trendyol indirim kodu

trendyol indirim kodu

Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazası Trendyol'dan kazandığınız indirimlere ek olarak Trendyol indirim kodu sunarak bütçenize katkıda bulunmaya çalışıyoruz!

25 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Trendyol 25 TL İndirim Kodu

%70'e varan indirimler bize yetmez! Trendyol'dan alışveriş yapıyorsan daha fazlasını elde etmek en hakkın! Bu defa alt limit 150 TL, indirim de net 25 TL!

MEGA25KOD Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol İç Giyimde İçini Rahatlatan İndirimler!

Sıcaklığın ve rahatlığın içinden geldiği bir deneyime hazır mısın? Kış öncesinde kendine bu iyiliği mutlaka yapmalısın! Teknolojiden, ayakkabıya ve şimdi iç giyime kadar her türlü ihtiyacınızı Türkiye'nin en büyük pazar yeri Trendyol ile çok ucuza tamamlayın! Artık mağazalarda utanarak ürün seçmeye, sonrasında siyah poşetin içerisinde eve doğru yol almaya hiç gerek yok! Özenle hazırlanan kargo paketiyle dilediğiniz iç giyim kapınıza gelsin! Artık pişik olmak, cilt hastalıklarıyla, döküntüler ile uğraşmak hayatından Trendyol'un iç giyim indirimiyle çıksın! %100 pamuklu kumaşlardan yapılan, hiçbir kanserojen maddeyi içermeyen plastikler ile hem rahatlığı hem de zarafeti koruyan alt ve üst giyim seçeneklerinin yanında kadınlara özel tasarlanan çoraplarıyla da hem içiniz hem de cebiniz online alışverişle rahatlasın!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol TrendyolMilla 2021 Koleksiyonundan 2 Al 1 Öde!

Dolabında gördüğün düğün, davet vb. en özel günlerden tut da parkta ya da bahçede sevdiklerinle güzel zamanlar geçirdiğin aktif yaşama ya da spor yaparken aradığın ekstra rahatlığa kadar artık giydiğin ne varsa en moda tasarımlar ile sonuna kadar yine Trendyol sayesinde çok ucuza donatılacak! Her sene ve her sezon olduğu gibi Türkiye'nin en iyi tasarımcıları, konfeksiyon ustaları ile çalışarak hem sezonun hem de yılın en trend ürünlerini, her bütçeye uygun fiyat etiketleriyle bulabileceğiniz TrendyolMilla koleksiyonunda yine 2021 yılına damgasını vuracak koleksiyonlar dolapları şenlendiriyor! Erken alışverişlere özel iki tane al bir tanesini öde indirimiyle dolabında eksik olan ne varsa Trendyol'un kaliteli alışveriş deneyimi ile 24 saatte kargo teslimatı garantisiyle yaşa!

Kampanyaya Git

%10
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol Gözlükte Sepette %10 İndirim Oranı Hediye

Güneşi gördüğü anda kızaran ya da yaşlar akan hassas gözlerden, giyimine sezonda bile en ilginç detayıyla ekstra şıklık katmak isteyenine kadar herkesin aradığı fırsat yine Trendyol’da! İstersen 2021 yılına hazırlık için istersen dünyanın öteki küresinde devam eden yaz ayında gideceğin tatilde kullanmak için! Söz konusu gözlük olduğunda duramayanlar için fırsatın böylesi bir kere gelir! Soğuklara rağmen kendini aniden gösteren güneşli kış günlerinde bahar ya da yaza olan hasretinizi sanki baharda ya da yaz sezonundaymış gibi keyifle çıkartmak için işte sizlere o güzel iki sezonun vazgeçilmez ürünleri için sepette sürpriz %10 Trendyol indirimi!

Kampanyaya Git

1 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol Şapkaların Tamamında İkincisi Sadece 1 TL!

Farklı renkler, bolca model ve beden seçeneğiyle bir zamanların sosyetesinin vazgeçemediği yeni akıma sen de dahil ol! Müziği ile üzerinden geçen 50 hatta 60 yıla rağmen hala kendisini hissettiren 1960 ve 1970'li yılların modası şapka furyası yine kendini göstermeye başladı! Artık hem soğuklardan korunmak hem modaya ayak uydurmak hem de şık olmak için bolca şapkaya Trendyol'un çok ayrıcalıklı fiyatlarıyla sahip olmak için son şans! Erkekler için ister İngiliz tipi, isterseniz deniz kaptanı ya da pilot tipi, kadınlar için de kaşe ya da fötr! Hangisini istersen, hangisini arıyorsan ve hangisinin sana çok yakışacağını düşünüyorsan ikincisine sadece bir lira ödemenin rahatlığı ile gönlünce alışverişini yap!

Kampanyaya Git

10 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol Gıda Alışverişlerinde 75 TL'ye 10 TL İndirim Trendyol GO'da!

Bir zamanlar hayal olan şeyler şimdi nasıl rutinse söz konusu mutfak alışverişi olduğunda yine hayal olan şeyler yine gerçek oluyor! Giyimden, teknolojiye kadar neredeyse bir milyondan fazla farklı ürünü sadece bir kaç basit kelime aramasıyla kolayca bulabileceğiniz Trendyol tam da zamanında gıda işine de elini attı! Üstelik sadece gıdaya değil şimdi mutfakta ihtiyacın olan temel besinlerden, akşam televizyon karşısında keyif yaparken tüketebileceğin kuruyemişe kadar! Arayana resmen tarlanın dalından kopartılıp gönderilene, acil ihtiyaçlara ya da temizlik malzemesinde bambaşka çözümlere ihtiyacı olanlara müjdemiz var! İnternetten ilk gıda alışverişinizde 75 TL ve üzeri sepet tutarını gördüğünüz anda 10 TL indirim Trendyol'dan, TrendyolGO'ya özel hediye!

Kampanyaya Git

%30
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol Şimdi Yemek İşine Girdi! İlk Üç Siparişinde %30 Daha Az Öde!

Yıllardır oturduğunuz, belki de her sokağını bilmenize rağmen yine de adını duymadığınız, daha önce önünden bile geçmediğiniz ama mutfağında harikalar yaratan lezzet duraklarıyla tanışmaya hazır olun! Kebap, Asya mutfağı ve hatta sıcak yaz günlerinde birbirinden farklı ve lezzetli dondurmalar! Elini attığı her sektörde hem alıcıyı hem de satıcıyı bolca indirimler ile ihya etmeyi başaran Trendyol şimdi teknoloji ile donatılmış sihirli ellerini yemek siparişi sektörüne de atıyor! Yıllardır sektörde rekabet görmeden müşterilerine hem az dükkân hem de yüksek fiyatların yanında yalnızca kredi kartı ile ödeme seçeneği sunanların dikkatine! Yeni rakibiniz pazara müşterilerinizi daha fazla memnun etmek için geliyor! İlk siparişinize özel şimdi her alışverişinizde %30 daha az ödeme şansı ve Trendyol müşterilerine sunulan yüksek öncelikle bundan böyle yemek siparişi vermek için de Trendyol'a geleceksiniz!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol Maske ve Siperlikte Hiçbir Yerde Görülmemiş Fiyatlar

Uzmanlar tarafından Korona virüs salgının daha da artacağı ve neredeyse en az iki yıl boyunca maske takmanın hayatın olağan akışı içerisinde normal olarak devam edeceği bu süreçte artık aynı maskeyi bir daha kullanmanıza gerek bile kalmayacak! Renk renk, çeşit çeşit ve boy boy! Salgının en başında bir paketine neredeyse bir gram altın fiyat etiketleri konulan maske ve siperlikler Trendyol sayesinde sanki toptan fiyatına geliyor! Maske ve siperlikte belki toptancılarda bile göremeyeceğiniz kadar çok stoğu ve tanesi kuruşlara gelen paketleriyle şimdi stok zamanı!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

trendyol indirim kodu

Fransa’da ortaya çıkan Private Shopping iş modeliyle yaşamına başlayan Trendyol, dünyaca ünlü giyim markalarının ürünlerini internetten topluca satmaya başlayarak yalnızca giyim alanında Türkiye pazarında ilerleyen Trendyol geldiği son noktada güçlü marka ilişkileri ve sektördeki rekabet gücüyle buzdolabından, gıda malzemesine kadar herşeyi bulabileceğiniz adeta online bir alışveriş merkezi haline geldi.

2011 yılında Amerika’nın en iyi üniversitelerinden Harvard Üniversitesi’nde eğitimini yarıda bırakarak Türkiye’ye dönen Demet Mutlu tarafından kurulan Trendyol, bir çok yatırımcıdan ciddi yatırımlar toplayarak büyüdü. Zamanla Private Shopping alanında başlayıp ardından kendi tasarımcıları ve konfeksiyonlarında kendi ürünlerini üreten, sadece giyim alanından çıkarak yavaş yavaş bir online mağazadan öte giyim odaklı teknoloji şirketine dönüştü.

Endişe verici bir şekilde arka arkaya kapanan online mağazaların aksine Trendyol her yıl büyümeye devam etti ve dünya devi, Aliexpress’ inde sahibi olan AliBaba tarafından 728 milyon dolar bedel ile 2018 yılında çoğunluk hissesi satın alındı. Türkiye tarihinde YemekSepet’inden sonra bir milyar dolar değerleme ile yatırım alan ve satılan en büyük şirket olarak bu satış tarihe geçti. Yatırımcısının yüzünü güldüren Trendyol aldığı para ile birlikte genişleyerek sunduğu indirimler ile kullanıcılarının da yüzünü güldürmeyi ihmal etmedi.

Amacı, Türkiye’de her 5 kişiden birisini giydirmek her 5 kişiden en az 3’üne internetten alışveriş yapmak olan Trendyol çalışan sayısı ve büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketleri sıralamasında ilk 10 içerisinde yer alıyor.

Trendyol, AliBaba ile ortaklık kurduktan çok kısa bir süre sonra Aralık 2018 itibariyle Almanya’daki hem Türk müşterileri hem de Avrupa pazarı için ilk Almanca sitesi olan Trendyol Almanya’yı duyurdu. Almanya’da açıldıktan çok kısa bir süre sonra kendi üretimi ve kendi markası olan TrendyolMilla ile Aliexpress’de de satışa başladı. Böylece Türkiye’nin ihracat rekoru kıracak şirketler listesinde kendine çok yukarılarda bir yer rezerve ettiğini söyleyebiliriz.

Türkiye’nin önde mankenleri ve ünlüleri ile birlikte çektiği reklam filmleriyle televizyonda da reklamlarını görmeye başladığımız şirketin reklam yüzleri arasında Çağla Şikel, Hadise gibi ünlü yüzlerin yanında medyanın yeni hali olan ünlü YouTuberlar da bulunuyor.

Sadece sıradan alışverişlerin dışında, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Black Friday gibi özel günlerde de Trendyol’u sıkça tercih etmenizi sağlayacak olan Trendyol indirim kodu sayesinde %70’e varan indirimlerin yanında 3 al 2 öde gibi indirim kampanyalarıyla bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Artık ihtiyaç piramidi içerisinde bile yerini alan interneti sizlere nasıl kullanacağınızı anlatmayacağız ancak alışveriş yaparken aklınıza takılacak olan soruların bazılarının yanıtlarını sizin için araştırdık ve kısaca bir kaç cümle içerisinde hepsini toparladık. Trendyol’dan satın aldığınız tüm ürünler 24 ile 48 saat içerisinde kargoya verilir. Teslimat ile ilgili tüm süreci email ve sms ile bilgilendirilerek takip edebilirsiniz. Kargolar genelde hava durumu ve özel dönemlere göre 2 ile 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Trendyol’un anlaşmalı olduğu kargo şirketleri arasında Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Horoz Lojistik ve İstanbul içerisinde 24 saatte teslimat yapabilen Aktif Kurye yer almaktadır. Çoğu zaman butiklere özel olarak ücretsiz kargo kampanyası düzenlense de kargo ücreti genel olarak 1 TL ile 8 TL arasında değiştirmektedir ve ödeme aşamasında peşin olarak alınır. Böylece kurye kapınıza geldiğinde para aramak gibi bir derdiniz kalmaz ??

Trendyol sadece kredi kartı ve banka kartı ile yapılan ödemeleri kabul etmektedir. Kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeme seçeneği bulunmamaktadır.


Satın aldığınız ürünler size ulaştıktan sonra hiçbir gerekçe göstermeksizin faturası ve kutusuyla birlikte 15 gün içerisinde herhangi bir Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Horoz Lojistik merkezine giderek veya adresinize ücretsiz olarak çağırıp ürünü iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. İade ödemeleri 2-10 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Trendyol’dan satın aldığınız elektrikli veya elektronik ürünlerin tamamı garantilidir. Garanti belgesi kargo ile birlikte gönderilecektir.

Güven, kalite ve Trendyol indirim kodu gibi fırsatların yanında, alışveriş için sıkça Trendyol’u tercih eden müşteriler için hazırlanan Trendyol Elite Üyelik programına dahil olan kullanıcılar 20 TL ve üstü hiçbir alışverişte kargo ücreti ödemezler ve her sene düzenlenen belirli etkinliklere katılabilecekleri davetiyelere ücretsiz olarak sahip olmanın yanında sınırlı sayıda üretilen ürünleri de Trendyol ile hem ilk olarak hemde fazlaca indirimli fiyatlardan faydalanabilirler! Trendyol Elite üye olmak için gereken koşul 3 ay içerisinde toplamda 1.000 TL ve üstü alışveriş yapmış olmanız yeterli!

Elektronikten, ev ve yaşam ürünlerine kadar bütçe dostu indirimleriyle bilinen Trendyol ayrıca Türkiye’nin en büyük ikinci el giyim pazarı olan Dolap.com’un da sahibidir. Ayda 20 milyon ziyaretçisi ile Türkiye nüfusunun dörtte birisini misafir eden Trendyol’da yılda 75 milyon ürün satılıyor. Mobil uygulamaya özel sunduğu fırsatlar ile Türkiye’nin en çok indirilen e-ticaret uygulamasında birinci sırada yer alıyor.
Dört mevsimi yaşadığımız coğrafyamızda, her mevsim için ihtiyacınız olan dünyaca ünlü markaların ürünlerini %70’e varan indirimler ile satın alırken, sezon sonu fırsatları da her daim Trendyol’u alışveriş için tercih etmek için bir numaralı nedenler arasında yer alıyor.

trendyol indirim kodu

Trendyol Mağazasını Oyla

Toplam 78 Oy Ortalama 4,08 Puan

Trendyol Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Trendyol Anlaşmalı Kargo

 • MNG Kargo
 • Yurtiçi Kargo

Trendyol İletişim Bilgileri

 • Site:: Trendyol

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar