trendyol indirim kodu

trendyol indirim kodu

Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazası Trendyol'dan kazandığınız indirimlere ek olarak Trendyol indirim kodu sunarak bütçenize katkıda bulunmaya çalışıyoruz!

25 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Trendyol 25 TL İndirim Kodu

%70'e varan indirimler bize yetmez! Trendyol'dan alışveriş yapıyorsan daha fazlasını elde etmek en hakkın! Bu defa alt limit 150 TL, indirim de net 25 TL!

MEGA25KOD Kodu Aç

20 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Trendyol İlk TrendyolGO Alışverişinizde 20 TL İndirim Kodu Hediye!

Sadece 2009 yılında basit bir özel alışveriş kulübü olarak kurulduktan sonra bugün Türkiye'nin en büyük pazar yeri unvanını elinde tutmayı başaran Trendyol, müşterilerine e-ticarette sunduğu benzersiz deneyimi şimdi market alışverişlerinde ve hatta yemek alışverişlerinde de sunuyor! Artık Trendyol markalı kargo kutularından çıkan onlarca giyim, elektronik, telefon ya da takıya nasıl alıştıysanız şimdi de Trendyol poşetlerinden çıkacak domates, biber, salça ve hatta hazır yemeklere bile hazır olun! Üstelik bu eşsiz deneyime sadece 45 dakika içerisinde dahil olabilirsiniz! Hem de Trendyol'un her ilk alışverişini yapan müşterilerine sunduğu özel 20 TL indirim kodu ile! Bu Trendyol kupon koduna ulaşmak içinse tek yapman gereken mobil uygulamayı cep telefonuna bir tıkla indirmek!

TRENDYOL Kodu Aç

19,90 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol LC Waikiki Ürünlerinde Çocuk Kategorisinde En Yüksek Fiyat 19,90 TL!

90'lı nasıl en kaliteli markaları arasında yer alıyorsa, LC Waikiki bugün de en kaliteli markalar arasında yer almaya devam ediyor! Yüz binlerce kişinin çalıştığı mağaza zincirinde, her sene, her sezon ve hatta her ay yeni binlerce ürün Türkiye'nin en profesyonel terzileri ve modacıları tarafından üretilip Türkiye'nin tüm online mağazalarında satılıyor! Ancak söz konusu alışveriş platformu Trendyol olduğunda, LC Waikiki'nin kendi sitesinde bile bulamayacağınız indirim kampanyaları, ayrıcalıklı fiyat etiketleri sizleri bekliyor! Tam da çocuk kategorisindeki tüm ürünlerde geçerli en yüksek fiyat 19,90 TL indirim kampanyasında olduğu gibi!

Kampanyaya Git

%80
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol TrendyolMilla Beachwear'ın 2021 Koleksiyonundan Şimdi Alışveriş Yapan %80'e Varan İndirimden Faydalanıyor!

Zamanlama her şey, özellikle söz konusu tatil olduğunda! Erkeni seni sadece tazeler, geç olanı yorgunluğunu alır ama tam zamanında yapılanı, yeni bir sen yaratır! 2019'daki döviz kuru dalgalanması, bolca iş yükü vb. nedenlerden ertelenen tüm planlar 2020'de mart ayı itibariyle tüm dünyayı saran Covid-19 salgını ile suya düşse de, 2021'den çok umutluyuz! Zira Trendyol'da bu sene, geçen yıllardan tatilini yapamayanlar için özellikle kadınlar için harika bikini, mayo ve plaj ürünleriyle yine tatil alışverişlerinizi şenlendirmeye geliyor! Tatil rezervasyonunda süre ne kadar etkili ve fiyatı nasıl da ciddi oranda etkiliyorsa artık tatil alışverişlerinde de benzer bir süreç sizleri bekliyor! Zira daha sezon açılmadan tatilini rezerve edenler %50'ye varan indirimlerden faydalanırken, Trendyol'un Trendyol Beachwear koleksiyonundaki nadide parçalardan sipariş verenler şimdi %80'e varan indirim oranından faydalanıyor!

Kampanyaya Git

%20
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol Seçili Ürünlerinde İkincisine Koşulsuz %20 İndirim Sepette Hediye!

Hayaller gerçek oluyor! Kimilerinin artık yalnızca rüyalarında görebildiği o akıllı telefonlar, ayakkabılar, elbiseler, sınırlı sayıda üretilen koleksiyonlar en geç beş günü içerisinde artık kargo teslimatıyla kapınızda! Üstelik Türkiye'nin dört bir yanına! Artık hiçbir kadın dünyada üçlü markaların çantalarına vitrinden bakmayacak ya da hiçbir erkek spor ayakkabılara, akıllı telefonlara ya da otomobil araç gereçlerine iç geçirerek sayfalarda gezmeyecek! Çünkü Trendyol ile 400'den fazla, 200 farklı kategorideki 100.000'den fazla üründe ilkini zaten uygun fiyatlarla alırken, ikincisine hali hazırdaki fiyat etiketlerinden %20 atarak alışveriş yapabilirsiniz!

Kampanyaya Git

%30
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol English Home %30 İndirim Kampanyasıyla Ücretsiz Kargo Teslimatıyla Kapında!

21. yüzyılın en büyük krizi olan Covid salgını ile artık herkes nasıl market alışverişlerini bile online alışverişle kapısına getirtiyorsa bundan böyle ev için ihtiyaç olan her şey de kapıya English Home kalitesi ve Trendyol garantisi ile bolca indirimle gelsin! Artık nasıl da alışveriş merkezlerinde, köşe mağazalarında kimseyi giyim alışverişleri için görmüyorsak bundan böyle Trendyol ve English Home iş birliği, harika indirimleriyle birlikte kimseyi ev ürünleri için sokağa çıkar halde görmeyeceğiz! Zira hem ücretsiz kargo hem de %30'dan başlayan indirimlerle; uyurken boyun ağrılarına sebep olan eski yastıklarınızı ortopedik yastıklarla, ayaklarınızı uzattığınızda boyu kısa kalan çarşafınızı uzunuyla ve en renkli, en uyumlu desenler ile evinizin her köşesinde değişime hazır olun!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol Sinek Koruyucularla Yaz Sezonunu Bu Sene Bahçede Çok Rahat Geçireceksin!

Kaşınması, yayılması bir yana şimdi Korona tehlikesiyle artık tehlike daha büyük! Ama önlemi oldukça basit! Her yıl, her sezon ve her bahçe keyfinde ve muhteşem bir gece uykusunda olduğu gibi bu sene de yerel ya da şehir belediyeleri sokakları ne kadar ilaçlasa da sinekler, böcekler ve daha birçoğu yine keyfimizi kaçırmaya edecekler! Tabi eğer yaz öncesinde hemen önlemini 9,90 TL'den başlayan çözümleri Trendyol'da keşfederek almazsan! Her türlü cama uygun sineklikler, aydınlatıcı altına çekip etkisiz hale getiren kablosuz elektronik çözümlerinden, kamp yaparken bile kullanabileceğiniz çok pratik tüllere kadar onlarcası ve en ilginçlerinin yanında en pratikleri yine Trendyol'daki yüzlerce satıcının dükkânından-deposundan evinize gelsin!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Trendyol Sokağa Çıkma Yasaklarında Boş Vaktini Hobi Ürünleriyle Değerlendirmek İsteyene Büyük Fırsat!

Yarım kapanmaların, tam kapanmaların sürekli konuşulduğu şu günlerde artık akşamları vakit bir türlü geçmiyor hele hele hafta sonu hiç geçmek bilmiyorsa sana yaşadığın her anı Trendyol'daki büyük indirimle, her birini deneyimleyerek nasıl geçtiğin anlamayacak kadar eğlenceli dakikalar yaşatacak hobi indirimini taktim ediyoruz! İsteyene hassas el becerilerini geliştirebileceği; dikiş, nakış, LEGO ya da marangoz ürünleri... İlgisi bahçe ya da toprak ile olana tarım ürünleri, yemek yapmak ya da inşaat gibi işler ile uğraşmak isteyenler için hırdavat! Aradığın ne varsa, bolca vaktini Trendyol'daki ürünleri inceleyerek değerlendir ve boşa giden vaktini yeni bir hobi edinmenin kolaylığıyla değiştir!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

trendyol indirim kodu

Fransa’da ortaya çıkan Private Shopping iş modeliyle yaşamına başlayan Trendyol, dünyaca ünlü giyim markalarının ürünlerini internetten topluca satmaya başlayarak yalnızca giyim alanında Türkiye pazarında ilerleyen Trendyol geldiği son noktada güçlü marka ilişkileri ve sektördeki rekabet gücüyle buzdolabından, gıda malzemesine kadar herşeyi bulabileceğiniz adeta online bir alışveriş merkezi haline geldi.

2011 yılında Amerika’nın en iyi üniversitelerinden Harvard Üniversitesi’nde eğitimini yarıda bırakarak Türkiye’ye dönen Demet Mutlu tarafından kurulan Trendyol, bir çok yatırımcıdan ciddi yatırımlar toplayarak büyüdü. Zamanla Private Shopping alanında başlayıp ardından kendi tasarımcıları ve konfeksiyonlarında kendi ürünlerini üreten, sadece giyim alanından çıkarak yavaş yavaş bir online mağazadan öte giyim odaklı teknoloji şirketine dönüştü.

Endişe verici bir şekilde arka arkaya kapanan online mağazaların aksine Trendyol her yıl büyümeye devam etti ve dünya devi, Aliexpress’ inde sahibi olan AliBaba tarafından 728 milyon dolar bedel ile 2018 yılında çoğunluk hissesi satın alındı. Türkiye tarihinde YemekSepet’inden sonra bir milyar dolar değerleme ile yatırım alan ve satılan en büyük şirket olarak bu satış tarihe geçti. Yatırımcısının yüzünü güldüren Trendyol aldığı para ile birlikte genişleyerek sunduğu indirimler ile kullanıcılarının da yüzünü güldürmeyi ihmal etmedi.

Amacı, Türkiye’de her 5 kişiden birisini giydirmek her 5 kişiden en az 3’üne internetten alışveriş yapmak olan Trendyol çalışan sayısı ve büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketleri sıralamasında ilk 10 içerisinde yer alıyor.

Trendyol, AliBaba ile ortaklık kurduktan çok kısa bir süre sonra Aralık 2018 itibariyle Almanya’daki hem Türk müşterileri hem de Avrupa pazarı için ilk Almanca sitesi olan Trendyol Almanya’yı duyurdu. Almanya’da açıldıktan çok kısa bir süre sonra kendi üretimi ve kendi markası olan TrendyolMilla ile Aliexpress’de de satışa başladı. Böylece Türkiye’nin ihracat rekoru kıracak şirketler listesinde kendine çok yukarılarda bir yer rezerve ettiğini söyleyebiliriz.

Türkiye’nin önde mankenleri ve ünlüleri ile birlikte çektiği reklam filmleriyle televizyonda da reklamlarını görmeye başladığımız şirketin reklam yüzleri arasında Çağla Şikel, Hadise gibi ünlü yüzlerin yanında medyanın yeni hali olan ünlü YouTuberlar da bulunuyor.

Sadece sıradan alışverişlerin dışında, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Black Friday gibi özel günlerde de Trendyol’u sıkça tercih etmenizi sağlayacak olan Trendyol indirim kodu sayesinde %70’e varan indirimlerin yanında 3 al 2 öde gibi indirim kampanyalarıyla bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Artık ihtiyaç piramidi içerisinde bile yerini alan interneti sizlere nasıl kullanacağınızı anlatmayacağız ancak alışveriş yaparken aklınıza takılacak olan soruların bazılarının yanıtlarını sizin için araştırdık ve kısaca bir kaç cümle içerisinde hepsini toparladık. Trendyol’dan satın aldığınız tüm ürünler 24 ile 48 saat içerisinde kargoya verilir. Teslimat ile ilgili tüm süreci email ve sms ile bilgilendirilerek takip edebilirsiniz. Kargolar genelde hava durumu ve özel dönemlere göre 2 ile 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Trendyol’un anlaşmalı olduğu kargo şirketleri arasında Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Horoz Lojistik ve İstanbul içerisinde 24 saatte teslimat yapabilen Aktif Kurye yer almaktadır. Çoğu zaman butiklere özel olarak ücretsiz kargo kampanyası düzenlense de kargo ücreti genel olarak 1 TL ile 8 TL arasında değiştirmektedir ve ödeme aşamasında peşin olarak alınır. Böylece kurye kapınıza geldiğinde para aramak gibi bir derdiniz kalmaz ??

Trendyol sadece kredi kartı ve banka kartı ile yapılan ödemeleri kabul etmektedir. Kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeme seçeneği bulunmamaktadır.


Satın aldığınız ürünler size ulaştıktan sonra hiçbir gerekçe göstermeksizin faturası ve kutusuyla birlikte 15 gün içerisinde herhangi bir Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Horoz Lojistik merkezine giderek veya adresinize ücretsiz olarak çağırıp ürünü iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. İade ödemeleri 2-10 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Trendyol’dan satın aldığınız elektrikli veya elektronik ürünlerin tamamı garantilidir. Garanti belgesi kargo ile birlikte gönderilecektir.

Güven, kalite ve Trendyol indirim kodu gibi fırsatların yanında, alışveriş için sıkça Trendyol’u tercih eden müşteriler için hazırlanan Trendyol Elite Üyelik programına dahil olan kullanıcılar 20 TL ve üstü hiçbir alışverişte kargo ücreti ödemezler ve her sene düzenlenen belirli etkinliklere katılabilecekleri davetiyelere ücretsiz olarak sahip olmanın yanında sınırlı sayıda üretilen ürünleri de Trendyol ile hem ilk olarak hemde fazlaca indirimli fiyatlardan faydalanabilirler! Trendyol Elite üye olmak için gereken koşul 3 ay içerisinde toplamda 1.000 TL ve üstü alışveriş yapmış olmanız yeterli!

Elektronikten, ev ve yaşam ürünlerine kadar bütçe dostu indirimleriyle bilinen Trendyol ayrıca Türkiye’nin en büyük ikinci el giyim pazarı olan Dolap.com’un da sahibidir. Ayda 20 milyon ziyaretçisi ile Türkiye nüfusunun dörtte birisini misafir eden Trendyol’da yılda 75 milyon ürün satılıyor. Mobil uygulamaya özel sunduğu fırsatlar ile Türkiye’nin en çok indirilen e-ticaret uygulamasında birinci sırada yer alıyor.
Dört mevsimi yaşadığımız coğrafyamızda, her mevsim için ihtiyacınız olan dünyaca ünlü markaların ürünlerini %70’e varan indirimler ile satın alırken, sezon sonu fırsatları da her daim Trendyol’u alışveriş için tercih etmek için bir numaralı nedenler arasında yer alıyor.

Trendyol Mağazasını Oyla

Toplam 172 Oy Ortalama 3,42 Puan

Trendyol Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Trendyol Anlaşmalı Kargo

 • MNG Kargo
 • Yurtiçi Kargo

Trendyol İletişim Bilgileri

 • Site:: Trendyol

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar