Süvari İndirim Kodu - Süvari Kupon Kodu

süvari indirim kodu

Takım elbise daha fazlasını kalitenin yanında çok ucuza indirimlerle sunan Süvari alışverişlerinize ek olarak Süvari indirim kodu sayesinde ek indirimler ile bütçeniz rahatlayacak!

10 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Süvari 10 TL İndirim Kuponu

200 TL ve üzeri alışverişlerinize 10 TL indirime ek olarak kargoyu ücretsiz yapan Süvari indirim kodu!

suvari10 Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Süvari Kırmızı Askı İndirim Kampanyasıyla Kış ve Bahar Sezonu Ürünlerini Eşsiz Fiyatlarla Dolabına Diz!

Çanta ve ayakkabı tutkunu olan kadınları nasıl baştan çıkaran binlerce indirim kampanyası varsa Süvari'nin de bu Kırmızı Askı indirimi söz konusu takım elbise ya da günlük giyim olduğunda erkekleri baştan çıkartıyor! Şimdi sezona uygun takım elbiseler ya da gömlekler ile takım elbise sizleri kan-ter içerisinde bırakan bir giyim ürünü olmaktan çıkıp aksine en sıcak günlerde içinizi serinleten, esnekliğinize esneklik katan giyim unsuru olarak otaya çıkıyor! Hem de yaz ve bahar sezonuna özel en az kendisi kadar esnek olan taksitli ödeme kolaylıklarının yanında yeni Nano teknolojiyi destekleyen gömlekler ile daha az ütü, daha az kırışıklığın avantajının bir arada olduğu harika seçeneklerin bir araya geldiği kombinde!

Kampanyaya Git

799 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Süvari Damatlıkta 799 TL Tek Fiyat İndirim Fırsatı!

Bir tabu daha yıkılıyor! Artık damatlık alışverişi için de çarşı pazar alışverişi yapmaya gerek yok! Bedenini ölç ve online mağazadan senin için en uygununu kolayca sipariş et! İster gidip herhangi bir Süvari mağazasında paçalarını ve tamirini yaptır istersen geldiği gibi giy, tamamen sana kalmış! Bu sene düğünlerden sonra gelinlerin gelinlikleri değil, damatların damatlıkları çok tartışılacak! Zira Süvari hiçbir markanın ortaya koyamadığı kadar ince detayları hesaplamış, her biz dikişini özenle dikmiş ve bütçe dostu fiyat etiketiyle dillere destan hünerlerini ortaya koymuş! 2020 yılında hayali kurulan, ertelenen tüm düğünler için 2021 yılında en şanlısını Süvari'nin damatlıktaki 799 TL tek fiyat indirim kampanyasıyla şimdi rüya gibi bir düğün ile gerçek oluyor!

Kampanyaya Git

%70
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Süvari Yeni Tasarımlı Ceketler Sayesinde Her Gün Tarzı Bir Başka Olsun!

Bir gri, bir açık hava kadar kararsız kalanlar için harika bir çözüm var! Artık bir anda soğuyup sonrasında cehennem gibi ısınan havalarda bütün gün elinizde montla gezmemek ya da bir türlü ısınmayan öğleden sonrası vakit için titreye titreye gezmemek için işte size harika Süvari ceketleri! Ansızın kendini gösterecek bahar yağmurlarından, sabahları bir kış günüymüş gibi kendini gösteren soğuklar için artık ne üşümeye ne de kurdeşen dökecek kadar terlemeye gerek yok! Pamuklu kumaşıyla terlemenin, üşümenin ve daha bir çok şeyin önüne geçerken sade tasarımı ama canlı renkleriyle her kombininde tarzın %70 indirimle bir başka olacak!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

süvari indirim kodu süvari indirim kodu

Süvari Mağazasını Oyla

Toplam 2 Oy Ortalama 2,75 Puan

Süvari Ödeme Seçenekleri

 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Süvari Anlaşmalı Kargo

 • Aras Kargo

Süvari İletişim Bilgileri

 • Site:: Süvari

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar