Airbnb indirim kodu Ekim 2017

Airbnb aracılığı ile yapacağınız seyehati şimdi airbnb indirim kodu, airbnb kupon koduyla daha ucuza getirin!

10
Kupon
 • Kupon
 • Test edildi

Airbnb %10 İndirim Kodu

Airbnb'den yapacağınız 65 dolar ve değeri üzerindeki rezervasyonlarınızda %10'ye varan indirim kazandıran kod!

PAYPALSTAY25 Kodu Aç

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test edildi

Airbnb Yaza Veda

Havalar soğumaya başladı sıcak sahillerimizde ve illerimizde günlük 60 TL'den başlayan fiyatlarla şimdi Airbnb aracılığıyla yaza veda etme fırsatını yakala.

Kampanyaya Git

%
Kampanya
 • Kampanya
 • Test edildi

Airbnb Fransız Bistro Restaurantları

Fransız mutfağıyla ve bistro kültürüyle tanışmak 125 TL'den başlayan fiyatlarla Airbnb'de üstelik konaklama da dahil!

Kampanyaya Git

390 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test edildi

Airbnb Farbikada Şarap Deneyin

Dünyaca ünlü şarapları yerinde, fabrikasında direkt fıçısından deneme imkanı tüm lezzetler dahil kişi başı 390 TL fiyat etiketiyle sadece Airbnb'de!

Kampanyaya Git

145 TL
Kampanya
 • Kampanya
 • Test edildi

Airbnb Arıcılık Deneyimi

En ilginç mesleklerden arıcılıkla tanışmak için airbnb'den 145 TL'den başlayan fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Git

Daha fazla indirim kodu email adresine gelsin istemez misin?

Emailini bırak yeni kodları gönderelim :)

Airbnb indirim kodu

Dünyayı gezmeyi, yeni şehirler görmeyi kim istemez ki? Ama uçak bileti,vize ve en pahalısı otel derken bu çok kısıtlı. Bazen haftasonu şehirden uzaklaşmak bir çok pahalı olabiliyor. Üstelik belli dönemlerde, şehirlerin belli yerlerindeki etkinliklerden dolayı dolan otellerden dolayı bazen açıkta bile kalmanız mümkün! Uygun fiyatlı bir otel bulmanız aslında seyehat için bazen yetmeyebiliyor. Otelin uygun fiyatlı olması demek konumu, güvenliği, kalitesi, temizliği ve müşteri memnuniyeti açısından ciddi şekilde endişe yaratıyor.

İşte Airbnb fikiri bu şekilde doğmaya başladı. 2008 yılından üniversiteden iki arkadaş haftasonu şehirde yapılacak bir konferanstan dolayı bütün otellerin ve hostellerin dolu olacağını tahmin eder ve evlerindeki odayı sabah kahvaltısıyla beraber kiraya vermeye karar verirler. AirBnb’nin BnB’si işte buradan gelmektedir. Bed(yatak) and breakfast(kahvaltı).Evlerindeki odayı ve kahvaltıyı günlük $80 dolara kiraya veren iki arkadaş aslında bunun çok iyi bir fikir olduğunu fark eder. 1.000 dolar yatırım yapıp su yatağı, havlu banyo gibi şeyler de sağlamaya başlarlar. Ardından bu fikire kapılırlar ve bu işi büyütmeye karar verirler. Okul yurdundan tanıdıkları programcı bir arkadaşı ortak olarak alırlar. Bir yatırımcıdan giriş yatırımını(seed funding) alırlar. Hemen sitenin en basit haliyle açılışını yaparlar. Bu sayede kendi ev ilanlarının yanında başka insanların da evlerini bu şekilde ilan aracılığı ile kiraya vermelerini sağlarlar.

Her ne kadar site üzerinden müşteri kazanmaya başlasalarda işler istedikleri hızda ve büyüklükte gitmemektedir. Sorunun ev ilanlarındaki  fotoğrafların kalitesinden kaynaklandığını fark ederler. Özellikle Amerika’nın en büyük şehri New York’a gidip kendileri tek tek günlük kiralık ilanı verilen evleri gezip daha profesyonel fotoğraflar çekip siteye koyarlar. Haftada $200 dolar olan kazançları bu sayede $400 dolara çıkar. Büyümelerindeki sorunu fark eden girişimciler dünyanın heryerinden ev ilanlarının profesyonel fotoğraflarını çekmeleri için ve ev ilanlarını onaylamaları için insanlarla çalışmaya başlarlar. Şirket iyice büyümeye başlar ve daha büyük yatırım aramaya başlarlar. Dünyanın en ünlü şirketleri yatırım yapmayı reddederler. Ama işler bir anda değişir! Ünlü Barry Manilow’un gitaristi AirBnb aracılığıyla bir evin tamamını kiralar ve şirket dikkatleri üzerine çeker. $600.000 dolar yatırım aldıktan sonra agresif bir şekilde büyüm stratejisi izlemeye başladılar.

AirBnb sistemi çok basit işliyor. Gitmek istediğiniz şehirden, mahalleden ya da caddeden size en uygun evi seçiyorsunuz. Evin lokasyonunu rezervasyonu kaba taslak haliyle gördükten sonra ilandan eminseniz rezervasyonu tamamlıyorsunuz ve ev sahibinin iletişim bilgileri, mülkün adresi gibi tüm bilgiler görünür hale geliyor. Bazı ev sahipleri belirli ücret karşılığında havalimanında karşılama, havalimanından transfer, rehberlik gibi hizmetleri de sağlayabiliyorlar. Seyetiniz tamamlandıktan sonra mülk, ev sahibi, iletişim ve temizlik gibi konularda oylama, yorum yaparak sizden sonra gelecek insanların fikir sahibi olmalarına da katkıda bulunuyorsunuz.

AirBnb aslında her ne kadar ziyaretçilerin, iş seyehatlerinin ve gezginlerin konaklama sorununa çözüm olmasıyla beraber ayrıca ev sahiplerinin boş odalarından veya kullanmadıkları evlerinden, yazlıklarından gelir elde etmelerini sağlarlar.Küçük işletme diğer adıyla startup olarak başlayan şirketin işleri elbette her zaman yolunda gitmedi. 2011 yılında bir ev sahibinin evi resmen talan edildi. Ev sahibinin zararı $50.000 dolar ile AirBnb tarafından karşılandı. 2012 yılında ev sahiplerine 1 milyon dolar değerinde sigorta sağlayacağını duyurdu.

2012 yılında Türkiye’ye giriş yaptı ve çok hızlı bir şekilde benimsendi. Çünkü sistem gerçekten çok iyi işliyor. Ev sahiplerinin yanında bir çok otel, butik otel ve hostel de Airbnb üzerinden kiralık ilanlar vermeye başladılar. Grup halinde seyehat eden gezginler AirBnb’yi çok benimsediler. Çünkü toplu rezervasyonlarda kişi başına 25 TL’ye kadar uygun fiyatlardan çok iyi mekanlarda konaklamak mümkün olabiliyor.

Airbnb aslında konaklamanın yanında ev sahibi ve yerel insanlarla birlikte yerel tatları keşfetmenizi, kültürü iyi tanımanızı ve daha uygun bir seyehatin yanında neyin nerede olduğunuda size en iyi şekilde tecrübe ettiriyor.

Yerel tatları keşfetmek, exterme spor, at binmek, şarap tatmak gibi aktiviteleri sevenler yaşadılar! Airbnb üzerinden bu tarz aktivitlere dünyanın her noktasından ulaşabilirsiniz. En iyi İtalyan pizzasını tatmak isteyenler bir araya gelip bunu İtalya’nın yerel insanları sayesinde bu deneyimi en iyi restoranlarında edinebiliyorlar. Üstelik Airbnb kupon kodu bu aktivitelerde de geçerli!

AirBnb’nin aslında diğer avantajlarından birisi de önceki ziyaretçilerin yorumlarını görebilirsiniz. Kiracınızın nasıl birisi olduğunu, konuştuğu dili, ev veya oda için sağladığı imkanları, evin kurallarını, evcil hayvana izin verip vermediği, evin engelli dostu olup olmadığı gibi tüm bilgileri görebilirsiniz. Bunun yanıdan uzun seyehatlerinizde ev sahibinizden özel fiyat alabilirsiniz. Eğer ev sahibi indirime yanaşmıyorsa endişelenmenize gerek yok! AirBnb indirim kodu sayesinde 300 TL’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz!

Seyahatlerinizi kredi kartı, Paypal gibi ödeme seçenekleriyle kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Seyahatinizi ödemeden önce mutlaka AirBnb kod veya AirBnb kupon araması yapmayı unutmayın! Ayrıca ev sahiplerinin iptal politikaları, giriş çıkış saatleri ve evde kullanmanıza izin verdiği eşyaları ödemeyi tamamlamadan önce bir kere daha kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Günlük,aylık veya haftalık ev kiralama kısaca ağırlıklı olarak günlük kiralık gayrimenkul, konaklama sektöründe olan bir şirketin hiçbir daire veya mülke sahip olmadan piyasa değeri ve yıllık geliri ele alındığında internetin gücünü yeterince açıklıyor. 192 ülkede, 30 bir şehirde, 1 milyondan fazla ev, villa, yazlık, çator ve şato arasında değişen konutların günlük, haftalık ve aylık olarak kiralanmasını sağlayan AirBnb 18 yatırımcıdan aldığı 750 milyon dolar yatırımla beraber bugün piyasa değeri 10 milyar dolardan fazla eden bir şirket olmayı başardı. Ülkelerin vergi politikalarına hızlı uyum sağlayan şirket en kısa sürede borsa üzerinden halka açılmak istiyor. 

Airbnb İletişim Bilgileri

 • Oy ortalaması 5/5

  3 oy almış

Airbnb Ödeme Seçenekleri

 • ATM (Debit/Bankamatik) Kartları
 • Akbank
 • Enpara - Finansbank
 • Garanti
 • Halkbank
 • HCBS
 • İş Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • Kredi Kartı
 • American Express
 • MasterCard
 • Visa / Visa Electron

Airbnb Anlaşmalı Kargo

  Sosyal Ağlar ve Mobil Uygulamalar