tarım alanında üretime doğru yönelmiş. Çok kısa bir süre sonra verimi, üretimi arttırmak bunun yanında bir standart oluşturmak için ekip biçtiği buğdayı ezecek fabrikasyon ürünleri alanında yatırımlar yapmaya başlamış.  Üretimde kullanmak için ağır saniyeye yatırım yapan şirket pazarda böyle eksikliğin farkına varıp tarım alanındaki şirketini kapatmadan yeni bir şirket açarak bu alana da giriş yaptıktan sonra kısa bir süre bu şekilde işlerine devam etmiş. Samsung kelime anlamı olarak kurucularının belirttiği üzere Korece’den gelen üç yıldız olarak iade ediliyor.

Kore Savaşının patlamasından sonra şirketin merkezi ve üretim tesisleri Güney Kore içerisinde başka şehirlere taşınmasının ardından kaybettikleri insan gücünü toparlayana kadar birçok farklı alanda bulunmuş. Sanayi devrimiyle birlikte elektronikten çok daha önce araç motoru, uçak motoru gibi alanlarda da geliştirme ve üretim yapan şirket 1997 yılındaki Asya krizinden bu varlıklarının bir kısmını Fransız otomobil şirketi olan Renault’a devrini yapıp ciddi araştırma ve geliştirme bütçeleri ayarlayarak çok az bir zarar ve hasarla kurtulmayı başarmış.

Her ne kadar 1990 yılında global anlamda yurtdışına açılsa da Asya ülkesi olan Koreli şirket öncelik olarak hep etrafındaki Japonya, Rusya vb. ülkeleri öncelik olarak hedef belirleyen bir strateji izlemiş. Bu başarılı stratejiyi, Kore’nin eğitime yaptığı yatırımların farkına vararak ve çok vizyoner bir bakış açısıyla tamamen elektronik ve elektrik alanına doğru uygulamaya başlamış.

2000 yılında tamamen otomotiv sektöründen çıkarak teknoloji alanında ciddi atılımlar ve girişimler yaparak kullanıcı elektroniği, beyaz eşya, akıllı alet gibi ürünlerin yanında Samsung Motors’dan gelen geçmişiyle birlikte bilgisayar çevre birimleri kategorisinde olan ram, hard disk gibi ürünlerin yanında televizyon üretiminden elde ettiği bilgi birikimiyle monitör, yazıcı gibi ürünlerinde üretim, satış ve pazarlama süreçlerini çok iyi bir şekilde yönetti!

Bunun yanında oyun, sanal gerçeklik gibi alanlarda da stratejik ortaklıklar ve akıllı para denilen yatırımların öncüsü olan Samsung, 2011 yılında dünyaca ünlü Sony’e %52 büyük sermaye ile ortak oldu. Kendisine bağlı 200 kuruluştan birisi olan Sony ile oyun konsolu pazarında da sessiz ancak etkili şirketler arasında hala yerini koruyor.

2008 yılında Google’ın duyurduğu Android işletim sistemini ürettiği ilk akıllı telefonda kullanan şirket. 2012 yılı itibariyle akıllı telefonlarının tamamında Android işletim sistemini kullanacağını duyurdu. Dünyaca ünlü, Amerikan menşeili diğer teknoloji şirketi Apple daha ilk iPhone piyasaya sürüldüğünden beri rekabet içerisinde olan şirket çok ilginç bir davaya da taraf oldu. Apple’ın, Samsung’u patent ihilali nedeniyle dava etmesi ve bu davayı kazanmasıyla Samsung öyle bir ödeme yöntemi kullandı ki bu dava ve sonuçları çok uzun süre internette alay konusu oldu.  Tam 1 milyar dolar değerinde ceza alan Samsung ödemenin nakit olan 30 milyon dolarını 1 cent olarak yaptı. Bir sabah kapısında bir sürü tır kuyruğu gören Apple bu konuyu örtbas edemedi. Birçok patent davasına konu ve ödeme kapsamında konu alan bu vaka interneti ve akılları oldukça meşgul etti.

Bu kadar fazla alandan başka alan geçen, doğru zamanda, doğru yerde en iyi stratejiyi uygulayan Samsung elbette online alışveriş trenini de kaçırmadı. Yüksek katma değerli ürünlerini dünya çapında müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak için şık kurumsal internet sitesinin yanında birçok şık bir online mağaza kurdu. Biz bu yazımızda Samsung Türkiye alışveriş süreçlerinden bahsedeceğiz.

Samsung online mağazasından alışveriş yapacak olan her bir müşteri veya teknoloji meraklısı bilmelidir ki sizi yüksek kalite standartlarına sahip bir marka karşılıyor olacak. Sitede kullanılan şık görsellerin yanında kolay ödeme yöntemleri, hızlı kargo gibi süreçler sayesinde müşteri memnuniyetinin zirve yapacağı bir alışveriş sürecinden geçeceksiniz.

Samsung online mağazasından satın aldığınız ürünler 1-3 iş günü içerisinde adresinize ve adınıza teslim edilir. Ürün teslimatı esnasında kimlik ibraz etmeniz zorunludur. Aksi taktirde ürün teslim edilmez. Eğer sizden başka birisi de ürünü teslim alabilsin istiyorsanız bunu mutlaka alışveriş yaparken tam adı ve soyadıyla birlikte belirtmeniz gerekmektedir.

Cennet yurdumuzda teknoloji ürünlerine uygulanan yüksek vergiden dolayı teknoloji ürünleri genelde pahalı ürünlerdir. Bu nedenle kolay ödeme seçeneğine herkesin ihtiyacı var. Bu aşamada Samsung size sunduğu 6 taksitten 12 taksite kadar ödeme kolaylığı sunuyor. Ödeme yapmadan bir önceki aşamada alışveriş sepetinizde göreceğiniz indirim kodu bölümü işte tam bu aşamada devreye giriyor. Samsung indirim kodu kullanarak bol taksitli ödeme kolaylığının yanında 25 TL’den 300 TL’ye varan ekstra indirimlerden de faydalanma imkânı her zaman mümkün!

Samsung online mağazasından alışveriş yapmak için aslında çok fazla neden var. Örneğin laptop alışverişlerinizde müşterilerini memnun etmek ve onların her türlü ihtiyacını karşılamak için sunduğu bedava laptop çantası, telefon için ücretsiz kulaklık, şarj aleti ve araç aparatını ücretsiz veriyor. Bunun yanında bir de Samsung indirim kuponu kodu kullanıyorsanız hediyenin yanında ekstra indirimle ekstra memnun kalmamak mümkün değil.

Samsung hangi kargo şirketiyle çalışıyor? Samsung kargo ücreti ne kadar? Gibi sorularınız olduğunu tahmin edebiliyoruz. Samsung, Yurtiçi Kargo ve UPS Kargo şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Alt veya üst limit olmaksızın tüm alışverişlerinizde Samsung ücretsiz kargo teslimatı yapar. Yani hiçbir ürün alışverişinizde ucuz ya da pahalı kargo ücreti ödemezsiniz. Eğer satın aldığınız ürünler kurulum veya servis müdahalesi gerektiren ürünlerse Samsung teslimatı kendisi yapar. Size en yakın Samsung yetkili servis evinize veya ofisinize gelerek yerinde ilgili kurulumu yapar.

Samsung ödeme seçenekleri konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip olmasa da şimdilik tüm kredi kartlarını kabul ediyor. Üstelik kredi kartıyla ödemede 3D güvenlik alt yapısı sayesinde oldukça emniyetli bir ödeme işlemi sunuyor.

Samsung garanti kapsamın konusunda olukça esnek. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve bilgisayar çevre birimi gibi ürünlerde 2 yıl garanti süresinin yanında beyaz eşyada örneğin buzdolabı, televizyon gibi ürünlerde 7 yıla varan garanti süresiyle tam anlamıyla müşterilerini korur.

Samsung Garanti kapsamı konusunda aklınızın alamayacağı bir toplam kalite süreci işletiyor. Bazen iki veya üzeri yetkili servis müdahalesi durumunda ürünü alıp size sıfır bir ürün bile temin edebilir! Üstelik dilerseniz farkını ödeyerek ürünün bir üst modeline bile sahip olabilirsiniz. Eğer ürün değişimi yapılırsa, garanti süreci yeni ürünün elinize ulaşmasıyla en başından başlar.

Çok iyi bir vizyona sahip yönetici kitlesine sahip olan şirket herkesin bildiği üzere geleceğin IoT(Internet of Things) nesnelerin interneti anlamında şekilleneceğini daha bugünlerden görerek Microsoft ile büyük iş birliği ve yatırım adımları atmaya çoktan başladı. 600 milyar dolarlık piyasa değeri, yıllık 30 milyar dolara yakın gelir ve dünya genelinde 500.000’e yakın çalışanıyla otonom araba, akıllı araba, insansız araba gibi teknolojilerin yanında benzersiz görüntü kalitesinin sunulduğu televizyon ve görüntüleme sistemlerine de yatırım yapmaya devam ediyor.

samsung indirim kodu

Samsung Mağazasını Oyla

Toplam 1 Oy Ortalama 1 Puan

Samsung Ödeme Seçenekleri

 • American Express
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Samsung Anlaşmalı Kargo

 • Kendi Kuryesi Var
 • Mağazadan Teslimat
 • UPS Kargo
 • Yurtiçi Kargo

Samsung İletişim Bilgileri

 • Site:: Samsung

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar