Gold Bilgisayar indirim kodu Nisan 2019

1991 yılından bu yana teknoloji kategorisindeki tüm ihtiyaçlarınızı Gold bilgisayar karşılıyor! Bilgisayardan,telefona,fotoğraf makinesine,tablete beyaz eşyaya kadar aradığınız herşey Gold Bilgisayar'da!

Şuanda burada hiç kupon kodu kalmamış gibi görünüyor:(

Emailini bırak yeni kodları gönderelim:)

Gold Bilgisayar indirim kodu

Gold Bilgisayar, 1991 yılında henüz teknoloji hayatımıza yeni yeni girmeye başlarken Kadıköy'de Yazıcıoğlu İş Hanı'nda Önder Dinç tarafından kuruldu.İlk Gold Bilgisayar mağazası İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde 2005 yılında kuruldu... Şirket 1991 yılındandan bu yana 1.000'den fazla çalışanı 50'den fazla dev mağazasıyla Türkiye'nin dört bir yerinde franchisinglerle büyümeye devam etti. Şuandaki en büyük amacı 100'den fazla mağazasını açmaktır. Gold Bilgisayar'ın en büyük amacı tüm mağazalarında tüm müşterilerine en son teknoloji ürünlerini, uygun, ucuz fiyata,en hızlı teknik servis hizmeti ve en uzun garanti avatantajları ile sağlamaktır.Gold Bilgisayar'da müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelmektedir.Gold Bilgisayar günün olayı,Gold Bilgisayar günün fırsatı gibi başlıklar altında sadece o güne özel seçtiği ürünleri devasa indirimlerle ve fırsatlarla sunmaktadır. Ayrıca Gold Bilgisayar kampanyaları ile ihtiyacınız olan teknoljik her ürünü sizin için satışları ve zamanı analiz edip indirimle ayağınıza getirmektedir. Örneğin yazın benzersiz fiyatlara bulabileceğiniz klimalar,pervaneler,derin dondurucu,buz dolabı, kışın spor salonuna gitmenin getirdiği zorluk ve külfiyetten dolayı koşu bandı veya soğuk zamanlarda ihtiyacınız kombi,su ısıtıcısı,radyatör.Hatta evlenirken,ev dizerken ihtiyacınız olan tüm mutfak aletleri; tost makinası,ocak,fırın,fritöz!

Gold Bilgisayar'dan telefon,bilgisayar,beyaz eşya,kulaklık,mouse-fare,okul çantası,laptop çantası aklınıza gelebilecek tüm teknolojik,elektronik ve beyaz eşyaları satın alabilirsiniz. Sadece eşyaların kendisini değil ayrıca eşyaların yanında satılan ve mutlaka ihtiyacınız olacağını duyduğumuz aksesuar veya yan ürün diyebileceğimiz ürünleri de satın alabilirsiniz. Zaten Gold Bilgisayar fiziksel mağazalarındaki başarısını bu konuda Gold Bilgisayar online mağazasına da çok iyi bir şekilde adapte edebilmiştir.Zaten Türkiye'nin dört bir yanında dev mağazaları olan bir teknoloji şirketinin online mağaza açmaması saçma olurdu. Örnek vermek gerekirse Laptop alırken size mouse ihtiyacınız olup olmadığınızı sorabilir hatta ilgilendiğiniz veya almayı düşündüğünüz ürün ile birlikte çalışan en iyi diğer yan ürünü veya aksesuarı gösterir. Bildiğiniz üzere teknoloji pahalıdır. Günümüz kur koşulları ve uzak mesafeli Asya ülkelerinde üretim yapıldığını düşünürsek bunun gözardı edilemeyecek bir gerçek olduğunu çok rahat bir şekilde görebiliriz. Ancak buna rağmen ödeme seçenekleri konusunda oldukça seçeneğe ve esnekliğe sahiptir."Gold Bilgisayar ödeme seçenekleri neledir?" diye soracak olursanız eğer tüm kredi kartları,havale/eft,BKM Express ve 3D alt yapısı destekleyen tüm banka kartları ve kapıda ödeme bulunmaktadır... Gold Bilgisayar kredi kartı ile yapılan alışverşilerde aldığınız ürün ve kullandığınız kredi kartına göre taksit yapmaktadır ve bu konuda çok esnektir. Gold Bilgisayar kapıda ödeme seçeneği sadece "Kurye ile Sevk Et" ibaresi bulunan ürünlerde geçerlidir. Gold Bilgisayar'dan almak istediğiniz ürünleri size en yakın Gold Bilgisayar mağazasına gidip görebilirsiniz hatta teşir vitrinlerinde ürünleri deneyebilirsiniz. Ürünlerin hangi mağazalarda olduğunu veya stok durumu Gold Bilgisayar online mağazasından görüntüleyebilirsiniz. Havale veya EFT ile yaptığınız ödemelerde dekontunuzu site içerisindeki "mesajlarım" sekmesinden göndererek sipariş sürecini başlatabilirsiniz. Çok yakın bir süre içerisinde ayrıca "Gold Bilgisayar Parçalı Ödeme" seçenği de hayata geçecektir. 

"Gold Bilgisayar hangi kargo şirketi ile anlaşmalı çalışıyor?" diye aklınıza bir soru gelecek olursa eğer şimdiden söyleyelim Gold Bilgisayar Aras Kargo şirketi ve ADM Kurye şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır."Peki Gold Bilgisayar kargom ne zaman gelir?" "Gold Bilgisayar kargo teslimatı kaç gün?" diye soracak olursanız eğer stok durumu ve siparişin tesilm edileceği şehire göre 1 ile 5 iş günü içerisinde kargonuz adresinize teslim edilir. Konu teknoloji olunca sipariş edilen ürünler de hassas olmaktadır.Kargo şirketi çalışanı teslimatı hemen yapıp imzanızı alıp gitmek ister ancak buna kesinlikle izin vermeyin. Size gelen ürünün herhangi bir hasarı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer herhangi bir hasar veya deformasyon bulunuyorsa mutlaka kargo tutanağı tutturunuz.Aksi tahtirde eğer ürünle ilgili herhangi biri kırılma,bozulma,deformasyon vb. problem var ise sorumluluk size aittir.Ayrıca bir diğer önemli husus beyaz eşyaların paketleri ve kutuları servis tarafından açılmalıdır. Eğer siz açarsanız ürün garanti kapsamı dışında kalmaktadır! Eğer gelen ürün ayıplı bir ürün ise kargo iade ücreti Gold Bilgisayar tarafından karşılanır. Gold Bilgisayar kargo ücreti 9,90 TL'dir.Zaten mağazaya gidip gelseniz 15 lira yakıt masrafına girerseiniz.Hele bir de haftasonu kalabalık olan o dev mağazalardaki kasa kuyruklarını düşünmek bile istemezsiniz.Ama dilerseniz online mağazadan alışveriş yaparken dilerseniz kapıda ödeyebilirsiniz.Hemde hiç beklemeden,sıkılmadan yapmadan! Ayrıca Gold Bilgisayar indirim kodu,Gold Bilgisayar kupon kodu,Gold Bilgisayar kampanya veya Gold Bilgisayar kargo bedava fırsatlarını da yakalayabilirsiniz. 

Gold Bilgisayar'dan satın aldığınız ürünleri 14 iş günü içerisinde yanında gelen tüm aksesuarları,paketleri bozulmamış-bantlanmamış veya etiketleri sökülmemiş şekilde,kopyası dahil tüm faturaları ile beraber bir iade notuyla birlikte iade edebilirsiniz. Telefon, Fotoğraf Makinesi, Notebook, Playstation,Tablet, Printer ve Scanner gibi özellikle ekranlı ürünlerde ürünlerin koruma bantları kesinlikle çıkartılmamış olmalıdır.Sağlık,tek kullanımlık,tarihi geçmiş, kopyalanabilir yazılım-dvd-film ve sökülüp takılmış sağlam ürünler(işlemci) ve vücutla temas eden ürünler iade edilememktedir. Örnek vermek gerekirse epilasyon cihazı,kulak içi kulaklık,kulak üstü kulaklık,traş makinesi ve benzeri. Gold Bilgisayar'dan satın aldığınız ürünlerin garantisi tedarikçi tarafından sağlanır bu nedenle herhangi bir arıza,bakım durumunda Gold Bilgisayar'dan önce direkt olarak ürünü tedarikçi firmaya faturası ve fatura üzerinde yazan adres ile birlikte göndermeniz veya iletişime geçmeniz size zaman kazandıracaktır.Gold Bilgisayar değişim süreci iade işlemi ile birlikte aynıdır. Gold Bilgisayar'dan yapacağınız tüm iade,değişim,arızalı ürün vb. gönderimlerinizi kesinlikle anlaşmalı olduğu MNG Kargo ile yapmanız gerekmektedir.PTT Kargo ile yapacağınız iade işlemlerinizde paketler kontrol edilmediği için iade veya değişim kabul edilmemektedir.
Kredi kartıyla yapılan ödemelerde ,ade işleminiz onaylandıktan sonra ödemeniz kredi kartınıza iade edilir.Diğer ödeme türleri Gold Bilgisayar tarafından sağlanan süreç ile sürdürülür.

Gold Bilgisayar ile ilgili bu kadar bilginin yeterli olacağını düşünüyoruz. Şimdi dilerseniz her zaman ki gibi Gold Bilgisayar kupon kodu nereden bulunur? Gold Bilgisayar indirim kodu nasıl kullanılır?

 • "Gold Bilgisayar güvenilir midir?
  • Kesinlike güvenilidir.
 • "Gold Bilgisayar kaç mağazası var?"
  • Şuanda bilinen 50'den fazla fiziksel mağazası bulunmaktadır.
 • "Gold Bilgisayar'da kaç kişi çalışıyor?"
  • Toplamda 1000'den fazla çalışanları olduğunu belirtmekteler.
 • "Gold Bilgisayar kargom ne zaman gelir?"
  • Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra stok durumu ve tedarikçiden ürünün tedarik edilmesiyla birlikte 1 ile 5 gün içerisinde kargonuz adresinize teslim edilir.
 • "Gold Bilgisayar hangi kargo şirketi ile anlaşmalı olarak çalışıyor?"
  • Gold Bilgisayar MNG kargo şirketi ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır.
 • "Gold Bilgisayar kargo ücreti ne kadar?"
  • Gold Bilgisayar kargo ücreti 9,90 TL'dir.
 • "Gold Bilgisayar ödeme seçenekleri nelerdir?"
  • Gold Bilgisayar ödeme seçenekleri  tüm kredi kartları,3D alt yapısını destekleyen banka kartları,BKM Express ve kapıda ödemedir!
 • "Parçalı ödeme nedir?"
  • Örnek vermek gerekirse ödemenin bir kısımını kredi kartıyla diğer kısımını havale/eft veya bir kısımını kredi kartı kalan kadarını nakit olarak ödemektir.
 • "Gold Bilgisayar parçalı ödeme var mı?"
  • Henüz online mağaza içerisinde parçalı ödeme bulunmamaktadır.Ancak yakında geleceği belirtilmektedir.
 • "Gold Bilgisayar iade yapılıyor mu?"
  • Evet iade yapabilirsiniz.
 • "Gold Bilgisayar iade koşulları nelerdir?"
  • Satın aldığınız ürünlerin paketleri ve yanında gelen aksesuarları hiçbir şekilde hasar görmemiş olmalıdır. Ayrıca iade yaparken mutlaka ürünün faturaları kopyası dahil mutlaka ve mutlaka MNG kargo aracılığı ile iade edilmelidir.
 • "Gold Bilgisayar kargo kırık geldi"
  • Gold Bilgisayar'dan aldığınız ürünleri kuryeden teslim alırken hiçbir belgeye imza atmadan önce mutlaka ürünleri açıp kontrol ediniz. Eğer herhangi bir kırık,çatlak,deformasyon görürseniz veya şüphelenirseniz kargo hasar tutanağı tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Durumu Gold Bilgisayar destek ekibine bildiriniz. Ürününüz Gold Bilgisayar'a geri gönderilecektir. İlgili kontrol sağlandıktan sonra yeni ürün adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.
 • "Gold Bilgisayar iade edilemeyen ürünler nelerdir?"
  • Cilt ile temas eden örnek vermek gerekirse kulakiçi kulaklık,kulak üstü kulaklık,koruma bantları çıkartılmış ürünler,sağlık-kozmetik-tek kullanımlık  ürünler,yazılım,dvd ve süresi geçmiş olan diğer tüm ürünlerin iadesi söz konusu değildir.
 • "Gold Bilgisayar iade süresi kaç gün?"
  • 14 iş günüdür.
 • "Gold Bilgisayar'dan ürün aldım garantiye nereye göndereceğim?"
  • Gold Bilgisayar'dan aldığınız ürünleri size gelen fatura üzerindeki firma ile iletişim geçerek o firmaya göndermeniz gerekmektedir. Çünkü Gold Bilgisayar'da bu şekilde işlemi yapmaktadır. Araya üçüncü bir şahıs sokmanız süreci uzatacaktır.
 • "Gold Bilgisayar'dan beyaz eşya aldım (çamaşır makinesi,buz dolabı,bulaşık makinesi,kombi vb.) kim takacak,kim teslim edecek?"
  • Satın aldığınız ürümüm yetkili servisi gelene kadar kesinlikle ürünü açmayınız aksi taktirde ürün garanti kapsamından çıkacaktır. Ürün tedarikçi firmanın yetkili servisi tarafından gelip montajlanacaktır. Teslimat Gold Bilgisayar tarafından anlaşmalı kargo aracılığı ile yapılacaktır.

Gold Bilgisayar ile ilgili aklınıza gelebilecek neredeyse tüm soruları sizin için araştırdık ve yanıtlarını yukarıda uzun uzun verdik. Herhalde site içerisinde bu güne kadar yazdığımı en uzun yazılardan birisi oldu. Ancak teknolojinin felsfesi her zaman böyledir. Hayatımızı ne kadar kolaylaştırırsa kolaylaştırsın,içerisine ne kadar girerse girsin detaylar kaçınılmaz ve önemlidir. Şimdi dilerseniz sizin için Gold Bilgisayar indirim kuponu kodu nasıl kullanılır resimli olarak anlatalım.

1-)İhtiiyacınız olan kupon kodunu seçiniz.
İhtiiyacınız olan kupon kodunu seçiniz.
2-)Kupon kodunu kopyalayınız ve mağazaya git butonuna tıklayınız.
Kupon kodunu kopyalayınız ve mağazaya git butonuna tıklayınız.
3-)Gold Bilgisayar alışveriş sepetinizde "indirim kodu" kutucuğuna kodu yapıştırınız.
Gold Bilgisayar alışveriş sepetinizde "indirim kodu" kutucuğuna kodu yapıştırınız.

ve Gold Bilgisayar indiriminiz başarıyla uygulandı :)

Gold Bilgisayar Mağazasını Oyla

Toplam 3 Oy Ortalama 4,5 Puan

Gold Bilgisayar Ödeme Seçenekleri

 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Akbank
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • HCBS
 • İş Bankası
 • BKM Express
 • Havale / EFT
 • Kredi Kartı
 • American Express
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Gold Bilgisayar Anlaşmalı Kargo

 • MNG Kargo

Gold Bilgisayar İletişim Bilgileri

 • Site:: Gold Bilgisayar

Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar