uber indirim kodu

Daha ucuza A noktasından B noktasına gitmek Uber indirim kodu sayesinde daha ucuza her zaman mümkün.

$10
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Uber İndirim Kodu

Uber'den yapacağınız tüm seyahatlerde geçerli, 10$ indirim kazandıran Uber indirim kodu!

2bdvr4seue Kodu Aç

100 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Uber'den 100 TL Değerinde İndirim

Uber'den soğuk kış günlerinde, günün her saatinde geçerli ay boyunca yapacağınız 5 ve üzeri yolculukta, bir sonraki ayda kullanabileceğiniz 100 TL değerinde indirim hesabında!

Kampanyaya Git

%5
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Uber Taksicilere Müjde Daha Az Komisyon, Daha Fazla Yolcu Daha Fazla Kazanç

XL ve Lüks araçların çekilmesiyle birlikte kaliteli şöförleri ve müşterileri buluşturan Uber şimdi şöförlerden yalnızca %5 komisyon ile bol yolcu ile bol kazanç fırsatı sunuyor!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Uber Özel Bölgelerde Özel İndirimler

Toplu taşımaya teşvik ve daha az aracı trafikte görmek için günün en yoğun saatlerinde yolcuğunu Uber'den yapanlar taksimetre açılış ücreti ödemiyor!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

uber indirim kodu

Teknoloji ile birlikte hizmetlerin sunumu noktasında da ciddi değişiklikler yaşandı ki, Uber bunların en net örneklerinden bir tanesi. Dünyanın pek çok yerinde serbest çalışanlarla ihtiyaç sahiplerini bir araya getiren internet şirketleri hali hazırda aktif biçimde faaliyet halindedir. Bu siteler veya uygulamalara çalışanlar kayıtlarını yaparak işlerini tanıtırlar, kullanıcılar ihtiyaç duydukları işleri, bu uygulama listeleri üzerinden seçip, online ödeme yaparak ve çoğu zaman birebir olarak işi yapanla yüz yüze dahi gelmeleri gerekmeden tamamlarlar. İşlem sonrasında iş göre satın alan tarafından puanlandığı için bu platformlarda tatmin oranı genellikle oldukça yüksektir. Uber de bu uygulamaların, şehir içi transportasyon boyutundaki türdür ve dünyadaki ilk uygulama olması sebebiyle oldukça popüler bir konumda yer alır.

Uber, Android için Google Play ve iOS için App Store marketlerinden ücretsiz indirilen bir uygulamadır. Uygulamaya araç sahipleri kayıtlarını yapar ve iş talebi gelmesini beklerler. Aynı şekilde, kullanıcılar da Uber sistemine kayıt olur ve gitmek istedikleri rotada seyir hizmeti vermeleri için listeden seçeneklerini beğendikleri aracı çağırırlar. Gelen araca yolcu hiçbir ödeme yapmaz. Her iki tarafta da bulunan uygulama aracılığıyla yolculuk sonunda işleme onay verilir ve yolcunun kredi kartından otomatik olarak tahsil edilen tutar, araç sahibinin hesabına aktarılır. Tabii yolcu, yolculuk sonunda araç sahibine puan vereceğinden, bu süreçte mutlu edilmelidir ki, Uber’in en büyük iddiası da budur. Sisteme kayıtlı araç sahipleri, sisteme otomatik olarak yansıyacak yorum ve puanlardan ötürü yolcuyu memnun etmek için ellerinden geleni yapar, güvenli ve konforlu bir seyir hizmetini yolculara sunarlar. Ayrıca sistem yolculara çeşitli biçimlerde gönderilen Uber indirim kuponu ile indirimli yolculuk yapma fırsatı da sunar. Yolcu uygulamadaki ilgili ekrandan onay verirken, Uber kupon kodu alanına kod bilgisini girerek indirimi direkt olarak kullanabilir. Tabii ki Uber indirim kodu parayla satılan bir unsur değildir. Firma dönemsel olarak çeşitli kampanyalar ve promosyon çalışmaları kapsamında Uber promosyon kodu dağıtımı yapar. Bizlerde bunları sizin için bulur ve ücretsiz olarak yayınlarız!

Herkes Uber Kullanabilir mi?
Elbette, akıllı bir telefona sahipseniz, Uber kullanmanızda hiçbir engel yoktur. Uygulamayı indirip, güvenli platforma kredi kartı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Sistem, satın alım yaptığınızda herhangi bir ek işlem gerekmeksizin ücreti kartınızdan otomatik olarak tahsil edecektir. Yalnız Uber kullanabilmeniz için, bulunduğunuz ilde kayıtlı araç olması gereklidir. Sisteme kayıtlı araç bulunmuyorsa maalesef sistemi kullanamazsınız.
Sistem California ve San Francisco’da aktif biçimde kullanılmakta ve bu şehirlerde binlerce kayıtlı araç bulunmaktadır. Ayrıca, sistem yalnızca kara taşıtları ve taksileri değil, deniz taşıtlarını da kapsar ve dilerseniz Uber’e kayıtlı deniz araçları ile de seyahat edebilirsiniz. Şirket tarafından açıklanan bilgilere göre; hali hazırda dünya çapında 700 şehirde Uber aktif biçimde kullanılmaktadır. Avrupa ülkelerinde ve ülkemizde sistemin bazı kısıtlamalara maruz kalması söz konusu olsa da bununla ilgili düzenlemeler hızla devam ediyor ve sistemin ülkemizde ve Avrupa’da da yakın zamanda yoğun biçimde kullanılmasına başlanması bekleniyor. Buna rağmen Londra Belediye Başkanlığı tarafından şirketin İngiltere operasyonlarının bir kısımı dar boğaz içerisine girmiş durumda.

Uber Çağrısı İptal Edilebilir mi?
Uber’den yapacağınız çağrının iptali belli kriterlerle mümkündür. Bireysel çağrılarınızda, 2-5 dakika içerisinde iptal yapabilirsiniz. Ancak, Uber sistemi sürücüyü de koruduğu için, sürücünün sizin bulunduğunuz konuma doğru hareket ettiği süre içerisindeki maliyetleri size ücret olarak yansıyabilir. Sistem bunu sürücü sisteminden tespit edebilmektedir. Eğer siz çağrıyı oluşturduğunuzda sürücü 5 dakika içerisinde yola çıkmamışsa herhangi bir maliyet söz konusu olmaz. 5 dakikanın üzerindeki çağrı iptallerinde ise 5$ ile 10$ arasında değişen miktarlarda iptal ücreti söz konusu olacaktır. Uber kupon kodu kullanarak çağrı yaptıysanız, iptal durumunda Uber indirim kodu indiriminiz geri yüklenmez ve bu Uber promosyon kodu kullanılmış sayılır. UberPOOL, yani ücret paylaşımlı yolculuklarda da iptal mümkün olabilmektedir. Tabii rota üzerinde herhangi bir yerden yolcu alınabilmesini öngören sistemde çağrıyı yapan yolcu aracın diğer yolcularla birlikte alım noktasına ulaştığında hazır bulunmazsa 2$ yansıtılır. Yine 5 dakikalık süreç içerisinde UberPOOL seyahat çağrınızı iptal edebilir ve herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak 5 dakikanın üzerine yine 2$ ücret yansıtılacaktır.

Uber Neden Faydalıdır?
Öncelikle Uber sisteminde kayıtlı tüm araçların ve sürücülerin bir sicili vardır. Puanlama ve yorumlama biçiminde herkese açık biçimde yayımlanan bu sicil, araç sahibinin keyfi uygulamalara gitmesini engeller ve yolcunun seyir güvenliğinden, konforuna kadar süreç boyunca rahat ettirilmesini temin eder. Taksicilerin dünyanın her yerinde keyfiyetten doğan yolcu mağduriyetlerine neden olabildiği dikkate alındığında, bu uygulamanın oldukça faydalı olduğunu söylemek mümkündür. Zira sistemde olumsuz puan veya yorum almış araç sahibi elbette seyir için çağırılmaz. Böylece yolcuya seçme hakkı sunulmuş olur ki, bizim şehirlerimizde de bu önemli bir avantaj olduğunu herhalde kimse tartışmaz.
Uber’in ikinci bir avantajı ise fiyatlamanın önceden yapılabilmesidir. Aracı çağırmadan önce harita üzerinden kalkış ve varış noktaları arasındaki mesafeyi görebilir ve ücret planlaması yapabilirsiniz. Bu sayede sürpriz ödemelerle karşılaşmaz ve bütçenizi yönetebilirsiniz. Ayrıca Uber ile seyahat etmek için ne kredi kartınızın ne de paranızın yanınızda olması gerekmez. Sistemin açık olduğu mobil cihazınızın yanınızda olması yeterlidir. Bu şekilde dilediğiniz yere seyahat edebilirsiniz.
Ayrıca Uber, aynı araçta birden fazla yolcunun bulunmasını ve bu yolcuların o rotadaki ücreti bölüşebilmesini de sağlıyor. Bulunduğunuz yerde sizinle aynı yöne gidecek başka yolcular da varsa, sistem üzerinden ücreti bölüş seçeneği ile diğer yolcuları maliyete dahil edebilirsiniz. Ayrıca bu yolcuları tanımanız da gerekemez. Bu özelliği ile Uber; daha az enerji sarfiyatı ile aynı etkiyi ortaya koyar ve dünyaya faydalı bir çözüm sunar.

Uber’e Hangi Araç Sahipleri Kayıt Olabilir?
Esas itibariyle Uber, araç kaydında sınırı olan bir uygulama değildir. Dileyen her araç sahibi aracını sisteme kayıt ettirip, yolcu taşımaya başlayabilir. Tabii araçları yolcu taşıma için elverişli olmayan araç sahipleri yapılacak değerlendirme neticesinde sistemden çıkarılabilir. Bunun yanı sıra zaten puanlama sistemi olduğundan birkaç yolcu sonra bu değerlendirmeler herkese açık biçimde paylaşılacağından, otomatik olarak uygun olmayan araçların seyir yapması imkânsız hale gelir.
Tabii Uber sistemine şehir hatlarındaki ruhsatlı araçlar da dahil olabilirler. Bunun önünde hiçbir engel bulunmaz. Sistemde çok sayıda sarı taksi faaliyet gösterir ve bu araçlarda Uber kuralları ile taşımacılık yapılır. Sarı taksilerde de Uber indirim kuponu kullanabilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Size indirim yapan taksi olmuş muydu? Şimdi Uber var…Deniz taşıtlarının sahipleri de Uber sistemine kayıt olabilmektedir. Esasında sistem taşıma yapabilecek tüm araçların kullanılabilmesini öngörür ve herhangi bir şekilde şehir sınırlaması da yoktur.

Tabii dünyanın birçok şehrinde toplu taşıma ve Taksi işletmeleri şehir yönetimlerinin tekelinde bulunduğundan bu alandaki rantın paylaşımı mevcut şartlar altında Uber’i ciddi bir düşmana dönüştürmüştür. Yolcular açısından büyük avantajları sunan sistem elbette geleneksel taşımacılık sisteminin alt üst olmasına yol açmakta ve tepki çekmektedir. Uber sistemi dünyanın hiçbir ülkesindeki vergi mevzuatına aykırı değildir. Bilakis tamamı dijital ortamda gerçekleşen para alışverişleri, gerçek zamanlı olarak vergilendirilirken, toplumsal fayda en üst seviyeye çıkarılır. Yolcuların çok daha konforlu ve güvenli yolculuk yapmalarını sağlayan sistem, her geçen gün çığ gibi genişleyen bir yapı olmakla birlikte, firmanın ar-ge ekibi tarafından geliştirilmekte olan otonom taksi projesinin sonucunda, Uber’in geleceğin taşıma yöntemi olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Ülkelerde ve şehirlerde karşılaştığı büyük taksici protestolarına ve hükumetlerin engellerine rağmen son aldığı yatırımlarla birlikte 70 milyar dolar değerlemeye ulaşan Uber’in tüm operasyonu kurulduğu ülke Amerika Birleşik Devletleri’nde yönetilmeye devam ediyor.Uber Mağazasını Oyla

Toplam 5 Oy Ortalama 4,4 Puan

Uber Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

Uber Anlaşmalı Kargo

Uber İletişim Bilgileri

 • Site:: Uber

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar