vestel indirim kodu

Vestel indirim kodu

Vestel indirim kodu sayesinde artık teknoljiden beyaz eşyaya kadar tüm alışverişlerde daha fazla indirim mümkün!

25 TL
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Vestel 25 TL İndirim Kodu

Vestel'den yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL Vestel indirim kodu.

25tl2018 Kodu Aç

750 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Vestel Katlayarak Artan, 750 TL'ye Dayanan İndirimler!

Umarım bu indirimi görmeden beyaz eşya felan almamışsındır! Hele ki iki-üç tane birden sakın! Vestel'den 2. ürüne 250, 3. ürüne 500 ve 4. ürüne tam 750 TL sepet indirimi için toplu alışverişle evde ne bozuksa, artık ömrünü tamamladıysa %0.78'den başlayan kredi kartı faiziyle yenile

Kampanyaya Git

%50
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Vestel Kurutma Makinesi Alana Buharlı Ütü Yarı Fiyatına!

Artık üzerine giyeceğin en sevdiğin tişörtün, pantolonun için saatlerce kurumasını beklemene gerek yok! İki saatten daha az bir sürede hemen çamaşır makinesinden çıkart ve kurutmaya at! Lazım olan asgari ütüyü de kendisi bulsun! Ha ama hala ütüye ihtiyaç varsa işte orada Vestel devreye giriyor! 2 dakika gibi rekor bir sürede maksimum ısıya çıkıp, kocaman tabanıyla en zorlu gömlekleri bile kolayca ütüleyen buharlı ütü istasyonuyla şipşak hazır!

Kampanyaya Git

%30
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Vestel Fırının En İyi Dostuna En İyi İndirim!

Sana bir hikaye anlatayım mı? Süpriz misafirler için en iyi yemeği hazırlamak istersin! Ama herşey donuk durumda! O halde bir fırın yemeğinin en iyi dostu, mikro dalga fırın devreye girer! Kıymayı, tavuğu, donmuş ekmeği kolayca hemencecik senin için beş dakikada çözer! Vestel'de bu harika ikiliye çok özel %50 indirimi ikisini birlikte aldığın her siparişinde internette sunar!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

Vestel indirim kodu

Yurdumuz Türkiye’nin Dünya’daki gururu Vestel ile hepimiz bir şekilde tanışmışızdır. Henüz ülkemizde teknoloji araçlarının yaygın olmadığı yıllarda ciddi alt yapı yatırımları yaparak ülkenin en ücra köşesine dahi beyaz eşya ve diğer elektronik ev eşyalarının ulaşmasını sağlayan firma, ayrıca siyah beyaz televizyona reklam veren ilk şirketlerdendir. Uzun yıllardır olduğu gibi günümüzde de faaliyetlerini aktif biçimde, büyüyerek sürdürüyor ve dünyanın birçok ülkesine elektronik ihracatı yapıyor. Yaptığı bu ihracat ve üretim sayesinde devletimize kazandırdığı vergilerin yanında yarattığı büyük iş istihdamı sayesinde de çalışanlarına ekmek kapısı oluyor.

Üretim kalitesi dünya çapında markalarla rahatça rekabet edebilecek marka, artık yalnızca beyaz eşya ve ev elektroniği değil, iklimlendirmeden bilgisayara kadar pek çok alanda faaliyet gösteriyor ve sahip olduğu global lisanslar sayesinde Ar-Ge alanında da ülkenin en değerli firmalarından bir tanesi konumunda. Açtığı çokça staj programlarıyla geleceğin mühendislerini bünyesinde yetiştiren şirket ayrıca insan kaynakları uzmanları tarafından birçok ödüle layık görüldü ve toplumda takdir ediliyor. Dünyaca ünlü elektronik devi Toshiba ile yaptığı ortaklıktan sonra, dünyanın en iyi ekranlarını üretmeye başlayan Vestel, bu günlerde akıllı telefonları ile Türkiye’de sahip olduğu pazarı büyüterek dünya pazarına açılmayı planlıyor.

Gururla Yerli

Vestel, temeli 1950 yılında Denizli’de bir tekstil atölyesi ile atılmış olan oldukça önemli bir hikâyenin eseri olarak, tamamen yerli üretim projesini uygulayan az sayıda firma arasında yer alır ve firmanın sermayesi de dahil olmak üzere tüm yatırımları Türkiye’dedir. Tam bir başarı hikayesi olan marka dünyanın en büyük teknoloji üslerinden bir tanesini Manisa’da, Zorlu Holding bünyesinde kurdu. Holding yönetim kurulu başkanı Ahmet Nazif Zorlu tarafından yönetilen şirket, her geçen gün nitelikli büyüme stratejisi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve milli gelirimize katkıda bulunacak yatırımlarını sürdürmektedir.

Vestel hali hazırda, beyaz eşya, küçük ev aletleri, tüketici elektroniği, ev elektroniği, iklimlendirme ve mobil cihazlar üretmektedir. Türkiye’nin ilk 8K televizyonunu piyasaya sürmeye hazırlanan firma, devrim yaratan birçok teknolojiyi ilk kez kullanışmış ve tüketici tatmini üzerine de birçok kez ödüle layık görülmüştür. Uluslararası ödülleri de bulunan firma, yurt içinde yaygın bir satış ve servis ağına da sahip.

Kolay Ulaşın Hızlı Destek Alın

Vestel katma değerli ürünlerin yanında ayrıca, Türkiye’nin en gelişmiş teknik servis ağlarından birisine sahiptir ve müşterilerine üstün nitelikli bakım, onarım ve değişim desteği sunar. Satış sonrasında müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassa olan şirket ürünlerin tamamında en az 2 yıl, kimi ürünlerde 7 yıla varan garantiler sağlıyor. Vestel ürünlerine, yerinizden kalkmadan Vestel online mağazası üzerinden de kolayca erişebilmeniz de elbette mümkün. Son derece hızlı ve kullanışlı ara yüz üzerinden tüm ürünlerin siparişini verebilir, birçoğu teknik servisler tarafından kurulan ürünlerin, servislerce evinize nakledilmesini sağlayabilirsiniz.

Vestel’den internet mağazasından satın alınan ürünler aynı mağazadan alınmış gibi Vestel yetkili servislerince evinize getirilir ve kurulumları ücretsiz olarak yapılır. Vestel kargonuz 2-4 iş günü içerisinde teslim edilir. Eğer satın aldığınız ürünler kurulum gerektirmeyen ürünler ise anlaşmalı kargo şirketi tarafından sadece sevkiyat yapılır. İnternet üzerinden alacağınız ürünler, kurulum gerektiriyor ise yine Zorlu Holding şirketleri olan Horoz Lojistik veya Tezel Lojistik firması tarafından nakliyatları yapılacak, eğer kurulum gerekmiyorsa anlaşmalı kargo firması olan Yurt içi kargo ile ürünlerinizin gönderimi yapılacaktır. Buradan da anlayacağımız üzere Vestel Yurtiçi Kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışır. Ancak, firma tarafından verilen bilgiye göre, kimi ürünlerde kargo imkansızlığı durumlarında erişim sorunu yaşamamak için kurulum gerektirmiyor olmak kaydıyla farklı kargo şirketlerinin de kullanılmaktadır.

Avantajlı Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Vestel internet mağazası ve mağazalar paralel çalışmaktadır. Ancak firma online satışlarda özel fiyatlar, vade seçenekleri ve özel fiyatların yanında ekstra indirim kazanmanız için Vestel indirim kodu kullanma gibi avantajlar sunuyor. Sahip olduğunuz Vestel indirim kuponu ile site üzerinden dilediğiniz ürünü daha cüzi fiyatlara elde etme şansına sahip olduğunuz gibi ekstra ödeme kolaylıklarına da sahipsiniz. Artı taksit uygulaması sayesinde 12 aya kadar vadeli alabileceğiniz Vestel ürünlerini satın alırken ödeme ekranında size verilen Vestel kupon kodu bilgisini kupon kodu alanına girerek indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Vestel hediye çeki, kampanya koşulları ile çelişmemek kaydıyla tüm ürünlerde kullanılabilmektedir.

Vestel kargo ücreti ne kadar diye merak ediyorsanız, merak etmenize gerek yok. Vestel’den yapacağınız hiçbir alışverişte kargo ücreti ödemezsiniz. Firma hangi ürün olursa olsun satış fiyatlarının üzerine ekstralar koymamakta fazladan kargo ücreti gibi bir maliyet ortaya çıkmamaktadır. Aynı şekilde servis ve kurulum gibi giderler de söz konusu olmamakta, satın alma bedeli ürünü kullanmanıza kadar geçen süreç içerisindeki tüm giderleri kapsamaktadır.

İptal ve İade

Vestel’den aldığınız ürünleri Tüketici Kanunu hükümlerine uygun şekilde 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Kanunda belirtildiği şekilde, sıhhi niteliği olan kişisel bakım ürünlerinin iade ve değişimi söz konusu değildir. Bu ürünler dışında kalan tüm ürünleri kanunda belirtildiği şekilde, paketleri açılmamış, kurulumları yapılmamış olmaları koşuluyla iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürün henüz kargoya verilmemişse, siparişi bütünüyle iptal edebilirsiniz. Eğer kargoya verilmişse iade prosedürünü başlatmanız gerekecektir. Vestel üzerinden satın aldığınız beyaz eşyaları henüz kurulmadan firma ile temasa geçerek iade edebilirsiniz. Elbette bunu yapabilmeniz için henüz servisin evinize gelmemiş olması gereklidir. Servisin intikali sırasında bir olumsuzlukla karşılaşır veya herhangi bir sebeple iade yapmak isterseniz, bunu servis personeli nezaretinde yapabilirsiniz. Vestel internet mağazası ile Vestel yetkili servisleri paralel çalışmakta olup, tüm işlemler bu kanalla yapılabilmektedir. Ancak mağazalardan değişim yapabilme imkanları kısıtlı olmaktadır ki, değişim konusunda detaylı bilgi almak için Vestel Capcanlı destek hattını arayarak değiştirmek istediğiniz ürünle ilgili özel koşulları öğrenebilirsiniz. Vestel ürünlerini iade ederken yine herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceğinizi de bu noktada belirtmek gerekir. Servis seviyesinde iptal edilen işlem için zaten bir ödeme yapmayacağınız gibi, kurulumu gerekmeyen ürünleri anlaşmalı kargo firmasına teslim ederek, faturası ile birlikte geri göndermeniz yeterli olmaktadır.

Garanti Koşulları

Nereden satın alınmış olursa olsun, tüm Vestel ürünleri Vestel Teknik servisleri tarafından güvence altındadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size en yakın yetkili servise gidebilir veya servisi evinize çağırabilirsiniz. Vestel yetkili servis randevuları destek hattından veya internet sitesi üzerinden alınabilmektedir. Ayrıca Vestel Mobil Asistan kullanarak tüm işlemlerinizi tek uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vestel ürünlerinin tamamı en az 2 yıl garanti altında olup, özel olarak sunulan kampanyalar kapsamında garanti süresi uzatımı ve sigorta gibi seçenekler de müşterilere sunulabilmektedir.


Özel Uygulamalarla Karlı Çıkın Rahat Edin

Vestel, Türkiye’de pek çok ilkin mucididir. Destek hizmetlerinde sunduğu Mobil Asistan servisi sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun Vestel Destek merkezine birkaç tıkla erişebilir, daha önce kaydettiğiniz eşyalarınızla ilgili destek alabilirsiniz.Online satışı Türkiye’de ilk kullanan firmalardan olan Vestel, fiyatları ve ödeme koşullarının yanı sıra müşterilerinin memnuniyetini artırmak ve alışverişe teşvik için Vestel indirim kodu dağıtımı da yapmaktadır. Eğer bir Vestel indirim kuponu sahibiyseniz, hemen online satış platformuna giriş yapıp Vestel kupon kodu ile alışveriş yapabilirsiniz. Vestel hediye çeki sahibi olanların bu çeklerini fiziksel mağazalarda kullanıp kullanamayacakları ise kampanya koşullarına bağlıdır. Kuponlar çoğunlukla online platformlarda kullanılabilmektedir.

Avrupa başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde beğeniyle kullanılan Vestel ürünlerine siz de hemen online platformu kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteyi en uygun fiyata, en iyi koşullarla ve oturduğunuz yerden satın almak için şimdi Vestel’i ziyaret edin tıklayın, en iyi teknolojiyi oturduğunuz yerden yakalayın.

Vestel indirim kodu

Vestel Mağazasını Oyla

Toplam 2 Oy Ortalama 4,75 Puan

Vestel Ödeme Seçenekleri

 • American Express
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Vestel Anlaşmalı Kargo

 • Horoz Lojistik
 • Kendi Kuryesi Var
 • Mağazadan Teslimat
 • Yurtiçi Kargo

Vestel İletişim Bilgileri

 • Site:: Vestel

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar