Skechers İndirim Kodu - Skechers Kupon Kodu

skechers indirim kodu

Kadınların olduğu kadar erkeklerin de bir numaralı alışveriş kalemlerinden ayakkabılar artık Skechers indirim kodu sayesinde çok ucuza!

25 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Skechers 25 TL İndirim Kodu

200 TL ve üzeri alışverişinize net 25 TL indirim veren Skechers indirim kodu!

PC04SK15 Kodu Aç

%
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Skechers Hediye Çanta İndirim Kodu

Skechers'ın rahatlığını alışveriş merkezine giderken attığın adımlarda değil, evinde telefonundan veya bilgisayarından oturduğun yerden alışveriş yaparken 500 TL ve üzeri alışverişlerde sepetine hediye çantayı ekleyen bu indirim kodu ile dibine kadar yaşa!

CANTA500 Kodu Aç

200 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Skechers Spor Ayakkabı Rahatlığında Sıcacık Tutan Botlara 200 TL İndirimle Sahip Olmaya Hazırlan!

Hep söyleriz; başını serin ayağını sıcak tut! Özlem duyulan sonbahar ve yaz mevsimi tutkunları için Skechers'ın üstün teknolojisi artık kış ayları, en yağışlı ve en soğuk günler için devreye giriyor! Termometrelerde düşüş rekorları, Skechers'ın online mağazasıyla şimdi fiyat etiketlerinde de kendini hissettiriyor! Ofiste, sokakta ya da alışverişe giderken! Ayağında gün boyunca spor ayakkabı kadar hafif, spor ayakkabı kadar rahat ama bot kalitesinde sıcaklığı yaşamaya 200 TL indirimle sahip olmak kulağa nasıl da hoş geliyor!

Kampanyaya Git

408 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Skechers Uzun Yürüyüşlere Özel Aircooled Memory Foam Serisiyle 408 TL'den Başlayan Fiyatlarla Keşfedelim!

Kısa mesafeler için artık taksi kullanmaya, otobüse binmeye ya da arabayı park alanından çıkartmaya gerek yok! İster akşam yemeğinden önce, istersen sabah istersen kafa dağıtmak için aklına estiğinde giy ve çık! 699 TL yerine 408 TL online özel fiyat etiketiyle kendine bu iyiliği yap! Spor salonlarının kapanması, hafta sonu orman yasakları ve daha çok uzunca bir süre devam edeceğinden herkesin emin olduğu Pandemi süreci boyunca uzun yürüyüşler için artık Skechers'ın Aircooled serisi ile her türlü havada, her türlü koşulda kendini müziğe kaptırmış bir şekilde adeta kalori yakma makinesi gibi bulacaksın!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Skechers Activewear'da Fiyatlar Üçte Bir Oranında Düştü!

Uzunca bir günün sonrasında ya da zorlu bir antrenman sonrasında nasıl ayağındaki bütün enerjiyi güçlü bir şekilde emerek gönün sonunda nasıl ad yorgunluk olmadan, halsizlik olmadan hayatına devam ediyorsan işte bunu Activewear'e borçlusun! Söz konusu spor ayakkabıda rahatlık olduğunda, tasarımlarıyla ve tabanından bileğine kadar yarattığı rahatlık ile birlikte konfor kelimesinin anlamını bir üst noktaya çıkartmayı başaran Skechers şimdi el yakan fiyat etiketlerini de online mağazaya özel indirimiyle tam üçte bir oranında, herkese en iyisini giydirmek için düşürüyor!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

skechers indirim kodu

Sadece bir kere deneyen birisinin asla vazgeçemeyeceği bir konforu yaşamasını sağlayan, Amerika’dan Avrupa’ya kadar rahatlığı ve konforu ile bilinenen Skechers markası oturduğunuz yerden, parmaklarınız dışında hiçbir yerinizi yormadan, 7 gün 24 saat alışveriş yapabileceğinzi online mağazasıyla tüm ayakkabı ve çanta alışverişleriniz için bir Türk komandosu gibi daima hazır.

Amerika’nın öncü kadın, erkek ve çocuk kategorisinde spor giyim markalarından olan Skechers ilk mağazasını 2011 yılında Türkiye’de açtı. Benzersiz modelleri ve büyük numara ayakkabı seçenekleriyle kısa sürede Türk müşterinin kalbini kazanmayı başardı.
Ayak sağlığı dediğimiz şey aslında hiç de basite alınacak bir konu değildir. İster oturarak ister ayakta çalışın, mutlaka kaliteli bir ayakkabıya ihtiyacınız vardır. Bir çok insan tarafından az bilinse de Skechers gibi iyi ayakkabılar sayesinde yaşam kaliteniz ciddi oranda artar. Çünkü ister ayakta çalışın ister oturarak, ister spor yaparken isterseniz günlük giyimde eğer iyi bir ayakkabı sahibi değilseniz; ekstra hareket etmek istemez, tam anlamıyla dik durmaz ve spor yaparken gerekenden fazla efor harcayarak boşa yorulursunuz. Bu da zamanla sizi spordan soğutur.

skechers indirim kodu

Skechers Mağazasını Oyla

Toplam 1 Oy Ortalama 5 Puan

Skechers Ödeme Seçenekleri

 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Skechers Anlaşmalı Kargo

 • MNG Kargo
 • Yurtiçi Kargo

Skechers İletişim Bilgileri

 • Site:: Skechers

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar