Watsons İndirim Kodu - Watsons Kupon Kodu

watsons indirim kodu

Bir Asya kıtası ekolü Watsons ile kaliteyi ucuza yakalama fırsatını Watsons indirim kodu ile birleştirdik!

%10
Kupon
 • Kupon
 • Test Edildi

Watsons %10 İndirim Kodu

Watsons'dan birşeyler alacağım diyorsan bu indirim kodu ile internetten alışveriş yaparak %10 daha az ödemeye ne dersin?

PCD10 Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Watsons Anne ve Kızları Yakınlaştıran İndirimler!

Anneler! Onların en önemli zamanında yanında olun! Vücudundaki değişikleri keşfetmesine yardımcı olup, kadın olmaya ilk adımını atan kız çocuklarına gerekli eğitimi Watsons'un harika indirimleriyle verin! Kadın pedlerinden, tüy dökücü kremlere kadar ilk eğitimi, sizden en doğru şekilde öğrenmesine internetten alışverişin kolaylığını göstererek öncü olun!

Kampanyaya Git

59.90 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Watsons Süpriz Kutu Ayda Sadece 59.90 TL!

Her zaman ama her zaman süprizlere ve hediyelere bayılan kadınlar, bundan daha iyisini bulamaz! Watsons'a kayıt ettiğin adresine her ay yalnızca 59.90 TL'ye içerisinde sürekli farklı ürünlerin bulunduğu, ay içerisinde en farklı günlerde teslimatın yapıldığı Süpriz Kutu fırsatı şimdi internetten başvuruları kabul ediyor!

Kampanyaya Git

%40
Kampanya
 • Kampanya
 • Test Edildi

Watsons Tüm Tamponlarda %40 İndirim!

Hem daha hijyenik hem de daha güvenli bir yolu tercih eden kadınlara Watsons'tan tamponda tam %40 indirim var! Deneyen tüm kadınların alışkanlık haline getirdiği, sonrasında adeta stok yaptığı; Kotex, Molped vb. birçok güvenilir markanın tampon ürünlerinde %40 indirim Watsons'un internet sitesinde!

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

watsons indirim kodu

Kozmetik, güzellik gibi konular aslında sadece kadınları ilgilendiriyor gibi görünse de artık günümüzde cinsiyet ayırmaksızın herkesin bir şekilde ucundan veya kıyısından hayatında yer alan bir parça olmaya başlayalı çok zaman oldu. Online alışverişin ötesinde henüz daha kozmetik, parfümeri mağazaları gelişmeden önce kadınlar alışverişlerini mağazalarına gelen kolonya veya parfüm satıcılarından yaparlardı.

Başarılı kimyagerlerin keşfettiği elementler ve gaz maddelerini başarılı bir şekilde sıvılaştırmaya başlamaları ile birlikte parfümeri ve kozmetik artık sahip olduğu potansiyelin ötesine çok kısa bir sürede çıkmayı başardı. Şişelenen veya paketlenen ürünlerin çok daha uzun süre muhafaza edildiği ve maliyetlerin düştüğü pazar ortamında doğal olarak artık kişisel bakım kaçınılmazlar arasında yerinde aldı.

Şişelenen, kişisel bakım ürünleri kimya sektöründeki zehirli ve zararlı maddelerin de ürünlere karışmasıyla birlikte birçok insanın hayatına veya sağlığına mâl oldu. Bu nedenle birçok üretici, tüketici güvenini kazanmak ve bilinç yaratabilmek için markalaşmaya gitmek zorunda kaldı. Markalaşma ile birlikte, günden güne gelişerek ilerleyen pazarlama ve reklamcılık sektörünün de etkisiyle bugün bulunduğumuz noktaya çok hızlı gelen bu pazar ve sektör artık her insanın günlük hatta bazen saatlik ihtiyaçları arasında olmanın da ötesinde, vazgeçilmezidir demek çok da zor olmasa gerek. Hele ki söz konusu kadınlarsa!

Markalaşan ürünlerle birlikte çeşitliliğin artmasıyla birlikte, markalar ve ürünler arasındaki rekabetin artması da çok başka bir pazarı yoktan var etmeye başladı. Tüm kozmetik, parfümeri, kişisel bakım gibi ürünlerin tek bir merkezden satışa sunulduğu kozmetik dükkanları ve çok daha fazlası ortaya çıkmaya başladı. İşte bu aşamada dünyaca ünlü Watsons markası doğdu.

Kuruluşu 1840 yıllarına kadar uzanan köklü Watsons markası, kimyager Doktor Thomas Boswell Watson tarafından kuruldu. Uzun yıllar Hong Kong’da cilt hastalıkları ve ayakta tedavisi yapılabilecek(dispanseri) problemlerine çözüm ararken hem kimya alanında pratik hem de müşterileri tanıma fırsatını elde etti. Müşterilerinin ağırlıklı olarak denizciler ve askerler olmasından dolayı cilt sağlığı ve kişisel bakımın önemini fark etti. Hong Kong’a gelmeden önce İskoçya’da yaşayan ve aile kökleri İskoçya’da bulunan Watsons uzunca bir süre Hong Kong’da yaşadıktan sonra ailesini İskoçya’ya geri gönderdi. Aradan 2 yıl geçtikten sonra kendisi de İskoçya’ya geri döndü.

Hong Kong’da edindiği tecrübeleri, insanların sağlık sorunlarını çözmek ve iyi bir kişisel bakım ürünleri sunmak için İskoçya’da çalışmalarına devam etti. İlk dükkanını Watsons Personel Care Store (Watson Kişisel Bakım Dükkânı) adıyla açtı. Bir adamın başlattığı bu macera ve şirket, gelişmiş İngiliz denizciliği ve kaliteli bir markalaşma sayesinde çok kısa sürede uluslararası bir başarı haline geldi.

Bugün, dört kıtada ve 50’den fazla ülkede operasyonlarını sürdüren Watsons, her hafta 57 milyon müşterisine, birbirinden farklı 25.000’i aşkın ürünü parekende olarak sunuyor. Türkiye’deki operasyonlarıyla 3000’e yakın personeli çalıştırmanın yanı sıra neredeyse her şehirde en az bir, toplamda 300’ün üzerinde mağazası bulunuyor.

Watsons sadece perakende sektöründe müşterilerini dünyaca ünlü markaların ürünleriyle buluşturan ve kalitenin yanında ucuz alışverişi sağlayan bir markanın ötesinde günün ihtiyaçlarına da en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyor. Ağırlıklı müşteri kitlesinin kadın olduğunu bilen, farkında olan ve buna göre pazarlama, reklam ve diğer operasyonlarını şekillendiren şirket online alışveriş deneyimiyle de 7 gün 24 saat sipariş alabiliyor.

Öncelikle iki asır kadar ömrü olan bir şirketin bugünlere kadar gelmenin ne kadar zor olduğunu bildiğini varsaymak gerekir. Ancak bu dünyada hiçbir şey tam anlamıyla mükemmel değildir! Bu nedenle Watsons’dan alışveriş yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Söz konusu ürünler kimyasal olarak işlenen ürünler olduğu için sağlığınızı ortaya koyan siz müşteriler için Watsons güvenilir midir? Bir alışveriş süreci tam olarak baştan sonra nasıl işliyor anlatalım.

Hemen belirtmek gerekir ki Watsons kesinlikle güvenilirdir. Watsons’da satılan ürünlerin tamamı orijinaldir ve kutusuyla birlikte satılır. Watsons kesinlikle sağlığa zararla, sahte veya çakma ürünler satmaz. Watsons online mağazasından alışveriş herhangi bir Watsons mağazasına gidip alışveriş yapmaktan daha kolay, avantajlı ve hatta daha ucuzdur. Çünkü bir Watsons mağazasına gittiğinizde rafların arasında dolaşırken internet mağazasında birkaç tıklama veya birkaç kelime ile ürünü arayarak saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Ürünü sepete ekledikten sonra Watsons indirim kodu kullanıp ekstra indirimlerin yanında %10, 5 TL veya bir alana bir bedava indirimlerinden de faydalanabilirsiniz!

Watsons’dan satın aldığınız ürünler en geç 5 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketi olan Yurtiçi kargo tarafından adresinize teslim edilir. Tüm kargo sürecini online olarak takip edebilirsiniz. Watsons ödeme seçenekleri arasında kredi kartı, 3D ödemeleri destekleyen banka kartları bulunmaktadır. Watsons kapıda nakit veya kapıda kredi kartıyla ödeme var mı? Diye merak ediyorsanız eğer ne yazık ki şimdilik kapıda ödeme seçeneği bulunmuyor.

Peki, siparişi verdiniz aradan 3-5 gün geçti ve alışverişleriniz kapınıza ulaştı. İnsanlık halidir; satın aldığınız ürünler yanlış gelmiş olabilir. Hatta ürünleri değiştirmek veya iade etmek bile isteyebilirsiniz. Watsons’dan satın aldığınız ürünleri iade koşullarını sağlamak ile birlikte 14 iş günü içerisinde kargo ile iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz. Peki Watsons iade koşulları nelerdir? Watsons iade nasıl yapılır? Watsons iade koşulu olarak kutunun açılmaması, ürünün kullanılmaması ve faturasının olmasını kural olarak koymaktadır. Satın aldığınız ürünleri hemen kenarda yer alan Watsons iletişim numarasını arayıp, Watsons Yurtiçi Kargo iade numarasını öğrendikten sonra bu kodla ürünleri faturasıyla birlikte iade edebilirsiniz. İadeniz Watsons çalışanları tarafından kontrol edildikten sonra ödemeniz kartınıza iade edilecektir.

Son yıllarda mevsimlerin değişmesi ve iklimlerin de ortalamanın üzerinde sıcak veya soğuk olmasından dolayı kişisel bakım veya günlük bakım dediğimiz şey hayatımızın bir parçası hatta en önemli noktası haline geldi. İstanbul’da yaşayanlar metro veya metrobüsü en az bir kere kullanmış insanlar olarak ter kokusu veya otobüs beklerken çatlayan dudakları elleri en az bir kere tecrübe etmişlerdir. Toplumda bilinçliliğin artması ve kişisel bakıma verilen önemin artması için Watsons birçok alışverişte mevsime uygun olarak tüm müşterilerine ama özellikle online mağaza müşterilerine Watsons 2 al 1 öde, Watsons 3 al 1 öde gibi indirimlerin yanında Watsons kupon kodu sayesinde ekstra indirimli alışveriş yapabileceği fırsatlar da sunar. Bu güncel indirim kodları ve kupon kodlarını sitemizi sık sık ziyaret ederek veya email listemize kayıt olarak kolayca takip edebilirsiniz.

Genişleyen ürün yelpazesi ve çeşitliliği sayesinde yaz mevsimi yaklaşırken fit bir vücut veya sağlıklı bir beden için bitki çayları, saç bakım setleri hatta anne ve bebek ürünlerini de Watsons’da bulmak mümkün. Dünyaca ünlü markalar ile yaptığı anlaşmalar ve iş ortalığı sayesinde Watsons Kataloğunu takip ederek hem yeni ürünlerden haberdar olmak hem de ucuzluğu kalite ile birlikte yakalayabilirsiniz.

Watsons online mağazasından alışveriş yaparak aslında internetten alışveriş yaparken indirim kazanmanın ötesinde 75 TL ve üzeri alışverişlerde Watsons ücretsiz kargo kampanyasından da faydalanarak teslimatı ücretsiz hale getirebilirsiniz. Böylece oturduğunuz yerden başından sonuna kadar hiç kımıldamadan halletmiş olursunuz. Watsons müşterileri Watsons Card sayesinde bir müşteri sadakati programına da dahil olurlar. Watsons Card’da biriken puanlar ile her alışverişte puan kazanırken özel çekilişlerden hediye de kazanabilirsiniz. Hediye ve puan kazanmanın ötesinde en yüksek Watsons Card puan sahibi müşteriler piyasaya henüz çıkmamış veya sınırlı sayıda üretilen ürünlere d eerişim şansı elde ederler!

watsons indirim kodu

Watsons Mağazasını Oyla

Toplam 9 Oy Ortalama 3,39 Puan

Watsons Ödeme Seçenekleri

 • Akbank
 • American Express
 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Kredi Kartı
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron
 • Yapı Kredi Bankası

Watsons Anlaşmalı Kargo

 • Yurtiçi Kargo

Watsons İletişim Bilgileri

 • Site:: Watsons

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar