Skechers İndirim Kodu - Skechers Kupon Kodu

skechers indirim kodu

Kadınların olduğu kadar erkeklerin de bir numaralı alışveriş kalemlerinden ayakkabılar artık Skechers indirim kodu sayesinde çok ucuza!

25 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Skechers 25 TL İndirim Kodu

200 TL ve üzeri alışverişinize net 25 TL indirim veren Skechers indirim kodu!

PC04SK15 Kodu Aç

%
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Skechers Hediye Çanta İndirim Kodu

Skechers'ın rahatlığını alışveriş merkezine giderken attığın adımlarda değil, evinde telefonundan veya bilgisayarından oturduğun yerden alışveriş yaparken 500 TL ve üzeri alışverişlerde sepetine hediye çantayı ekleyen bu indirim kodu ile dibine kadar yaşa!

CANTA500 Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Skechers Her Kategoride Geçerli Yazın Rengi Beyaza Özel Ayrıcalıklı Fiyatlar!

Gecenin siyahını değil aydınlığın ışığını arayanlara müjde! Sizleri en az güneşin yer aldığı uzay kadar büyük bi indirim fırsatı bekliyor! Belki abarttığımızı düşünebilirsiniz ama rahatlığın ve kalitenin tek adresi Skchers'ın resmi websitesinde bahsettiğimizden daha ötesini şimdi kendi gözlerinizle görün! Üzerine gelen güneş ışınlarını yansıtma özelliği sayesinde bir nebze olsun ferahlığı kolayca hissettiren, yazın en güzel rengi, sadeliğin adeta tonu beyaz rengine özel Skchers'ın resmi web sitesinde her kategoride bambaşka indirimler, bambaşka ayrıcalıklarıyla sizleri bekliyor!

Kampanyaya Git

149 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Skechers Plajda Kaliteyi Arayanlara Şimdi Deniz Şortu 149 TL'ye Geliyor!

Sanki Coca Cola'nın gizli formülü gibi ayakkabısındaki konforun formülü ile sadece 15 yıl gibi kısa bir sürede, ayakkabıda rahatlığı her adımda arayan herkesin bir numaralı tercihi olan Skchers artık ürün yelpazesini genişletmeye başlıyor! Üstelik şimdi bu yeni ürünlerindeki ilk deneyimi internet mağazasından ilk önce çevrimiçi alışverişi tercih eden müşterileriyle, bolca indirimle paylaşıyor! Artık ayağında hissettiğin kaliteyi, her yaz sezonunun uğrak adresi olan plajlarda da Skechers'ın harika deniz şortlarıyla hissedebilirsin!

Kampanyaya Git

100 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Skechers Sandaletlerin Tamamında 100 TL Net İndirim Sürprizi!

Bu kaliteyi, böylesi indirimlerle elde ettiğinde sende de artık ayakkabı alışverişi için adeta bağımlılık başlayacak! Bu yaşına kadar giydiklerini unut! Spor ayakkabıdaki rahatlığını herkesin öve öve bitiremediği Skchers şimdi terlik ve sandaletlerde de kendisini başarıyla gösteriyor! Sıcak yaz günlerinde artık ayağının terlemesine izin verme! İster balkonda, ister bahçede, istersen evin içinde giy!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

skechers indirim kodu

Sadece bir kere deneyen birisinin asla vazgeçemeyeceği bir konforu yaşamasını sağlayan, Amerika’dan Avrupa’ya kadar rahatlığı ve konforu ile bilinenen Skechers markası oturduğunuz yerden, parmaklarınız dışında hiçbir yerinizi yormadan, 7 gün 24 saat alışveriş yapabileceğinzi online mağazasıyla tüm ayakkabı ve çanta alışverişleriniz için bir Türk komandosu gibi daima hazır.

Amerika’nın öncü kadın, erkek ve çocuk kategorisinde spor giyim markalarından olan Skechers ilk mağazasını 2011 yılında Türkiye’de açtı. Benzersiz modelleri ve büyük numara ayakkabı seçenekleriyle kısa sürede Türk müşterinin kalbini kazanmayı başardı.
Ayak sağlığı dediğimiz şey aslında hiç de basite alınacak bir konu değildir. İster oturarak ister ayakta çalışın, mutlaka kaliteli bir ayakkabıya ihtiyacınız vardır. Bir çok insan tarafından az bilinse de Skechers gibi iyi ayakkabılar sayesinde yaşam kaliteniz ciddi oranda artar. Çünkü ister ayakta çalışın ister oturarak, ister spor yaparken isterseniz günlük giyimde eğer iyi bir ayakkabı sahibi değilseniz; ekstra hareket etmek istemez, tam anlamıyla dik durmaz ve spor yaparken gerekenden fazla efor harcayarak boşa yorulursunuz. Bu da zamanla sizi spordan soğutur.

skechers indirim kodu

Skechers Mağazasını Oyla

Toplam 1 Oy Ortalama 5 Puan

Skechers Ödeme Seçenekleri

 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Skechers Anlaşmalı Kargo

 • MNG Kargo
 • Yurtiçi Kargo

Skechers İletişim Bilgileri

 • Site:: Skechers

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar