Udemy İndirim Kodları - Udemy Hediye Çeki

udemy indirim kodları

İlginizi çeken konularda eğitime mi ihtiyacınız var? Yüzlerce konu ve eğitmen içinde size en uygununu seçin! İster 0'dan başlayın,ister kendinizi geliştirmek için! Öğrenmeyi ve öğretmeyi Udemy ile keşfedin!

10 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Udemy 10 TL İndirim Kodu

15 TL ve üzeri tüm kurslarda geçerli Udemy 10 TL indirim kodu!

2019NEWYEAR Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Udemy E-Ticaret Eğitimleriyle İşini İnternete Taşımayı Öğren!

Şirketine tecrübeli bir genel müdür atamadan, yeni personel ve kaynak ayırmadan sadece stratejik kararlar ile rekor bir büyüme sağlamaya hazırsan başlayalım! Globalleşme ve dijitalleşmenin hızla arttığı şu günlerde artık Korona virüsün de kendini sonuna kadar göstermesiyle birlikte kapanan dükkân sayısında artış görülürken dijitalleşen dükkan sayısında ve ona paralel olarak ciroda görülen artışlardan sen de payını al! Dijital pazarlama uzmanları ve e-ticaretin adeta gurusu olan profesyonellerin, geliştiricilerin ve hatta sosyal medya uzmanlarının hazırladığı eğitimler ile teoride bildiklerini işini büyütmek, Türkiye'nin dört bir yanında hatta dünyada satışa dökmek için hemen eğitimlerini oturduğun yerden Udemy farkıyla al!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Udemy Yazılım Geliştirme Konusunda Aradığın Her Türlü Eğitime Türkiye'ye Özel Fiyatlarla Sahip Ol

Dünyada hiçbir zaman bu kadar fırsat eşitliğinin eğitimde görüldüğü ne duyuldu ne de işitildi! İhtiyacın olan sadece ama sadece internete bağlanabilen bir akıllı cihaz ya da bilgisayar! Sonrası tamamen senin becerin! Her bütçeye uygun fiyatla üniversite kalitesinde eğitim artık evlere geliyor! Dünyada isim yapmış yazılım geliştiricilerinin hazırladığı en yenilikçi programlama eğitimlerine Udemy'nin Türkiye'ye özel olarak sunduğu Amerikan Doları kuru ile sahip olarak işin en iyi nasıl yapılacağını en iyisinden öğrenmeye, en iyi fiyat garantisiyle sahipsin!

Kampanyaya Git

34,90 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Udemy Evde Kapalı Kaldığın Süre Boyunca Yeni Hobi Öğrenmenin Yoluna 49,90 TL Yerine 34,90 TL'ye Sahip Ol

Her şeyi boşa harca ama zamanını asla! Herkes vaktini boş şeyler ile harcarken se kendini oturduğun yerden geliştirmeye bak! İşsizliğin tavan yaptığı şu günlerde özgeçmişine ekleyebileceğin yeni yetenekler ve hobiler ile tanış! İkinci hatta üçüncü dalga Covid-19 salgının kendini göstermesiyle birlikte bu kışın neredeyse tamamını evde geçireceğimiz şu günlerde sıkıntılı ve kasvetli kış günlerini eğlenceli ve eğitici bir hale sokmak için Udemy'den daha iyisi yok! Her kategoride, her türlü enstrümanda, her dilde ya da her türlü zevke uygun hobi eğitimlerindeki 49,90 TL yerine 34,90 TL fiyatlarıyla bu sene dans etmeyi, flüt çalmayı, zaten bildiğin İngilizceyi nasıl daha iyi konuşacağını oturduğun yerden öğrenerek zamanı iyi değerlendir!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

udemy indirim kodları

Udemy Mağazasını Oyla

Toplam 3 Oy Ortalama 3,5 Puan

Udemy Ödeme Seçenekleri

 • American Express
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Udemy Anlaşmalı Kargo

  Udemy İletişim Bilgileri

  Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar

  Kategoriler