Udemy İndirim Kodları - Udemy Hediye Çeki

udemy indirim kodları

İlginizi çeken konularda eğitime mi ihtiyacınız var? Yüzlerce konu ve eğitmen içinde size en uygununu seçin! İster 0'dan başlayın,ister kendinizi geliştirmek için! Öğrenmeyi ve öğretmeyi Udemy ile keşfedin!

10 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Udemy 10 TL İndirim Kodu

15 TL ve üzeri tüm kurslarda geçerli Udemy 10 TL indirim kodu!

2019NEWYEAR Kodu Aç

28,90 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Udemy AWS Sertifikalı Uzmanlardan Tüm Hizmetleri 28,90 TL'ye Öğrenme Şansı!

Veri merkezi kurmanın artık her geçen gün daha pahalı hale geldiği günümüz teknolojisinde bulut bilişimin deyim yerindeyse neredeyse mucitlerinden olan dünyanın en büyük şirketi Amazon'da artık her türlü uygulamanızı ve dosyalarınızı güvenle neredeyse bedavaya barındırabilirsiniz! şirketinizin eposta hizmetinden, uzaktan yedekleme ve uygulama sunucularına kadar herşeyi saatlik ücretlendirme ve yüksek trafik altında nasıl da kolayca ölçeklendirme yapabileceğinizi IT uzmanlarının AWS sertifikasına sahip olan profesyonellerinden Udemy indirimiyle binlerce doları bulan eğitimler yerine yalnızca 28,90 TL'lik eğitimleriyle öğrenin!

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Udemy Ekonomi ve Finans Eğitimleriyle Kazancını Nasıl Koruyacağını ve Arttıracağını SPK Lisanslı Uzmanlar Anlatıyor!

Artık yatırım, kendi milyarderlerini yaratan Bitcoin ve benzeri kripto paraların yanında gelişen bankacılık sistemi ile 18 yaşına basan her vatandaşın sıradan takip ettiği günlük işler arasında yerini aynı yemek, uyumak ve sosyal medyada gezmek gibi kolayca aldı! Sen de bu kervana katıl! Bir sürü zorluklar ile biriktirdiğin paranın değer kaybetmesine, gelecek yıllarının heba olmasına izin verme! Üstelik Türkiye gibi ekonomisi sıkça krize giren ülkeler gibi riski yatırımların nerede olduğunu uzmanından, gerçek veriler ve grafikler ile duy! Türkiye'de belirli dönemlerde yapılan sınavlar ile alınabilen Sermaye Piyasası Kurulu tarafından sadece belirli bir puanı ve başarıyı yakalayan profesyonellere verilen lisanslar ile artık yatırımın nasıl yapılacağını, neyin ne zaman alınacağını işin ehlinden Udemy sayesinde öğrenerek hem kazançlarınızı hem de birikimlerinizi nasıl da kolay bir sürede paradan para kazanma yoluyla ikiye belkide üçe katlayabileceğinizi öğrenin!

Kampanyaya Git

%25
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Udemy Dijital Pazarlama Kategorisindeki Tüm Eğitimlere %25 Türkiye Özel İndirim!

Korona virüs ile internetten alışverişin ve internetten pazarlamanın tüm dünyada patlaması ile birlikte artık reklamcılıkla beraber pazarlama sektörünün eksen kayması yaşadığı şu günlerde sen de şimdi bu işlere nasıl girebileceğini, sosyal medya uzmanı unvanın hakkını nasıl vereceğini %25 indirimle Türkiye'de bu işe adını markalaştıracak kadar uzun zaman harcayanlardan öğrenmeyi Udemy ile çok ucuza satın alarak öğren!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

udemy indirim kodları udemy indirim kodları

Udemy Mağazasını Oyla

Toplam 2 Oy Ortalama 3 Puan

Udemy Ödeme Seçenekleri

 • American Express
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Udemy Anlaşmalı Kargo

  Udemy İletişim Bilgileri

  Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar

  Kategoriler